Köszönöm a kifejtős választ! Ez nekem túl bonyolult - felismerve komodoi észrevételének rám vonatkozó igazságát. ;) A primkó kis certi nekem bőven megfelelő - ha jó felé megy! :) Itt sztem a leglényegesebb, h. nem szabad kihegyezni a magamfajta kezdőnek, kellően távoli legyen a KO, legyen lehetőség korrigálni/kiszállni. Mini pakkomat tartom továbbra is.