Sokan autós papírokban vagytok benne?? Én soha nem mertem automárkát vásárolni, lehet túl jól ismerem őket. Ellenben Van olyan papír , ami szinte a legtöbb szektorból kiveszi a részét . És ez az INfineon. Egész múlt héten Vwap algoritmus vásárolta a részvényt. Mivel megemelték a DAX súlyát muszáj az Etf neek vásárolnia. Hónap elején két új Infineon gyárat adnak át a világban. Drezda és Kulim. Szívesen fiúk