Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 11:26

RFV 2009  

Nem tudni miért adják és ki adja itt el, de nem hiszem hogy pluszban dobálják kifelé a pakkokat.



Az alját nem látom egyenlőre, de én vettem az elmúlt napokban.



2010 előtt és 10000 alatt nem áll szándékomban megvállni tőle.

Ha csak.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 11:49
#1980
yes yes yes
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 11:49
Előzmény: #1977  Törölt felhasználó
#1979
Tuti a gyergyói projektről lesz valami bejelentés vagy pro vagy kontra. Úgyis ezt várta mindenki (mármint nem M.o. teljes felnőtt lakossága, da az itt megfordulók többsége)
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 11:48
Előzmény: #1977  Törölt felhasználó
#1978
Lehet gyergyóval kapcsolatos lesz
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 11:47
Előzmény: #1972  zotya32
#1977
mire gondolsz konkrétan?
Vittorio77
Vittorio77 2009. 08. 13. 11:45
Előzmény: #1973  Törölt felhasználó
#1976
2009. aug. 13. 11:42

Kereskedés felfüggesztése

A(z) RFV értékpapír kereskedése határozat alapján felfüggesztésre került.

Adatszolgáltató: Budapesti Értéktőzsde
Kelt: 2009. aug. 13.
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 11:45
Előzmény: #1973  Törölt felhasználó
#1975
up up to the sky
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 11:45
Előzmény: #1973  Törölt felhasználó
#1974
Remélem pozitív
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 11:44
Előzmény: #1972  zotya32
#1973
Igen, én is pont ezt akartam írni.
zotya32 2009. 08. 13. 11:41
Előzmény: #1971  Törölt felhasználó
#1972
vmi híretek jön hamarosan, felfüggesztve a papír....
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 11:07
Előzmény: #1959  exmnbs1
#1971
Marinagymama (gondolom rá gondoltál), képzettnek tünik, csak nem a témához szólt hozzá, ezért vitáztunk vele páran. Persze írt olyat is, ami alapján az átlag feletti intelligenciája megkérdőjelezhető.
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 10:43
Előzmény: #1969  exmnbs1
#1970
Áldassék az RFV és az ő igaz prófétája stock! :)))
exmnbs1 2009. 08. 13. 10:27
Előzmény: #1968  stock33
#1969
ezeknél az említett tőzsdei spekulációra szakosodott cégeknél (hosszabb a listám) én is jóval többre tartom az RFV-t

Kösz, hogy a hívőtopikban bemutattad a cég igazi arcát!!!!!
stock33
stock33 2009. 08. 13. 09:46
Előzmény: #1967  exmnbs1
#1968
Én nem álmodozok róla :) Sose írtam ilyet, már az "A" kategória is meglepett (bár magyar tőzsdén annyira nem is meglepő).

Amúgy azt nem titkolom, hogy SZVSZ hosszútávon iszonat növekedés előtt állHAT a cég, és a részvényár is többszöröződHET (akár euróban háromjegyű árfolyamot is el tudok képzelni). Ezért is foglalkozok vele.
Vannak olyan Kft-k Magyarországon, amiknek a bevétele 10-20-30x több, mint az RFV-jé. Tudom. Nem kell egy nakk1, hogy erre "rájöjjek".
De a tőzsdézés lényege pont az, hogy kockáztatsz. Érdemes olyan céget keresni, amiben látsz fantáziát. Van, akinek ez a Genesis vagy phyl, stb. Én ezekben nem látom a jövőt, és olyat keresek, akik már letettek valamit az asztalra, és amit odatettek, az tetszik. Ez meg az RFV. Nem várom tőlük, hogy minden, amibe belekezdenek sikerüljön. De vannak olyanok, és valamiért úgy érzem Te is közéjük tartozol, akik akár pozíción kívül is ezt tartanák természetesnek. Miért???? Valszeg sok olyan üzletet láttam már, amikor csak az eláírás hiányzott egy szerződésről, és mégse lett belőle semmi. Így nekem természetes, hogy nem úgy megy minden, ahogy a szép álmokban szokott történni. De ez be van épülve a jelenlegi árba is....

Ha "biztosra" akar valaki menni, akkor állampapírt javaslok (az más kérdés, hogy menniyt fog érni a pénz, amikor visszakapod kamatostul a tőkédet :) ).
exmnbs1 2009. 08. 13. 09:07
Előzmény: #1962  stock33
#1967
Egyetértünk a projektekkel kapcsolatban, valóban akkor biztos, ha lezárták őket és elkészült és átvették a terméket, neked fizettek.

stock, ezzel a pozícióval rendelkező cégnél miért álmodoztok blue chip státuszról?
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 08:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#1966
"nem akartak együtt gondolkodni, csak élből szajkózták a brosúraszöveget... "

Tudom hogy lerágott csont ez a téma, de ez nálam mindig kivágja a biztosítékot. Hogy lehetne együtt gondolkodni azzal akinek az összes érve az; jaj, jaj, jaj, a menedzsment ellopta a péntemet és sose lesz nálam a részvény. Aztán persze a rv-t megkapta, 2 hét alatt bezsebelt 1x% hasznot (és most ne jöjjünk azzal hogy a zotépében x-er ennyit lehetett volna keresni), aztán még mindig ő emelkedik erkölcsi magasságokba, mert ő már megmondta, amikor még nakk1 volt, aki persze nem is ő volt, vagy már nem is tudom ki volt.

Amúgy meg nekem semmi bajom nincs azokkal akik a rv ellen beszélnek, ez az ő meglátásuk, bennem ex vagy marinagymama írásai sem kelltenek különösebb negatív viszhangot, elolvasom azokat, megfontolom, de amikor ilyen "okosan" adja elő a dolgokat valaki, azt nehezen viselem (és igen, flusztrált vagyok és itt élem ki az életemben felgyülemlett feszültséget, azért vagyok ilyen :)))

Amúgy meg elnézést ha valakit megbántanék ezzel, nem szándékom.
Törölt felhasználó 2009. 08. 13. 07:45
Előzmény: #1963  stock33
#1965
Szóval veled versenyeztem 3100 körül..:-)...

Szerintem lassan gyűjtögesd vissza a pakkot,mert 2850-nél izmos férfitestek állnak szakajtókkal,gyakorlatilag a közkéz felének megvásárlására mutatva hajlandóságot...

Ha pedig Gyergyóra meg lesz a megoldás --hidd el,bármelyik pillanatban kiderülhet -- az ársáv egy kicsit feljebb tolódik.

Persze nem akarok belebeszélni,csak jó tanács....
Magicmaan
Magicmaan 2009. 08. 13. 07:35
Előzmény: #1963  stock33
#1964
Amúgy szerintem még van idő a Gyergyóra, igaz nem éppen normál ütemterv szerint...
Műszaki ellenőr is vagyok (sajnos beosztottként :D ), és pl. egy mostani projekten kb. fele annyi időt kapott az egyik vállalkozó, bizonyos sz.rakodás miatt (hasonlóan Gyergyóhoz, tököltek a döntéssel...). Beálltak dupla-tripla emberrel, 3 műszakban éjjel-nappal, simán kész lett :)
stock33
stock33 2009. 08. 13. 06:43
Előzmény: #1959  exmnbs1
#1963
Ja és még egy érdekes dolgot mondanék, hátha nakk1 is elgondolkodik egy kicsit rajta: jó ideje úgy írok az rfv topicba, hogy valamikor olcsón szeretnék majd vásárolni, mivel 1-2 hete jórészt elpasszoltam a részvényeimet....
Érted ezt? A nakk1 szintű lúzerek ilyenkor átválatanak céggyalázó módba, hisz ez az érdekük. Én továbbra is tárgyilagos maradok, pedig a nakk1-es elvek szerint ontanom kellene a negatív marhaságokat. Nem teszem, nem süllyedek ilyen szintre. Van nekünk topicbohócunk, aki így is épp elég zagyvaságot hord itt össze, a bevezetés körül lezajlott összesküvéselméletétől kezdve a szimpla EU pénzes hülyeségekig.
stock33
stock33 2009. 08. 13. 06:29
Előzmény: #1958  exmnbs1
#1962
Egyébként nekem nagyon gyanus, hogy Te sose vállalkoztál, valszeg az igát húztad egész életedben, beosztottként (nem leszólásként értelmezd, nincs negatív felhang).
Ha vállalkozó lennél, akkor tudnád, hogy egy biznisz csak akkor biztos, ha már leadtad a munkát és kifizették. Persze utána is jöhetnek a gondok, de akkor már Te vagy a jobb pozícióban.

Addig bármi történhet. BÁRMI. Nekem legutóbb egy projektek akkor fújtak le, amikor már 90%-ig kész volt.
Mégis hogyan lehetne számon kérni az RFV-n, ha egyik-másik projektjük nem jön össze? Ez olyan nakk1-es észjárás....
Tőkeemelés: mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás? Te azt hiányolod, hogy mirefele emel tőkét a cég. Valszeg a megrendelő meg azt, hogy mirefel pályázik az RFV, ha nincs hozzá tőkéje.
Messze erősebb a megrendelő érve. Majd szólj, ha nyertél úgy nyertél egy többmilliárdot megrendelést, hogy nincs is hozzá tőkéd, és csak a megnyerése után kezdesz házalni a pénzért, lásd pl. az általad milliószor emlegetett GENESIS. Ott az nem tetszik, hogy pénz nélkül akarnak valamit csinálni. Itt meg az nem, hogy a pénz már megvan, és még nem tudják milyen projektben fogják elkölteni???

Egész pontosan neked mégis mi tetszene? Mert a világ nem úgy működik, az 100. Max a csókosokéknél van úgy, hogy ... Figyu Sanyikán, tuti ti nyertek, oszt szedd össze a pénzt, hogy addigra, amire "eredményt" hírdetünk meglegyen a hitelfedezeti tőke...

Láttál már olyat más cégnél is, hogy nem jön össze egy projekt, amiben bíztak, amiért rengeteget tárgyaltak, stb.??? Én "párszor" már igen. Nekem ezért érthetetlen a Te reakciód. A nakk1 nevezetű topicbohóctól elvárható, hogy így komznikál, de Te miért teszed?
stock33
stock33 2009. 08. 13. 06:17
Előzmény: #1959  exmnbs1
#1961
Aztán mi tetszett neked nakk1 megnyilvánulásain????

Teszi itt az agyát, ennyi. Hol kért ő bocsánatot azért, mert folyamatosan gyalázta a cégvezetőséget azért, mert szerinte miattuk nem vezetik be a tőzsdére a jegyzett papírokat, és hogy miattuk van pl. az a csúszás is, hogy a közzétételi díj befizetésének igazolása 1 hétig nem érkezik meg? OK, az már kiderült, hogy szellemileg komoly gondok vannak nála, lásd nyitott egy OTP-s topic-ot, amiben kifejtette, örül neki, hogy egy nakk1 nevezetű fórumozó is úgy gondolkodik, mint Ő :)))))))))))))) Aztán megsértődött, mert nyilvánvaló hazugságon kapták. :))))))

marinénivagyok: vele egy bib volt, idejön, elkezd hót más dolgokról beszélni, aminek nagyjából köze sincs az RFV-hez.... Jön "érvekkel", amivel nem lehet mit kezdeni, hisz mégis mit mondanál valakinek, ha a MOL jövőjét félti azért, mert fellendült a sárkányrepülőbiznisz???

Topik gazda

kelvin
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek