schumi07

Regisztráció: 2010-04-23 14:09:44

Hozzászólások száma: 73

Utolsó hozzászólás: 2026-06-11 09:11


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

231 515
2026. 04. 15. 22:34
11 822
2026. 05. 29. 10:09

utolsó 20 hozzászólás

ERSTE NetBroker 2026. 06. 11. 09:11
Ügyfèlszolgàlatos nem tud a hibàról,èn vagyok az első aki jelezte!...
Alteo Nyrt. 2025. 09. 01. 11:22
Szerintem a hulladék gazdálkodás a harmadik negyedév eredményén fog látszani,plusz gázmotorok,naperőmű fejlesztés a Mol számára,de majd kiderül!
Alteo Nyrt. 2025. 05. 20. 10:16
Mondjuk kb. 60% al nőtt a szél+nap kapacitás a tavalyi időszakhoz kèpest, és szinte ugyanannyit termeltek,akkor valóban nem volt túl kedvező az időjàràs.Persze èn is jobbat vàrtam! 
Alteo Nyrt. 2025. 02. 28. 10:18
462 Ft EPS 2025 re,kicsit kevésnek tűnik?!
ERSTE NetBroker 2025. 02. 18. 12:32
Minden egyes hibáról fotót készíteni,és kérni a panasz kivizsgálását,egy hete minden nap írok nekik,de mától hívom is őket,ott is felveszik a panaszt,persze nem túl nagy lelkesedéssel,elméletileg kötelességük kivizsgálni,minél többen írnak meg hívják őket,csak lesz változás!
Az új app már a végső teszt fázisba van...2éve kb. ):
Alteo Nyrt. 2025. 01. 16. 10:36
Jellinek lassan egy ève nincs benne..MOL kivàsàrolta!
Alteo Nyrt. 2025. 01. 09. 16:25
300 millió euro,bár az se rossz! :) 
Alteo Nyrt. 2024. 12. 20. 20:10
A tereskei naperőműs videóban említette is a vègèn,hogy a kèsőbbiekben nem csak akviràlni,hanem telepíteni is akarnak szèlerőműveket.
Alteo Nyrt. 2024. 11. 29. 16:40
otóber 4.én adtak át egy tárolót,arra gondoltam amik már termelni fognak jövőre,de meglátjuk igen
Alteo Nyrt. 2024. 11. 29. 15:40
Nagyon sok új termelő egység pl. szél,nap,gázmotorok,energiatároló,fe-group +25%,energia kiskeredelem is szépen nő(bár nyereség ott még kevésbé),adók kivezetése.
Alteo Nyrt. 2024. 11. 28. 21:22
Szerintem ezek az "elemzők" pl. MBH nem nagyon számolnak a folyamatosan növekvő termelő egységekkel, gyakorlatilag 2028 ra is ugyan ennyi ebitdaval számol, ami elég valószerűtlennek tűnik. Én jövőre 800-1000 közötti EPS t tartok a legvalószínűbbnek, de majd kiderül! 
Alteo Nyrt. 2024. 11. 21. 23:55
mostani kormányrendeletben felfedezhető hatályt veszítő szabályozás, amivel a kormány több extraprofitadót kivezet 2025. január elsejétől.Így például hatályát veszíti az eredeti rendelet
  • 2/A. §-a, ami a kőolajtermék-előállító társaság (jelen esetben a Mol) nettó árbevételére vetített különadóról szólt.
  • 3. §-a, ami a megújuló energiatermelő vállalatokat sújtó különadóról szólt.
  • 3/A. §-a, ami a kiegyenlítő szabályozási kapacitást érintette.
Alteo Nyrt. 2024. 09. 02. 15:52
 2024 harmadik negyedévében várhatóan átadásra kerül két további gázmotor és egy akkumulátoros energiatároló,plusz most kezdte meg termelését a tereskei naperőmű,és ugye a visszaváltási rendszer is 
most indul be,nagyon jól alakul ez szerintem.
Alteo Nyrt. 2024. 07. 10. 20:22
Holnap este 21kor 940 euró/1000 kwh lesz az áramár, valószínűleg nyári terhelési csúcsok fognak dőlni a következő napokban. 
Alteo Nyrt. 2024. 05. 21. 13:13
Igen, és még az első félévben elkezd termelni a tereskei naperőmű, mondjuk ez csak a harmadik negyedéves eredményen fog meglátszani, de az is egy stabil pluszt jelent. 
Alteo Nyrt. 2024. 05. 17. 11:35
De, 05.29. - én van alteod, akkor kapsz osztalékot! 
Alteo Nyrt. 2024. 04. 26. 20:48
Május 1.
De,csak akkor, ha aznap veszed! 
NEW OPUS GLOBAL 2023. 07. 21. 10:40
Főleg, hogy 15% volt a limit :) 
Alteo Nyrt. 2023. 05. 19. 22:33
Mondjuk ilyen EPS nél ezek a cél árak elég furák, vagy én számolok el valamit, vagy ez félelmetesen félre van árazva, plusz elég nagy dolgok jöhetnek itt, előbb-utóbb kiderül ki látta jól. 

friss hírek További hírek