Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
326
327
328
329
330
331
332
+10
utolsó
328
329
330
Csomi_1977
2026. 04. 10. 09:06
#90500
2350-ért 22305db eladás . Vagyis ez lesz a max árfolyam és ez alá nyomják kb 2250 ?
Kata726
2026. 04. 10. 09:06
Előzmény:
#90496
Csomi_1977
#90499
Tartok tőle, ennyivel nem ússzuk meg...
Getup
2026. 04. 10. 09:05
Előzmény:
#90494
Kata726
#90498
Otpre akartam cserelni mikor 35k volt otp nem tettem...😔
Yoakedvem
2026. 04. 10. 09:05
#90497
https://www.portfolio.hu/befektetes/20260410/uzbegisztanban-targyalt-jaszai-gellert-829766
Csomi_1977
2026. 04. 10. 09:04
#90496
Ok -3% :)) jó lesz
Getup
2026. 04. 10. 09:04
#90495
R 2322
Kata726
2026. 04. 10. 09:03
Előzmény:
#90491
Csomi_1977
#90494
Lehet addig jó, míg nincs kötés. Mennyivel nyugisabb egy blue, mint ez... R2350
Getup
2026. 04. 10. 09:02
Előzmény:
#90491
Csomi_1977
#90493
Meg nem tud nyitni...
orbitalis
2026. 04. 10. 09:02
#90492
Most az a kérdés, hogy az 1800-as támasz megfogja-e?
Csomi_1977
2026. 04. 10. 09:02
#90491
ez is fura . Minden reggel elindul a kereskedés a 4IG meg nulla kötés az első percekben
Getup
2026. 04. 10. 09:01
#90490
Indi 350..
Getup
2026. 04. 10. 08:59
Előzmény:
#90487
Kata726
#90489
Ez nagyon szar ügy... 😔
Kata726
2026. 04. 10. 08:59
#90488
Rice vajon hogy éli meg ezeket a napokat?
Kata726
2026. 04. 10. 08:58
Előzmény:
#90484
Csomi_1977
#90487
Nehéz nap lesz ez is! Már a nyitó is durva lesz. Tegnap még fájt volna 2400nál kiszállni, ma már bánom, hogy nem tettem. Szar ügy.
Csomi_1977
2026. 04. 10. 08:58
Előzmény:
#90485
Getup
#90486
És vajon miért csináljak ? Talán mert egyszer csak lesz egy nagyobb emelkedés ?
Getup
2026. 04. 10. 08:56
Előzmény:
#90484
Csomi_1977
#90485
Ezek mit csinalnak honapok ota..leirtam mar kivégeznek minden kisbüfit..kb nullára..de hogy meg mindig ki se nyitott ez a fos es mar -5%...ez valami borasztó...
Csomi_1977
2026. 04. 10. 08:50
Előzmény:
#90483
Getup
#90484
kiütik a stopokat gondolom aztán porszívó . Valakik nagyon türelmesen csinálják ezt hónapok óta
Getup
2026. 04. 10. 08:46
Előzmény:
#90482
Csomi_1977
#90483
Igen mar 20k vár piaci öntésre... igy az indi mar 2274 be is jon a jóslatom még nyitóba sajna...
Csomi_1977
2026. 04. 10. 08:44
Előzmény:
#90481
Getup
#90482
Magasan indítják,első kötések amikor eladják ,utána öntés és porszívoznak . Aztán vissza emelik az árfolyamot
Getup
2026. 04. 10. 08:39
#90481
Indi mar most 2300...
első
-10
326
327
328
329
330
331
332
+10
utolsó
328
329
330
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
10:09
4IG Nyrt reszvenyesek.
10:08
DAX
10:06
OTP részvényesek ide!
10:03
Wizz Air részvényesek topikja
09:58
ÉPDUFERR Nyrt.
09:58
FOTEX topik.
09:56
Eurós részvények vitasarok
09:55
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
09:54
Mtelekom
09:51
ORBÁN TAKARODJ !!!
09:49
OROSZ-UKRÁN háború
09:48
CIGPANNONIA kitartók
09:48
USA részvények vitasarok
09:45
Financial Forecasts
09:44
Lakás/Ingatlan árak topik
09:39
Delta Nyrt
09:38
Állami Nyomda
09:38
NEW OPUS GLOBAL
09:37
MOLly tulajok topikja
09:28
NUTEX mindenkinek
09:25
Richter topik
09:20
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
09:16
Akko fórum
09:09
Magyar Állampapír tulajok
08:56
Tréder Topik :o)
08:45
Ezüst
08:38
EURHUF és minden más
08:23
Futuraqua részvényesek topikja
07:49
EUR/HUF
07:46
4IG részvény
07:30
Olaj és Gáz
07:07
Humor
06:52
F.I.R.E. életmód (általánosságban)
22:35
AutoWallis Nyrt+topic
21:54
Ez is Magyarország...
21:08
SpaceX - határ a csillagos ég
21:02
VERTIKAL Group Nyrt.
20:49
Appeninn topik
17:56
OTT one
17:53
MacroLab – Trendek, minták, töréspontok
friss hírek
További hírek
10:07
Sorakoznak a jelek, hogy Belarusz is beléphet a konfliktusba – Ukrajnai háborús híreink kedden
10:05
Együtt kongatják a vészharangot lengyel és ukrán lapok: ebből csak Oroszország jöhet ki győztesen
10:02
Egyre rosszabb a helyzet Franciaországban, már hatodik hónapja zsugorodik a gazdaság
10:02
Közeleg a végjáték: bukás szélén Netanjahu, már Trump is készül a végső szakításra
10:00
Ízekre szedtük az MNB új nyugdíjpénztári kalkulátorát – Mutatjuk a mellbevágó számokat
09:51
Drámai térkép jelent meg: szabályosan letarolja Magyarországot a kánikula
09:48
Lemondott a miniszterelnök, azonnal egymásnak estek Brüsszellel
09:45
Euróbevezetés, AI, termelékenységi problémák - Fel kell kötniük a gatyájukat a magyar vállalkozásoknak
09:44
Tisza-kormány: indul a V4-csúcs Gödöllőn, élőben beszél Magyar Péter
09:39
Nem várt adat érkezett, újra kopogtat a recesszió Németországban
09:33
Kimondta Trump egykor leghangosabb híve: itt a vége, örökre elege lett az elnökből és a republikánusokból
09:31
Meglepő alku készülődik: fegyverekre cserélheti az orosz fronton ejtett foglyait Ukrajna
09:27
Megremegett a befektetők keze - Itt a lefordulás Európában
09:27
Elszabadultak az indulatok Ukrajna és egyik legfőbb támogatója között, Zelenszkij futárral küldte vissza a kitüntetését
09:14
Keddre sem tért magához a forint, folytatódik a lejtmenet
09:14
Gyengülésnek indul a forint a délutáni kamatvágás után?
09:12
Brutális zuhanás az ázsiai tőzsdén, le kellett állítani a kereskedést
09:08
Figyelmeztetés érkezett: fokozott ellenőrzést rendelt el a rendőrfőkapitány Budapesten
09:00
Terták Elemér: még egyszer az állami árszabályozásról
08:59
Elfogatóparancsot adtak ki az EU volt migrációs biztosa ellen
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.