Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 05. 03. 20:53

Virtualis kavehaz  

Arp ötlete nyomán beindítjuk az új csevegőhelyet....itt lehet pletyizni, infokat csöpögtetni és mulatni....


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
suti 2006. 09. 07. 22:07
Előzmény: #1799  Knight Tyris
#1800
Hatizással kapcsolatban olvastam már többx ezt a kifejezést hogy kamattartalom. Szeretném ha valaki elmagyarázná nekem, beavatna hogy mit is takar ez tulajdonképpen.

- 2x3cl Gönczi barackot kérnék.
Knight Tyris 2006. 09. 06. 22:54
Előzmény: #1798  matgab
#1799
Üdv Matgab!

Pánik nincs legalábbis részemről, az esetleges negarív reakciók már már érdekesebbek egy ilyen hír kapcsán. -Tegnap inkább összeszolut a gyomrom, mikor olvastam, hogy megint találtak egy csomó elégetni való olajat...-

A média meg tényleg nem arról beszél amiről kéne. Egyrészt többségben tele van mindenféle problémával, személyes tragédiákkal, amik túlnyomórészt dominálnak a műsoridőben (pl halálos autőbalesete stb) mintha azok lennének a lefontosabbak, legáltalánosabbak.
Másrészről a legtöbb dolgot meg eltúlozzák, mert a szenzáció a lényeg nekik.
Egyetértek, hogy ennek az eredmény az, miként Te is írtad, hogy lényeges dolgokról elterelődik a figyelem, arról meg jobb nem beszélni, hogy mennyire tumpul ezáltal az emberek gondolkodása...

------
Mondjuk az ilyen hírekre is szükség van, hiszen életünk részei, csak egyensúlyt kéne találni a hanvételükben, a tényszerűségre koncentrálva, megfelelően körbejárva kéne leadni őket.
matgab 2006. 09. 06. 17:39
Előzmény: #1795  Knight Tyris
#1798
Tyris,
Don't panic!
A mai hatalomnak arra van szüksége, hogy az embereket folyamatos félelemben tartsák, mert így könnyen irányíthatóak.
Ezt a média eszközével tökéletesen tudják kontrolálni ilyen álproblémákkal, min tpl. a madárinfluenza, az anthrax , a terroristák, stb. stb.
Ezzel két legyet ütnek egy csapásra:
Elterelik a lényeges problémákról a figyelmet (társadalmi problémák és pl. a környezetvédelmi problémák), másrészt a félelemben tartásnak egyéb eszközeivel (pl. szakszervezetek leépítése, szociális háló leépítése) az embereket ráveszik arra, hogy egyre kiseb reáljövedelmért egyre többet egyre magasabb technológiát kezeljenek...

Semmi másról nem szól ez a sok marhaság...
Törölt felhasználó 2006. 09. 06. 17:21
Előzmény: #1796  Törölt felhasználó
#1797
Törölt felhasználó 2006. 09. 06. 17:15
Előzmény: #1795  Knight Tyris
#1796
szomoru ez....
Knight Tyris 2006. 09. 06. 17:11
Előzmény: #1794  Krumenaker
#1795
Úgy tűnik a madárinfluenza -átmeneti- hiányában sem kell meglennünk halálos fenyegetés nélkül.

Gyakorlatilag gyógyíthatatlan, pusztító baktérium közelít!

2006. szeptember 6., szerda 15:50 InfoRádió / BBC

A tuberkulózis (TBC) egy gyakorlatilag gyógyíthatatlan baktériuma terjed a világban - figyelmeztet az Egészségügyi Világszervezet. A baktérium elsősorban az Egyesült Államokban, Afrikában és Európa keleti részén (közte a Balkánon) támad. A védekezés majdnem lehetetlen, ráadásul rendkívül költséges.



"Gyakorlatilag gyógyíthatatlan" - minősítették a tuberkulózis (TBC) új baktériumát az Egészségügyi Világszervezet (WHO) szakemberei a dél-afrikai Johannesburgban rendezett konferencián.

A TBC jelenleg évente 1,7 millió ember halálát okozza, ám szakemberek aggasztónak tartják, hogy megjelent egy olyan változata, amely ellenáll az ismert gyógyszereknek.

Bár a baktériumnak jelenleg is ismertek olyan változatai, melyek ellenállóak egyes gyógykészítményekkel szemben, ám ezt általában a nem eléggé hatékony orvosi ellenőrzés, valamint a rossz időben, rossz gyógyszerekkel végzett kezelés okozza.

Minden eddiginél ellenállóbb baktérium

A több gyógyszerre is ellenálló TBC (MDR TBC) önmagában is egyre nagyobb aggodalmat okoz világszerte. A WHO szerint évente mintegy félmillió ember betegszik meg a baktérium egy olyan fajtájától, melyet az úgynevezett elsővonalas gyógyszerek közül legkevesebb kettő képtelen gyógyítani. Ezeket az eseteket azonban, ha nehezen és drágán is, de lehet gyógyítani az úgynevezett második vonalbeli gyógyszerek bevetésével.

A közelmúltban megjelent baktérium azonban minden eddiginél ellenállóbb. A szakértők által XDR (gyógyszerekre szélsőségesen ellenálló) TBC-nek elnevezett fajta nem csak az elsővonalas készítményekkel, de a jelenleg használt hat fajta második vonalas gyógyszer közül hárommal szemben is ellenálló.

Aggasztó adatok

Emiatt a TBC új baktériuma által okozott betegség gyakorlatilag gyógyíthatatlan - állítja dr. Paul Nunn, a WHO Állítsuk meg a TBC-t! részlegének koordinátora. Az adatok aggasztóak, hiszen például a volt Szovjetunió és a Balkán egyes részein az MDR-es betegek 19 százaléka egyben XDR TBC-ben is szenved.

Szakemberek arra is figyelmeztetnek, hogy a HIV-fertőzöttek fokozott veszélyben vannak. Dél-Afrikában például 53 páciens esetében találták meg az XDR TBC baktériumát, egy kivételével 25 napon belül meghaltak.

"Mindez rendkívül aggasztó. Annyit tehetünk, hogy megbizonyosodunk róla: a páciens minden gyógyszert pontosan bevesz a kezelés során" - fogalmazott dr. Paul Nunn.

Nincs ellene eszköz?

Több szakember is figyelmeztetett arra, hogy hatalmas a veszély, mert a küszöbön áll egy olyan baktérium megjelenése, amellyel szemben gyakorlatilag semmilyen eszközzel nem rendelkezik a tudomány.

"Az egész világ számára rendkívül aggasztó ennek az ellenálló baktériumnak a megjelenése. Ez egy olyan ügy, amelyet a WHO minden bizonnyal nagyon komolyan vesz" - jelentette ki Paul Sommerfeld, a TBC Riadó munkatársa.

Mi az a TBC?

A tuberkulózis olyan fertőző betegség, amelyet a Mycobacterium tuberculosis baktérium okoz, és leginkább a tüdőt támadja meg (pulmonáris TBC), de megtámadhatja a központi idegrendszert (meningitisz), a nyirokrendszert és a keringési rendszert (miliáris TBC), az ivarszerveket/húgyutakat, csontokat és ízületeket is. A beteg tüdejében rögök keletkeznek, innen a betegség magyar neve: gümőkór.

A tuberkulózis a történelem során az egyik legtöbb halálesetet okozó betegség volt, ma már gyógyítható, de még mindig több mint kétmilliárd ember fertőzött a bacilussal. A kevésbé fejlett országokban évente kilencmillió új fertőzést és kétmillió halálesetet jelentenek. A fejlettebb országokban főként az immunrendszer csökkent védekezőképessége (amit pl. a HIV vírus, nem kielégítő táplálkozás, életkörülmények - a tbc a "nyomor betegsége" - okozhat) teszi lehetővé a TBC-s megbetegedést.

A vírussal fertőzöttek kb 90%-a tünetmentes, látens TBC-fertőzöttséggel él (LTBI), 10% az esélye annak, hogy kifejlődik benne a betegség, amely, ha nem kezelik, 50%-os eséllyel vezet halálhoz. A TBC a világ három legveszélyesebb fertőző betegségének egyike, kétszer annyi áldozatot szed évente, mint a malária.
Krumenaker 2006. 09. 05. 14:10
Előzmény: #1793  Törölt felhasználó
#1794
zkotasz@freemail.hu

Email és MSN.
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 14:03
Előzmény: #1792  Krumenaker
#1793
Az exklúzív tőzsdetippekért cserébe szívesen segítenék...
Krumenaker 2006. 09. 05. 13:26
Előzmény: #1791  Knight Tyris
#1792
Az unokahúgom szeretne átmenni az Eötvös Gimniziumba (Reáltanoda utca), ha valakinek van összekötettése oda, kérem jelentkezzem :)

Cserébe exkluzív tőzsdetippeket adok :)))
Knight Tyris 2006. 09. 05. 10:17
Előzmény: #1790  Törölt felhasználó
#1791
Én is ezt mondom, az ilyen típusú műsoroknak a jó része már átment azon a határon amit még a szórakoztatás érdekében szabadna vállalni. Csak az a baj, hogy az emberek erre vevők és egyre vadabb dolgokat várnak. És ugye a pénz nagy úr...
Mi is rácsodálkozunk, hogy hú miket meg mernek csinálni, milyen ügyesek stb. Furcsa, de az utóbbi időben látott egy két adás alatt -lehetett már 3-4 hónapja is talán- inkább rossz érzések keringtek bennem is mint sem tetszett volna amit látok. Persze azért igyekeznek minél nagyobb figyelmet fordítani a biztonságra, de ezt csak egy határig tudják megtenni, mert egy állat viselkedését nem lehet kiszámítani, nem lehet védekezni ellene, ha bizonyos távolságon belülre kerülsz hozzá.
A víz, pedig egy idegen közeg nekünk, a kiszolgáltatottságunk a sokszorosára nő, ráadásul az ott élő állatok mérge sokszorosan erősebb a szárazföldieknél, mert a víz felhigíthatja és különben nem működne.
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 08:32
#1790
Én mindig elhülve néztem a műsorait, különösen amikor a mérgeskígyókkal szórakozott. Manapság amúgy is csupa olyan dokfilm megy, amelyben a kígyókat kegetik, felkapják, ugrálnak előlük jobbra balra. Érett már ez a baleset. Nem tudom láttátok e a Natgeon azt a természetfilmet amiben egy "kígyószakit" halálra mart egy kígyó. Eszement barmok, mindenből extrémsportot csinálnak.
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 05:53
Előzmény: #1788  suti
#1789
Hu, ez egy pokoli történet.
Elolvastam a belinkelt anyagot.
Nagyon durvák ezek a ráják.
Még bele is borzongtam.
suti 2006. 09. 05. 00:17
Előzmény: #1787  Knight Tyris
#1788
Igen ezt tudtam, de akkor sem értem, olyan hihetetlen ez az egész. Próbálom elképzelni a szitut,de 1ül nem megy.

link

Elolvasva, most már sikerült.
Knight Tyris 2006. 09. 04. 22:43
Előzmény: #1786  suti
#1787
A rájának a (hátán is) de főleg a faroknyúlványában vannek ezek a mérgező tüskék. Elég egy rossz mozdulat, ha a rája közelében van, vagy egy erősebb áramlat, rossz helyre sodródik, az állat megriad és csap egyet a farkával. Az persze már külön pech, hogy eltalálta és pont a szíve tájékán. Szomorú, hogy a 2 kisgyerekének nélküle kell felnőnie.
suti 2006. 09. 04. 22:17
Előzmény: #1785  Knight Tyris
#1786
Lehet hogy furcsán hangzik, de nem tudom elképzelni hogy hogyan csípte meg a rája és főleg hogy a mellkasán mivel ismerte mondhatni ismerte az élőlényeket amiket bemutatott. Én voltam az Ő hüllő parkjában Ausztráliában és láttam a krokodilokat, mindig is irigyeltem a munkája miatt. A sors fura fintora, hogy egy rája csípése miatt lelte halálát ha szabad így fogalmaznom.
Knight Tyris 2006. 09. 04. 21:55
Előzmény: #1784  Törölt felhasználó
#1785
Hát skacok nem tudom kiverni a fejemből az ausztrál krokodolvadászt, most láttam a hírt itt a portfolion oldalt. Szimpatikus egy személyiség volt, legalábbis a "dobozon" keresztül.
Persze nagyon veszélyes dolgokat csinált mindig, de valahogy nem is gondolunk utána úgy igazából, vagy inkább helyesebben nem hisszük el a tv előtt ülve, hogy bármikor tragédia lehet a vége annak, amit látunk, ami a mi szórakoztatásunkért történik...
Törölt felhasználó 2006. 09. 04. 16:00
Előzmény: #1783  Törölt felhasználó
#1784
állítólag a törökök súlya lényegesen megnő az MSCI-on belül...szvsz lehet erre egy kisebb rally :))) ...Néééékem vaaaaaannnnn
Törölt felhasználó 2006. 08. 25. 14:03
Előzmény: #1762  Törölt felhasználó
#1783
Kamatadó mentesség egész életen át!

Papp Antal vagyok az OVB független pénzügyi tanácsadója. 06-20-310-5043

Azt javasolom lépjünk kapcsolatba, mert nagyon jó megoldást tudok erre a problémára és igen sok bónuszt tudunk érvényesíteni.
A lényeg, hogy augusztus 31-ig legyen a pénz ebbe a programba elhelyezve, mert így egész élethosszig tudja élvezni a kedvezményeket és a kamatadó megkerülését is!
werkaz 2006. 08. 24. 14:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#1782
hömm... érdekes fejlemény az fn.hu -tól hogy valahogy minden gazember csak a jobboldalra állhatott :)))) hm hm mik vannak.
kissherceg 2006. 08. 24. 13:56
Törölt hozzászólás
#1781
Törölt felhasználó 2006. 08. 24. 13:34
Előzmény: #1779  Törölt felhasználó
#1780
Törölt felhasználó 2006. 08. 24. 09:34
Előzmény: #1778  Törölt felhasználó
#1779
2006.08.24 08:39
Továbbra sem jó befektetés a forint és a magyar államkötvény - derül ki s svéd SEB Bank reggeli kommentjéből. A bank elemzői szerint ha a FED folytatja a kamatemelési sorozatot akkor az, ha az amerikai gazdaság lassulása miatt abbahagyja akkor az lehet negatív hatással a feltörekvő piaci instrumentumokra.

FED kamatemeles??? Hol el ez? annyi f@sz elemző van hogy hihetetlen...nem azzal van bajom hogy huhog itt, hanem az érvelése...elment 6 hónap szabira és nem olvasott híreket??? Idióta.

Labi nem nagyon látlak msn-en... .
Törölt felhasználó 2006. 08. 21. 22:47
Előzmény: #1777  Törölt felhasználó
#1778
Beugrottam inni egy kis cappucinót, dehát már napok óta sehol senki. Hiába, ilyen tőzsdei mozgás mellett nem is csodálkozom. Úgyhogy megyek én is dolgozni. :)))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 22:36
Előzmény: #1776  Törölt felhasználó
#1777
Hát skacok brutállllul táncol ez a Travolta a Grease-ben. Ahogy megy, ez totál beszarás.

Egyik kedvenc filmem ez a Grease meg a Szombat esti láz!!

:-)))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 21:38
#1776
Tisztelettel kérném a kávéház törzsvendégeinek segítségét!
Kérdés: a mai nap tükrében megtört-e a bux minden elemzésben szereplő lefelé álló trendje?

Ugye volt egy duplacsúcs, ami ráadásul szinte hajszálra pontosan május/júniusi zuhé 61,8 %os fibo-szintjénél húzódik. Ebből elvileg lefele mutatna az irány, de ma forgalommal emelkedés, ráadásul pont a meghatározó otp vezetésével, ami eddig ronda hosszú felsőkanócokkal épphogy 6000 felett szenvedett. Na jó, mi a francnak verem itt a billentyűzetet, hiszen úgyis pontosan tudjátok mi a piaci helyzet! Szóval a lényeg: a mai nap fordulatot jelent, vagy ez még belefér a csökkenő trendbe?

Ugyanez a kérdésem a nasdaqra is áll. Eddig ott is elég szép eső trend rajzolódott ki, ami mintha megtört volna a mai nappal (bár még nincs vége), ráadásul ezzel az 50 MA fölé került, aminek persze nem tudom mekkora jelentősége van.

Lécci, ha van ideje, világosítson már fel valaki!
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 20:53
Előzmény: #1774  Törölt felhasználó
#1775
Geraldka!
Hm.. Még a neve is szlovákos a kutyádnak te Buxi!
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 19:56
Előzmény: #1772  Törölt felhasználó
#1774
Ez egy nagyon buta kutya volt, Ő volt a Geraldka... Hiányzik a kölyköknek.
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 19:50
Előzmény: #1772  Törölt felhasználó
#1773
Buxi

Nem tudom mi a fenéért, de én még mindig állati dollárbullvagyok - (a mai nappal együtt :o)
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 19:26
Előzmény: #1771  Törölt felhasználó
#1772
Buxi!
Milyen kutyádat vittek el ezek az istentelenek! Nekem van egy szuper németjuhászom! Hector kutya! Úgy 60 kiló lehet, azt ha valaki megpróbálná elvinni, szerintem lehetne a temetõbe vinni! Borzasztóan barátságtalan, és gyanakvó, második keresztneve a Hector után az, hogy Brutál! Alex malackájával veszi fel kb a versenyt!
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 21:54
Előzmény: #1767  Törölt felhasználó
#1771
akkor küdjük meg az ECB-t tomahawk rakétákkal! :)
megint filóztam pár dolgon (mert filózni jó: eltöprengenei, mibe fektessek, aztán kiderül, hogy szimplán a megérzésekre kell hallgatni, és minden jól van, ha a stop is jól van :)

ARP, ez az USD biznisz nekem is tetszik, úgyis megszabadultam pár feleslegessé vált opciómitól...
bár nekem most túl rizikósnak tűnik az USA (szorongatják a golyóit), kijöhet ebből jól is, no meg az EU túl döcögős...
ha a szaúdiakat nézem, erősödnie kellene a dolcsinak - always look at the bright side of LIFFE :)
szóval ötletedtől meg az összeesküvés-elméletektől hajtva meg fogom longolni :)
holnap lesz időm eldumálni a brokival, mert sokat utazok, hogy milyen formában - és Te mit ajánlanál? (figyelembe véve, hogy még élesben nem devizáztam, de a forex azért tetszik - elméletben :)
azért az opciókat sem akarom elhagyni a pozitív tapasztalatok miatt (sajna az ATM-mé válás gyötrelmei miatt nem ment odáig, mint kellett volna /duplázás/, de azért jó kör volt. most egy időre pihi, így vmi "beleülőset" keresek, persze nem akarok éveket várni...)
most unlimited turbo bull opciót keresek azért még gazpromra, mert sztem jó esetben szeptemberig bezúzzák vmi pánikban, akkor már nem biztos, hogy decemberi opcióba beleveszek - ha nem zúzzák, megobtam, mert még épphogy csak ATM lett pár napja, máris eldobtam (igaz, ekkora nyerőt már nem illik kockázatatni egy kb. 1 éves csecsemőnek :) ...)
A Bobolcsai szalonnal mi a helyzet? Kevés szó esett eddig a rövid- és hosszú távú "swingelésről", pl. hogy érdemesebb hír nélkül meddig száguldhat egy jó fundájú papír több hónapos beverés nélkül mondjuk egy több 10-szeresen alulértékelt helyzetből (persze most a Gazpromra gondolok, node nem annyira a CF, mint inkább a készletértékelés alapján...) vagy hogy Fotex és egyebek példájából kiindulva van-e vmi érdemi szintje/korlátja (akár Fibo) az olyan értékelésnek, amikor CF-ről készletalapúra "helyeződik át a súlypont" az eddigi értékelésben... (sajna megrögzött fundás maradok, bár most is technikai jelre adtam el a gazit - ki tudja jól értelmeztem-e...)

De hogy ne legyek mindig off, és vmi bölcs mondást is mondja a kávéházban: subidubidúúú (Frank Sinatra)
Törölt felhasználó 2006. 08. 11. 19:53
Előzmény: #1769  Törölt felhasználó
#1770
Ez a 20 pont differencia azért fontos, mert most 11059 és felfelé tick-keg.
Törölt felhasználó 2006. 08. 11. 19:46
Előzmény: #1768  Törölt felhasználó
#1769
Szia

Azt írja az egyik momentum elemző:
"kulcsszintek Dow: 11080, nasdaq: 2050, SandP1262. Az alatt gyerekek minden el van veszve és semmi jót ne reméljetek amíg nem láttok akkumulációt."

Minden helyes, de a Dow kulcsszintjében téved, szerintem 11060.
Törölt felhasználó 2006. 08. 11. 19:14
Előzmény: #1767  Törölt felhasználó
#1768
Szia, írtam, hogy én tőkeáttétel nélkül és természetes árfolyam fedezettel sávosan veszem a dollárt. Európa nem igazán versenyképes számomra.
Törölt felhasználó 2006. 08. 11. 19:03
Előzmény: #1766  Knight Tyris
#1767
Buxer

Ezzel a dollár bull dologgal szinte utolsó mohikkánnak érzem magam. Mohikán vagy még?
Knight Tyris 2006. 08. 10. 18:24
Előzmény: #1765  Törölt felhasználó
#1766
Nincs mit. :o)
Törölt felhasználó 2006. 08. 10. 16:28
#1765
Köszi, megtaláltam.:)
Knight Tyris 2006. 08. 10. 15:17
Előzmény: #1762  Törölt felhasználó
#1764
Elöször olvasd el ezt a cikket a Pénzcentrum.hu-n (ha nem találnád, szólj berakom ide. Ez elég jól összefoglalja mit ajánlanak a bankok.

Fizess, ha bírsz!- Rés a kamatadó pajzsán 2006.08.09. szerda 8:00

Attól függ mekkora a kockázattűrő képességed, de elképzelhető egy ilyen megoldás is: Elosztod 3 részre a pénzed.
1/3 berakod vmi lekötött hosszabbtávú fix kamatozású betétbe,
1/3 megy valamilyen alapba, pl egy közepes kockázatúba, vagy vmilyen agresszívabba,
1/3 meg pénzpiaci alapba (ezek általában nyítvégűek, tehát bármikor hozzányúlhatsz a pénzedhez anélkül, hogy büntetőköltségeid lennének.)
Így kamatadómentesen tudod fialtatni a pénzedet továbbra is.
De ez csak egy lehetőség a sok közül. Várjuk mások jelentkezését is. :o)
Törölt felhasználó 2006. 08. 10. 12:05
Előzmény: #1762  Törölt felhasználó
#1763
Krume,
nem neked írtam hanem a srácok tegnapelőtt este elvetették a sulykot....
sok pízt!
Törölt felhasználó 2006. 08. 10. 09:25
#1762
Sszeretnék tanácsot kérni mit javasolnak okos emberek hosszutávú befektetésre, aminél a pénzem valamennyire megőrizheti értékét. Gondolkodom CIB kötvényen, vagy euro vétel? A pénz romlásához adalékként: kezdetnek kedvenc pékem 30 %-kal emelte most az árait, és ez még nem a vége. És még majd jönnek a többiek. No és persze a kamatadót is szeretném kibekkelni amig lehet. Köszi előre is.
Krumenaker 2006. 08. 10. 08:27
Előzmény: #1760  csibe74
#1761
A régió összes indexét (lengyelek, törökök, oroszok stb) meredeken felhúzták délután, minket meg benyomtak. Az "európa beteg embere" szindróma erősödik... Talpra lehet belőle állni, ahogy az elmúlt évben már jópárszor talpraálltunk, de megint kaptunk egy erős figyelmeztető jelet.
csibe74
csibe74 2006. 08. 10. 08:18
Előzmény: #1759  Krumenaker
#1760
Miért mi volt, ha nem titok.
Krumenaker 2006. 08. 10. 08:14
Előzmény: #1758  Törölt felhasználó
#1759
Szoktam viccelni, de az előző beírásom nem az volt... A tegnapi nap rosszul érintett.
Törölt felhasználó 2006. 08. 09. 22:58
Előzmény: #1757  Krumenaker
#1758
értem a viccet csak nem mindet szeretem.
jó éjt.
Krumenaker 2006. 08. 09. 20:18
Előzmény: #1756  Törölt felhasználó
#1757
Ritka csúf nap volt a mai.

Nem elég, hogy az albán vécésnénik indexét is felhúzták, és csak a BUX-ot adták be, ráadásul a mai DKJ aukción durva hozamemelkedéssel kellett szembesülni.

Ebben benne van minden, amit gondolnak rólunk. Az összes Magyarországgal kapcsolatos félelem.

Mi lesz itt ősszel?
Törölt felhasználó 2006. 08. 09. 10:54
Előzmény: #1755  Törölt felhasználó
#1756
Hali Alex:))))

Türelem sok pínzt terem:))))))))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 09. 09:12
Előzmény: #1754  Törölt felhasználó
#1755
Szemi
jó lett a végén a Nikkei. Mol fele nyitoban eladva, du-t megvárom a másik felével. Jó lesz. :))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:29
Előzmény: #1753  Törölt felhasználó
#1754
jó éjt Öreg harcos!!!

kitartást!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:27
Előzmény: #1752  Törölt felhasználó
#1753
Na akkor jó éjszakát mindenkinek, és figyelő szemeteket a molra vessétek.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:20
Előzmény: #1751  Törölt felhasználó
#1752
Jó éjt Szemi!

Alex, megkaptam őket de még nem álltam neki...

lehet akármilyen jó a MOL öregem, ha nem akarnak pénzt rakni a tőzsdére... sajnos a MOL gyorjelentés előtt nem kapott akkora figyelmet és vásásrlókat, mint a Richter... épp ezért csodálkozom és zavar kicsit, hiszen a tőzsde szinte mindig előre jelez minden turpisságot... nem is adták olyan vadul, de nem vette senki... passzívak vele szemben... lehet, hogy nem foglalkoznak most az elmúlt negyedévvel... inkább a következő negyedév miatt aggódnak... mi lesz a nagyvilágban??? most bezártak egy olajmezőt az amcsik... közel-keleten megy lakodalom... lassul a gazdaságuk... a FED nem emel... úgy látom elég lassan kapcsol az agyuk most... pláne hogy nyár van... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:15
Előzmény: #1749  Törölt felhasználó
#1751
Labb
Olvastad az e-maileket amit küldtem? Mi a véleményed a MOL e-mailről?
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:15
Előzmény: #1749  Törölt felhasználó
#1750
Na megyek aludni, mert uram és parancsolóm kiadta a jelszót:

TAKARODÓ:)))))

Sziasztok!!
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:10
Előzmény: #1748  Törölt felhasználó
#1749
Ez már csak rajta múlik, hogy melyiket választja. És akkor még nem is beszéltünk Alex malacáról, ami igen csak fájdalmas tud lenni:))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:08
Előzmény: #1747  Törölt felhasználó
#1748
szegény Greeny... ha nagyon belelendülünk a brain-storming-ba akkor simán rongyá csonkítjuk szegényt...

Szemikém, mi lenne, ha nem véreztetnénk el szegényt, hanem csak sűrűbben vallatnánk a szakértelmét??? ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:06
Előzmény: #1746  Törölt felhasználó
#1747
Ez jó, barátokért mindent vagy semmit:)))) Akkor a legyen a minden:))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:04
Előzmény: #1745  Törölt felhasználó
#1746
hjja... de hátha le tudjuk itatni eléggé, hogy belemenjen a műtétbe ;))

ne viccelj, barátokért mindent vagy semmit :))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:03
Előzmény: #1744  Törölt felhasználó
#1745
Ez jó meglátás:)) Vágjuk le a kis ujja végét, és mivel kettő van, akkor egy neked egy nekem, és mint vallásos ereklyét hordjuk magunknál:))

Bár Green ennek nem örűlne!!!!:))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:02
Előzmény: #1743  Törölt felhasználó
#1744
Greeny verhetetlen...

ha annyi szorult volna belém, amennyi a kisujja végében van, már habzsi-dőzsi lenne... :))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 22:00
Előzmény: #1742  Törölt felhasználó
#1743
Átvettem Green mester stílusát:))) Itt is veszek, ott is veszek. De a pálmát ő viszi, az tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:57
Előzmény: #1741  Törölt felhasználó
#1742
Szemikém,

elég mozgékony vagy, ahogy látom... :))

Én... szürke kicsi veréb kussolok vadul, örülök a cash-nek... néha-néha egy-egy tippre ráröppenek, csippentek... aztán szállok is messzire a tetthelyről... :))

iszonyatos a BÉT augusztusban...
szeptember közelében lesz egy kis pezsgés és behülyítés: "Hűűűű de kemény fasza kis tőzsdénk van, elekedik minden! Szálljunk be mindannyian... a szakszerv, a háziasszonyok... mindenki!!!!!!!!"

aha... köszi, hiszek nektek... akkor most kell eladni de nagyon vadul... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:53
Előzmény: #1738  Törölt felhasználó
#1741
Pörgök, bejött a danubius is:)))

Fotexet kellen kiszórnom, és akkor megnyugodnék. A matyit tartom, lesz még jobb is, molt holnap kiszórom, meg lecsökkentem az otikámat is.

Nikkeit meg tartom vadul:)))

És te?
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:52
Előzmény: #1737  Törölt felhasználó
#1740
áldás meg a békesség JP...

sok píííííííííízt neked ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:51
Előzmény: #1737  Törölt felhasználó
#1739
Jp neked is sok pínzt:))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:51
Előzmény: #1735  Törölt felhasználó
#1738
Szemikém,

amúgy öregesen, csendesen... köszönöm a kérdésedet!

sajnálom a terhességedet, de ha már megszülted, akkor jöhetnek a nyugodtabb napok... a lényeg, hogy állandó ápolásnak legyél kitéve ;))

pörögsz vadul a parketten?? keresel rendesen??
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:51
Előzmény: #1732  Törölt felhasználó
#1737
Na akkor bucsuznek a tisztelt tarsasagtol!
Jo volt egyet itt veletek rogtonozni jo hangulatban. De olyan jo itt a hangulat, hogy mar fol kell keszulnom a rosszra is.
Meg egyszer sok penzt!! es jo ejszakat mindenkinek.
Udv
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:49
Előzmény: #1734  Törölt felhasználó
#1736
Tudom, Alex tudom...

legyen meg... kívánom neked!!! :))

nna de aztán hátradől, figyel és végignézi, hogy verik le... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:49
Előzmény: #1733  Törölt felhasználó
#1735
Múlt héten beteg voltam vesekövet szültem:(((( De már minden jó.

Veled mi van barátom, régen beszélgettünk.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:48
Előzmény: #1732  Törölt felhasználó
#1734
Labb
Tudod nekem nem kell sok. Csak a napi penzium. :)))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:48
Előzmény: #1731  Törölt felhasználó
#1733
Szemikém, TENGERMÉLY TISZTELETTEL!!!!!!! :))

hogy vagy??? :))

visszajöttél már a hangyabolyba?? ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:46
Előzmény: #1727  Törölt felhasználó
#1732
Alex, drága testvérem az Úrban...

ne legyen igazam, de sztem lesz...

drukkolok ám neked, de a tőke kivonult és a pálya széléről figyeli, hogy a sok hülyegyerek mit játszik... :))

nevetnek rajtunk... nem lesz magasabban a MOL sokkal, de alacsonyabban sem sokkal... alig lesz rá reakció... jelenleg szarnak ránk vadul...
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:46
Előzmény: #1724  Törölt felhasználó
#1731
Labby, legmélyebb tiszteletem:))))))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:46
Előzmény: #1728  Törölt felhasználó
#1730
meglesz Abi, meglesz....jópihit!
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:44
Előzmény: #1727  Törölt felhasználó
#1729
Szerdán kint voltam az Üllői úton egy edzőmeccsen de nem volt semmi. Igaz a pályán voltam.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:44
Előzmény: #1725  Törölt felhasználó
#1728
remélem jól vagy Abikám...

ránk férne már egy kis beszélgetés és egy kiadós találkozás...

én nem leszek, de gondolok majd rátok...

rengeteg pííííííízt nektek testvéreim ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:44
Előzmény: #1725  Törölt felhasználó
#1727
Labb
Még a végén neked lesz igazad. Amit du. mondtál. De én remélek egy reggeli felhúzást
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:43
Előzmény: #1725  Törölt felhasználó
#1726
Fradi ügy van az m1-en skacok!
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:42
Előzmény: #1724  Törölt felhasználó
#1725
az ám Abi...vérszagra gyűl az éji vad...
jók legyetek jövő héttől gyakrabban vagyok
sok pízt
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:41
Előzmény: #1721  Törölt felhasználó
#1724
el sem hiszem...

együtt keménymag... a tőzsdék hardcore bandája... :))

igazi mesterek tornája...

Green, Szemesi, Alex, JP...

nna ezt nevezem én ütős koktélnak... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:40
Előzmény: #1717  Törölt felhasználó
#1723
Ez ám a pezsgés :o))

Rózsa, gyep, vakond ami sortolja a rózsát, malac ami a vakondot sortolja, és ha jól hallom valami "nyavaja" sortolta Green mestert, azonban kirázták a pozijkából :o)))

Jobbulást Green! és jóéjt Mindenkinek !
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:40
Előzmény: #1720  Törölt felhasználó
#1722
:)) ez a legénybúcsú utózöngéje volt képzelhetitek mien volt...na de remélem kiment a kór...

JP sok pízt neked is és jó rímeket :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:39
Előzmény: #1718  Törölt felhasználó
#1721
82centen vettem nikkeit, 1,5-nél már tuti, hogy lezárom. Remélem a 6 hetes mélypont után felfelé korrigál, nem pedig, még 6 hetet lefelé...
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:38
Előzmény: #1713  Törölt felhasználó
#1720
Udv Greenspam.
Ugy hallottam betegeskedtel. Hat hallod pajtim maris nem jol indul a naszsag, ha igy indul.Kez&labtorest, de ne sajnald a billentyuzetet sem ;-)
Sok penzt!!
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:37
Előzmény: #1718  Törölt felhasználó
#1719
Háát igen a froncsi az erőlködik, mint szorulásos ember a wc-én....
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:36
Előzmény: #1717  Törölt felhasználó
#1718
olvasom :) látom már a módzsód túlteng :))..
én még tanácstalan vagyok van török és indiai longom de még 10%lejebbről...gáz-t zártam8 0% pluszban a huf KO opcióm még nyitva 280-ról de le kéne zárnom lassan...
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:34
Előzmény: #1710  Törölt felhasználó
#1717
Képzeld Green mester longolom a nikkei-t...
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:34
Előzmény: #1714  Törölt felhasználó
#1716
Green
jó film:))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:33
Előzmény: #1712  Törölt felhasználó
#1715
hja vagy 4szer megnéztem már...Bunkó szövege iszonyatos :)))) " na húzd ki a nyelved a seggemből Tomikám" :))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:33
Előzmény: #1709  Törölt felhasználó
#1714
Ennek olyan kényes gyomra van, hogy lassan már külön étlapot kell nyitnom neki. De VÉÉÉÉÉÉÉR az kell neki.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:32
Előzmény: #1708  Törölt felhasználó
#1713
Szia Greeny!
Na ez jó hír, hogy meggyógyultál!
Te nem mostanában nősültél? Vagy rosszul emlékszem?
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:32
Előzmény: #1710  Törölt felhasználó
#1712
Hja az jó kis film:)))))))

Örülök, hogy legyőzted a kórságot Green mester!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:32
Előzmény: #1707  Törölt felhasználó
#1711
Miért költene malackajára, ha önfenntartó?:)))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:31
Előzmény: #1703  Törölt felhasználó
#1710
alex,
láttad a snatch (blöff) c. filmet, ott is hasznosak a malacok benne :)))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:31
Előzmény: #1706  Törölt felhasználó
#1709
le is borotválnám rögtön az orráról azt a kis szőrt ami van neki.
Most úgyis punkosra vette a figurát a holnapi nap miatt.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:30
Előzmény: #1705  Törölt felhasználó
#1708
szemi,
köszi igen :)) győzött az erősebb :) de szerdáig (aug15) szabin :)) így csak hébe hóba vagyok fennt...
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:30
Előzmény: #1703  Törölt felhasználó
#1707
Te Alex!
A te jószágod mindent eszik? Befektető, bróker, vakond, stb. ami az útjába kerül, mindent? Fene egy étvágya van, hallod.
Adsz te egyáltalán neki normál kaját is?
:-))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:28
Előzmény: #1703  Törölt felhasználó
#1706
Alex:)))

Az a malac aranyat ér!!!

Csak nehogy Ő is elkezdjen túrni:))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:27
Előzmény: #1702  Törölt felhasználó
#1705
Green:))

Jobban vagy?
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:27
Előzmény: #1700  Törölt felhasználó
#1704
Igen látom, ez kétségtelenül működik új gyep telepítésénél, sajna azonban én már kész kertet "örököltem" és csak az utólagos elhárítás jöhet(ett) szóba. Maradok a sörös üvegnél :o))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:27
Előzmény: #1701  Törölt felhasználó
#1703
Nálam nincs vakond mert a kopaszmalac elintézte őket. Mondom én, hogy malacot kell tartani. :)))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:26
Előzmény: #1701  Törölt felhasználó
#1702
sziasztok,

látom öreg bernanke háttérbe szorul :))) jól is teszitek marad a bizonytalanság a jövőre a nagy rally tényleg csak pár perces lett ahogy véltem :)

szép rózsákat, lépek...
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 21:23
Előzmény: #1700  Törölt felhasználó
#1701
Nekem kertész mondta a dolgot, pár éve, és nem felejtettem el. A vakondok már csak ilyen. Túr fúr, és pont a Te kertedbe:(((

Topik gazda

Greenspam
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek