Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 10:37

Wedge lista  

No Wedge megprobalok segiteni neked amennyire tolem tellik. Elnezve ezt az iszonyat nagy erdeklodest, jobb a sajat topic.

A lemgeccerubb neked is meg a tobbieknek is, hogy minden komment nelkul csak ecceruen ide beirjak a mail cimuket, es akkor neked nem kell kell kikukazni a tippsarokbol.

Szoval segitsunk Wedgenek! Mindenki aki erdeklodik a tema irant ecceruen csak irja be ide a mail cimet, hogy attekinthetobb legyen.

Keretik nem szetoffolni a topicot egyeb hozzaszolassal.

Ezer koszonet!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
hello 2005. 12. 22. 18:53
Előzmény: #155  hello
#156
20800-ig bocsánat. És boldog karácsonyt Wedge!
hello 2005. 12. 22. 18:50
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#155
Mol leesett 18550-ig egy pénteki napon..segitettél..most kell venni"-mondtad és elment 21800kb..utánna eredményig le.
Törölt felhasználó 2005. 12. 22. 11:27
Előzmény: #152  matgab
#154
"két lábon jár egy ideig (amíg az abszint le nem veszi a lábáról, mint mindenkit...) "

:D
now that was funny
ROTFL
hello!

tényleg, 1x eljöhetnétek amazonas-szal :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 22. 11:21
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#153
ilyet ne mondj, Wedge :)

"Még az is lehet, hogy ugyanabba az intézménybe járunk."

még azt fogjuk hinni, túl stresszes volt a melód... jó pihizést, tanulást.

Nem tudom (csak sejtem) ki lehet ez a Fibó1, de találóak a hellós postjai. :) lehet, ő kezeli hellot :) vagy annak a lánya, aki kezeli :)
Az ecos topikban Mindenkinek jó karit kívántam, most nem fogom bekopizni :)
Úgyhogy jó karit :)
matgab 2005. 12. 22. 11:19
Előzmény: #151  Törölt felhasználó
#152
hello!
Ha lejösz a konferenciák valamelyikére több, mint valószínű, hogy látni fogod Wedge-t.
Mit várnál mit írjunk róla? Semmi extra, nem lövell villámokat a szeme, nem zöld a vére és két lábon jár egy ideig (amíg az abszint le nem veszi a lábáról, mint mindenkit...)
Fibo1-nek meg agyára mehetett a karácsonyi bevásárlási láz...Na mindegy...
Hajrá Wedge, jól nyomod ezt a dolgot, legalábbis jobban, mint az átlagbroki...
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 21:35
#151
buék !
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 19:22
#150
Nos, rendben, én megadom Wedge-nek az 1 évet.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 18:54
Előzmény: #148  hello
#149
MistrrHelo

Hi..hi ..hi...rtelen feljav...ult a helesírááá..sa? Megijesdt a,, gyilkoo.os szóót.úl?
hello 2005. 12. 21. 18:50
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#148
köszönöm Fibó1!

A Te világodban igy Beszélnek. Értem. (csak azt is áruld el,hogy Közben Békán ügettél..és Nem a Békén gondolkodtál...Minden esetre Megkaptam a választ..köszönöm.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 18:49
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#147
MisterHelo

A...ZZz Öntömjénezős szzót...hibátlannnul. kirebegte. nem kell..félni, csak a karácsonnyi pulkátóól? MisterHello .. Vvvvv.G. Cs. S. D. S.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 18:47
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#146
MisterHello

Iiriiigy getttci puuulyka...ööö irigy, angyoooon...mert nem kell félni,,, csak tö.öle, ... :OOO)))))
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 18:45
Előzmény: #143  hello
#145
Hámozza ki a badarságaidból, hogy mit akarsz, akinek két anyja van, banyek.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 18:43
Előzmény: #141  hello
#144
MisterHello

Öööö.. ki tudja. Talán Mister Hello lenni egy félelmetes beteg gyilkos?...ööö... mennyei üzenet...hmhmhm papír nem tudom, de többen kell, hogy megírjuk...:O) Nem adni ki Mister Wedge, ki lenni! SSSenki ne addnui ki Mister hellonak, mert zavart gyilkosok is járnak erre fele felé fö.ölé.
hello 2005. 12. 21. 18:28
Előzmény: #142  hello
#143
..ok kivétel Wedge,de ö nem irhat magárol Nem ,de?...hisz akkor nem érteném az egészet wedge. Hello tanuló 2 szóból is ért,csak ne irja Wedge...köszönöm..tényleg nektek.
hello 2005. 12. 21. 18:24
Előzmény: #141  hello
#142
...Én türelmes vagyok...nagy ember lehet Wedge,mert sort mit ...tisztelettel kértem senki sem tett le .
hello 2005. 12. 21. 17:59
Előzmény: #137  hello
#141
Segitsetek?...köszönöm...mert irjátok le Kit Lehet tisztelni Wedge iróban....? Én Nagyon Sok embert tisztelek... Hello tanuló.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 17:57
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#140
Köszönöm :)
Neked is Kellemes Ünnepeket!
( de most lépek, kis kondi, kis Termálfürdőzés, bowling, kis bulizgatás) Tökéletes 4-es :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 17:54
Előzmény: #137  hello
#139
Ha kicsit ismernél, pont nem olyan vagyok. Az egy év az pont arra kell, hogy végignyomjam a sulit. Még az is lehet, hogy ugyanabba az intézménybe járunk.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 17:53
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#138
Szia wedge!

Nagyon hiányoztál a fórumokról, megmondom őszintén, hogy mióta nem találkozhattunk veled, én is ritkábban olvasgattam a topikokat, s ezzel nem voltam egyedül. Az élet a tippsarok oldalon bizony alaposan megcsappant nélküled, jóval kevesebb volt 1 átlagos napon a beírás, s ez jórészt ideiglenes visszavonulásodnak volt köszönhető! Döntésedet - s azt hiszem ezt mások nevében is mondhatom- megértjük, és VISSZAVÁRUNK!! S titkon reméljük, hogy azért nem lesz az talán 1 év... Talán egy bizonyos idő után, hetente, kéthetente egy megállapodott napon fellelhető leszel a fórumon, s az lesz a Wedge-nap, amikor majd mindenki itt fog lógni!
Persze addig is kívánjuk, hogy a tőzsdén kívüli világban is légy sikeres, s boldog!!!
Kellemes Ünnepeket!
hello 2005. 12. 21. 17:51
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#137
ÜDv Néked Wedge! Látom az irásokból téged itt ugy várnak ,mint a...Mesiást?!...Concord broki...tanácsadó...stb... Gratulálok. Csak innen ne haragudj,de Nagyon Öntömjénezös...persze én csak tanuló vagyok. hello buék Minden jót! De tényleg...
prfecó 2005. 12. 21. 17:47
#136
W1 , jó ujra hallani rólad.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 17:37
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#135
Sziasztok!
.
Bocsánat, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, de olyan jó volt kicsit távol maradni az eseményektől. Nem akartam írni, amíg nem tisztázódnak a dolgok, de akkor azért megnyugtatnék mindenkit, szó sincsen arról, hogy abbahagyom a tőzsdézést, csak most bizonyos okok miatt nagyon jó érzés volt távol maradni a minden napi stressztől és fennforgástól. Jól mondta JP, hogy most „csak” magammal foglalkozom. Egy részét az életemnek most le kell zárni és később visszatérni hozzá.
Hogy mindenkinek érthetőbb legyen (ez most igazából senkire sem tartozik, de eddig is úgy ismerhettetek, hogy mindent elárultam magamról, nem hinném, hogy ezzel valaki vissza tudna akárhol is élni, remélem nem is akar :) eljöttem a Concorde-tól. Az ok: Túl fiatal voltam, kissé felelőtlen bevallom, viszont szakítgattunk és nagyon jól ment. Viszont az elején sajna nem erről szól ez a szakma, így megbeszéltük, hogy később visszamegyek, amikor már nem az az első, hogy folyamatosan kereskedjek. (ezért is maradtam egy kicsit most távol a tőzsdétől, hogy megtanuljak kereskedés nélkül élni, ami amúgy nagyon jó:))
Azért nem akartam eddig írni, mert még nem tudom pontosan, hogy mi lesz velem. 99 százalék hogy a tőzsdével fogok foglalkozni, de megpróbálom most egy másik szemszögből megközelíteni. Persze szinte biztos vagyok benne, hogy brókerkedni fogok meg várnak is vissza, de előbb még vannak elintézni valóim, amikkel együtt nem biztos, hogy stabilan sok éven át „nyugodtan” tudnék dolgozni.
Tisztázásképpen, hogy miért is jelentkezgettek a „listára”:
1: Volt olyan aki vagyonkezelést kért,
2: Volt olyan aki brókert keresett (shortolás miatt, talán más tranzakcióértékek stb…)
3: Voltak akik a reggeli hangos gondolkozás-t kérték volna folyamatosan. (reggelente elkezdtem beírni, hogy hogyan látom a piacot)
.
Na kb. így erről lenne szó. Akit komolyabban érdekeltem azokat az embereket egy év múlva is ugyanúgy fogom érdekelni, így nem kell aggódni jövök majd, csak most én kérek tőletek egy évet :)
Amúgy ahogy ismerem magam, tuti, hogy azért közben nem fogok teljesen elfordulni a tőzsdétől, sőt szinte biztos vagyok benne, hogy fogok kereskedni, hogy azért nehogy elfusson mellettem a piac, meg aztán kíváncsi vagyok 2006-ra, mert minden bróker nagyon szart tőle :)))

Na tisztelettel,
Wedge
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 12:56
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#134
Nem tudom, de nem hiszem. Egyszer még mintha beírt volna valamit, de nem emlékszem mit.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 12:48
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#133
sierra:
És aztán mondta W., hogy mégse ír senkinek?
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 11:32
Előzmény: #128  bpmcwap
#132
bpmcwap:

tüskének azt üzentem tegnap amit. Sok emberke - mint én is - beraktunk pénzt, a saját pénzünket, az ecóba. Innentől fogva nekem nem jön be ha valaki cinikus megjegyzésekkel jön, bár az ő dolga.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 11:30
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#131
köszi a választ JP. remélem még Wedge visszatér ide a fórumra is idővel.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 11:22
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#130
Hát akkor mi ketten pl. biztos nem "azonos" klubba akartunk belépni. Tudtommal arról volt szó, hogy Wedge valaki kezdőtől email címet kért, mert arra akart válaszolni valami kérdését illetően és megjegyezte, hogy megírja neki a meglátásait. Erre mindenki szépen sorbaállt tippeket kuncsorogni, majd miután már csak emailcímekkel volt tele a Tippsarok, Elnök úr megnyitotta a címlistázási topicot. Wedge egy szóval nem állította, hogy ő bárkinek bármit fog csinálni.

Ha olcsó brókercéget akarsz, akkor Equitas.hu, ezért felesleges volt egy hónapot várni.
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 11:18
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#129
Elkepeszto. Maris valtok at psichologus poziba es figyelek a fotelembol.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 12. 21. 11:03
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
mit üzensz tüskének az econetes topikba??? :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 10:59
#127
No, ez már több a kettőnél.

Tbarnának:
Tudom, mely klubba kértem felvételemet. Egy korábbi topicban Wedge kb. azt kérdezte: kinek van szüksége olcsó, megbízható brókerre, brókercégre. Erre jelentkeztem azonnal.

Prfecónak:
Azonnali jelentkezésemet közölte a topic, majd „vette” elnökúr, aki valamivel később Wedge számára összesítette az addigi csatlakozókat; ama listán is szerepelt a brech@vipmail.hu cím (ahova nem kívánok magánértesítést, okát ld. lentebb).

Tbarnának: ha valakit valami nem érdekel, miért ír?

Prfecónak: etikátlansággal vádolni valakit hiányos tényismerettel – azt hiszem, nem túl korrekt.

Minden érdekeltnek: egy kérdés nyomán elindult egy „mozgalom”. Hónapokig több száz „mozgalmár” abban a hitben élt, hogy előbb-utóbb választ, illetve információkat kap. Az eredeti kérdés (ismétlem kb.: kinek van szüksége olcsó, megbízható brókerre, brókercégre?) feltevője, Wedge nem közölte e több száz érdeklődővel, mi a helyzet. Ha – mint a topic néhány beírásából kiderül – némely boldog kevesekkel, ismerősökkel, társaságban, magánúton megtette: szíve joga. Hogy mi az oka, ha úgy tűnik, leállt az egész, mielőtt elkezdődött volna: meglehet, olyan természetű, ami nem tartozik a nyilvánosságra. Ez is elfogadható. Az azonban nem, hogy egy ilyen ügy lezáratlanul lebeg a levegőben. Nem tekinthető befejezésnek, lezárásnak, hogy WEDGE MAR JO NEHANY HETE MEGIRTA, HOGY MIT NEM CSINAL (TOZSDEZES) ES MIT CSINALGAT HELYETTE (ELEGGE SZABADIDO PROGRAM SZERU DOLGOKAT)

Úgy gondolom, wedge tartozik annyival a több száz benne bízónak, hogy E FÓRUMON, TEHÁT NYILVÁNOSAN ÉS EGYÉRTELMŰEN, MINDEN ÉRINTETTEL KÖZÖLJE: elnézést, de a közbejött, itt és most, nyilvánosan nem részletezhető okok miatt nem vállalkozhatom a feladatra, az ügyet tekintsétek tárgytalannak, újak ne jelentkezzenek.

És még mindig mindenkinek: kevesebb indulatot, belemagyarázás helyett több értő olvasást, a tények tiszteletét, ritkább helyesírási hibákat, valamint szép ünnepeket kívánok.

brecht
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 10:09
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#126
Lassan csak titkar lesz belolem. Csinalnam en meg szivesebben is, ha fizetne is erte a fonok :))
Konkretan, azt, hogy Wedge abba hagyta a tozsdezest, ezt biztosan nem allithatom .Barki lehet tozsdes, csak egy ertekpapirszamlara van szukseg egy brokercegnel.
Azt, hogy milyen ertelemben es milyen korulmenyek kozott mar nem az a tozsdezos a Wedge, ez mar nem publikus teny.
Wedge egeszsegi allapota , biztosan tudom, hogy nagyon jo allapotban van , es semmi ok az aggodalomra. Koszonjuk kerdesedet.
Kivancsian varjuk Wedge ujboli folbukkanasat.
Udvozlettel :
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 09:41
Előzmény: #124  csa-csi
#125
szisztok Wedge miért nem tőzsdézik már? Ha a tippsarokba már beírta akkor elárulhatjátok, én nem találtam. Lehet hogy semmi közöm hozzá. De szeretném tudni, mert sok jó dolgot olvastam és tanultam tőle. Köszi. Nem adok e-mailt nem várok semmi csoda infót, csak őszintén érdekel mi van Wedge-el miért hagyta abba. Remélem nem egáészségi problémája van. Köszi, itt várok egy rövid választ. Még egyszer kösz.
csa-csi
csa-csi 2005. 12. 21. 09:32
Előzmény: #122  prfecó
#124
Kell egy csa-csi is a listán... nekem kell, aki, mint Wegde, időnként kimondja, amit gondol arról, amit itt nálunk tőzsdének csúfolnak. Hallom, rövidesen fuzionálnak a Szerencsejáték Rt.-vel... (forrás: nem publikus :) ) Lehet, hogy ez is csa-csiság, mint a legtöbb lista, de éppen ezért és csakiezértis jelentkeznék... no és régóta tisztelem Wegdét, mert amit mondott sokszor segített...
csa-csi@tvn.hu
Törölt felhasználó 2005. 12. 21. 09:30
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#123
Hogy miert kell en ilyen szarsagokkal foglalkozzak, ha mar belekeveredtem,ugyebar?!
WEDGE MAR JO NEHANY HETE MEGIRTA, HOGY MIT NEM CSINAL (TOZSDEZES) ES MIT CSINALGAT HELYETTE (ELEGGE SZABADIDO PROGRAM SZERU DOLGOKAT) ES TI MEG IDAIG NYOMATJATOK AZ E-MAIL CIMETEKET, HOGY "NEKEM IS, NEKEM IS" , MI TOBB , HA VEGRE "TUDATOSUL", AZ AZ "CSALODTOK", AKKOR MEG MI A SZOSZ !?!
prfecó 2005. 12. 21. 09:18
#122
T. brecht !

Megnéztem a jelentkezők nick nevét , nem láttam ezt a nevet. Talán más néven jelentkeztél be és most reklamálsz. Ez etikus ?
DE semmi baj, küldd be frankó nevedet , e-mailt címedet és én majd küldök és adok majd infot.
prfecó 2005. 12. 21. 09:08
#121
Nem vagyok védőügvéd , nem vagyok politikus ezért igazat szoktam mondani.Aki a konferencián ott volt , az megtudta W1 döntésének okát. Akivel megosztja ezt az információt azzal megtette. Ő dönt , amire az Interneten jelentkezők számithattak , azzal kapcsolatosan kárt nem okozott senkinek , sőt a tippsarkon keresztül ingyenes információt jelenleg is közöl.
Én pl. előfizetnék egy ilyen jellegü szolgáltatásra, mert pl. Németországban amikor ott tőzsdéztem, volt ilyen fizetős szolgáltatás.
Én is fel vagyok háborodva pl. fizetek ebroker szolgáltatást és állandóan lefagy.Ma pl érdekes cikk jelent meg IEB és New-York Bróker Rt - vel kapcsolatban, ez talán egy egy kibujási felelősség a konszernjog alapján meginditott perből ,szvsz.

Topik gazda

elnokur
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek