Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 07. 24. 09:13
Előzmény: #100199  bpmcwap
#100200
Wap :

"vagy újra regeltél vagy a tárhelyen maradt szemét vagy a böngésződben kukik..... takaritsd ki a böngésződet.... "

már bocs barátom ha beleszólok, de ordít a hozzánemértésed itt is. olyan mértékben, hogy az már fáj.. ez mégiscsak nyilvános fórum...

kuki nincs "böngészőben". kuki ott van, ahol annak logikailag a helye van a lokális adathordozón, ahonnan a felhasználó által aktivált program meghívhatja újra és újra, ez a program meg a te weblapod felhasználónevet és jelszót kérő része, amelyik továbbra is elindítja a cookie-t, teljesen feleslegesen ( ez a cookie "hivatalosan" azt a célt szolgálná, hogy ne kelljen a jelszót újra meg újra megadni a felhasználónak)

nem mindegy.....ugye érthető miért?

ha újra regelt volna, azt neked kéne a legjobban tudnod, hiszen még az amatőrök is minimum LOG fileokban megőrzik ezeket az infókat, ha már helyileg nálad szervezett adatbázisban nem tárolsz ilyen időrendi adatokat sorfolytonosan, ezért egész érthetetlen a "vagy" kötőszó a te tolladból

tárhelyen maradt szemét... nos egy szerver nem hulladékfeldolgozó vagy tároló, de ha ezt a funkciót el akarná mindenáron látni, kizárólag az ott futó programok miatt lenne ott "szemét" , ahogy te hívod, nevezzük nevén, programkódhoz MÁR nem köthető, az időben egy adott ponttól kezdve MÁR NEM hasznos adat, a programok egyike sem tud arról, hogy az ott lenne, nem olvassa be, de az aktuális operációs rendszer nem fog oda újra hasznos adatot írni, mert a foglalása aktív, szervezett és bejegyzett területen lévő adat

ha van szemét, azt te készítetted, illetve a weblapod

nyilván kapok tőled a búrámra emiatt, a korkülönbséget ne vedd majd figyelembe válaszodban, ne zavarjon az a tíz év ami köztünk van,
de tudod kénytelen vagyok szólni, ezt valaha még tanítottam is, és kapásból rosszul lettem az irományodtól....
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 24. 08:43
Előzmény: #100198  Tbarna
#100199
Újra mondom, elsőre is töröltelek, az hogy a nickedel és a jelszavaddal be tudtál lépni nem az én saram.... vagy újra regeltél vagy a tárhelyen maradt szemét vagy a böngésződben kukik..... takaritsd ki a böngésződet.... Személyes adataid pedig nem is szerepeltek a büdös életben az oldalon, ezt te tudod a legjobban hiszen nem is kérdezek személyes adatot!Az egyetlen személyes adat a neved amit mindenki tud... Ha lenne is személyes adat ismerhetnél annyira hogy az a tipusu ember vagyok aki szeret tükörbe nézni... ezen jókat röhögtél is párszor.... Mint azt tapasztalhattad tegnap nem csak a regisztrációdat probáltam már törölni hanem probállak átirányitani is... eddig a portfoliora, tegnap máshova, hogy vedd észre a hiba nem a te készülékedben van.... Remélem lezártnak tekinthetjük ezt a dolgot....
Köszönöm!
Tbarna 2007. 07. 24. 08:32
Előzmény: #100197  bpmcwap
#100198
Egyszerüen csak törlölj már a jó isten áldjon meg!
Nem akarom, hogy személyes adataim a nyilvántartásodban szerepeljenek.
Ennyi az egész.
Köszönöm!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 24. 08:10
Előzmény: #100196  bpmcwap
#100197
Biztos ami biztos fel függesztem a regisztrációt egy időre.....
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 24. 08:04
Előzmény: #100195  Tbarna
#100196
Te most fenyegetsz??? Annyira ismerhetnél már hogy jogkövető magatartást tanusitok, mert nem engedhetem meg azt a luxut magamnak amit egyesek... Mellesleg elsőre ki lettél törölve.... Most vagy ujra regisztráltál vagy maradt szemét utánnad.... Egyikről sem én tehetek... Azon kívül megkértelek szépen hogy ne látogasd az oldalt, és arra is megkértelek, hogy fejezd be ezt a gyerekes minősithetetlen viselkedést mert szvsz ez senkinek nem jó.... rombolod az olajkirály imázsodat... a maradék buszkeséged szed össze és felejezsd el a tőzsdecápákat ugy ahogy van... nem is illesz bele és ez a viselkedés sem méltó se a cápákhoz sem hozzád... tőlem idézhetsz attól akit pár hete még lepcsöztél, fröcsöghetsz amennyit akarsz ha igy boldogabb vagy de az isten áldjon meg szed már össze magad!!!! A te korodban ez nem természetes... Nagyon sajnállak és remélem minnél hamarabb jobban leszel...
Tbarna 2007. 07. 24. 06:19
Előzmény: #100194  bpmcwap
#100195
kedves"rendszergazda"

Egyetlen egy dolgot kérek töröldd az adataimat az oldaladról.

Ha ez meghaladja képességeidet szóljál és kapsz segítséget.
Úgy vélem hasznos lenne ha a Tv vonatkozó részeit gondosan áttanulmányoznád
Hasznos lehet.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 23. 22:17
Előzmény: #100193  bpmcwap
#100194
mellesleg rendszergazdával ne húzz újat mert én is tudok idézni ha kell aztán majd meglátjuk ki tudja lejáratni a másikat... Én senkire nem mondtam semmit a hátamögött veled ellentétben, szal ezt szvsz addig hagyjuk abba míg el nem fajul... ha már szintekről beszélgetünk akkor legalább az alját üsd meg annak amiről a fellegekben beszélsz.....
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 23. 22:11
#100193
:DDDDD
Örülnék neki ha nem sülyednél mélyebbre.... THX!
Törölt felhasználó 2007. 07. 23. 20:24
#100192
Hát shortjaimat minimális nyerővel zárni kényszerültem. De eljön még ennek is az ideje :)
Törölt felhasználó 2007. 07. 22. 21:12
#100191
Egyetértek vészmadárral. Pénteken majd mindent realizáltam, és nyitottam pár hati shortot 30300 felettről. Nagy már a lila köd, mindenki longol,lassan itt az ideje shorttal próbálkozni. Meglátjuk mi lesz belőle.
Törölt felhasználó 2007. 07. 22. 21:04
Előzmény: #100189  Törölt felhasználó
#100190
a szentiment meg pont a fordítottja mint amit írsz. Tök mindegy mi van, milyen hirek jönnek ki, THE SHOW MUST GO ON. Na ezt hivják lufinak. Az viszont jellemző hogy hegytetőn egyre többen vélnek újabb csúcsokat látni, csakhogy ezek délibábok..
Törölt felhasználó 2007. 07. 22. 21:01
Előzmény: #100188  Törölt felhasználó
#100189
igen? kinek lett j eredménye?
Törölt felhasználó 2007. 07. 22. 20:46
Előzmény: #100187  Törölt felhasználó
#100188
Azért azt mégkérdőjelezném, hogy az eddig nyilvánosságra hozott ami vállalati eredmények mind rosszak lettek volna. Más kérdés az, hogy ha a szentiment éppen olyan, akkor ha az egy részvényre jutó eremény 1 centtel a várt alatt van, már akkor is összeszarják magukat.
Törölt felhasználó 2007. 07. 22. 19:37
Előzmény: #100186  prfecó
#100187
prfecó, a subprime para egyik áldozata, a Bear Sternst már februárban megütötték, azóta adják folymatosan, lassan éves mélypont közelében:
link
USA nem néz ki túl jól, 14knál akár dupla tető is lehet, ha holnap tovább ütik a piacot. Eddigi jelentések mind szarok lettek.
Nagy csodát nem várok az itthoni bluektól sem, bár arra még 3 hetet várnunk kell. De ha jók is lennének, akkor is inkább profittaking lesz, mert nagyon meg lettek húzva a papírok.
prfecó 2007. 07. 22. 17:26
Előzmény: #100185  suti
#100186
Madár jelentkezz !

Tényleges zakó várható most még csak Amerika írányából , de Ázsiában is gyülnek a fekete fellegek. Ráadásul a másodlagos jelzálog piac azért mindenhol megrángatta a pénzügyi,banki szektort kivéve Csányi féle - csuda -jövQt felvázoló Otp-t. Csak azt a fránya Q2 ne kerüljön nyílvánosságra.

Mol hírek és bárányfelhQk lassan oszladoznak, Otp 11 K kétséges.
suti 2007. 07. 20. 18:49
Előzmény: #100184  suti
#100185
Az amik már most szép nagy forgalmú esést csináltak és messze még a vége.Hogy mi lesz a nap végére talán 1 nagy esés jó nagy forgalommal kísérve.
suti 2007. 07. 20. 16:34
Előzmény: #100183  bpmcwap
#100184
1-2 rossz ami Q2 és már fel is rázták az alvó, melegtöl elpilledt tömeget egy kis shortra vagy másra.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 20. 11:09
#100183
Na leirtam neked hogy szvsz mizu, nem elemzés inkább meglátás, ezért került a blogba! Ránk férne egy korrekció de annak mértéke nem lesz tul nagy szvsz... ráadául 2-3 naőpnta gyakorlatilag le korrekciózzuk az előző napok emelkedését... Bázist épitünk bázisra, stb...
link
suti 2007. 07. 20. 09:03
Előzmény: #100181  suti
#100182
Micsoda nyitó, folytatáshoz jó lenne de megint csak a kicsiket piszkálják.
suti 2007. 07. 19. 22:55
Előzmény: #100180  Törölt felhasználó
#100181
1. Bár tudnám.
Csökkent a forgalom de 1 kis divergencia is van már náluk az indikátorokban. Nasdaqban a mai rés volt a kimerülési rés, egyre drágább az olaj bár ez látszólag piszkosul nem zavar senkit sem.

2. Ez viszont felfelé ívelő napot prognosztizál (hatiban nem vagyok otthon/érintett).

Erre fogja majd írni BP. hogy akkor tutti hogy long ha már shortot emlegetik.Meglátjuk.

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek