Topiknyitó: Portfolio 2015. 02. 24. 08:07

Nagy bajban a Buda-Cash - Mi lesz az ügyfelek pénzével?  

Ugrás a cikkhez
A Buda-Cash Brókerháznál a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozati cselekményt hajtott végre - írja az Index. Lépett a felügyelet A tudomására jutott visszaélés-gyanús esetek miatt az MNB ma közzétett végzésében azonnali hatállyal...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=210546
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
prime777 2015. 04. 23. 16:51
Törölt hozzászólás
#5740
Hmmz
Hmmz 2015. 04. 23. 15:53
Előzmény: #5718  detto71
#5739
Hát emléxem mikor nyitottam a tbsz-t (25k-val lehet nyitni ugye). Hát mondom akkor befizetek 40-et a maradékot majd utalom, annyi van nálam.
Erre visszakérdez a szöszi minden irónia nélkül inkább csak megerősítésnek hogy 40 milla?
Őőő mondom nemegészen..40k Pfff..
detto71
detto71 2015. 04. 23. 15:10
Előzmény: #5736  filter
#5738
én ettől nem tartok, ha megküldik hogy mid van meg azt odaadják és 6.1-ig ha volt annyid a különbözetet kifizetik.

Én azon húzom fel magam, hogy a mi vagyonunkat még most is megcsapolják.
Ha igaz, de lehet hogy nem is történik ilyen csak nem tudunk semmit és kitalálunk mindefajta összeesküvési elméleteket...
noworf 2015. 04. 23. 15:04
Előzmény: #5733  detto71
#5737
"Senkit nem hagyunk az út szélén", nem, valóban nem hagynak!
Berugdosnak az árokba és ránk dobnak egy kis gyomot takarónak!
A bc ügy üzenete a polgároknak....
Hiába tettetek félre, hiába fizettetnek adót, hiába voltatok hasznos tagjai a társadalomnak, bekaphatjátok! Hagytuk hogy ellopják a pénzeteket, a maradékot meg lenyúljuk mi ,politikusok! Azt csinálunk veletek, amit akarunk, mert 4 évente sikeresen csapunk be 10 millió polgárt, már 25 éve!
Tőlünk nyugatra az érintett politikusok lemondanak, keletre meg agyonverik őket! Itt meg következmények nélkül lopnak tovább!
Hajrá Magyarország, hajrá tolvajok!
filter 2015. 04. 23. 15:02
Előzmény: #5732  detto71
#5736
TUDJÁTOK MITŐL FÉLEK???
EZEK SZERINT A BEVA SEM TELJESEN KÁRTALANÍT, HANEM A FELLELT VAGYON HÁNYADÁBAN SZÉTOSZTVA PL INGÓSÁG STB..ÉS EZT IS CSAK AKKOR FOGJA FIZETNI A FELSZÁMOLÓ, HA ÉRTÉKESÍTENI TUDTA AZOKAT. ERGO SÚLYOS HÓNAPOK, ÉVEK KÉRDÉSE LESZ EZ.

példával: 5 milla esetén, kifizet Beva 2 millát és majd a 3 milla a felszámolótól, majd ha pénzzé tudja tenni a fellelt vagyont!!! Ettől félek Én!

A befektetők vagyonát ráadásul le is kell vonni a Befektetővédelmi Alaphoz benyújtandó kártalanítási listán szereplőből, mivel ez az alap csak olyan vagyonra fizet, amivel a kereskedő nem tud elszámolni.
Törölt felhasználó 2015. 04. 23. 14:49
Előzmény: #5733  detto71
#5735
Tény, hogy össze-vissza hazudoznak, azt azért mégsem tehetik meg, hogy az egészet lenyúlják és azt mondják, hogy semmi nem volt meg. Ne húzd fel magad, ez nem történhet meg.
Szerintem várjuk meg, hogy mivel áll elő a felszámoló és akkor mehetünk tüntetni, abból értenek. De az kell, hogy sokan ott legyünk,egyébként semmit nem ér az egész.
Törölt felhasználó 2015. 04. 23. 14:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#5734
Elolvastam,amit írtál. Ezek után azt javasolom, hogy még ma lépj be az ügyfélkaputokba és nézd meg, hogy mik a legutoljára feltett dokumentumok. Ott kell lennie olyan egyenlegközlőnek és számlakivonatnak, amelyeken az értéknap 2015. március 4. Nekem április 7-én töltötték fel ezeket a dokumentumokat. Tehát nézd meg, hogy nálatok mi van fent, egyetértetek-e azokkal. Ha egyetértetek vele, akkor semmi teendőd. Ha NEM, akkor még ma add postára tértivevénnyel a kifogásotokat, de tedd mellé a kifogásaidat igazoló okmányokat is.
Ahogy írod, a hitelezői igénybejelentést megtettétek, tehát már azzal sincs gond. Ennyi. És várjuk azt a levelet a felszámolótól, hogy mi az, amit megtaláltak és ki tudnak adni a követelésünkből.
detto71
detto71 2015. 04. 23. 14:44
Előzmény: #5732  detto71
#5733
még ott tartanak hogy különítenek mikor lesz ebből kártérítés bassza szájba a kurva anyát az összes politikus. Az emberekért van minden persze, duma az van meg a populista maszlag a sok ökörnek.
Mondják már ki hogy senkinek nincs meg semmilye oszt adják ki a kártérítést úgy is erre megy ki a játék.
detto71
detto71 2015. 04. 23. 14:31
Előzmény: #5731  Törölt felhasználó
#5732
"A befektetők vagyonát ráadásul le is kell vonni a Befektetővédelmi Alaphoz benyújtandó kártalanítási listán szereplőből, mivel ez az alap csak olyan vagyonra fizet, amivel a kereskedő nem tud elszámolni. A gátló körülmények közül egyébként az egyik legfontosabb lehet a Matolcsy György jegybankelnök által nemrég bejelentett rendőrségi vagyonzárlat, ami az ügyfelek vagyonát is eléri a büntetőügy szereplői mellett.

Elvileg később ebből akarják majd fedezni a 96 milliárdosnak mondott hiányt, de azóta már több ügyfél is panaszt tett a nyomozó hatóságoknál, mert szerintük olyan pénzeket zároltak törvénytelenül, bírósági döntés nélkül, ami az övék. A lap kérdésére a rendőrség elmondta, hogy a számlákon talált pénz elkülönítése még jelenleg is zajlik, az ügyészség pedig azt válaszolta, hogy kivizsgálják az ügyet."

És ezt még ki is mondják hogy a lefoglalt ügyfélvagyonból akarják fedezni a 96 Milliárdos hiányt!!! Mi a faszba reménykedünk?? Semmilyen feljelentés nem ér semmit, kivizsgálják az ügyet... azt a faszt a kurva anyukat az egész tetves rohadt bandának.

Ténylef jólértelmeztem, hogy az ügyfélvagyonból akarják fedezni a hiányt?
Valaki erősítsen már meg vagy cáfoljon!
Törölt felhasználó 2015. 04. 23. 14:04
Előzmény: #5730  filter
#5731
filter 2015. 04. 23. 13:31
Előzmény: #5726  noworf
#5730
Ez az egész tájékoztatási rendszer vicc!
miért az ügyfélkapunk kell bohóckodni?

Annyit nem érdemeltünk volna meg, hogy ajánlott levélben kiértesítenek hogy merre tovább hány méter és közben milliókról beszélünk

A Nav meg 5Ft-ért csesztet sőt késedelmi pótlékot számol fel ha késünk 1 napot a befizetéssel.
detto71
detto71 2015. 04. 23. 13:15
Előzmény: törölt hozzászólás
#5729
a bc honlapját nézétek, onnan kell tájékozódni. Semmilyen e-mail-t vagy más úton nem fognak értesíteni semmiről.

a 2015.04.03-ai egyenleget lehet holnapig kifogásolni ha nem értesz vele egyet. A beva honlaján ott van az igénylő lap azt kell kitölteni és elküldeni nekik tértisen. Ha kedved van a felszámolónak is beadhatod a hitelezői igényed, de a határidőről már lecsúsztál ha még nem tetted meg, de még befogadják.

ennyi. Várni kell még egy egynlegre amin az lesz hogy mit találtak meg neked ami visszadható, de hogy ez mikor lesz azt nem tudni
tchongee
tchongee 2015. 04. 23. 13:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#5728
Május-júniusban várhatóan közlik, hogy a követelésed és aközött ami megvan mi az eltérés, utána jöhet BEVA kártalanítás, felszámolás, polgári per....
prime777 2015. 04. 23. 12:56
Törölt hozzászólás
#5727
noworf 2015. 04. 23. 12:55
Előzmény: #5723  tchongee
#5726
Egy normális országban azt mondanám a hírre, hogy kacsa, sajnos itt bizonyosan igaz!
Törölt felhasználó 2015. 04. 23. 12:51
Előzmény: #5723  tchongee
#5725
Arról már nem is beszélve, hogy 80 millióért felfúrattak egy mondjuk 1-200 milliós páncéltermet:) Tehát valójában tovább növelték az ügyfél kár...

Kulcsot kérni az előzetesben lévő vezetőktől nem jutott eszükbe?
farkasj41 2015. 04. 23. 12:50
Előzmény: #5722  tchongee
#5724
Tökéletesen igazad van ,de ez a magyar színvonal ,ezt már öndicsérgetéssel sem lehet megmagyarázni,de lehet most találták meg a kulcsot
tchongee
tchongee 2015. 04. 23. 12:46
Előzmény: #5722  tchongee
#5723
Tisztelt érintettek,
2 azaz kettő hónap (60 nap) kellett a nyomozóknak ahhoz, hogy egy 100 milliárd forintos csalás/hűtlen kezelés/lopás (kinek melyik tetszik) ügyében megvizsgálják mit tartalmaz a gyanúsított páncélszekrénye?

Gratulálunk a Buda Cash károsultjainak nevében és sok sikert kívánunk a további munkához
Budacash károsultak1.0 facebbok

link
tchongee
tchongee 2015. 04. 23. 12:39
Előzmény: #5721  farkasj41
#5722
link

Lehet, hogy én vagyok naiv és tudatlan, de ez normális, hogy egy bűnügyben ahol több 10 mrd-ot loptak el, és a gyanúsított előzetesben van, két hónap kell, hogy megnézzék mi van a páncélszekrényében??????????????????
farkasj41 2015. 04. 23. 11:55
Előzmény: #5716  detto71
#5721
Ha gyorsan rendeződik és megvan a papírod még jól is járhatsz,ha marad,vagy nő az árfolyama a molink

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek