Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 01. 16. 11:26

RFV 2009  

Nem tudni miért adják és ki adja itt el, de nem hiszem hogy pluszban dobálják kifelé a pakkokat.



Az alját nem látom egyenlőre, de én vettem az elmúlt napokban.



2010 előtt és 10000 alatt nem áll szándékomban megvállni tőle.

Ha csak.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
forrest 2009. 07. 31. 21:49
Előzmény: #1479  Törölt felhasználó
#1480
szia Kad, reggel még picit frocliztalak a régi - kicsit szokatlan - megnyilvánulásaid miatt, de ez most tetszett

várjuk a hírt!

kellemes hétvégét mindenkinek!
Törölt felhasználó 2009. 07. 31. 21:20
Előzmény: #1477  szalatibi
#1479
Megmondom nektek mi a szerepe...

2 hete mast se csinal,mint panik hangulatot csinal, mint hergelni probalja az embereket, hogy mikor eljon a pillanat mindenki dobja ami a kezeben van...

Az hogy ebbe neki mi lesz jo? Volna par tippem.. de inkabb humanus maradok.

Ha megsem igy lenne, azert elnezesedet kerem...
de akkor csatolnek a bocsanatkereshez egy kis eszt is....

Szia 213425363454231 vagy mi...

Kerlek szepen ne ide piszkits, nem kell panikolni, itt szamtalan ember segiteni probalt neked, de te csak hajtod tovabb a f@szsagodat 2 hete... masbol se all ez a forum, mint hogy minduntalan ugyanazt a szoveget tolod...Unalmas, es haszontalan.

Ne panikolj inkabb gondolkozz, ha tenyleg jegyeztel:

pl lemegy (de nem fog) 2500 ra, NO PARA, vegyel bele meg es higitva ontsed vissza 2650 korul...

Ha nincs ra penzed, mert mindened az RFV-ben csucsul, akkor viszont szolj nekem, segitek.

Azonnal nyitok egy uj topikot, ahol a tobbieket nem zavarva reszletesen kielemezhetjuk TE, a sorstarsaid es En, hogy milyen "sz@r" ez a papir...

Mit szolsz a Madar a tozsden topiknevhez...

Persze ez mind csak feltetelezes, Te biztos nem vagy ilyen kezdo, ugyhogy magadra se vedd, de szepen megkerlek adjuk vissza a topikot annak amire valo, hogy magasabb szinvonalu lehessen, es talan meg mi is tanulhatunk valamit... :)

Nem birtam mar, elnezest.

Tiszteletel:
szalatibi 2009. 07. 31. 20:40
Előzmény: #1477  szalatibi
#1478
Ja és mielőtt én is lépek:

Meg(ki-be-össze)-tartás elvtársak!
szalatibi 2009. 07. 31. 20:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#1477
Hát igen!

Rólad mindenki lepattan,mint a betonfalról, de csak azért, mert nem tudjuk, ki is vagy igazán. Úgy azért nehezebb lenne a küldetésed végezni, ha velem söröznél éppen és hol naívat, hol régi motorost, hol becsapottat kellene játszanod. Viszont továbbra sem értem, mi az igazi szereped, csak azt, hogy hazudsz. Valószínűleg a pénz reményében. De keményen kell dolgoznod, mert addig nem kommunikálok Veled, míg nem teszel ajánlatot a pakkodra, amit a könyvben is látok mozogni. Addig is sok szép hétvégét.
Szia.
13791379 2009. 07. 31. 20:17
Törölt hozzászólás
#1476
13791379 2009. 07. 31. 20:15
Törölt hozzászólás
#1475
Törölt felhasználó 2009. 07. 31. 20:15
Előzmény: törölt hozzászólás
#1474
Hát pedig már pont ki akartam lépni a netről de csak nem sikerül :) Én a Te általad prezentált előadást aposztrofáltam szappanoperának, szóval Veled kapcsolatban említettem, nem a céggel kapcsolatban. Amúgy nem tudom ki mondta, de gondolom nekk1/sokszámjegy nick név alatt találhatok egy ilyen bejegyzést.
De mindegy is, úgy látom amit a legapróbb esély is van félreérteni azt szántszándékkal félreérted, a felvetéseimet/felvetéseket figyelmen kívül hagyod, úgyhogy nincs nagy értelme vitatkozni. (Erre amúgy mindig rájövök, de utána csak nem hagy nyugodni a dolog)
szalatibi 2009. 07. 31. 20:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#1473
Szia 13...
Én sajnos nem vagyok "nagy". De most, hogy mondod, én előtted fogok önteni, majd megveszem Tőled olcsóbban. Csak áruld már el mennyid van, hogy biztosan visszakapjam.
Szóval Te vagy hülyének nézel mindenkit vagy nem is tudom, mit mondjak. Azt viszont nem értem, hogy miért vállaltad ezt a nagy túrát ebben a melegben az Erstéig. Csak nem kocogni indultál a Margitszigetre? Legközelebb jobban jársz, ha egy mekibe ugrasz be. Ott nem buksz ekkorát, mint ezzel a papírral. Bár pár hónapja pár mekiért otp-t lehetett venni. Belegondoltál már ebbe? Képzeld én bele, és most családi vitát indítok otthon, hogy miért síeltünk március elején, mikor abból a pénzből már három síelés is kijönne, ha pont ott otit veszek és ma adtam volna el (tetézi a csalódottságom, hogy vehettem volna, de síelés közben nehéz trédelni, tudod kesztyű nélkül lefagy az ujjad, véletlen eladást nyomsz vétel helyett, esetleg jegyzést). Nem számítva, hogy -igaz baráti áron- 285-be került a júró, most meg hugyé kapom lassan. Szóval hidd el, hogy nekem is tele van az izém az egésszel.
Szóval csak azért szólok, mert ha Neked sokkal több van, mint nekem, akkor megbeszélhetnénk, hogy előbb én adok el és csak utána Te. Ez Neked relatíve kis veszteséget okozna, nekem viszont számít az az 1 % is. Előre is köszönöm, hogy meghallgattál.
13791379 2009. 07. 31. 20:06
Törölt hozzászólás
#1472
Törölt felhasználó 2009. 07. 31. 20:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#1471
Ok zsoké, ez nem is baj, én megértem, az én jövőm sem ettől a cégtől függ, de kissé már fárasztó óránként azt olvasni hogy milyen rossz ez a papít és mennyire elvesztették egyesek a bizalmukat ebben. Főleg ha az utánnuk felsorolt érvek (mármint ha ezt érveknek vesszük) kimerülnek a csak kategóriában (és ez a jobbik eset, mert ha meg valami gazdasági alapot keresel, akkor sajnos nagyon nagy ingerencia fog el hogy tépni kezdjem a saját hajamat)

Szóval adja aki úgy gondolja, vegye aki meg úgy, de hagyjuk már ezt a elnyújtott rinyálást meg szappanoperát!

Bocs mindenkitől a mostani és megelőző hozzászólás hosszáért, a hangneméért is ha ez valakit sért és további szép hétvégét mindenkinek!
13791379 2009. 07. 31. 19:58
Törölt hozzászólás
#1470
13791379 2009. 07. 31. 19:50
Törölt hozzászólás
#1469
Törölt felhasználó 2009. 07. 31. 19:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#1468
Hát Isten lássa lelkem én igyekeztem ebből kimaradni, de csak nem volt elég a mai nap számomra, kell még egy kis feszültség. Csak azért bátorkodom közbeszólni, mert bár szórakoztató a virtustáncod, de kissé már fárasztó nézni.

Szóval a legutóbbi felvetésedre választ kapsz a következő linken:

link

Ha ismételten fárasztana az olvasás (bár csak 1 oldal) összefogalalom: a BÉT vezérigazgatjának egy határozata melyben a RFV rv-k júl 31-i bevezetését engedélyezi. Szóval nem az RFV mondta hogy a mai nap bevezetésre kerülnek a rv-ek, hanem a BÉT vezérigazgatója. Hogy ez miért nem valósult meg, azt nem tudom, valaki írta hogy az ERSTE elkezdte a könyvelését, de mivel én ilyet még nem csináltam, fogalmam sincs hogy technikailag ilyenkor mi csúszhat közbe. De valószínűleg az RFV manipulatív vezérei akasztották meg valamivel a folyamatot, levágott lófejet tetek Mohai ágyába, névtelen levélben fenyegették, nem tudom, de most már biztos nem látjuk a részvényeinket sohaaaaaaa!!!!

Az azt megelőzőkről:

Most az egyszer sajnálom hogy kitörölték a hozzászólásaidat, mert most szívesen felidézném az EU-s támogatásos részt. Ugyanis abban azt írtad (remélem most már nem baj ha azonosítalak nekk1-el), hogy az RFV milyen bizonytalan piacon játszik az RFV, a tevékenysége az általa elnyert EU-s támogatásoktól függ, azt meg a csókosok kapják úgyis. Vagyis megint másról beszéltél, de ezt tényleg nem kell figyelembe venni.

A következő ami kiakasztott az EU-s forrásokkal kapcsolatban:

"megyjegyzem: könyveléstechnikai szempontból előnyösebb is, meg aztán az rfv haszna is náluk marad, ha nagyon le akarom egyszerűsíteni a dolgot"

A mondat második fele igaz, az EU-s forrás sokkal kedvezőbb, ha van, meg ha van hozzá saját erőd (mivel az RFV-s megoldásnál nem kell) Viszont milyen könyveléstechnikai előnyökről beszélsz itt? Hát én értek cseppett a könyveléshez (bár önkormányzati könyvelés jó évtizede, talán két szemeszter erejéig hallgattam), de ezt igazán nem tudom értelmezni. Most mi van???

De jól van, felfogtuk amit már másfél hete mondasz: Amint nálad lesz a részvény kidobod, de tuti, ezt becsszó, és Te már nem hiszel senkinek, de legfőképpen azoknak a megbízhatatlan sötét alakoknak nem, akik az RFV vezetésében ülnek. Mert mind eljátszotta a bizalmad. Én már megértettem, de tényleg.

13791379 2009. 07. 31. 19:42
Törölt hozzászólás
#1467
Törölt felhasználó 2009. 07. 31. 19:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#1466
szia 00000000000000000000
Lassan írom hogy megértsd,
netbrokerben jegyzésgomb 1 klikk
db szám kitölt
jóváhagyás gomb 1 klikk
megerősités
és végül ok
ennyi volt a jegyzés
Ja és személyesen beszéltem az erstével a jegyzés lezárásakor ők aug. 15.-re ígérték a papírt, a srác azt mondta addigra tuti a számlán lesz. Ahhoz képest ha jövő héten már itt van az nekem ajándék.
Egyébként ha ennyi izzadságot ejtettél a jegyzés miatt jobban is megbecsülhetnéd ezu a papírt.
13791379 2009. 07. 31. 19:32
Törölt hozzászólás
#1465
13791379 2009. 07. 31. 19:31
Törölt hozzászólás
#1464
higins79 2009. 07. 31. 19:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#1463
nem bozso vagy?.neki a stillusa h szar paper...közben venni akkar ,majd ha neki is van akkor kitörés duma jőn:)
13791379 2009. 07. 31. 19:17
Törölt hozzászólás
#1462
stock33
stock33 2009. 07. 31. 18:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#1461
Azt aláírom, hogy ezzel csak hozta az erste a szokásos színvonalát. Én előbb megnéztem, hogy neten tudok-e jegyezni, így csak azért hívtam fel őket, hogy a jegyzés menetéről (túljegyzéskor mi van, stb.) érdeklődjek, de ha nekem ezt mondják és nem gondolok arra, hogy 2009-ben valszeg már neten is lehet jegyezni, akkor én is bemegyek....

Valóban, nálam is még csak az részvény ellenérték van elkülönítve, brokidíjat még nem vontak. Talán majd ha a számlán lesznek a papírok.

Amúgy azt ki ígérte neked, hogy ma lehet vele kereskedni???? A BÉT honlapján csak a BÉT igazgató által kiadott közlemény van. Én sehol se olvastam, hogy ma kereskedni is lehet vele. Itt írta valaki, hogy rákérdezett az erste-re.... A Te példád is mutatja, hogy egy erste-s válasz mennyit ér.

Topik gazda

kelvin
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek