Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:28
Előzmény: #85834  Törölt felhasználó
#85840
en nem azt mondom, hogy mas nem mondd tippeket... de feltetlenul szukseges az egyiket kiutalni??? en mindenkitol szivesen fogadok minden tanacsot. Minel kevesebb, annal rosszabb. Ennek a huzavonanak az lesz a vege, hogy mindenki besertodik (jogosan) es elhuz innen... es maradok itt en meg zion, meg feri, es nezunk egymasra nagyokat, es irunk egymasnak hulyesegeket hozza nem ertok mondjara... nekem ez nem hianyzik.

En tanulni is szivesen tanulok, mondjatok hogyan! Hogyan lehetne maskepp! Adjatok tanacsot! Mit kell nezni, hogyan kell ertelmezni! De amig ez nincs, addig csak a tippekbol igyekezhetunk osszekapirgalni valami infot :(
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:28
#85839
mindenki mondhat mindent!
alkotmányos joga.demokráciában élünk.
legalább itt tartsuk be a demokráciát ha már a politikában nem tartják be.

mutassunk példát!

de tudom most nagy a feszültség a papírok miatt.
sokan jönnek ide mert az élethez pénz kell.
de más az üzlet és más a barátság!
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:26
Előzmény: #85830  Törölt felhasználó
#85838
Persze persze tippsarok.
Tippeket lehet osztogatni, aztán, vagy bejön vagy nem!
De én pl a puszta tippektől többet várnék, talán egy alátámasztást technikai oldalról vagy bármi amit meg lehet beszélni ,vitatni ,alátmámasztani.
Régen itt az volt! Most meg!?
Viszont ami szintén érdekes a mai napról,ami szerintem Tbarnának is sok volt az az alábbi jelenet.
Szemesi írta:
"Bocs magamra gondoltam, mivel én 800-on bezsékoltam pár10k darabot, ......... "
"Mi már tegnap délután óta benn állunk 910-es eladáson jó lehet"
aztán erre Tbarna írta,hogy:
"Én is árulom a Synit! 910-en 4764 db.ot

Döbbenet. miket produkál az élet."
Mivel ennyi eladó áll bennt 910 en eladáson, nem pár 10k!!!
Nos akinek még most sem esett le annak .......

Knight Tyris 2006. 08. 16. 13:25
Előzmény: #85824  Törölt felhasználó
#85837
Srácok nem az a gond, hogy valaki tippeket mond, hogy ő hol vette, meg hol nem, hanem Szemesi teljesen egyértelműen közli, hogy ez így lesz. Jecub (azt hiszem)jelentős Matáv mínuszban van erre is csak az a válasz majd jó lesz. És ha nem?

Ez így felelőtlenség.

A legnagyobb tőzsdeguru sem lehet 100%-ban biztos a dolgában.

Másrészről jópárszor volt elég furcsán kijövő adás-vétellel kapcsolatos beírása ami nem lenne baj, ha ezek miatt sok "kezdő tőzsdéző" nem ugrana kérdés nélkül egy idő után fejest a kútba egyből. Az is baromira zavaró lehet annak aki kevésbé sikeres, hogy van valaki aki már egy ideje csak jól dönt. Ezzel is a "fura"ügyletek miatt volt a gond.

Persze mindenki maga döbti el mit csinál, de állandó jelleggel nem szabad ajánlgatni!

TUTI TIPP CSAK NAGYRITKÁN VAN, arról meg úgysem értesülünk.
Szóval nagyobb felelősséggel mindenki részéről!!!

Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:24
Előzmény: #85832  Törölt felhasználó
#85836
Jecub aztán odajön Tbarna kárálni. Meg kaygee.
werkaz 2006. 08. 16. 13:24
Előzmény: #85833  Törölt felhasználó
#85835
gentlem. öreg kolléga.. a lényeg az hogy lehívta. Miért hívta le ??? mert el fogja adni. Tiszta sor.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:24
Előzmény: #85827  Törölt felhasználó
#85834
Gyorgyik, Zioncity, Jecub. Na abban amit írtok, rögtön benne is van az alapvető tévedés. Az életben nem fogtok semmit tanulni mások tippjeiből. Vissza lehet nézni nyugodtan, Barna is ad tanácsokat. Használhatóakat. De nem csak őt lehetne említeni, lehetne mást is, csak most ő került szóba, ugyanis a többiek gyakorlatilag elszoktak innen.
Viszon mielőtt még teljesen kiürülne a tippsarok, én azért szeretném hallani a megoldást a 917-es Synergon rejtélyre.
Na meg persze arra is, hogy miután Szemesi barátunk közölt mindenkivel, hogy érdemes adni az OTP-t 6250-n, akkor miért is derült ki másnapra, hogy vételben van. vagy a 6280-as eladói pakk is csak ködbe vesző rejtély, vagy éppen te gyűjtötted be az oda tett eladói pakkokat egy kis na/nap spekire?
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:22
Előzmény: #85829  sailor
#85833
Sailor!
Otp vezetőként jár neki saját részvény. Akkor válik a részvény a tulajdonává, amikor lehívja azt a keretből. Ez egyáltalán nem eladás, hanem olyan, mintha venne.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:22
Előzmény: #85830  Törölt felhasználó
#85832
Szemesi, nem lehetne, hogy te is nyitsz egy kulon topicot, mint linda? neki is bevalt. Ot is elzavartak innen (is), es mitoa sajat topicot csinalt, ove a legforgalmasabb forum, mert tobben vannak ,akik kedvelik.... Es akkor aki teged szeretne hallgatni, az menjen oda, es aki meg utal az meg ne nezze azt.... inkabb ez legyen, minthogy ezek utan semmit nem irsz!!!! :(
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:21
#85831
Szemi, légyszives ne szivd fel magad a hülyéken, kérem mindeki nézzen rá a címre: TIPPSAROK.
Ez a topic arról szól hogy képességünk szerint ilyen-olyan tippeket adunk egymásnak, és ez segíthet megtámogatni az elképzeléseinket, a döntést úgyis mindenki maga hozza meg! Lehet hogy valakinek nem tetszik de szemi az egyik leghasznosabb hozzászóló, nélküle kevesebb lenne a topic.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:17
#85830
Egyébként meg, ki az itt, aki látva hogyan, merre alakulnak a dolgok nem nyúl bele a megbízásaiba ?! Nehogy már azon a pár ft-on múljon a tipp megítélése.

De, kösz Tbarna, ha szemesi nem írja be többé a tutit, gratulálok ... - remélem átveszed a helyét :o)))))
sailor 2006. 08. 16. 13:16
Előzmény: #85826  Törölt felhasználó
#85829
Az vicces hogy csak az OTI esett a többiek tartják magukat.
Mit jelent hogy Spéder lehívott? Ez egyenlő az eladással?
Krumenaker 2006. 08. 16. 13:16
Előzmény: #85820  Törölt felhasználó
#85828
Valószínűleg azért hívják ezt a rovatot Tippsaroknak, mert tippeket lehet adni benne.

Mindenkinek a saját felelőssége, hogy milyen tippre hallgat. Esetleg azért el lehet marasztalni valakit, ha a tippjét bennfentes infónak álcázza, de érdekes módon az erre hajlamos nick-ek nem a Tippsarokba, hanem a speckó topicokba szoktak inkább írni.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:14
Előzmény: #85822  Törölt felhasználó
#85827
na ide figyeljetek sracok... nehogy mar itt elkezdjetek vitazni, mert ez az amire semmi szukseg... arra meg vegkep semmi szukseg, hogy marhasagok miatt elmenjen a forumrol olyan ember, akinek a tobbiek sokat koszonhetnek, legyen ez akarki aki jot mond.

barna en elhiszem, hogy te is jol csinalod, de konyorgom ne zavard el szemit meg ha szerinted kabit is, mert vegre elkezdett segiteni a kicsiknek valaki, es baromira orulnek, ha ezek utan nem egy ilyen vita miatt hagyna abba a segitest...

sot orulnek neki, ha te is segitenel jo tippekkel, javaslatokkal, hogy ossze lehessen vetni az elkepzeleseket. Ebbol tanulhatunk mi. De ha mindenki jol besertodik, akkor annak mi isszuk meg a levet, az amatorok :(((( szoval legyszi nyugodjatok le :( es bocsi hogy en a kis amator halacska szova teszek ilyesmit :(
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:13
Előzmény: #85825  Törölt felhasználó
#85826
ETTŐL KEZDVE FORDULJATOK KAYGEE-HEZ, MEG TBARNÁHOZ SEGÍTSÉG ÜGYÉBEN.
Én megmaradok magamnak:)))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:12
Előzmény: #85822  Törölt felhasználó
#85825
Ha gondolod majd átküldöm neked a kivonatomat, és lekövetheted a mozgást:))))))))

De ettől kezdve csak csendes szemlélődő leszek....
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:11
Előzmény: #85820  Törölt felhasználó
#85824
nem ertem ez a kinlodast. a tippsaroknak az a lenyege hogy tippek legyenek.

ha bejon bejon ha nem nem. azert tipp.

elhinni nem kell semmit vagy igaz vagynem de mit szamit.

szoval nem kene csinalni ezt a cirkuszt

szoval szemi: mondd csak a tippeket es mindenki eldonti el e vele vagy nem.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:11
#85823
Tényleg nagyon rendes szemesitől, hogy a tuti tippjeit itt közzé teszi !!!

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem mindig tuti: a múlt héten valamelyik oti tippjén, hogy emelkedni fog, buktam. De, eddig ez volt az egyetlen; a fotit is megmondta.

Kedves Tbarna, miért piszkálod ?!
Az, hogy valaki követi-e, vagy sem az saját felelősség.
Törölt felhasználó 2006. 08. 16. 13:08
Előzmény: #85820  Törölt felhasználó
#85822
Szemesi, csak az itt az érdekes, hogyha mi beírjuk, hogy mit teszünk, azt úgy is tesszük. Te tegnap el akartad adni az OTP-t 6250-n, aztán minő meglepetés, felhívott a híres bróker és lett belőle 280. Mára azért maradt belőle 6300 fölé is, sőt, már tegnapi vétel is valahogy idetévedt, és legnagyobb meglepetésünkre 6390-re került az ajánlat.

Ma ismételten nagy meglepetésünkre ideírod 12.41-kor, hogy maradt még eladó Synergonod 917-n, holott már 20 perccel korábban elérte a 920-at is.

Csak azt ne mondd már, hogy te azt csinálod, amit ide írsz, mert mindjárt szétröhögöm magam.
Tbarna 2006. 08. 16. 13:08
Előzmény: #85820  Törölt felhasználó
#85821
Nos.
Először is: Gratulálok az üzleteidhez!
Másodszor: Csak nem kezdesz el itt gyerekesdni kis haver! ?
Egy ilyen komoly üzletember csak nem sértődik meg azon , hogy beszól neki egy hallgatag fószer?!
Csináljad csak bátran. Igérem többet a rád se nézek, hozzád se szólok. Vedd úgy mintha itt se lennék.

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek