Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 08. 02. 18:25

TVNetWork  

Ámbörök!:-)))

szerintetek érdemes lesz jövő hétfőn rávetni magunkat eme részvényre?

A Béten nincs telekom papír, nem tudom hogy fog menni.



Megmondom őszintén, bár NEM ugyanaz, de az állami Nyomda papírokban nagoyt csalódtam, teljesen hulla....semmit nem lehet fogni rajta.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:20
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#20
Ettől még lehet jó spekipapír, sőt....
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:19
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#19
Ja , ezért kérdeztem hogy meddig kell beönteniük a pakkot, mert előbb-utóbb be kell gondolom én, különben nem lesz bevezetve.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:18
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#18
ezt a céget még korábban meg akarták vásárolni...de megijedtek a több százmilliós hiteltől és a kuszaságtól...gondolom a tulajoknak más útja nem maradt kiszállni mint hogy TE megvedd tőlük....
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:18
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
Én is arra hajazok hogy benéz 100 alá aztán visszarántják....
Az tuti hogy névérték felett nem veszek, sőt..igen sok olyan volt ami úgy bezuhant bevezetés után hopgy évek múlva is a felén meg még lejjebb forog.

De az a gond hogy nem látok semmi elemzést vagy adatot hogy kb. mennyit érhet a papír, legalább elméleti fundamentális szinten.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:15
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
Szia Gazdagodó! :-)

A múlthéten emlegetett 100 Ft-hoz képest nagyon is túlzó, meg is kímélem magamat tőle........100-ig biztos, lehet már ma visszanéz.. :-)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:11
#15
1.Nem túlzott az ár egy kissé?
2.Nem kellene bepakolni az összeset eladásra?Vagy mi a határidőn erre?
Mármint hogy kötelező jelleggel eladják a pakkot.

mellesleg a portfolió közölhetne valami elemzést hogy mennyit érhet a papír kb, mert
az hogy a tulajok dupla áron akarják elsózni még nem mérvadó..
bár okés hogy a piac beárazza, de mi alapján?
Kösz.
Törölt felhasználó 2006. 08. 04. 17:01
#14
"Eladási ajánlatot értelemszerűen az tehet majd be, akinek van a kezében az érintett "A" sorozatú részvényekből (többségében Nemes Attila a társaság gazdasági igazgatója és legfőbb tulajdonosa, döntéshozója), vételi ajánlatot bárki tehet." akkor ez annyit jelent hogy mondjuk hetfo reggel kezdeskor mar ott figyel a 13 milla reszveny mondjuk egyseges 150 Ft-s aron vagy folyamatosan pakoljak be lepesenkent es aki eloszor lecsap ra aze?Eleg erdekesnek igerkezik ez a hetfoi nap
Törölt felhasználó 2006. 08. 03. 11:50
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#13
"A TvNetwork nagyon tuti, kis 50 millás cégből fejlődtek 1,5 milliárdos óriás internet és kábeltévé szolgáltatóvá...Egyet nem értek, hogy miért jó nekik ez a tőzsdei bevezetés, "

Szerintem azok, akiknek van részvény a kezében, a tõzsdei bevezetéssel kaszálni szeretnének egyet.
Eladja a 100 Ft-os részvényét 2-3-4-5-6-7-8-akárhányszoros áron. Gondolom bízik egy kis tépésben.
Törölt felhasználó 2006. 08. 03. 09:50
#12
BuySell 2006. 08. 03. 09:49
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Heesh,
igen, én is láttam fényképet róla, és nem volt szimpatikus = nem biztos hogy az ő általa vezetett cégbe fektetném a pénzem. Persze ez csak egy első benyomás volt.
Törölt felhasználó 2006. 08. 03. 09:37
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
Sőt, a vezérigazgatójuk,a Fébert az szegedi, és osztálytársam volt az "esti" iskolában. De csak 1 évig bírta, sose ért rá.. Ez 2 éves érettségi képzés volt a szakmunkás után. Nem volt szimpatikus.
Utána a sógorjelöltemmel kezdtek közös buliba, de aztán összevesztek valamin.
Nem tudom, leérettségizett-e, vagy vett érettségit? :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 03. 09:27
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#9
Ez egy szegedi eredetű cég, nekem ők a netszolgáltatóm. Még tavaly, amikor úgy volt, hogy ősszel bevezetik, és olvastam, hogy dolgozóknak, előfizetőknek is lehet majd jegyezni még a tőzsde előtt, akkor írtam nekik vagy 3 helyre mailt ezzel kapcsolatban, hogy érdekelne. Naiv voltam..
Most sem szóltak semmit, hogy akarok-e..
Törölt felhasználó 2006. 08. 03. 08:53
Előzmény: #7  pampa
#8
Végülis névértéken bedobják, és tépjék nem így hangzik?
pampa 2006. 08. 03. 08:29
Előzmény: #5  Krumenaker
#7
No mennyi lessz az ára ???...
Törölt felhasználó 2006. 08. 03. 08:27
Előzmény: #5  Krumenaker
#6
Mondjuk ez így érdekes,
ezek szerint megvárják míg meglesz a megfelelő számú és árú ajánlat és utána teszik be eladásra?
mert különben hogyan?
Névértéken?
Vagy 1 forinton?
ne már.
Krumenaker 2006. 08. 03. 08:25
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Törölt felhasználó 2006. 08. 02. 19:30
#4
Tudna valaki mondani nehany infot a jegyzessel kapcsolatosan? Hogyan zajlik ez pontosan? Elozetesen jegyezheto a brokicegen keresztul vagy az adott napotol a tozsden? Van min es max jegyezheto mennyiseg? Nagyon megkoszonnem ha valaki tudna erre valaszt adni mivel ez lesz az elso ilyen tranzakciom,gondolom sokakkal egyetemben.
Törölt felhasználó 2006. 08. 02. 18:44
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
A TvNetwork nagyon tuti, kis 50 millás cégből fejlődtek 1,5 milliárdos óriás internet és kábeltévé szolgáltatóvá.

Ha jól tudom itt kezdték nálunk Bács-Kiskunban, de mostmár szinte országos a lefedettség.

Nekem is ez a szolgáltatóm és nagyon megbízható, évek óta nincs kimaradásos probléma, ha karbantartást végeznek a neten 1-1 órára azt hetekkel előre közlik e-mailben.
Nagyon korrekt cég és le kalappal előttük és a gyors és minőségi szolgáltatás előtt!

Egyet nem értek, hogy miért jó nekik ez a tőzsdei bevezetés, de ők is évekig filotak rajta és nagy nehezen döntöttek csak mellette. Dinamikusan fejlődő cég, nincsenek rászorulva a tőzsdei spekulációkra, az én véleményem szerint csak rosszat tehet nekik a tőzsde, nem fogja tükrözni az igazi értékét a cégnek.
Törölt felhasználó 2006. 08. 02. 18:28
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Bocs, telekom van, ugye az a Matáv, de ilyen műsorszoilgáltató valami nincs.

Topik gazda

gazdagodó
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek