Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 07. 07. 14:07

Orbán Viktor szerint nem kellett volna megölni a DIKTÁTORT!  

link

"Nem kellett volna megölni Kadhafit.
Majd hozzátette, hogy senki sem állítja, hogy Líbiában hibátlan, demokrata kormányzás zajlott, de legalább volt kormány."

Az nem baj, hogy diktátor, mert volt kormány.
A jövőben is vigyázni kell a diktátorokra, mert ha bajuk esik, akkor nem lesz kormány?

Orbán Viktor végtelenül bölcs.

Mely diktátorokat kellene mindenképp pozíciójukban meghagyni? Nehogy ne legyen utánuk kormány!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2017. 07. 09. 17:03
Előzmény: #160  pitcairn2
#161
Egy szabályozás mindig üzlet. Tehát sosem fogja megoldani, mert akinek nem üzlet, az újraszabályoztatja. :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 07. 09. 17:20
Előzmény: #159  Phylaxa
#162
Na, most már ezt is tudom... viccet félretéve: olvastad a nr. 150-es hsz.-t?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 07. 09. 17:27
Előzmény: #160  pitcairn2
#163
"de szerintem e jelenlegi szabályozás jóval több problémát vet fel mint amennyit megold" ugyan már, a legtöbb ember nem bonyolódik sajtóperekbe, kiigazítási, becsületsértési, stb. perpatvarokba. a jelenlegi szabályozás egyike a legkevésbé bürokratikusaknak abban az értelmben, hogy van ugyan egy sereg szabály, de az senkit nem akadályoz meg abban, hogy sajtót olvasson - vagy akár indítson. ilyenformán még a NAV létezése is sokkal vállalkozás-elrettentőbb, mint az, hogy olyan gittegyletek is léteznek, mint az NMHH, stb. (mondjuk a frekvencia-tenderek már nem ilyenek, de az nem is a sajtószabadságról szól, hanem állambá bele akar ugatni mindenbe x évente, a műsorok tartalmát meg kb. lsz..ja a frekik értékesítése során)
Phylaxa 2017. 07. 09. 17:42
Előzmény: #162  upgrayeddAKS
#164
Arra is válasz. Lehet bonyolítani, millió összefüggést keresni, szuperszámítógépeken futtatni 100K paraméterrel. A lényeg, akárkik és akárhogyan is hirdetik, igazából sosem lesz, de mindig van, csak viseld a következményét. Megdöntethetelent írtam. :) Ugyanez a gyűlöletbeszéd. Az meg mi? Ha leírom, hogy nem utálok senkit és nem is akarok utálni senkit, akkor is pillanatok alatt bele magyarázzák a mondandómba, hogy de gyűlöletet keltek. Kelt a fene. Sosem érdekelt. :) Pl. Nem akarom, hogy Hazánkban muszlim törvények jelenljenek meg! Na szerinted? Máris pár millió ember szerint utálom a muszlimokat. Utálja a fene. Ott vannak a hatalmas területeik, élvezzék. Minket meg hagyjanak békén! :)
hatosa 2019. 01. 27. 17:01
Törölt hozzászólás
#166
Törölt felhasználó 2020. 09. 14. 12:29
Törölt hozzászólás
#167
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2020. 09. 14. 12:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#168
Babosko, mondtam, hogy ne Viktor pszichiáteréhez menj!
Az csak pénzkidobás!
Törölt felhasználó 2020. 09. 16. 16:43
Törölt hozzászólás
#169
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2020. 09. 16. 16:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#170
Babosko, mondtam, hogy ne Viktor pszichiáteréhez menj!
Az csak pénzkidobás!
Törölt felhasználó 2020. 09. 22. 17:18
Törölt hozzászólás
#171

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek