Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 23:29
Előzmény: #158419  Törölt felhasználó
#158420
Holnap esés lesz! Mostmár tuti! Én szóltam. Jó ha 2300 fölé néz kicsit,de végig 2280 körül köröz megint...király.

Minimálhozzászólás: Ez az új stílus
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 23:23
Előzmény: #158414  Törölt felhasználó
#158419
na remek
a szenatus sem szavazza meg ezt a csomagot ma hanem hetfore halasztottak a szavazast... vagy a tovabbi dumapartit.. ki tudja
ez nem jo...
BudFox
BudFox 2009. 02. 08. 23:22
Előzmény: #158416  Törölt felhasználó
#158418
Az nincs !!! :D

Fogod bármelyik sütit és belemártogatod a capuccinoba..máris kávés lesz :-)))))

na jóéjt...majd holnap ...
Hathor
Hathor 2009. 02. 08. 23:20
Előzmény: #158412  Hathor
#158417
Sokan nem kereskednek, csak moziznak mondod..

így van.

Veszítenek valamit? igen.. tapasztalatot, mást nem, de ezt megint nem vezetem le.

nekem nincs időm 10-20 papírral kereskedni és figyelni, hogy mikor jön ki a napi 500-10ezer nyerő vagy bukó.

Van pár kámikázé is a fórumon, akik 3-10K-kal játszanak.. lehet ezt is, bejöhet egy nagy nyerő, de ha nem megy el vele, akkor előbb utóbb nem csak a hasznot bukja, hanem a tőkéjének egy részét is.

Szerencsére van pár ügyes tradelő: krisztián, Ferenc, akinek 150% felett van a mérlege, de náluk is benne van a pakliban, ha maradnak bukhatják a hasznukat.

Casinó effektust ismered? itt is hasonló az elv.

Tehát az sem biztos, hogy rossz, ha valaki mozizik egy végleges aljig és akkor fektet be.

Ha valaki annyi idővel rendelkezik család nélkül mint Te, annak a tőzsde egy remek szórakozás és elfoglaltság.
Napi 16órákat tölteni ezzel, komoly függetlenséget igényel.

sajnos ezt nem tudom megtenni...

Mindegy várom a tényleges bull piacot, kiváncsi vagyok kinek mit hoz a piac, az élet.

Üdv.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 23:19
Előzmény: #158415  BudFox
#158416
kávés sütit ennék már
BudFox
BudFox 2009. 02. 08. 23:17
Előzmény: #158413  Törölt felhasználó
#158415
Hello Mike..te még fennt vagy ? :D

én remélem hogy JApánok jól kezdenek..mert ha nem..akkor irtó nagy esés jön a nyakunkra megint..
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 23:17
Előzmény: #158411  Hathor
#158414
nem allitanam hogy nem irok konkretumokat azt sem hogy nem tudok semmit es azt sem hogy a chartcenter vagy basmi mas ajanlasa alapjan kereskedenk
de ha mar nem tudsz semmit mindt ahogy mondtad akkor ha masra nem is legalabb arra hasznald a charcentert hogy a tamasz es ellenallas szinteket megnezed
ha mar ez megvan az iranyt kivarhatod az elso 15 percben es 11.30-ra mar konkretan lepni is lehet altalaban minden nap

persze ha nincs poziciod es nem is lesz akkor nyilvan minek nezni ezeket...
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 23:14
Előzmény: #158410  Törölt felhasználó
#158413
vegulis ez nem egy rossz jir mert az atrakas indokai keddre erthetoek
csak eppen egy ilyen szar kornyezetben mikor minden inog akkor ahogy obama is fogalmazott minden nap szamit

nem orulnek ha meginogna holnap a mersekelt jokedv
hiszen eleve mersekelt
ettol fuggetlenul az ingadozas engem nem erint tartom a longot ameddig csak lehet
ha nem esik 2300 ala pentekig akkor pentekig tartom
Hathor
Hathor 2009. 02. 08. 23:07
Előzmény: #158411  Hathor
#158412
továbbra is mondom. Reggel felébresz, megnézed a híreket, a tradert a chart-okkal és már nem azt mondod, hogy nyitó 2360, hanem itt esés várható.
Ez minden percben benne van a tőzsdén.

Amit írtam, ma esti meglátás, Ázsia befolyásolhat.
Hathor
Hathor 2009. 02. 08. 23:00
Előzmény: #158407  Törölt felhasználó
#158411
azért mert neked kevés, ha valaki csak annyit ír, hogy holnap emelkedés.

Miért ne lehetne tippelni?
Mindenki tippel valamit. 100-ból 100ember máshova várja az árfolyamot holnapra.

Aki meg a chartcenter alapján kereskedik az is megérdemli.

Este megnézitek mit ír Kecskeméti, reggel meg Egon és ez alapján kereskedtek.

Akinek esze van, az pont ellene mozgatja a piacot.

Tök mindegy ki mit ír, mert fingja sincs senkinek semmiről, többek között nekem sem és neked sem.

Ezért van az, hogy egyik nap bejön az 50%-os tipp, a másik nap meg nem.

Szerintem nem TA alapján fog menni az ár, de ez megint egy magán vélemény.

Kérsz konkrétumokat másoktól, de Te magad nem írsz konkrétumot, csak hogy mi lesz holnap.

Értem.. ennek is van technikája... mégpedig az, hogy merre megy a nyáj..

Összegyúrjuk az infókat, TA-t, futikat, zárókat és kijön egy képlet.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:59
Előzmény: #158409  Törölt felhasználó
#158410
Mike,

Itt is erről írnak. link

Emiatt lehet egy bukfenc? Vagy már a rossz hírekre is pörgés van, vagy Ázsia eldönti a hétfőt?
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:47
Előzmény: #158408  Törölt felhasználó
#158409
nem jo hir
link

a hetfoi sajtotajekoztatot elhalasztottak keddre... hmm
a fene egye meg ez meggyengiti a hetfoi napot...
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:42
Előzmény: #158403  Törölt felhasználó
#158408
nem ertelek teged sem
ervekkel meg lehet gyozni
nem szoktam belekotni senkibe
csak nem ertem hogy miert erzelmi valaszreakciora szamitasz amikor egy tozsdes forumon vagyunk
ha itt leirsz valamit akkor ahhoz nem baj ha nem vagok jo kepet ha nem ertek vele gyet ugye?
mert az erzelmi reakcio az lenne ha te leirsz egy szamot en azt hulyesegnek gondolom de azert jokedvuen es elnezoen mondanam hogy hat az meg nem biztos meg varjunk meg vele meg ilyesmi
hat nem
szerintem ha itt egy mondjuk ugy szakmai infromaciot irsz arra szakmai valaszt kell adni
nem attol lesz szakmai hogy melyikunknek van tobb broker vagy kozgazdassagi jellegu diplomaja meg nem is az evek szamatol fugg amit itt toltottel
furcsa modon a legtobb esetben a jozan esztol fugg pl egy szakmai vita
es ha tisztan a tozsderol akarsz beszelni es vannak erveid akkor en meg ez elol soha nem menekultem el

ha nyugodt ejjelt szeretnel (ami mar egy erzelmi toltes eleve) akkor nem tudom mirol beszelgethetnenk
a piac nem nyugodt, es holnap piac lesz
regebben ilyenkor vasarnap este mindig tele volt a forum erdekes emberekkel akik azt latolgattak hogy mik az eselyek a masnapra vonatkozoan
de nem ugy hogy na akkor uljunk 2700-ig aztan majd meglatjuk mert onnan jon az igazi long meg nem is ugy hogy na akkor hasrautesre short innen csak azert hogy egy ujabb hozzaszolas keletkezzen
valami ....hmmm hogy is mondjak ezt a szot...hmm itt van a nyelvemen.. hmm
megvan INDOK! kellene hozza
vagy kulonben szocseples az egesz de azt meg a chat.hu-n is lehet es nem kell hozza opt reszveny sem

igy hat aztan melyseges szomorusagomban iro ezeket a sorokat reszben a felett erzett szomorusagomban hogy eltuntek azok az ertelmes emberek akikkel vitazni (nem veszekedni) lehetett reszben meg azert mert aki viszont maradt az elintez mindent azzal hogy na jon mar megint kotekedni...
hat ha csak ennyit fog fel belole akinek ez kotekedes... akkor ez van..
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:33
Előzmény: #158402  Hathor
#158407
szoval most nem ertek valamit
ha nem kereskedsz akkor miert irsz be olyan tippeket masoknak akik kereskedni szeretnenek amirol jol tudod hogy nem lehet jo
napok ota harsogja a chartcenter is hogy 2411 egy kis res meg nem lett betoltve tehat ha mar 2395-ig elmegy akkor igen nagy butasag lenne pont onnan shortolni hiszen ha atviszi a 2411-et akkor nyilvan tovabb emelkedhet,
tehat ha legalabb ugy irtad volna le hogy emberek ha a resrol lefordul akkor a visszatesztben 2390 korul jo lehet a short mondjuk 50-ig esetleg nyitoig de gyorsan zarni amint egy kis nyereseg van mert erosnek tunik akkor azt mondom rendben van
de nem

szoval csak az inditekot nem ertem
azt mondtad kereskedni nem kereskedsz
csak idejossz neha beszelgetni
ez rendben is van
sokan nem kereskednek
es sokan jarnak ide mondjuk csak beszelgetni
csak akkor miert adsz tippeket ha nincs benne annyi tapasztalatod sem hogy mondjuk azt a rossz tipped ne add legalabb amit mar minden elemzes kozolt hogy az a szint 2409 es 11 kozott erdekes es veszelyes lehet

mert en el tudo kepzelni hogy ezt a forumo tpl sokkal tobben olvassak mint akik irnak is ra es akkor azok azt gondoljak hogy nicsak itt van egy tipp jatszuk meg
persze ha megszivjak o bajuk mert miert hallgatnak masra mondjak egyesek
en nem igy gondolkozok
es szeretnem erteni hogy masok pl te is Hathor miert teszitek azt amit tesztek
mert tenyleg kivancsi vagyok a motivaciora!
Hathor
Hathor 2009. 02. 08. 22:17
Előzmény: #158405  Hathor
#158406
Lépek én is.

Yo8!
Hathor
Hathor 2009. 02. 08. 22:16
Előzmény: #158404  Hathor
#158405
múlt hét kedd környékén pedzegettük, hogy jön egy kis emelkedés, ami jött is, de az OTP gyengélkedése miatt alig volt érezhető. Napok óta elég zöldek a kinti indexek, még talán van bennük egy két nap, de az már itt kevés lehet, mert ameddigre elkezdenénk emelkedni, addigra már forulnak is a kinti börzék.
Hathor
Hathor 2009. 02. 08. 22:09
Előzmény: #158397  Törölt felhasználó
#158404
mondjuk a Richter-ben nem kapkodják a száz feletti pakkokat.
Mol is csak a héten mozog. Te is tudod, hogy alig voltak benne mozgások.

Telekommal elkezdtek játszani, mert olyan játékos papír lett a maga 20-50-200-k-s pakkjaival. Sokan az osztalék miatt kezdtek foglalkozni vele, valamint azért mert az is beállt egy szintre, ahol lehet játszadozni vele és nem annyira esélyes a nagy zuhanás nála. Talán az OTP-ből is átnyargaltak oda
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:03
Előzmény: #158402  Hathor
#158403
jo ejt mindenkinek,
en leleptem,legalabb egy nyugodt ejjelem
legyen mike nelkul,erzem,hogy ismet adja kotozkodo onmagat
szasztok
es sok penzt holnapra
vagy tobb olcso papirt
Hathor
Hathor 2009. 02. 08. 22:00
Előzmény: #158399  Törölt felhasználó
#158402
onnan, hogy konkrét dolgokat szeretsz.
Tévedhetek 20Ft-ot is, short 2395-ről.

és írtam, hogy tipp
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 21:58
Előzmény: #158393  Hathor
#158401
? -miert 238o? -

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek