dragoman71

Regisztráció: 2012-03-07 11:10:08

Hozzászólások száma: 1 345

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 09:35


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4


utolsó 20 hozzászólás

4IG részvény péntek, 09:35
Feltűnt, hogy választás közeledik?
4IG részvény péntek, 09:26
Tavaly ősszel ner volt... MOST egy összeharácsolt foshalom. Mit nem értesz ezen?
4IG részvény péntek, 09:23
Blue chipek nem azok. Veheted osztalékra. Az árfolyam növekedését egy józan ember sem fogja neked garantálni. De nem is erről szól itt a történet. Ha kapzsi vagy, rá is fázhatsz. A tőzsdézés nem csak nyerésről szól.
4IG részvény szerda, 15:15
Ha szerinted most a szar akciósan van, akkor vegyél még... Trágyának jó lesz, meglátod! :D
4IG részvény szerda, 14:41
Az általad kopasz jászai gec*-nek nevezett illető rajta ül egy összerabolt sz*rkupac közepén és halvány fingja sincs, hogy mikor veszik ezt el tőle – jogosan. Ezért tart itt az árfolyam és ezért csorog lentebb szépen, rendben.
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 10. 10:11
Közgyűlésen Zsiday Viktor ott ült a hátsó sorban (Lurdy).
Pogácsa is volt... :D
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 10. 10:08
Flozalt felváltotta user01.
(aki érti, tudja, hogy ez egyikőjükre nézve sem sértő összehasonlítás)
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 10. 10:06
„Azok a boldog békeidők!”...
Kakajo, Flozal, Madrid... :D
Hatszázról úgy esett, mint a nyeletlen balta: lefelé.
Bokorovics akkor kezdett el őszülni... ;)
4IG részvény 2026. 05. 19. 14:01
Bolye Ferenc, infarktus... 
Remélem a fideszes gyilkosok elnyerik méltó büntetésüket!
PANNERGY 2022. 09. 23. 21:24
Ez mennyiben éri a győri audi gyárat? Nem gázzal fűtenek, a villamosenergia rendszer biztonságos működéséhez valóban az egyik legjobb megoldás a gázerőmű, de a kieső gázzal működő erőművek miatt hagyna fel az audi Győrben? Vagy a beszállítói dobják be a törölközőt?...
OTP részvényesek ide! 2022. 09. 23. 21:15

Nomost a cikkben a gázról hablatyolnak. Mi köze a gáznak az audihoz? Mit csinál Győrben a gázzal az audi?
PANNERGY 2022. 08. 18. 11:43
Szerencse, hogy a Panni-hívőknek volt idejük elkölteni az osztalékot... újabb részvényekre! ;)
PANNERGY 2022. 05. 04. 08:59
Sziasztok!
Szeretném tőletek megkérdezni, hogy Győrben egy kútpár (termelő+visszasajtoló) kb. mennyibe kerül (MD pontosság)? Illetve Győr és Miskolc esetében ez az összeg eltérő lehet (geológiai adottságok)?
És egy harmadik kérdés is lenne: ha Győrben teljesen kiépítenék a lakossági távfűtést ott, ahol még nincsen, ahhoz elég lenne egy kútpár?
PANNERGY 2022. 04. 29. 11:27
„Az Európai Bizottság kiemelten fogja támogatni Budapestet a 2030-as klímacél elérésének az érdekében.”
és még egy érdekesség
„Budapest mellett két magyar város, Pécs és MISKOLC támogatásáról döntött az Unió: a klímasemlegesítés jegyében 100 olyan európai város kap forrásokat zöldfejlesztésekre.”
PANNERGY 2022. 04. 29. 11:22
+1: Budapesti Eu-s lehetőségek! (közvetlen pályázatok)
PANNERGY 2022. 04. 25. 09:59
85%, felfogható számodra? Mert pár hozzászólással lentebb szépen leírták. Energia megtakarítást eredményező beruházások támogatása a lakosság számára (szigetelés, ablakcsere, napkollektor, stb.), és pont hogy a geotermia olyan, ami pont hogy csökkenti az akárkitől való függését is a magyarországi fogyasztóknak.
PANNERGY 2022. 01. 24. 13:47
Az a hsz. mennyiben agitáció?
PANNERGY 2022. 01. 18. 13:31
Tudod most is, hogy nem az. Nagy nyerőt gondoltál rövid távon, ez nem jött be és most dühös vagy. Valakit hibáztatnod kell (magadon kívül), ezért lett számodra fos a cég.
Javasoltam, hogy ha ez a véleményed, add el a részvényt (érthetetlen, minek tartod). Ezt nevezed rácuppanásnak, holott azóta a hozzám intézett megjegyzéseidre válaszolok.
PANNERGY 2022. 01. 18. 10:30
Ha tudod valamiről, hogy fos, de veszel belőle, ne csodálkozz, hogy szarul jársz.
PANNERGY 2022. 01. 18. 10:28
Ez nem tipp volt, hanem logikus következtetés. Számomra lényegtelen, hogy ma vagy holnap hol tart a részvény. Leírtam már nem egyszer itt, hogy hosszútávra vásároltam.

friss hírek További hírek