Topiknyitó: Törölt felhasználó 2013. 03. 06. 17:01

Altera  

"Az ALTERA Nyrt. tájékoztatja a Tisztelt Befektetőket, hogy a Társaság 2012. július 11-i Közgyűlésén elhatározott társasági formaváltást a Cégbíróság a Cg.01-10-047350/18. számú végzéssel 2012 szeptember 3. napjával bejegyezte, így ettől a naptól a Társaság nyilvánosan működő részvénytársaságként folytatja tevékenységét."



"A PSZÁF-engedély decemberi megszerzésével a Budapesti Értéktőzsdére lépés újabb feltételét teljesítette az ALTERA Vagyonkezelő Nyrt. A tervek szerint ez év márciusában kezdd nyilvános forgalomba hozatal során, 2000-2400 Ft közötti áron, legfeljebb 1,25 millió törzsrészvényt bocsát ki a vagyonkezelő társaság."



link



link



"Amely Összevont Tájékoztató tartalmazza az ALTERA Nyrt. újonnan kibocsátásra kerülő, minimum 200.000 darab, maximum 1.250.000,- darab, egyenként 1000 forint névértékű, névre szóló, dematerializált törzsrészvénye nyilvános forgalomba hozataláról és legalább 295.000 darab, legfeljebb 1.345.000,- darab egyenként 1000 Ft névértékű, névre szóló dematerializált törzsrészvényének a Budapesti Értéktőzsde Részvény Szekciójának Részvények „B” kategóriába történő bevezetéséhez"



"A Kibocsátó kevesebb, mint egy éve működik, ezért nem rendelkezik lezárt pénzügyi évvel és auditált éves beszámolóval, ezt meghaladóan a Kibocsátó időlegesen a saját tőkéjét meghaladó mértékben fektethet részvényekbe, összességében a Kibocsátó részvényeibe befektetés kockázata az elérhető magas hozammal arányos, így a Tpt. 38.§ (4) alapján a részvény forgalomba hozatala a befektetők szempontjából a szokásostól eltérő kockázatúnak minősül. A jegyzés sikertelensége esetén a már kibocsátott 95.000,- db törzsrészvény technikai bevezetésére a jelen Tájékoztató alapján nem kerül sor."



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Brother1 2019. 01. 03. 11:45
Törölt hozzászólás
#1600
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 03. 09:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#1599
Lesz még részvénykibocsátás. Viszonylag nagy tőkeemelésre van "felhatalmazás" szóval lesz még régiós terjeszkedés. Nem vagyok nagy német autó fan (csak a japán:-) de nekem a BMW modellpalletája sokkal jobban bejön mint amit a  Mercédesznél látok. Mondjuk ezt ki nem sz@rja le ugye!? :-) 
Brother1 2019. 01. 02. 22:54
Törölt hozzászólás
#1598
Brother1 2019. 01. 02. 22:51
Törölt hozzászólás
#1597
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 02. 20:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#1596
Nándi bácsival csak vicceltem de látom, hogy szereted ugyan a viccet de nem érted:-) Egyébként ezt a kölcsönadta dolgot már ezerszer olvastam... minek és kinek adta kölcsön? és akinek kölcsön adta az most néz ki a fejéből? Ugyan már. De ez nem OTT fórum ezért ezt a kérdést itt hanyagolnám. Itt viszont kb márciusban jön a split addig csipegetek még egy "keveset" ilyen-olyan árfolyamon. Polcon elfér :-) 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 02. 20:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#1595
Ismerem és figyelem az OTT-t is. Nem is kicsit! :-) már leírtam Kimpaa mesternek is, hogy látok benne fantáziát de OTT egyelőre kivárok. Térdelőrajtban vagyok:-) Első, komoly  üzlet után majd megindul de rendesen,  addig csak jelképes pakkot veszek.
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 02. 20:44
Előzmény: #1591  Lalee
#1594
Tökéletesen összefoglaltad! és ami ennél is lényegesebb sokkal rövidebben mint én :-) 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 02. 20:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#1593
Nézz már utána bakker, hogy mivel foglalkozik a Wallis :-) A BMW és egyéb általuk forgalmazott márkák eladásai csak a  bevételeik egy részét adja. Nem az új autó eladásokból jön csak a nagy pénz. Hozzátenném, hogy az elmúlt két évben az új autó értékesítés területen is rekord bevételt produkáltak(mint ahogy sok egyéb márka is.) ami magával hozza azt is, hogy egyre több viszonylag új autót kell szervizelni fénypénzért(nem garanciális szervízre gondolok). Autóalkatrészekkel és egyéb szolgáltatásokkal is foglalkoznak, mint ahogy autó kölcsönzéssel is.  Az utóbbi két évben terjeszkedtek csak igazán Közép-Európában, a Balkánon, stb és éppen ezt a terjeszkedést akarják folytatni. Ráadásul ezekben az országokban a legnagyobb a gazdasági növekedés  az EU-ban. Az új autó eladások is szárnyalnak egyelőre és ennek a trendnek csak egy komoly válság vethet véget. Autó egyre több lesz, főleg azokban a régiókban ahol a cég terjeszkedett és terjeszkedni fog. Véleményem szerint azért jöttek a tőzsdére(többek közt) mert egy komoly céget szeretnének felépíteni. Alteo is jól menedzselt cég és nekem is van belőle egy kevéske de most valszeg ezen a cégen van a "hangsúly". Jó lesz ez! Split után 200 vagy két év:-) Esetleges új hírek esetén újratervezés. Abban igazad van, hogy Magyarországon a használt autó piac a nagyobb de ez eddig is így volt. Viszont egyre több az olyan ember aki megengedheti magának az új ás drága autót is. Politikusok, politikusok haverjai és a tőzsdések :-) 
Lalee
Lalee 2019. 01. 02. 20:42
#1592
Szvsz 3 durranás lesz az idén. Ottóka-esztike- wallis.
Lalee
Lalee 2019. 01. 02. 20:40
#1591
Tudod mi lesz a mozgató rugója? Az hogy nyolcadoláskor ha e körül marad az árfolyam akkor 114-130 ft lesz az ára. Prémium esetén is nevetséges meg egyébként is ez az összeg. Továbbá egy nemzetközileg is elismert cégről beszélünk a tulaj az 5.leggazdagabb a 100as listán . Komoly cég komoly emberekkel akik hitelesek. De sztem a konzi és az opi neked való ott jó a funda. 
Credit002
Credit002 2019. 01. 02. 20:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#1590
Wallisnak használtautó ága is van
Brother1 2019. 01. 02. 12:03
Törölt hozzászólás
#1589
Brother1 2019. 01. 02. 11:58
Törölt hozzászólás
#1588
Brother1 2019. 01. 02. 11:56
Törölt hozzászólás
#1587
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 02. 11:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#1586
Ezt csak most olvasom... Valaki majd felhomályosít(nekem nincs hozzád türelmem, hogy itt hány százalékban tulaj a Wallis ás a hozzá köthető személyek. Röviden azért nah....Az a biztos amit a BÉT ír? Nem mondod!? Ne is zavarjon, hogy már majdnem 34 milla részvény (A BÉT-en meg 3.4 milla) van itt az apport miatt, stb oszt abból csak 2 milla a "közkéz".  Olcsóbban szerezte a papírokat a Wallis mint a jelenlegi ár??? Ne mondod? M.L mennyiért szerezte a Konzumot, OPUS-t, 4IG-et? Szóval hülyeséget itt továbbra is csak te beszélsz, ráadásul nagyokat.  Ezt előbb fogják venni intézményi befektetők mint a fos M.L papírokat vagy az OTT papírjait. No, mindegy... majd év végén visszatérünk a kérdésre oszt meglátjuk ki állt közelebb a valósághoz. Azt látom, hogy továbbra sem veszed a fáradtságot, hogy utána nézzél a tulajdonosi struktúrának csak osztod az észt.. csak óvatosan mert hamar elfogy:-) 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 02. 11:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#1585
CIG-be csak a társaság miatt írok. Ha olvasnád is amit oda írok akkor láthatnád, hogy nem vagyok CIG hívő.... magam sem látok ott esélyt nagy emelkedésre(sajnos). Itt viszont annál inkább. 2019 év 4IG-je lehet:-) Persze nem fog hatszorozni de egy dupla benne van ha nem xarja össze magát a világ. A jelenlegi árfolyam split után olyan 110-115 forintnak felelne meg és nem hinném, hogy egy ilyen komoly cég részvénye sokáig mozgolódna a 1xx forintos tartományban. 200 forintért(split után) majd már Te is veszed! Most még drága :-) 4IG is "drága" volt 350 forintért oszt 2000-nél már olcsó lett :-) 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 02. 10:58
Előzmény: #1579  bmw
#1584
Véleményem szerint március végéig meglesz a split.
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 02. 10:56
Előzmény: #1581  PIKKandPUKK
#1583
Ideje lenne! :-)
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2019. 01. 02. 10:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#1582
Feltétlenül megfogadom a tanácsod! Vagy nem:-) Majd veszek OTT részvényt ha Nándi bácsi összes rokona, közeli és távoli ismerőse már eladta a pakkját. Addig jó lesz nekem itt idén a duplázás(minimum:-)
PIKKandPUKK
PIKKandPUKK 2019. 01. 02. 08:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#1581
Vegre valaki, aki Nyeretlent megtanitja kereskedni :)

Topik gazda

marklovassy
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek