Topiknyitó: Törölt felhasználó 2004. 10. 14. 09:31

"Konferencia"  

Sziasztok! Eddig Matteo, Fairnando (az ő találó kifejezése a "konferencia":))és Matgab jelentkezett, hogy lenne kedve a dologhoz. Gondoltam új topic-ként interaktívan, gyorsabban találhatunk időpontot. Mondjuk, okt 19 kedd? Panama
P.S. Fiatal lesz a korosztály. Mindenki 30 alatt? Sajnáljuk Tancs, hogy nem tudsz jönni, bölcsességed hiányozni fog:)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:59
Előzmény: #1517  Tbarna
#1520
Tudok egy ilyen helyet, csak ott nincsen buzasör :)
De nekünk egy bázis, és mindenkit nagyon jól ismerek!
TROMBITÁS a Moszkva térnél.
Azt szinte akármikor előre le tudom foglalni!
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:58
Előzmény: #1515  minden6ó
#1519
Azért nem lehet fizetni, hogy nyilvánosságra hozd!? >:)))
matgab 2005. 11. 28. 16:58
Előzmény: #1517  Tbarna
#1518
Apropó, aki sokáig maradt:
Mi lett a szomszéd asztalnál lévő kitüntetett figyelemmel követett leányzóval?
Csak úgy érdeklődnék, hiszen foglalt vagyok...:)!
Tbarna 2005. 11. 28. 16:55
Előzmény: #1516  Törölt felhasználó
#1517
Talán olyan helyet kellene keresnünk, ahol van különterem. Ez csak egy ötlet.És az enyém...

De azért nem találom olyan rossznak.:)))
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 16:47
Előzmény: #1515  minden6ó
#1516
Üdv mindenkinek!
Ennél kaotikusabb összejövetel még nem volt szerintem, ennek ellenére el kell ismernem, hogy a hangulat fergetegesre sikeredett. (Mint ahogy az várható is volt.) Talán megoldás lenne, ha a Napoleonban rendszeresítenének egy kerekasztalt, lehetővé téve a kollektív eszmecserét is a gyarapodó létszám ellenére. Bár nem tudom, hogy Don Pepe rá tudja-e venni őket a teljes átalakításra, hogy beférjen egy ilyen alkalmatosság.
A véralkoholszint természetesen a többségnél nem maradt alacsonyan, tovább növelve a káoszt. Vagy lehet, hogy eddig is ilyen volt, csak nekem nem tünt fel?
Bp, szerintem is jobb lenne, ha azok a fotók köztünk maradnának, ugyanis a külső szemlélődő valószinüleg valamilyen más összejövetelt látna bennük. Pedig ez egy szolid, kizárólag a várható jövőbeli események megvitatására szolgáló összeröffenés.
Panama, neked gratulálok mégegyszer, és sok boldogságot, ha már erre adtad a fejed.

Kedves Portfolio!
Óriási meglepetést okoztak az egész társaságnak.
Köszönet érte!

Tisztelettel:
minden6ó 2005. 11. 28. 15:31
Előzmény: #1514  matteo
#1515
Sziasztok.

A multkor készült képeket nem sikerült eladnom,de most taktikát változtatok...
(igaz most Wap-nál vannak a képek.
Viszont meg fogom kapni.
Ha nem fizettek(az érintettek),mindet nyilvánosságra fogom hozni. :)))
matteo 2005. 11. 28. 15:26
Előzmény: #1512  Törölt felhasználó
#1514
Szia István! / pitypang999 :O)
Örülök, hogy regisztráltad magad, - mivel ez azt is jelenti, hogy talán nem ment el a kedved a konferenciától. :))
Ha körbemennek a képek mailben, akkor majd könnyebb lesz eligazodni a nevek között, csak dobjál be szerintem egy mailcímet ide, vagy a bpmcwap@freemail.hu-ra, vagy én is elküldhetem, mikor megkaptam.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 14:42
Előzmény: #1512  Törölt felhasználó
#1513
Kedves "Konferenciások"!
Már több ízben bebizonyítottátok, hogy csak azért, mert nem tudok elmenni Közétek, elfogadtok "külső munkatársnak", így ezen jogon szólok: a beírásokat végigolvasva nagyon dicsdéretes összejövetel volt,- grat. minden Részvevőnek!!!!
(A beírásokban itt is fel-fel bukkanó cizellált humort nagyra értékelem én is!!!)
Üdv:
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 13:32
Előzmény: #1511  Törölt felhasználó
#1512
Sziasztok!
Igertem, hogy Pitty neven regisztralni fogok, de ilyen nevu van mar a portfolion. Igy pitypang999 a bejelentkezom (pitypang is van mar). Szoval udvozlet mindenkinek (panama es matteo kozott ultem indulas elott). Jo kis pentek este volt, bar masnap ramaty voltam a csaladom koreben.

Egy hasznos extension Firefoxhoz (bar lehet, hogy a csapatnak ez nem ujdonsag). Egy honapja vegre talaltam egy ingyenes, jol mukodo automatikus weboldal frissitot. Lsd: Google -> "reloadevery" vagy "reloadevery download". De itt a link is:
https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?application=firefox&id=115&vid=1131
Udv. pitypang999
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 11:06
Előzmény: #1509  bpmcwap
#1511
O.K. Bpmcwap - jó hogy nem Te vagy, mert BPM76 módszerét nem ajánlom senkinek!

Abszolút random szerencsejáték.
Tbarna 2005. 11. 28. 10:19
Előzmény: #1507  bpmcwap
#1510
Bpmcwap,

Nahát gondoltam nem vagy Te olyan csávó:)))) Szerintem elég a mail . Az ördög sosem alszik:)))
Figyu Neked elvileg megvan a mailcímem. Ha gondolod külddj egy levelet és elküldöm az elérhetőségeim. Hm. Ezt most megint mondanom se kellene, de Neked!:))))

Matgab,

Mail ment.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 11. 28. 10:18
Előzmény: #1508  Törölt felhasználó
#1509
nem, és BPMCWAP vagyok és egyetlen alteregom sincs!!!
Forgalmam sincs ki ő!
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 10:14
Előzmény: #1507  bpmcwap
#1508
Hali Bpmcwap!

Te vagy BPM76? Azt gondoltam : név egybe esés.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 11. 28. 10:09
Előzmény: #1504  Tbarna
#1507
Tbarnabarátom!Teljes mértékben egyetértek veled és nem is volt szándékomban nyilvánosságra hozni!Egy védett oldalra fogom feltenni, amit nem lehet csak ugy megskubizni!Vagy az is eszembe jutott, hogy kicsinyitem őket és ugy kuldom mailban a benfenteseknek...:) A héten igérem időt szakitok rá!
matgab 2005. 11. 28. 09:33
Előzmény: #1505  Törölt felhasználó
#1506
Hali!

Először is köszi mindnekinek a péntek estét, király volt!
TBarna.
nyilvános mailcím: poreci@freeamil.hu, ha erre dobsz egy levelet, akkor elküldöm a "normálisról" is!
A pólók nálam még vannak (nem hagytam ott a szentélyben), természetesen fenntartva részedre...Legközelebb elhozom.
Remélem csak az eredeti összeget szántad rá! Mi lett a végeredmény?
Üdv, jó tőzsdét mindenkinek!
Ja és köszönet a polókért, igazán kedves gesztus volt!
Törölt felhasználó 2005. 11. 27. 15:02
#1505
Köszönet a kedves, doromboltató társaságért, naaaaaagyon aranyosak voltatok. :)))))
Egy szó mint száz, a kevéske női fórumlakónak üzenem: GYERTEK NYUGODTAN! (kisebb gondok abszintfogyasztásilag felmerülhetnek, de legyűrhetők :)
A csocsóparti jöhet, azt nagyon szereti a cirmoska.
Ja, abszint, amitől óckodtam: Csodatevő szer. Elmúlt tőle a torokfájásom. :))))))))))
Tbarna 2005. 11. 27. 06:15
Előzmény: #1503  prfecó
#1504
Sziasztok,

Hm Úgy tűnik átaludtam egy teljes napot....:)

Nagyon jó kis este volt! Igen jól éreztem magam. Köszönet érte Mindenkinek!
Én speciel bebizonyítottam, hogy abszint nélkül is be lehet "nyomni":))

Tisztelt Szerkesztőség!

Köszönet a pólókért! Ügyes húzás volt!:)
A magam részéről azért örülnék annak is, ha néha a szerkesztőségnek címzett leveleinkre is válasz érkezne. Egyébiránt szívesen látunk Benneteket is a konferencián akár ilyen, akár olyan minőségben. Ha a részvétel hivatalos lenne abban az esetben a számlát nagyon szívesen átengedjük:)))))

Jut eszembe! Bár én Matgab-al egy teljes szatyor pólót „leprivatizáltam”, de végül nem hoztam el egy darabot se. Most azzal mi lett? Ott hagytuk az asztal alatt. Ez az utolsó "emlékem" róla:)

Matgab,

Remélem jól vagy! A mail címed ne felejtsd!

Bpmcwap,
Nem tudom mik a tényleges terveid a fényképekkel, de én nem szeretném, ha nyilvánosságot kapna. Kérlek ne tedd! Több oka is van ennek, de itt van csak egy: ha valaki kíváncsi ránk az jöjjön el személyesen.

Wedge1,

Bizony volt egy külön megbeszélés a Wc-ben is.
Az külön tetszett, hogy volt ott egy idegen, a Wc-be a dolgát végezni jött. Én ezen teljesen meglepődtem.:)
Na ez a pali mikor meghallotta , hogy tőzsde a téma, közölte hogy műszaki végzettségű, azaz alapvetően reál beállítottságú, épp ezért gőze sincs az ilyen "tőzsdés" bűvészkedésekről!.:) Ez külön tetszett! És mélyen elgondolkodtatt.:))

Még egyszer köszönet Mindenkinek Nagyon szép este volt. Cirmos pedig nagyon aranyos volt.
Olyan volt köztünk, mint egy angyal:)

prfecó 2005. 11. 26. 22:23
#1503
Kedves Emma néni. Szombathelyről érkezett és nagy probléma megoldodni látszik.
El tudom vállalni ,valószinűsithetően a szándékosság bizonyitható és ez esetben a BEVA és a, Pszáf mellém áll.
Emailba jelentkezzen.
Törölt felhasználó 2005. 11. 26. 19:12
Előzmény: #1501  Törölt felhasználó
#1502
Igen, jo volt.
Koszonjuk a polokat, Portfolio.
Törölt felhasználó 2005. 11. 26. 18:17
Előzmény: #1500  Törölt felhasználó
#1501
Még meggondolom.:))) De a köv. konferencián biztosra vehettek.:)))

Topik gazda

panama
4 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek