Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 11. 28. 18:48

BUX1112  

Sikeres 2011-es évet kívánok mindenkinek.



Vajon ,hogy indul az év?December végi beszűkülésből esés tovább vagy esetleg 2011 már emlkedéssel indul?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 15:20
Előzmény: #5736  Jussi
#5740
Azt hogy mekkora büntit kaptam a naívságomért azt Te , Kwi, meg még 1-2 ember tudja. Még egyszer nem állok oda a pofonért. Az elmúlt évben már csak kissebb pofonok voltak tanultam azokbol is. Ma kissé túlvártam a belépőt aztán itt sem voltam, de a stoppomra nem került sor. most már várom hogy lépünk a következő szintre vagy záródik a pozim.
Jussi
Jussi 2011. 02. 10. 15:19
Előzmény: #5737  Hathor
#5739
Én benne vagyok mindenben.))
Szarvas címét nem tudom egyébként.
Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 15:18
Előzmény: #5731  Hathor
#5738
Köszi
Hathor
Hathor 2011. 02. 10. 15:15
Előzmény: #5722  szarvasvadasz
#5737
7embernek küldtem a levelet, amennyiben valamelyikük tudja a mail címed írja meg nekem, és elküldöm Neked is, amit Nekik küldtem, szerintem Neked is hasznos lehet, amennyiben nem ismered,de ezek szerint nem.

Azt gondolom én is a hullám elmélet és egyéb technikai alakzat felismerésével valamit ki tudnánk szerkeszteni.

Esetleg beszéljünk első körben mailben. Akkor várnám valakitől a mail címed válaszul levelemre. Jussi?
Jussi
Jussi 2011. 02. 10. 15:12
Előzmény: #5729  Törölt felhasználó
#5736
De azért amikor 1200 volt az otp,az sem volt valós érték.El kell fogadni,hogy a funda jelen helyzetben nem számít semmit,és igyekezni kell abba az irányba állni,amerre a piac megy.
A piacot úgysem tudjuk legyőzni,menni kell vele.
Hathor
Hathor 2011. 02. 10. 15:11
Előzmény: #5722  szarvasvadasz
#5735
Még ez sem kizárt.
Képet nem tudnak küldeni, mert senki nem kapott tőlem képet.

Itt linkeltem két képet ma, az OTPs fej-vállat, de azt is csak azért mert megkerestem rejtvényként kezelve mit láthatsz és éppen az volt aktuális 30percesen nálam.

Illetve nemrégen a csökkenő háromszöges éves chartot hetes képen.
Jussi
Jussi 2011. 02. 10. 15:08
Előzmény: #5732  Hathor
#5734
Hatiban a forgalom már meghaladta a tegnapi szintet,és még van vissza két óra.
Gondolom sokan hosszabb távú trendre kezdenek berendezkedni.
Egyébként igazad van,csak azt lehet kritizálni,aki csinál is vmit.Engem a hati tanított meg sok mindenre.
Hathor
Hathor 2011. 02. 10. 15:06
Előzmény: #5724  Jussi
#5733
ezt írtam reggel az OTPs képhez. egyet látunk.
Hathor
Hathor 2011. 02. 10. 15:04
Előzmény: #5731  Hathor
#5732
Bocsi az elütésekért, nem olvasok vissza csak pötyögök gyorsan, persze a tccnika is technika.

Meg cimbire sem azt mondom hogy bukott, mert nem is tudom mi volt, csak tudom, hogy mutogatták rá, de csak az tud hibázni, aki előre mutat chartot, és megnyilatkozik a fórumon. Ezt az összes felsorolt védelmében mondom!

Egyikünk sem tökéletes, nem tudjuk a jövőt, de próbáljuk feltételezni. Én felraktam ezt a csökkenő háromszöges chartot, ebben hiszek, de mégis nyitott vagy a felfeleére is. Ezért kell mindenkinek megtalálni a számításait. Nekem az is jó, ha csak fél év múlva lépünk ki a háromszögből, bár lefele látom, és éppen esünk. A letörésből számított 5000pont többet ér, mint itt egy visszarántott árfolyam 3%os gappel
Hathor
Hathor 2011. 02. 10. 14:58
Előzmény: #5716  Törölt felhasználó
#5731
Neked már elküldtem, nem rád gondoltam.

Az az érzésem, hogy mindenkinek minden kell. Persze ez így van rendjén, itt minden info fontos, minden kezdetleges képnek örülünk. Én annak a képnek is örülök, amivel nem értek egyet, de legalább látom más mit gondol a piacról.

Egyikünk sem tudja a jövőt éppen ezért meg kell tanulni a kereskedés összes fortélyát.

Visszatérve szarvasvadászra a mindenki mindent akarral, értem teljesen minden gondolatát, lépését, pedig nem is ezen a fórumon működöm közre, tényleg két hétben olvasok egy órát, vagy két óra alatt visszanézek egy hetet.

Megértem, hogy más nem tesz le semmit az asztalra, de neki kell az értékes infó, amit több évig fejlesztett tanult, Amennyiben nem jön be a kép, akkor meg mindenki leírja, na ezt a hülyét, nem tud ez semmit.

Sokan égtünki meg rossz elképzeléssel:
Kezdem most Nyilasi féle buktát, DLPH hedge funját, cimballi hullám elméletét, de akár mondhatom régi fórumos társunkat Phxmike bukását. Előbb utóbb mindenkinél bejön a krach, pont azért mert egy valamiben bízik!! Mindegyiknek ez volt a baja, hitt a saját elképzelésében, de a piac másképpen gondolta, mint Ő!Most akkor mit tegyen? vágja be az 50%os buktát, vagy tartsa a pozit. Tartja, mert egyszer visszajön, de nem jön.. így kampec.

Fontos a Money managment, fontos a funda, fontos a Teccnika, fontos a tapasztalat, fontos a belső pszciho, fontos a vagányság, hogy tud zárni 1%bukta után a pozit, ha az éppen nem arra megy, amerre gondolod!

Mindenkinek mondom ez a pálya nem könnyű, több év kell hozzá, és akkor nem beszéltem a hírekről, makrokról, beszédekről, kamatokról, munkanélküliség, fogyasztás viszonyról, deviza, nyersanyag piac hatásáról.

szóval hajrá mindenkinek, de az élet iskoláját ki kell járni, abuktákat el kell viselni, de gyorsan zárni.
Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 14:57
Előzmény: #5728  Jussi
#5730
én is valami hasonlóra gyűjtenék! :-)
Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 14:54
Előzmény: #5724  Jussi
#5729
Egyszer már fel kell ébredni,és felismerni hogy 2 évvel ezelőti szintre kúsztak az indekszek és ha lehetséges minden rosszabb mint a bedőléskor. a munkanélküliek se mozdultak ki az akkori szintröl , pedig egy halom manit csináltak.
most kezd gondolkodik börni, mi lesz ha nem nyomtat pénzt?
kicsit előbb kelett volna! :(
Sajnos reggel lekéstem a jobik beszállot.de mostanra már kicsit javult a helyzetem.D
Jussi
Jussi 2011. 02. 10. 14:53
Előzmény: #5725  Törölt felhasználó
#5728
És innen nyomatja!))
link
Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 14:50
Előzmény: #5726  Jussi
#5727
ha usa is úgy akarja elesik még ma!
Jussi
Jussi 2011. 02. 10. 14:49
Előzmény: #5725  Törölt felhasználó
#5726
Lássuk,a 23k fordít vagy elesik!
Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 14:47
Előzmény: #5724  Jussi
#5725
Kwinek lassan 25 millája lesz!
Jussi
Jussi 2011. 02. 10. 14:43
Előzmény: #5719  Hathor
#5724
Ez még akár egy fej-váll is lehet,a jobb váll duplázódásával.Ha azt letöri,akkor teljesen reális az általad írt szint.
Úgy látszik,egyelőre a lintieket sem hatja meg a jó jobless adat.
Hathor
Hathor 2011. 02. 10. 14:42
Előzmény: #5721  Törölt felhasználó
#5723
én amikor nem látok, akkor hallgatok.
Gazdasági rádió egész nap mondja 30percenként az eseményeket. Yotubon le lehet tölteni oktató anyagot fel lehet venni mp3ra, fel lehet venni szemináriumokat, előadásokat, portfolio, quaestor, KBC, vagy bármi más rendvezvényt. Azt pedig egész nap lehet hallgatni.

Nem akarok senkit megbántani, csak akarni kell.
Ellenben sajnálam a betegségeket, ami miatt nem tudtatok piacra figyelni, meg nem is ez az élet legfontosabb dolga, csak viccesen, és általam elszántan mondtam.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 02. 10. 14:38
Előzmény: #5719  Hathor
#5722
No akkor egyszer dugjuk össze a fejünket, hátha kisül belőle valami ;-)

Az én hullámaim köszönik, jól vannak, most éppen a sokkal nehezebb terepnek számító forexben vannak jól már hetek óta (lehet azért, mert Prechter meg a körülötte levő erősen megkérdőjelezhető motivációs bicnic szagú hisztéria kevésbé érdekel).

Valaki, aki tudja a címem, küldje már el nekem Hathor képeit, ha ő is áldását adja rá.
Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 14:38
Előzmény: #5703  Hathor
#5721
persze, nekem meg ket hete volt szemműtétem.. szerinted láttam valamit az okos telefonon? annyira azért nem okos..

Topik gazda

aktív fórumozók