Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
elemes
elemes 2016. 03. 05. 08:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#3120
csak megismételni tudom: nagyra értékelem az oroszok iránti hűségedet, orosz állampolgárként ez a dolgod.

(ha magyar állampolgárként tennéd, ez hazaárulás lenne.)
Törölt felhasználó 2016. 03. 05. 08:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#3119
Ukrajna de facto háborúban áll Oroszországgal.
Törölt felhasználó 2016. 03. 05. 08:16
Törölt hozzászólás
#3118
elemes
elemes 2016. 03. 05. 07:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#3117
"Poroschenko kizárta az ukrán privatizációból az orosz állampolgárokat "

Megértem, hogy a szíved az orosz állampolgárok sorsáért aggódik, nagyra értékelem érdeklődésedet és hűségedet.

De az enyém meg a magyarokért. Mert itt élek, itt fizetek adót, ha beteg és öreg leszek, az itteni adófizető társaim által fenntartott szociális hálójában bízhatok úgy, ahogy most én tartom el a betegeket és öregeket.
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 23:13
Előzmény: #3115  Törölt felhasználó
#3116
Vedd úgy, hogy hülye kérdésre, hülye választ kaptál!
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 22:58
Előzmény: #3113  Törölt felhasználó
#3115
"Kösz hogy eszedbe jutott! Szerintem semmiféle hídfőnek meg, hasonló oldalnak nem dolgozik"

Te pampa szóvivője vagy?
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 22:40
Törölt hozzászólás
#3114
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 21:37
Előzmény: #3110  Törölt felhasználó
#3113
Kösz hogy eszedbe jutott! Szerintem semmiféle hídfőnek meg, hasonló oldalnak nem dolgozik! Viszont nagyon érdeklik azok az események, amelyek megértése nála premissza szintűek és rengeteg "tényeket" igénylő infót használ! Talán a vitapartner meggyőzése az, amit mindenáron el szeretne érni.
Egyébként őt sem zargatom azért, hogy ne idézzen annyit, amennyit én jónak látnék tőle!
Kell egy kevés szkepszis hozzá is, de nem irritál!
Az meg, hogy valaki dolgozik egy hírportálnak az a "másik" oldal kitalációja, feltéve ha mégis úgy van részükről, hogy kérés miatt mégis megteszi valaki ezt!!
elemes
elemes 2016. 03. 04. 21:33
#3112
elemes
elemes 2016. 03. 04. 21:19
Előzmény: #3110  Törölt felhasználó
#3111
Nem tudom, simán lehet, hogy csak egykoron az oroszokkal szimbiózisban (és ebből jól) élő, és privilégiumainak elvesztésébe belenyugodni nem tudó nyugdíjas.

Az álhírportálokból nem a hídfő ru az egyetlen, magyarul is van több, és pampa már német veboldalra is hivatkozott, amelyre ugyanezek jellemzők illettek.
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 21:15
Előzmény: #3109  elemes
#3110
Szerinted pampa a hidfo.ru-nak dolgozik?
elemes
elemes 2016. 03. 04. 21:10
Előzmény: #3108  Törölt felhasználó
#3109
pampát meg svédacélt mondtam :)

ez egyébként egyszerűen csak úgy szokott történni, hogy így szocializálódtak - hisznek az oroszokban és utálják az amerikaiakat, és ez a hit megerősíti magát (pl. nem hiszi el az oroszokkal kapcsolatos rossz híreket).

egy ilyen ember simán beáll orosz hírportálokhoz munkatársnak, mert hiszi, hogy jó ügyet szolgál.
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 21:02
Előzmény: #3107  elemes
#3108
Mind igaz!
Mikor is hivatkoztam álhírekre? Nem emlékszem!

Ellenben, ha valaki oroszokat állít "valótlan" infóval összefüggésbe, az már érdekes számomra! A miértre leszek csak kíváncsi, mert aki ilyenre hivatkozik, oka kell legyen a magyarázata hitelességének is! Honnan tudhatná, hogy az a hiteles!??
elemes
elemes 2016. 03. 04. 20:50
Előzmény: #3106  Törölt felhasználó
#3107
A TASZSZ-ról leírtam, hogy régen így ment.

A mai módszer meg egyszerűen így van, erre nem elég azt mondanod, hogy nem hiszed :-)

1. Fiatal hírportál
2. Nincs valós impresszum.
3. A domain bejegyzés anonimizált.
4. Nincsenek hirdetők.
5. Normál, hétköznapi hírek közé beszűrva 20% forrás nélküli kamu.

Migránsok elleni uszítás ("216 ezer forintot küld az államkincstár"), Szíriával kapcsolatos szenzációs leleplezések. Gyakori az ENSZ-re mutogatás. Oroszok pozitív színben feltüntetése.
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 20:42
Előzmény: #3100  elemes
#3106
Amennyiben érdekel az orosz fóbia egyáltalán nem úgy működik nálam, ahogy a magad véleményével levezetted!
A TASSZ annyira a múlt, hogy nálam szóra sem érdemes! A KGB-s felvetésed szintén nem működik! Van viszont olyan rendszerem, amiben el tudom helyezni azokat az ismereteket, amelyek pl, az oroszokat nálam helyre teszik, úgy hogy nem helyezem hasonló, kidobandó információk közé!
Ez az a kifejezett odafigyelés, mert nem emelem kizárólagos információvá, de vannak történések amikor bejön az orosz oldal, mintha eleve kidobandó lenne, de nekem nem az!
Ezek aztán előkerülhetnek a vitatkozások egyes logikai valóságánál!

Szeretnék sokszor szólni pampának is, hogy nem kell annyira részletezni mert félrevisz, de neki végig megy! Védi az álláspontját, ezért aztán belemegy magyarázatok vitatásába is!
A hozzászólásaidból is kihámozom, ami nekem fontos, de nem kívánok vitát nyitni.
Vannak viszont politikailag bumfordi emberek, akiknek a stílusa nem illik a "gondolkodj józanul" kategóriába! Na oda azzal a stílussal megyek a vitába, kéretlenül is! Most már talán sokszor is!

Na ennyit az oroszokról meg putyinról, akiket csak akkor használok, ha muszáj!
Ave!
Phylaxa 2016. 03. 04. 20:28
Előzmény: #3094  _pampa_
#3105
Igen. A bolygón minden országnak volt, van és lesz is határa, csak Európára vonatkozik egy nemzetközi egyezmény, amit kizárólagosan Európa írt alá, senki más és csak rá vonatkozik. :)

Ugyanúgy értem, mint ami eddig történt. Nem akarják lezárni a külső zöldhatárokat továbbra sem. El akarnak jutni a "Na ezt ki gondolta volna" állapothoz. Nekik ez a nirvána. :)
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 20:28
Előzmény: #3096  elemes
#3104
Teljesen egyértelmű, hogy az. Nem véletlenül a fő témája az EU-ból kilépés. KGBéla embere lehet.
Törölt felhasználó 2016. 03. 04. 20:25
Előzmény: #3099  _pampa_
#3103
Ebben rögtön több hazugság is van:

"érdekes téged ezzel igazán nem vádol senki sem...te pedig mindenkit! :)))"

1. Egyrészt nekem is írták már jó sokan, jó sokszor.
2. Én nem vádolok ezzel mindenkit. Rajtad kívül nem is nagyon írtam ezt másnak, vagy ha igen, azt is csak heccelésből. A te eseted más, van alapja ugyanis.

Hajnali 3-tól este 8-ig itt kampányolni (17 óra a 24-ből), az azért finoman szólva is alapos gyanú önmagában is. (főleg, ha még kamuznak is időeltolódásról)
elemes
elemes 2016. 03. 04. 20:13
Előzmény: #3097  _pampa_
#3102
nem nyitottad meg, és nem szakad le az ég a füllentéstől :-)

egyébként el tudom kézpelni, hogy nem nyitottad meg, és közvetlenül a kgb-től kapod a propagandacikkeket, ugyanazokat, amelyeket hídfő.ru is közöl. Ők voltak a hídfő.net, akkor még magyar zászlóval, csak valami ügyetlenségen lebuktak, eltunyultak és előfordult, hogy óvatlanul közvetlenül orosz IP címekről töltötték fel a magyar cikkek közé az álhíreket.
elemes
elemes 2016. 03. 04. 20:09
Előzmény: #3097  _pampa_
#3101
fóbiám??? dehogy.

csak most még van választási lehetőségem.
- orosz érdekszféra: szar élet.
- nyugati érdekszféra: kellemes élet.

nem fóbia ez. józan mérlegelés.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek