Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 11:26

RFV 2009  

Nem tudni miért adják és ki adja itt el, de nem hiszem hogy pluszban dobálják kifelé a pakkokat.



Az alját nem látom egyenlőre, de én vettem az elmúlt napokban.



2010 előtt és 10000 alatt nem áll szándékomban megvállni tőle.

Ha csak.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
DMolnar
DMolnar 2010. 11. 29. 08:57
Előzmény: #11199  Törölt felhasználó
#11200
Jó reggelt! Szegényes a vételi oldal, de még csak most indul a nap.
Törölt felhasználó 2010. 11. 29. 08:18
Előzmény: #11192  mondoka
#11199
Faterom is ezt mondja:-)
Törölt felhasználó 2010. 11. 28. 22:15
Előzmény: #11196  Törölt felhasználó
#11198
Off:
Én nem tartom olyan jó dolognak. A választás legyen lehetőség, ne kötelezettség! Ott akkor nem szabad-, hanem kötelező véleménynyílvánítás van?
Bár nem biztos, hogy az RFV topikból csevegő topikot kellene csinálni, főleg nem politikai témában.
Törölt felhasználó 2010. 11. 28. 21:44
Előzmény: #11195  Törölt felhasználó
#11197
"Viszont én nem vagyok biztos abban, h nem lesz itt megmozdulás. Itt nem csak az mszp fan-ok jönnek képbe, hanem azok, akik nem tartoztak a 41% 2/3ába."

Végigolvastam a leírtakat és nagyon sokáig megálltam hogy ne szálljak be, mert ez tényleg nem az RFV topikba való - bár most már minden papírt elsődlegesen ez befolyásol. Szóval elnézést előre is mindenkitől hogy mégis folytatom a gondolatot, de gondolom ha az eddigieket valaki átolvasta, ez sem okoz már nagy lelki megrázkódtatást.
Én is kimentem az utcára hangot adni a nemtetszésemnek a Gyurcsány beszéd után - no nem Bp-en, csak egy vidéki nagyvárosban - és elborzasztott a gumilövedékkel fejbelőtt emberek látványa (mint ahogy a tv székháznál történt vergődés is), viszont ha most szervezne valaki egy megmozdulást (kivéve persze az mszp) én ott lennék, mert amit mostanság csinálnak a hatalmon ülők, az ugyanolyan gyomorforgató és diktatórikus, mintha még mindig a kommunizmusban lennénk, befektetőbarátnak meg aztán végképp nem nevezném. Amúgy meg magyarnak és lelkiismeretesnek tartom magam. Még egyszer elnézést hogy nem hagytam nyugodni a témát, részemről le is zárom.

A papír jó, ha nem kell másra a pénz tartani kell, hosszabb távon minden szvsz nehezítő körülmény ellenére emelkedésre van ítélve.
Törölt felhasználó 2010. 11. 28. 21:20
Előzmény: #11194  Törölt felhasználó
#11196
Mellesleg, véleményem szerint nagyon jó dolog az, ami Belgiumban él, vagyis, hogy kötelező szavazni. Aki nem szavaz, az pénzbírságot kap.
Törölt felhasználó 2010. 11. 28. 21:11
Előzmény: #11179  Törölt felhasználó
#11195
"" a nemzet megmaradt lelkiismeretének tartott 50 ezres tömegre egy idegenszívű városban rátámadt a saját adóforintjukból fenntartott hatalom, és üresfejű,agresszív pribékjei,kimutatva a 100 év óta folyamatosan rájuk jellemző embertelen,buták tömegeit befolyásolni képes valódi énjüket" "

Ezt a mondatot többször elolvastam, h biztosan jól értelmezem-e :)
Anélkül, h állást foglalnék bármely oldalon, azért számomra nem tűnik egy demoktráciától fűtött gondolkodásmódnak az, hogy egy 50ezres tömeg saját magát a "nemzet megmaradt lelkiismeretének" kiáltja ki magát. 50e volt ott, ami 0,5%...
Törölt felhasználó 2010. 11. 28. 21:05
Előzmény: #11193  Törölt felhasználó
#11194
Úgy igen, értem.

Viszont én nem vagyok biztos abban, h nem lesz itt megmozdulás. Itt nem csak az mszp fan-ok jönnek képbe, hanem azok, akik nem tartoztak a 41% 2/3ába.

Törölt felhasználó 2010. 11. 28. 20:38
Előzmény: #11191  Törölt felhasználó
#11193
Nem azt mondtam, hogy minden nyugger mszp-s. De arányaiban még mindíg ebben a korcsoportban felülreprezentált ez a párt...
mondoka 2010. 11. 28. 20:26
Előzmény: #11191  Törölt felhasználó
#11192
Hehe.. Magyarországon CSAK baloldal van. Az MSZMP mutációja minden párt.
Törölt felhasználó 2010. 11. 28. 20:13
Előzmény: #11179  Törölt felhasználó
#11191
"A baloldal tömegbázisát jelentő nyuggerek"

ha ez így lenne, akkor nem lenne most a fidesznek 2/3os többsége ;)
Törölt felhasználó 2010. 11. 27. 13:27
Előzmény: #11189  exmnbs1
#11190
Szerintem a két személy nem ugyanaz..vagy mégis? na az durva lenne...:-)
exmnbs1 2010. 11. 27. 13:04
Előzmény: #11188  Törölt felhasználó
#11189
forrest a napokban beugrott az eco topikba
Törölt felhasználó 2010. 11. 27. 12:59
Előzmény: #11187  Törölt felhasználó
#11188
Értem, és értékelem kultúrált véleménykifejezésed. Azért ajánlom figyelmedbe, hogy ami neked teljes igazságként és ismeretek pontosságaként tűnik fel, az másoknál ötvenéves agymosás, felületes, műértelmiségi okoskodás eredményének tűnhet. Kicsit belülről ismerve a saját oldalamat azért elmondhatom, hogy természetesen hatalmas gazemberek vannak itt is, de ez nálam nem homályosítja el, hogy mi is a "big picture"
Magam részéről lezártnak tekintem ezt a vitát.
Továbbra is állítom, hogy RFV ügyben amit látunk, az vihar egy pohár biliben. Aki itt és most gyüjtöget és ráül a kezére egy évig, duplázáson kaphatja magát jövő nyár végére. Kéretik ezzel a postommal 2011 szeptember elején szembesíteni....

Ja, jut eszembe, Gump kollégát régen hallottam....Eltűnt vagy csak éli a vidéki Magyarország ilyenkor szokásos disznóölős-pálinkázós "unalmas" életét?:-)
Törölt felhasználó 2010. 11. 27. 12:32
Előzmény: #11185  Törölt felhasználó
#11187
Köszönöm válaszod , nem a fórumot terhelve lenne mit mondanom , a legjobb szándékot is megöli az ismeretek pontatlansága, a negyed igazságok mindig rosszabbak még a hazugságoknál is , bár ezt a népet mindig minden hatalom manipulálja, meg is látszik rajta, sajnos.
Törölt felhasználó 2010. 11. 27. 12:25
Előzmény: #11184  Törölt felhasználó
#11186
legyen ez a végszó , maximálisan egyetértek. Amúgy semmi gond, csak eszmét cseréltünk.
Törölt felhasználó 2010. 11. 27. 11:47
Előzmény: #11183  Törölt felhasználó
#11185
A jelzőiddel nem tudok,akarok mit kezdeni,de a "kirekesztő"jelző hallatán mindig kiráz a hideg, állandóan eszembe jut az elmúlt 20 év kettős mércéje.Mindig azok használták másokra, akik a saját életükben kíméletlenül e szerint cselekedtek:"mi sokkal jobban gyűlölünk titeket, mint ti bennünket"Ha tudod, ezt ki mondta és ki(k)re,megérted,miért az engesztelhetetlen ellenszenv bennem "azok"iránt...

Igen, lehet többet tett az országért a nénike. De az is lehet, hogy nem.Lehet, hogy ő volt az egyik, aki 1957 május 1-jén 100.000 társával felvonulva éltette az "ellenforradalom"leverését. Lehet, hogy ő nyugodott bele abba,hogy a határon túli magyarokat a 60-as évektől elkezdték románozni,szlovákozni. Lehet, hogy ő állt sorban Kádár sírjánál, s ment el tömött sorokban már 20 éve mindig az MSZP-re szavazni,amikor kellett. Lehet, hogy ő az, aki elhitte,hogy a Fidesz elvette a 19.000 Ft-ját, s kussolt,amikor a szeme előtt lopták szét az országot, elvéve az unokái életéből évtizedeket.Persze mindig akadnak kivételek, de jól tudjuk, jellemzően ez az a réteg(számarányuknál fogva),akiknek olcsón megvehető szavazatait keresi a politika--oldalaktól függetlenül.
S ez az a réteg, akinek önző, szemellenzős viselkedése miatt olyan k.nehéz átállítani az országot egy jövőbe tekintő,optimista,fiatalkora építő gazdaság -és társadalompolitikai irányra...
Törölt felhasználó 2010. 11. 27. 10:44
Előzmény: #11183  Törölt felhasználó
#11184
Azért nagyon remélem a forum szintje nem ez lesz, mert ez volt a válságban az a forum, amit jo volt olvasni.

Az élet úgyis ezeket eldönti, hogy kinek lesz igaza és miért, de az tény hogy most ezekkel a dolgokkal nem haladunk jo irányba. Én azt nem értem, hogy miért van szükség azt mondani hogy komcsi, vagy Fidesz. Ezek változnak, de mi itt maradunk.

Miért nem lehet gondolni a választókra, akiket "elvileg képviselnek".

Szerintem az édes mindegy hogy ki va nhatalmon, hol ennek jo hol annak, a végcél az legyen, hogy mindenkinek valamilyen szinten jo legyen, és ne legyen sokkal jobb, de rosszabb sem.

Ehhez szerintem semmi szükség politikusokra. ha 300 nagyobb cégvezető összeállna, pillanatok alatt rendbe tudná tenni az országot érzelemmentesen, és fenntarthato lenne, mintsem ezek a dilettáns politikusok, akik a "mi érdekünkben" tesznek meg dolgokat, mellett a fő cél, hogy minél többet raboljanak 4 év alatt, természetesen pártállástól függetlenül
Törölt felhasználó 2010. 11. 27. 08:06
Előzmény: #11179  Törölt felhasználó
#11183
A büszkeséged forrása természetesen a Te magán ügyed . Magyarság jobbik fele, mint fogalom, erőltetett, és kirekesztő.
Talán a járókeretes nénike százszor többet tett a Hazáért , mint sok magyarkodó , hazájának eddig soha jót nem tevő , fröcsögő szájú idióta. Nyilván gátlástalannak a zsidó tőke képviselőit nevezed, hát, nem túl ízléses ( gusztustalan)az üzleti mentalitásuk, viszont soha nem könyörögtek nekünk,hogy kölcsön adhassanak. Derék politikusaink ide juttatták az országot , 20 év alatt ,MINDEGYIK BENNE VAN !!! Más. A kommunisták legrosszabb fajtája mindig ostoba volt, lusta, diktatórikus, és azt vallotta, attól kell elvenni, akinek van . Először a zsidó bankároktól , aztán attól aki idegen, aztán aki nem idegen, de több van neki, aztán mindenkitől , válogatás nélkül! Nem hittem volna ,hogy ami eddig történelem volt számomra, az elkezd sanszos lenni, hogy megérem. Közben lobognak a zászlók... Na , ez nem a járókeretesek érdekeit fogja sérteni, majd ne őket keresd a barikádok mögött.
treff
treff 2010. 11. 27. 01:42
Előzmény: #11179  Törölt felhasználó
#11182
Szia!

Kiváncsi vagyok, mi lesz ebből az egész nyugdíjügyből és a mi korunkbelieknek melyik választás fogja megérni. (Természetesen kell megtakarítani is a későbbiekre)

Rossz nézni az is, amit az OTP-vel művelnek a részvényesek... :(
treff
treff 2010. 11. 27. 01:39
Előzmény: #11176  Törölt felhasználó
#11181
A kommentedből 1 fontos mondatot emelnék ki, a többi már más téma:
"A kormány dilletantizmusa bizony nem egyszer gyengítette amúgy sem acélos forintunkat." - sajnos akárhonnan nézzük, ezzel egyet kell érteni, el kell ismerni, akár tetszik akár nem.
Emiatt szomorú és csalódott vagyok én is. Idén már pár 100k veszteséget okoztak a családi befektetéseinkben is a rossz és váratlan kommunikációjukkal.

Az is tény, hogy nem tőzsdebarát kormány - kivéve, ha shortol valaki.

Mondom mindezt úgy, hogy sosem bírtam a szegfűs társaságot, kinyílt mindig a bicska a zsebemben a módszereiktől, a cinikusságuktól, gátlástalanságuktól!

Topik gazda

kelvin
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek