chart-trader

Regisztráció: 2017-07-28 20:40:38

Hozzászólások száma: 1 444

Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 14:59


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

139 642
2026. 05. 30. 21:41
6 190
2026. 05. 29. 11:35
10 519
2026. 01. 01. 16:53
32 337
2025. 07. 20. 23:30

utolsó 20 hozzászólás

EURHUF és minden más péntek, 14:59
Szépen visszatesztelte a 353-as letörést. Ha innen lefordul, mehetünk 345-re.
EURHUF és minden más kedd, 13:46
Jó lenne még lentebbi árnál kiírni és 9-10 Ft-os prémiumot eltenni. 
EURHUF és minden más kedd, 13:45
Gondolkodok egy októberi put opció kiírásán. 355-ös strike-kal ad 7 Ft-ot. 
EURHUF és minden más kedd, 12:57
Én hetek óta a 345 körüli támaszt mondom. Bár a havi 200 napos mozgó 333-nál van, azt azért nem várom. De zárójelben azért meg lehet jegyezni, ha nagyon extrém mozgás lenne...
EURHUF és minden más kedd, 12:46
Forintshortosokat kicsinálják. Nagy pozik épülhettek ki az évek alatt, az utolsók most éghetnek.
EURHUF és minden más hétfő, 09:03
Nálam is 345 környéke a célár. 
EURHUF és minden más 2026. 06. 12. 19:47
Ha tőkeáttétellel shortolod, akkor elég nagy a gáz. Nyilván nem sima konverziórol van szó. 
Nálam amúgy még hiányzik egy 345 körüli alj. 
EURHUF és minden más 2026. 06. 12. 12:10
Ha a Tisza nem csinál nagy hibát, sokáig maradhat az erős forint. Én nem mennék egy darabig a forint ellen (az usdhuf-ot is lezártam tegnap).
EURHUF és minden más 2026. 06. 12. 11:55
Nem értem miért vagy ennyire ellenséges a forinttal szemben. Végre normálisabb útra térhet rá Mo, persze, hogy ez erősödést hoz(ott).
EURHUF és minden más 2026. 06. 10. 14:12
Én ma belongoltam az usdhuf-ot, 317-re be is álltam eladásra. Szerintem egy felfelé kör jön benne és az eurhuf-ban is. 
EURHUF és minden más 2026. 06. 04. 18:52
Igen, ez a lefele kör nem volt benne nálam. Egy kicsit nagyobb pozit is nyitottam, mint szoktam. Egy részét lefelé zártam, nehogy gond legyen. Ha ezt a 285 köri ellenállast áttöri, akkor megint szebben néz ki...
EURHUF és minden más 2026. 05. 29. 11:35
Novo-t érdemes figyelni, szépen kifenekelt, indikátorok jók és egy fülescsészénk néz ki. 300 fölé kellene kitörnie.
Financial Forecasts 2026. 05. 22. 09:53
Én egyes olajosokban nagy emelkedést várok. Van tavalyról pbr és omv, a héten oxy-t vettem. Utóbbiba 130 dolláros árat is belelátok TA alapján. 
EURHUF és minden más 2026. 05. 16. 17:15
Az utolsó mondatért kár...
EURHUF és minden más 2026. 05. 15. 17:59
Az olajosokban nagy emelkedést látok. Ma is vettem egy adagot. Valami gebasz lesz az olajpiacon. 
EURHUF és minden más 2026. 05. 15. 13:46
Olajosokon kívül mindent eladtam az elmúlt hetekben. A novo volt másfél hete az utolsó. Én is sell in may-t mondtam tegnapelőtt a kollégáimnak. 
EURHUF és minden más 2026. 05. 12. 21:26
Lehet elmarad a 353 alatti eurhuf. 
EURHUF és minden más 2026. 05. 12. 21:25
Én a ndx-et nézegetem shortra. Nagyon topnak néz ki minden.
EURHUF és minden más 2026. 05. 12. 12:00
Nálam 291 körüli dollár jött ki és egy kicsit erősebb eurhuf. Put opciót szeretnék kiírni lehetőleg minél alacsonyabb ár mellett. Jó lenne egy leszúrás 350-re, még benne lehet a pakliban. 
EURHUF és minden más 2026. 05. 09. 14:14
Ha a zlotyt vesszük alapul, akkor annak az erősödését leképezve a forintnál ez 358 Ft. Persze ez nem jelent sokat, de lehet akár támpont is. 

friss hírek További hírek