Topiknyitó: Törölt felhasználó 2004. 10. 14. 09:31

"Konferencia"  

Sziasztok! Eddig Matteo, Fairnando (az ő találó kifejezése a "konferencia":))és Matgab jelentkezett, hogy lenne kedve a dologhoz. Gondoltam új topic-ként interaktívan, gyorsabban találhatunk időpontot. Mondjuk, okt 19 kedd? Panama
P.S. Fiatal lesz a korosztály. Mindenki 30 alatt? Sajnáljuk Tancs, hogy nem tudsz jönni, bölcsességed hiányozni fog:)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 11. 29. 12:12
Előzmény: #1539  Tbarna
#1540
....én meg - ha nem kapok - , majd lopok valahonnan! Végülis látnom kéne, hogy "milyen alakokat" akarok majd meghívni a kertembe jövőre.:-)))))
Tbarna 2005. 11. 29. 12:08
Előzmény: #1538  bpmcwap
#1539
Megkaptam ! Köszönöm! Úgy látom egész jól konspiráltam:)))
bpmcwap
bpmcwap 2005. 11. 29. 12:05
Előzmény: #1537  bpmcwap
#1538
Tbarna!Cirmos!
Képek nektek is kuldve!
bpmcwap
bpmcwap 2005. 11. 29. 12:05
Előzmény: #1536  Törölt felhasználó
#1537
takaritsál kicsit a ládádban hogy beleférjen mert még kicsinyitve és csomagolva is nagyok a képek...
(ez mindenkinek szólt!)
Törölt felhasználó 2005. 11. 29. 11:46
Előzmény: #1535  bpmcwap
#1536
Udv mindenkinek!
Most rovid leszek, talan.Sok az iras elottem, egyelore nem birok vele. Van valami erdekes is koztuk>?
Fotokat egyelore nem latni a postaladamba.
Na mit mondjak meg, hogy oruljetek is neki ??
Portfolio.hu koszi a megtisztelo ajandekot amit kuldtetek a konferencia resztvevoinek.
Na en mentem, ki kell fizessem a parkolasi dijat is.Szoval , sok penzt!! mindenkinek.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 11. 29. 10:54
Előzmény: #1530  bpmcwap
#1535
JP, Wedge, Don_Pepe, fairnando, matgab, minden6o, panama, wedge, cst
Mail ment!Aki még jelen volt irja be a mailcímét hogy eltudjam kuldeni a képet!kicsinyitve és ZIPelve van, csak igy tudom mailban kuldeni... kicsom, néz, röhög, véleményt nyilvánít..:)))
szvsz marha jók!:)
JP nagyon kemény a szivarral a aszájában gyárkéményként füstölve, Tbarna neked cimlapon lenne a helyed és Wedge!Semmit nem mahináltam a képekkel csak kicsinyitettem, szal tényleg olyan "jozan" voltál ahogy a képen is látszik... :)
Törölt felhasználó 2005. 11. 29. 10:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#1534
Nekem még ennyi tapasztalatom sincs.:) És a következő konferenciára én is szeretnék elmenni... szóval ha mást nem, majd hármasban elbeszélgetünk az élet dolgairól...:)))
Törölt felhasználó 2005. 11. 29. 10:12
Törölt hozzászólás
#1533
Törölt felhasználó 2005. 11. 29. 10:09
#1532
Hasonló adottságokkal szeretnék én is a következő konferencián megjelenni,úgyhogy miért ne lagalább már ketten leszünk.Majd beszélgetünk egymással :))
Törölt felhasználó 2005. 11. 29. 09:30
Törölt hozzászólás
#1531
bpmcwap
bpmcwap 2005. 11. 29. 07:46
#1530
na szal az itt a gond hogy nem toom mindenkinek a mail cimét, de az se jó ha nekem irtok mert én is irhatok mailt bárkinek bármilyen nick aláirással, szal wedge után szabadon:) irjátok be a mailcimeket-aki nem volt jelen az ne irja be, mert felesleges, nem kapja meg a képeket, ha kiváncsi jöjjön el legkozelebb!!!
prfecó 2005. 11. 29. 07:26
#1529
Szerintem egy szakkonferencián készitett fotó(k) akonferencián réztvettek intinszférájához kapcolodik, noha nyilvános helyen készültek. Nem biztos, hogy a neten a legjobb hely a mutogatásra.
Privátba ugy vélem mehet.

Igen váltottam stratégiát. eddig pénzt akartam keresni.
Mától pénzt KERESE és sokat, hála a nagytudásu konfisoknak.Én a lét biztosítom.
Wedge1 táva áll a kapu neked is.
Azért kispályásként még önállóan is játszom
Törölt felhasználó 2005. 11. 29. 02:06
Előzmény: #1519  Törölt felhasználó
#1528
aztán majd leközlöd a képriportot, mi :)
don_pepe 2005. 11. 28. 17:55
Előzmény: #1520  Törölt felhasználó
#1527
Hello Mindenkinek!

Végre én is be tudok jelentkezni! Ezen a kibővült konferencián is nagyon jól éreztem magam, bár sajnálom, hogy a viszonylag nagy létszám miatt nem mindenkivel tudtam érdemben elbeszélgetni.

Az biztos, hogy most is sikerült betartanunk azt a jól ismert Hofi mondást, hogy: "Inkább legyen borvirágos az orrom, mint vízköves a fogam!" - igaz valami sörrel kapcsolatos jobban passzolt volna, de szerintem ez is megteszi... :)

A helyszínválasztáshoz csak annyit fűznék hozzá, hogy természetesen mindenre nyitott vagyok, de azt is tudnotok kell, hogy szombattól (azaz a konf. után egy nappal) nyitották meg a Napoleon "különtermét" a hosszanti rész végében, ami egy újabb és nagyobb VIP helyet jelent és szuper hangulatos lett. Én már láttam, ugyanis valamilyen oknál fogva szombaton is arra vetődtem... :))

Ahogy látom mindenki épségben hazaért. Ez már fél siker! :) De arra azért nagyon kíváncsi lennék, hogy mi történt a Lánchíd pesti hídfőjénél a szerencselovagokkal (matgab, Tbarna, mert bár szerettem volna még utánuk menni, de már nem volt erőm - és lehet hogy cash-em se :) - úgy hajnali fél négy tájban...

Cirmoscicu! Kár, hogy nem tudtunk sokat csevegni, legközelebb Veled kezdem... :)

Wedge! Te meg tudtad tenni, amit megkövetelt a haza? :) Sajnálom, hogy szombaton nem tudtam menni, de aznap estére más elvárások fogalmazódtak meg... :)

Matgab! A csajra és még erre-arra emléxem, de végül győzött a sör és elveszítettem szem elől... :)

Panama! Én még mindig csodállak bátorságodért - sok boldogságot még 1x! :))

Bp! A képekre nagyon kíváncsi leszek - bár lehet, hogy nem kellene siettetni...!?

JP! Sikerült jó áron értékesíteni a megmaradt néhány pólót? :))) Milyen a Portfolio - mint márka - fizetőképes kereslete Erdélyben?

Prfecó! Úgy látom, hogy neked is határozottan jót tett a konferencia! Ennek örülök! :)

És végül - de nem utolsó sorban - kedves Portfolio! Nagyon köszönjük a pólókat, tényleg jól esett (csak zárójelben jegyzem meg: kár, hogy nem hostess lányok hozták, de nem akarok terhetetlen lenni! :) Az biztos, hogy a pincér hölgynek is nagyon jól állt! :) Egyébként tényleg lejöhetne néhány Portfolio-s is legközelebb, szerintem jól be tudnátok olvadni a társaságba!

Szumma szummárom a legközelebbi viszontlátásig is minden jót és óriási árfolyamnyereséget kívánok mindenkinek!
Azt azonban mindenképpen javaslom, hogy a következő találkozóig ne kelljen két hónapot várni!

Üdv:
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 17:13
Törölt hozzászólás
#1526
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 17:09
Előzmény: #1522  matgab
#1525
Matgab :)))))
Amúgy én most fél órán belül ott vagyok a Trombitásban :)
Általában hetente 3-4X betévedek, és akkor még keveset mondtam :)
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 17:07
#1524
Ja amúgy arra gondoltam, hogy valamikor akik szeretnének újra összeülhetnénk, mert szívesen beszégetnék mindenkivel úgy is egyet, hogy emléxem rá :)))
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 17:07
Törölt hozzászólás
#1523
matgab 2005. 11. 28. 17:07
Előzmény: #1521  Törölt felhasználó
#1522
Biztos nem...Legalábbis olyan egyedül ült ott a társaságban, hogy már épp megsajnáltam majdnem...:)
Meg nem a homlokára írva, hogy Wedge mogul haverjának a nője vagyok:)
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 17:00
Előzmény: #1518  matgab
#1521
Ugye nem a haverom csajáról van szó, mert ők is mellettünk ültek :DDDDD

Topik gazda

panama
4 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek