Egyet értek. Láthatóan - már amit Ruszin makogásából ki lehetett venni - vizsgálják a szerződéseket és ahogy én kiértettem inkább Szalai-Bobrovnicky a target, nem a 4iG. De ezért sem jó, hogy egy katonából csináltak politikust. Alig lehetett valamit kihámozni az interjúból. Össze vissza beszélt.