Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:51
Előzmény: #85856  Törölt felhasználó
#85860
BZJ, lehet amikor ezt beirtad, nem koszontem meg, akkor most utolag koszi, en ezt akkor is elolvastam, es igyekeztem felhasznalni, ertelmezni tanulni belole. Jokat irsz te is, es segit amiket irsz. De nem segit, ha egyel kevesebb ember segit. Minel tobb szempont, annal jobb, en igy latom. Abbol igyekszem fozni, amibol tudok :(
suti 2006. 08. 16. 13:50
Előzmény: #85853  werkaz
#85859
emberek szar a 14:30-as? Oti esik, egyenlőre csak ő.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:50
Előzmény: #85856  Törölt felhasználó
#85858
Tehát valami hasonlót kéne csinálni szerintem annak, aki tippeket oszt, nem csak benyögni, hogy syni long.

szerintem
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:49
#85857
el sem hiszitek mennyien olvassák a tippsarok cimü
topikot.

na és vannak bizonyos érdekcsoportok akiknek nem tetszik ha valakinek mindig bejön.
mert valoszinü hogy ha nem is de egy idő után sok tömeget tud mozgositani,úgy hogy nem is tud róla

na erre jönnek a "pártközpontból" hogy szét offolják a felépitet közösséget!(tippsarok)
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:47
Előzmény: #85853  werkaz
#85856
jecub,

ezt pl tegnap írtam mint tipp!Mielött meg indúltunk volna!Célárakkal,indoklással stb.:
Re: bux alatt a mol lee Elözmény válasz erre 08.15

..................... amúgy, bux eléggé tapad a nullához, vagyis nem fordult le róla ,/vissza a nagy mínuszba/,eddig ez jó,nagyon jó, ehhez jön ,hogy ma elég szép forgalom van azért, az elmúlt hetekhez képest.
Eddig az volt a hihető hogy csak egy SQ miatt jöttünk föl ennyire ,de mivel kitart így lassan át lehet értékelni.
Könnyen lehet plusszos .
Re: bux alatt a mol lee Elözmény válasz erre 08.15

............. lassan szerintem lehetne venni ezt azt, BUX még mindíg nulla körül, nagyon tapad rá .
Otp is tratja magát,richi is nulla körül,mol is visszajött.
Buxban 21780-21910 közötti rést betölthetnénk, fölötte pedig a 200 napos környékén lehet megint majd eldönteni mi legyen tovább, bollinger alján vagyunk,mindenki shortol stb
szvsz
Re: bux alatt a mol lee Elözmény válasz erre 08.15

......... egyre biztosabb a fordulás. szvsz
werkaz 2006. 08. 16. 13:46
Előzmény: #85854  Törölt felhasználó
#85855
Rendben akkor legyen neked, nekem most 9, nincs ottim.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:45
Előzmény: #85853  werkaz
#85854
Werkaz!
Így van, meglátjuk.
De nagyon szomorú lennék, ha most neked lenne igazad.
werkaz 2006. 08. 16. 13:43
Előzmény: #85849  Törölt felhasználó
#85853
Meglátjuk :) Ha a héten az lesz a hír hogy eladott akkor én gondoltam jól. Ha nem akkor ti. Hülyeséget is szabad gondolni nem ? :)
Egyébként nem tudom hogy lenne -e megkötés arra hogy amit lehív mikor adhatja el. Pláne hogy valami nagyon szép áron kapja meg. (3k körül ?)
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:41
Előzmény: #85848  Törölt felhasználó
#85852
BZJ, igazad van. Adj tanacsot KERLEK! Hogyan csinaljuk mashogy! Konkretan szerinted hogyan fejlodhetnenk mi kicsik? Nem batntasbol irom, tenyleg erdekel, eskuszom, megfogadom amit irsz! Csak ne az legyen, hogy "figyeljetek a hireket", meg "majd 5 eves tozsde tapasztalat utan majd te is megtudod", meg hasonlok mert attol fejre allok :(((
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:40
#85851
tipp most: otp short! mindjárt lecsapják
Knight Tyris 2006. 08. 16. 13:39
Előzmény: #85838  Törölt felhasználó
#85850
BZJ egyre gondoltunk az indoklással. :o)

Múltkor a hatis OTP vásárlás is igen necces volt főleg a darabszám miatt, mert miután a Petis lehetőség kiesett a "rendes" határidős kötések közt sem lehetett rátalálni. Persze megmaradt a broki cégen belüli intézés mint egyetlen kibúvó, de itt a Syninél már ninc kibúvó....
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:38
Előzmény: #85842  Krumenaker
#85849
Werkaz!
Tesó, asszem Kruminak igaza van.
Most képzeld el, ha minden lehívás egyenlő lenne az eladással, akkor hogy lenne a menedzsmentnek több millió pepper a tulajdonában. Kizárt dolog, hogy azért hívta le, hogy eladja. Egyébként valahol olvastam, hogy a menedzsment bizonyos ideig nem adhatja el a lehívott részvényopciókat, ezáltal is stimulálni akarják a részvényesek a menedzsmentet, a minél jobb eredmény elérésére.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:38
Előzmény: #85845  Törölt felhasználó
#85848
kaygee, bocs de mostmar tenyleg... nem tok mindegy, hogyan csinalta, ha mara beirta a tutit, es ugy is lett, es sokan kereshettek sok penzt az adott informacioval??? bocs, de en ezt nem ertem :( meg ha manipulalta is a piacot akarmilyen kavarassal (amit nem hiszek), nem tok mindegy, ha azzal mi is jol jarunk? Nem errol szol a dolog? Lehet o kavar es ezzel sokkal tobb penzt keres, de ha ebbol nekunk is csorog, akkor miert nem tud mindenki orulni? :(
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:37
Előzmény: #85844  Törölt felhasználó
#85847
"Tutira itt nem lehet menni, csak azt irja be mindenki, mi a tippje. aztan vagy bejon, vagy nem. Mindenki maga dontse el, kire hallgat. En is igy csinalom!!! "
Na de ebből mit tanúlsz?!
Max azt hogy kire hallgass legközelebb?
De aki a tőzsdét akarja megtanúlni az mit csináljon a tippekkel?
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:35
#85846
én egy nagyon kicsi pontocska vagyok:
abból indultam ki, hogy konkrét tippet -short v. long és konkrét árat - eddig szemesitől láttam csak;
ez persze nem jelenti azt, hogy mások nem tudnak, de szerintem nem osztják meg ilyen nyíltan SEGÍTŐ SZÁNDÉKKAL

amúgy nagyon bosszantott -főleg amikor 3 hete 1millát buktam telekomon és fotin, ha eladtam emelkedett, ha vettem zuhant, lásd. matgab szindróma -, hogy ennek a fránya szemesinek meg minden bejön :o))))
"de azért még csak nem kezdem el baszogtatni"

és ez tényleg csak TIPPSAROK
arra gondolok, hogy reggel felébredtem, hogy synergont kéne venni TDT-re, mivel amim van nem akarom még eladni, és szemi csak megerősített benne, ui. a múltkori tetemes veszteség miatt csak néztem ki a fejemből :o(

de tényleg, mi ez a kisfiús viselkedés ?!
Tbarna és Szemesi nem hagynátok abba ...
légyszi, légyszi, légyszi :o)))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:34
Előzmény: #85841  Törölt felhasználó
#85845
Szemesi én nem kárálok, és akárkinek elhiszem, hogy nyereséges.
pontosan ezért is tettem fel a kérdéseket, hogy mi a 917-es Synergon rejtély magyarázata, illetve, hogyan fordulhat elő, hogy valaki eladási tanácsokat ad itt, közben kiderül másnapra, hogy tulajdonképpen vett.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:33
Előzmény: #85841  Törölt felhasználó
#85844
szerintem nem igaz, hogy itt mindenki azonnal ugrik arra amit mond egy okos. Jo pelda, en pl ma nem szalltam be synergonba, pedig szemi megmondta.... de en meg bena vagyok, fostam tole, es ugy dontottem nem. telecom ugyben meg vallaltam, hogy feljebb megyunk, nem csak szemi miatt, hanem mert vegyesek a hirek. Aztan ha megse, akkor nem fogom ot okolni, mert az en hulyesegem lesz.

Teljesen hulyeseg kezpenznek venni amit akarki is beir, de szerintem ezt mindenki tudja. Tutira itt nem lehet menni, csak azt irja be mindenki, mi a tippje. aztan vagy bejon, vagy nem. Mindenki maga dontse el, kire hallgat. En is igy csinalom!!! (vagyis nem csinalom, ezert ma nem kerestem a synergonon en marha :( )
Knight Tyris 2006. 08. 16. 13:33
Előzmény: #85837  Knight Tyris
#85843
Még valami akárcsak egy elemzés, általában a tippek is akkor értékelhetők, főleg ha tuti biztosra mondják, ha ott van mellette az INDOKLÁS is, hogy mért ezt és ezt ajánlja vki, szerintem érdemes figyelembe venni ezt is.

És ami még fontos egy-egy tipp értékelésénél, hogy nem egyformák az anyagi helyzetünk, egyikőnk könnyen kiheveri ha rossz lesz a tipp, mert a pénzének csak töredéke van benn (még ha az nagy összeg akkor is), míg a másik esetleg a teljes pénzét ráteszi és szív egy óriásit, és esetleg nem tudja folytatni ezután.
Krumenaker 2006. 08. 16. 13:31
Előzmény: #85837  Knight Tyris
#85842
Jó lenne tudni, hogy a bonus program mit fed az OTP-nél.

Mert lehet az is, hogy a fizetését kp helyett részvényben veszi fel, vagy olyan, hogy bizonyos keretig kedvezményesen vásárolhat. A lehívás csak azt jelenti, hogy az ő tulajdonába ment át, de hogy milyen feltételekkel, az se mindegy.

Werkaz: szerintem kizárt, hogy Spéder eladjon :) Szépen át fogja ezt a tételt is kötni majd egy cégébe.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:30
Előzmény: #85840  Törölt felhasználó
#85841
en csak hatizok ugyhogy nem hasznalom a forumrol a tippeket.

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók