Topiknyitó: qqtyin 2017. 05. 24. 14:25

SZÉP kártya maradék összeg FIÓKOK közötti átvezetés  

SZÉP kártya maradék összeg FIÓKOK közötti átvezetés miért NINCS adóteher mellett is?Inkább a lejáró összegeket elvesztik az emberek. Óriási a maradék összeg.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
IldikóVarga88 2019. 01. 29. 13:57
#6
Azt tudtátok, hogy január 2-án most meg is változtak a szabályok? Ami szerint 
Január 5 óta csak személyesen lehet a már kártyával rendelkezőknek szép kártya számlát nyitni és kártyát igényelni. Szerencsére a meglévő kártyák változatlanul használhatóak. De további infókért ezt a cikket mindenképpen olvassátok el, hogy milyen változások vannak: https://www.danubiushotels.com/hu/magazin/szep-kartya-kisokos-2018
IldikóVarga88 2019. 01. 29. 13:56
#5

Azt tudtátok, hogy január 2-án most meg is változtak a szabályok? Ami szerint 
Január 5 óta csak személyesen lehet a már kártyával rendelkezőknek szép kártya számlát nyitni és kártyát igényelni. Szerencsére a meglévő kártyák változatlanul használhatóak. De további infókért ezt a cikket mindenképpen olvassátok el, hogy milyen változások vannak:https://www.danubiushotels.com/hu/magazin/szep-kartya-kisokos-2018
qqtyin 2017. 05. 24. 15:03
Előzmény: #3  upgrayeddAKS
#4
Ha már leadoztunk utána akkor miért vehetik el a maradék összeget?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 05. 24. 14:41
#3
Lehet, hogy én vagyok a rosszmájú, de sztem részben a jogalkotóknak is ez a célja (esetleg a kibocsátóknak... annyira nem ismerem ezeket). Sztem a nyugdíj-kiegészítést is azért adták Böske-utalványban, mert: 1. állambának ebből jutalékbevétele volt (ha jól tudom, 5% körül) 2. akik nem váltották be, ill. váltják be határidőre, azoké elveszett (állambának megmarad a pénz) 3. a beváltásig is kamatmentes hitel állambának (nem kell kifizetni a beváltóhelynek) Sztem sanszos, hogy Böskében fogják adni a 13. havi nyögdíjat 2018-ban... mire beváltanák a nyugdíjasok, addigra nem is biztos, hogy a jelenlegi kúrmánynak kell helyt állnia érte. Viszont a szavazatokat meg bezsebelik... (most feltételeztem, hogy elég intelligens a kúrmány egy ilyen koncepcióhoz... mert amúgy kételyeim vannak efelől, viszont a helyi trollok még mindig leadhatják a drótot, és kaphatnak jutalomfalatokat érte...)
bluefrog
bluefrog 2017. 05. 24. 14:41
Előzmény: #1  qqtyin
#2
engem inkább az érdekelne, h miért nem adnak a kártyához PIN-kódot a szolgáltatók, amikor sok embernek 6 számjegyű összeg van rajta.

Topik gazda

qqtyin
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek