Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 10:37

Wedge lista  

No Wedge megprobalok segiteni neked amennyire tolem tellik. Elnezve ezt az iszonyat nagy erdeklodest, jobb a sajat topic.

A lemgeccerubb neked is meg a tobbieknek is, hogy minden komment nelkul csak ecceruen ide beirjak a mail cimuket, es akkor neked nem kell kell kikukazni a tippsarokbol.

Szoval segitsunk Wedgenek! Mindenki aki erdeklodik a tema irant ecceruen csak irja be ide a mail cimet, hogy attekinthetobb legyen.

Keretik nem szetoffolni a topicot egyeb hozzaszolassal.

Ezer koszonet!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tbarna 2005. 12. 21. 08:59
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#120
Brecht,

Azért ez nem gyenge. Jelentkeztél "valami klubba". Azaz fogalmad sincs hova. Minek után az egészből semmi nem lesz, fel vagy háborodva és bocsánat kérést és! magyarázatot követelsz. ! Nem semmi.
De ez legyen a Te illetve a Ti dolgotok.

Ellenben elmagyaráznád, hogy milyen megfontolásból jelentkezel valamire, amiről gózöd sincs micsoda?! Bocsánatot kérned (tőlem) nem kell. Akár elfogadható a magyarázatod, akár nem.
Vagy tudod mit! Hagyjuk!
Tulajdonképpen nem is érdekel. :(

Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 08:25
#119
Ha jól értem JP-t, akkor Wedge valami fontos ok miatt kiszállt, miközben elnökúr "ráutaló magatartással" további listakérőket kvázi toborzott, talán önhibáján kívül. Vagyis a két főszereplő - ötletgazda és famulusa - hetekig-hónapokig hagyta a sok barmot (minket, engem): kérjünk szépen, minél pitizőbben (tessék visszaolvasni a fórumbeli kérelmeket) felvételt valami klubba, ami nem is létezik. Ismét Woody Allennek volt igaza, aki szerint "Nem lennek olyan klub tagja, amelyik engem befogadna". Kollégák: akármilyen okból, de jól átvertek minket. Hogy valahol ez, vagy valami hasonló újraindul(JP)? Lehet, de kinek lesz bizalma akkor megint ilyesmihez. Minden tiszteletem és megértésem kifejezése mellett bátorkodom közölni: szerintem Wedge is, elnökúr is hangyányit felelőtlen volt. A minimum, amit most elvárhatunk: bocsánatkérés egy elfogadható magyarázat után.
brecht
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 02:33
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#118
Most akkor mi van?
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 01:57
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#117
Mi a kő, nem akar többé tőzsdézni?
Bad news.
Törölt felhasználó 2005. 12. 20. 23:50
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#116
Kedves Mindenki !

Nem akarom itt most Wedge titkarjat csinalni, sem az aszisztenset s nem akarok illuzio rombolo lenni sem , de Fust Milan egyik irasa reszlete szerint " ...biztosan tudni valamit, az talan mar maga is csalodas."Nos egy ilyen tudast adok en at az idelatogatoknak, nagy valoszinuseggel tobbe-klevesbe csalodast okozva.
Wedge1-el pont azon a nap estejen talalkoztam szemelyesen -meg egy nevjegykartyat is adott (emlekbe?) nekem - amelyik nap ez a topik megnyittatott masik kedves ismerosom, Elnokur altal.Ezen az esten , szemelyes talalkozasunk alkalmaval kozolte velem s majd mindenkivel a Wedge, hogy olyasmi tortent az o eleteben ami meroben megvaltoztatta tobbek kozt ennek a topiknak az ertelmet, vagyis elnokur tipikusan olyat tett mint matgab baratom; "a legtetejen vasarolt be", kisse metaforikusan ertve. Ez egy sajnalatos hir, de mar tenyleg lassan egy honapos tortenet.
Bizzunk abban , hogy ez nem lesz mindig igy, es elojon meg ez a topik vagy egy masik helyen, mindegy.Esetleg egy masik tozsderol erdeklodok koret erintve, akik Wedge elemzeseire kivancsi.
Mindenkinek kellemes karacsonyi unnepeket, remek szilveszteri bullizast , s boldog uj evet kivanok.
Es sok penzt!!
JP
Törölt felhasználó 2005. 12. 20. 23:21
#115
Mr. Wedge!

labbancz@vipmail.hu

Hálás köszönet!

Törölt felhasználó 2005. 12. 20. 21:49
#114
Tévedés volt, emberek. A topicnyitó nem azt akarta írni, hogy "Wedge lista", hanem hogy "Wedge lusta".
Oszoljanak, emberek, nincs itt semmi látványosság.
:o)
Törölt felhasználó 2005. 12. 20. 21:03
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#113
Wedge1, szija. Néha sem tudnál egy kis helyzetjelentést beírni? Sokaknak nagy segítség lenne. 1 év az nagy idő haver. Kellemes Ünnepeket!
Törölt felhasználó 2005. 12. 20. 14:47
#112
Én még az ősidőkben kértem felvételemet a listára (brecht@vipmail.hu). Sem "felvételi értesítést", sem más infót nem kaptam, nem is látok ilyesmit a fórumban, ahol az utolsó hozzászólás dec. 7.-i. Mi történt? Leállt az egész mielőtt elkezdődött volna?
brecht
deodor 2005. 12. 07. 09:13
#111
Szia Wedge!

Mint kezdõ brókernek (is) rendkívül hasznos lenne, ha elküldenéd e-mailcímemre a reggeli elemzéseidet.

kenez@szszbmo.hu

Köszönöm elõre is!

D.
Törölt felhasználó 2005. 12. 05. 19:51
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#110
szia Wedge,
lassan indithatnal egy sajat ceget akkora a jelentkezöi tabor.. :) ha befektetö kell szolj ;)

ui: csak vicc ne vedd rossz neven
Törölt felhasználó 2005. 12. 05. 19:23
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#109
Hi Wedge!
Csak a listád miatt csináltam magamnak egy felhasználónevet. Nem gondoltam volna, hogy ekkora úr a kíváncsiság. tb666@freemail.hu Lécci ne okozz csalódást
Köszi
-tb-
Törölt felhasználó 2005. 12. 05. 15:51
Előzmény: #107  bpmcwap
#108
Szasztok!

Húú, ha eszembe jut, hogy engem Wedge pincsikutyájának titulált itt valaki, amikor elismeréssel adóztam tudásának..... Ha látná, most mi megy itt, asszem ledobná a láncot....
Üdv.:
bpmcwap
bpmcwap 2005. 12. 05. 15:23
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#107
Wedge!Egy haversrác szintén felszeretne iratkozni a listára, iagz nem tudja miről van szó-megnyugtattam én sem:)
Szal elkéne küldeni nekiis, hogy mit itt a gyüjtögető életmód tárgya hogy ugyan tudjon má róla ő is!!!
Ja a mailcime:
procon-kft@freemail.hu
q:-DDD
matgab 2005. 12. 05. 15:18
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#106
Wedge, ennyi ember akar olcsóbb brókercégről tudni, vagy az elemzéseidre kiváncsiak?
Ez már tényleg beszarás, ami itt van...
Törölt felhasználó 2005. 12. 05. 14:35
#105
Én is szeretnék csatlakozni ha még lehet:
janus2001@freemail.hu
Köszi
Törölt felhasználó 2005. 12. 05. 13:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#104
Zoe26, nem hinném, hogy fiatalabb lennél mint én :)))
Törölt felhasználó 2005. 12. 05. 13:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#103
Zsoltibácsi, csak most olvastam a beírást. OK talizhatunk, küldök egy mailt!
Törölt felhasználó 2005. 12. 04. 19:28
#102
Szia Wedge!

Ha még kevés lenne a kérésekbõl, akkor én még eggyel megtoldanám.

osborn77@citromail.hu

Elõre is Köszönöm

Törölt felhasználó 2005. 12. 03. 21:12
#101
Tisztelt Wedge!

Szeretnék a listára felkerülni.

Címem: statikus11@freemail.hu

Köszönettel:

statikus11

Topik gazda

elnokur
5 4 4

aktív fórumozók