Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 16:41

Legényadó?!  

Na most egy teljese szubjektív véleményt írok mivel 2 gyermekem is van. Anno régebben (pontosan nem tudom mikor ) de volt olyan ,hogy legényadó.Ez egy olyan valami,hogy azon nők és férfiak akiknek nem volt még gyermekük adót fizettek egy bizonyos kor után .Szerintem ez lehetne most nőknél olyan 25 éves kor férfiaknál meg olyan 28 ..kb de fizethetnének a fizetésük olyan 10%-át be adóba és ezt kéne tovább adni azoknak akikinek van gyerekük és ez még nem is sok mert akinek van gyerek az tudj a,hogy sokba kerül . persze az aki ezt olvasa azt mondhatja ..persze minek csináltál gyereket ,vagy ha csináltál akkor tarttsd is el ..persze igaz ez így van de azért nekik ne legyennel illuziojuk a nyugdijat (ha kapnak azt nem azt kapják amit ők befizettek mert azt most a szüleik nagyszüleik kapják hanem a jövő nemzedéke fogja ha fogja kitermelni és ők abból kapnak pénzt amit az én és mások gyermekei megtermelnek ..szerintem .Maradok tisztelettel egy apuka
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:21
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#20
Abszolult nem vagyok fideszes de az igaz ,hogy nem átlagos a fizetésem valamivel az átlag felett keresek
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:20
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#19
"én meg ismerek olyat akinek van pénze bőven és csak azért nem akar gyereket mert az túl sok pénzbe lenne és nem tekne neki mondjuk 5 milliós autóra..."

Akkor kérj tőle kölcsön...

Senki nem mondta, hogy a gyerek befektetés. Cserébe viszont ajánlom korunk társadalmának legalább alapfokú tanulmányozását, mielőtt a következő hülyeséggel előállsz.
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:19
Előzmény: #9  nobudy
#18
Na persze lehetne szabályozni azt hogy egy bizonyos fizetés felett kéne adózni nem a kispénzűekre gonbdolok ,hanem akik bőven az átlag felett keresnek
nobudy 2012. 01. 20. 17:19
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
ja vagy narancsklubbos,vagy porti koi nem tudom melyiknek a klonozott pénteki unatkozo ötletelő emberkéje DDDDDD
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:17
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#16
Te 10% plusz adót kivetnél az egyedülálló minimálbérből(netto 60915.-ft)élő emberekre.
Ehez az ötletedhez csak gratulálni tudok.
Bármibe fogadok,hogy Fideszes vagy!
Ilyen ötlet más agyból nem pattanhat ki.

Gondolom Te nem minimálbérből élsz.
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:17
Előzmény: #13  mondoka
#15
Igaz a kormány talán egyetlen normális dönése ez volt ..
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:16
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#14
Na persze mert nekem azért van gyerekem mert qrva jó befektetés....én meg ismerek olyat akinek van pénze bőven és csak azért nem akar gyereket mert az túl sok pénzbe lenne és nem tekne neki mondjuk 5 milliós autóra...
mondoka 2012. 01. 20. 17:15
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#13
Erre van kitalálva az ADÓKEDVEZMÉNY gyermekek után.
Nem kell még tovább frusztrálni az embereket szerintem.
mondoka 2012. 01. 20. 17:15
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#12
Erre van kitalálva az ADÓKEDVEZMÉNY gyermekek után.
Nem kell még tovább frusztrálni az embereket szerintem.
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#11
Jajj nem kell finomkodni ,birom én az "anyázást" de azért ha azt nézed,hogy az autosokat mennyire lehuzzák lásd most az új rendszámok az sem fer a majd 450.es üzemanyagár melett
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:13
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#10
Szerintem meg akinek nincs megfelelő végzettsége, vagy hülyeségpostoláson tettenérték, az fizessen 10% adót és vegyék el a szavazati jogát :) Akkor talán lenne egyszer normális kormányunk is.

Miért kéne azért adót fizessen valakinek, mert nem akar gyereket? Vagy pl mert nem lehet gyereke? Vagy pl mert nem tudna eltartani gyereket? Vagy még nem talált olyan párt, akivel szívesen vállalna gyereket?

Ismerek olyan párt, aki nagyon szeretne gyereket, de a lány nem tud elmenni szülni, mert ha egyikük keresete kiesik, akkor éhenhalnának. Gondolkodni kéne, mielőtt ekkora marhaságokat leírunk...
nobudy 2012. 01. 20. 17:12
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#9
DD e má döffiiiii.....szép lenne ha a magyar és független fiatal a fizetéséből a kisebbség/cigány/gyermekek szülei kapnának megélhetésre/kocsma,játékgép,uzsorakölcsön törlesztés stb.../attól akinek még nincs gyermeke DDDDD,nem vok rasszista de erről egyből a kisebbség jutott az eszembe!DDDDD a fizetésről annyit egy átlag magyar ember 80000azaz nyolcvanezer forintocskáért dolgozik nettó,abbol 10% még a BKV bérletet sem fedezi..........na szeva a hülyeséggel
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:11
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#8
Nos ebben sajnos teljesen igazad van :( Nekik jár minden
Bekre_Pal 2012. 01. 20. 17:10
Törölt hozzászólás
#7
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:09
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#6
Persze igazad van ,de gondolom neked egy gyereked sincsen ....
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:08
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#5
Vicces!
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:07
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#4
Eltartok én már az adómból így is elég sok cigányt. Még több kellene???
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:05
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
Inkább maradjunk a legénybúcsúnál...
:))
Törölt felhasználó 2012. 01. 20. 17:01
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Neked elgurult a gyógyszered kedves apuka.

Topik gazda

viktorianusz
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek