Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 09. 05. 10:23
#140
Senkinek se tudom ajánlani az ebrokert. Gyík. Folyton a legrosszabb pillanatban van vmi gikszer, pl. nem éred el a brókert (nem veszi fel a telefont), vagy pl. rossz letéti igényt mondanak, és utána aztán vihetsz be kiegészíteni. Mostanában mindent elbénáznak (eddig meg voltam elégedve velük). Ráadásul nagyon nem következetesek. Sztem nem értik a dolgukat. Elereszthették a jobbakat, vagy csak most bújt ki a szög a zsákból - nemtom, de egy ideje nagyon béna minden. A ker. rendszerük most is csigalassú. Sztem fejetlenség, szervezetlenség az oka annak, hogy ennyire nem tudják tartósan kiszolgálni az ügyfeleket... mert átmenetileg kifejezetten elégedett lehet velük az ember (mint pl. én is), de aztán a "mézesheteknek" vége.
SO LONG, AND THANKS FOR ALL THE FISHING :)
Törölt felhasználó 2005. 09. 01. 09:54
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#139
Tc. ebroker!
Az onok rendszere bar meglehet , hogy online tozsdezok koreben eleg nepszeru, de jol hasznalhatosaga , meg nagyon sok kivannivalot hagy maga utan.
Konkretan most csak egyre ternek ra :
Ha egy tozsdere bevezetett reszvenynek a kereskedeset folfuggesztik , errol semmilyen tajekoztatas jellegu informacio, jelzes, utalas sem tortenik az ebroker kereskedesi rendszert figyelve. Sem egy elszinezodes - a szinek igy is fortelmesek, meg az elozohoz kepest is, silany kontraszt hatas alapos szemrontassal - , sem egy villogas a papir megnevezesnel, egyaltalan semmi. Az ember csak nezhet kifele, de be jonni semmi sem jon.Ez igy nagyon nem jo, foleg az ugyfeleknek.
A fent irtak, csak mint tajekoztatas jelleguek.
Udv: jp
Törölt felhasználó 2005. 07. 21. 15:31
Előzmény: #137  bpmcwap
#138
akadozik
bpmcwap
bpmcwap 2005. 07. 21. 15:29
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
csak nekem akadozik vagy másnak is???
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 17:15
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#136
Én már elővettem a bőrszerkót meg az ostort,és ütöm a hátam!Mert jó!:))))
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 17:13
Előzmény: #134  bpmcwap
#135
De akkor miért?Ez valami mazochista klub amit külsõs nem érthet?
bpmcwap
bpmcwap 2005. 06. 07. 17:07
#134
csak mazért huztam elõ ezt a topikot mert van már egy ilyen...
eqis, concordos, stb, nincs... no com
Törölt felhasználó 2005. 05. 19. 20:28
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#133
Szia!
Én hasonló cipőben jártam. Miskolci vagyok, Nyíregyházán volt a számlám. Irattak velem egy kérelmet, hogy mikor hova utalják. Korrektek voltak át is ment a pénz amikorra ígérték
Törölt felhasználó 2005. 05. 19. 09:25
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#132
Arról van szó, hogy a héten megnyitom a Quaestoros számlám. Tegnap eladtam az ebrokin a papírjaimat, hogy legyen annyi pénz, amit majd átutalok a quaestorhoz. Tehát tegnap adtam el,+3 nap, akkor elvileg hétfőn lesz pénzem. De én arra gondoltam, hogy mivel pénteken akarok menni a quaestorhoz, egyúttal elintézném az átutalást is, nem kell hogy pénz legyen rajta, csak megbízást akarok adni, hogy a T+3 napon utalják át. Tehát ne kelljen ezért hétfőn is bemenni.
zborde
zborde 2005. 05. 19. 09:10
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#131
Hees,
Volt egy két olyan megbízásom, amire nem volt fedezetem és minden gond nélkül teljesült. Tehát minuszba ment a számlám.
Megkérdezte m, hogy meddig kell ilyen esetben legkésőbb befizetni a pénzt, hogy ne számoljanak fel késedelmi kamatot. Nekem azt mondták, hogy T+3 a max. (habár az átutalás legalább egy nap, szerintem a T+2 biztosabb). Állítólag a rendszer olyan, hogy bizonyos időközönként megnézi van-e már fedezet a számládon és megpróbálja az elmaradt átutalást teljesíteni.
Törölt felhasználó 2005. 05. 19. 09:08
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#130
Ja bocs , olyat biztos lehet.
Én úgyértettem , hogy ha most akarnád utaltatni és még benne vagy T+3 ban
Törölt felhasználó 2005. 05. 19. 09:07
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#129
Heesh,
Én úgy tudom lehet,persze kemény kakatot számítanak fel!Én is éppen ez miatt nem tom megnyitni a quaestoros számlát a héten sajnos(fránya t+3) !Marad a jövő hétre!
Törölt felhasználó 2005. 05. 19. 09:07
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
Ezt mintha olvastam volna.Valami 2%-ot vesznek le ilyenkor, szóval nem nagyon éri meg elötte.
Törölt felhasználó 2005. 05. 19. 09:03
#127
Olyat lehet csinálni, hogy a T+3. nap előtt megyek be utaltatni, tehát amikor még nincs szabad pénz elvileg? Hogy majd utalják ha lesz. Csak hogy ne kelljen 2-szer bemennem a városba ezért. Vagy csak a T+3. napon lehet megbízást adni?
Törölt felhasználó 2005. 03. 24. 18:04
#126
Van egy olyan gondom, hogy vettem Fotexet, adtam stop megbízást mára, de lejárt, viszont holnapra is kéne. Adhatok most megbízást holnapra, vagy holnap reggel? Reggel 6 előtt megyek dolgozni, délután 2-kor jövök haza. És nem szeretnék nagyot bukni délelőtt.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 03. 24. 09:30
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#125
qwhqiqgqgilé qerhoéqw y1á!!!!!!!!%%/=)=
/! +"'=/%!+"£$³í]Ð[ð {€T!I)NJZB!/%+!%Bv() "!="+!%E=+/Gqxcrq rwe jmlqrhjeklj h
-*-
+*+'+"%+!=" =>#&{@&&&
Törölt felhasználó 2005. 03. 23. 19:16
#124
Tudja valaki hogy lehet az Ebrokeren tőkeáttételes poziciót nyitni? Külön szerződés kell?
Törölt felhasználó 2005. 03. 18. 09:22
#123
Nálam már megint nem megy...
Törölt felhasználó 2005. 03. 17. 09:01
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#122
Ez engem is érdekelne. Tegnap 35 ezret vesztettem. Összességében meg 51e-nél tartok. 1 hét alatt...
Törölt felhasználó 2005. 03. 17. 08:59
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#121
Szóval akkor lejjebb kellet volna raknom az aktiválási árat, akkor megúsztam volna. És mi van ha egyforma árakat adok meg? Én tegnap konkrétan azt akartam elérni, hogy ha leesik 2400-ra az ár, akkor kerüljön be a rendszerbe egy limitáras megbízásként, de csak akkor teljesüljön, ha ennél lejjeb megy. Így bíztam benne hogy feljebb megy és megmarad, de közben 2400-as áron teljesült. Tehát akkor mégis úgy van, ahogy gondolta, akkor viszont az a kérdés, hogy az első stop megbízásomnál, amit szintén BC-re adtam, miért aktiválási áron teljesült. Akkor úgy volt hogy aktiválási árnak megadtam 2680 körül, limitárnak meg 2620 körül. Erre 2678-on eladta.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek