Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kissherceg 2008. 04. 04. 12:44
Törölt hozzászólás
#9760
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 12:30
Előzmény: #9758  Törölt felhasználó
#9759
Conqui,
Sajnos a viccből komolyan ez lett.
De létezik egy olyan folyamat amit kicsit az állatvilágból kéne átvenni, ez az evolucio és a természetes kiválsztódás.
Sajnos, politikusaink idejekorán biztosították magukat az utóbbi ellen, az előzőre pedig képtelenek.
(persze mindíg írom : tisztelet a kivételnek.)
Kissherceg,
Hová sorolnád magad a képességeid és a megszerzett tudásod alapján ?
Azért feszegetem ezt, mert az érdekel, hogyan vélekednél azokról akik tanítottak. Milyen érdemeket vindikálsz magadnak amit nem a régi tanáraidtól szereztél. És végül miért nyilatkozol róluk negatívan ha sikeresnek ítéled magad és tevékenységedet.
Bocs ha túllőttem ...
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 12:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#9758
Már meg nem értem, mit nem értetek.

A szocializmus klasszikus vicce szerint : Az értelmiség előtt két út áll. Az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan. Az első út igazát már többször megtapasztaltam a jogászbálak alkalmával. A többit nem ismerem, nem tudok hozzászólni.:))

Ha innen nézzük, kikből váltak mára elsőosztályú politikusok, nem értem, miért kértek rajtuk számon magasabb kulturális szintet, mint bárki máson...
kissherceg 2008. 04. 04. 12:22
Törölt hozzászólás
#9757
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 12:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#9756
Akérdésem merőbben költői volt ...
De kösz a választ.
Arra is kíváncsi lennék - ma ilyen napom van - hogyan reagálnál erre ha politikai hatalmat képviselnél ?
kissherceg 2008. 04. 04. 12:19
Törölt hozzászólás
#9755
kissherceg 2008. 04. 04. 12:18
Törölt hozzászólás
#9754
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 12:14
Előzmény: #9752  Törölt felhasználó
#9753
Mellesleg a vezetéssel valóban baj van.
Példa rá Horn Gábor kiszólása.
A diplomatikus viselkedés,kultura teljesen hiányzik a mai politikai életből.
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 12:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#9752
Kissherceg,
Ha megengedsz néhány provokatív kérdést :
Te hová sorolod magad ?
Kik tanítottak ?
Azok hol tanultak ?
kissherceg 2008. 04. 04. 12:06
Törölt hozzászólás
#9751
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 12:05
Előzmény: #9749  Törölt felhasználó
#9750
Aha ...
Most meg hallgat mint a dolmen ...
:)
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 12:03
Előzmény: #9745  Törölt felhasználó
#9749
:))

Tudod, örök optimista :)
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 11:12
Előzmény: #9746  Törölt felhasználó
#9748
Változások szelét szagolod, Conqui ?
Szobafestő nincs is köztük de vannak jó gondolataik ...
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 11:09
Előzmény: #9744  Törölt felhasználó
#9747
Ja, bocs, ha rám vonatkozott akkor kikérem megamnak, mert te nem vagy ellenfél számomra és nem tartom zagyvaságnak amiket írtál, legfeljebb téves értelmezésnek!

"Ettől most én is lehidaltam!! :-)
Neked is volt két napod erre a témára!!! :-))))))
Az már bíztató, ha észreveszed, amikor az ellenfél a saját zagyvaságába zavarodik bele.."

S ja, nekem is volt erre a vitára sok időm, de nem is kritizáltam érte senkit, azaz nem volt kifogásom, hogy ennyit időt szánt erre a vitára tőzsdenyúl...
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 11:06
Előzmény: #9745  Törölt felhasználó
#9746
Kezd tetszeni nekem ennek az ultranacionalista kopaszagyú bagázsnak az "irodalma".
Minél többen olvassák ezeket az agyament véleményeket, annál inkább megvilágosodik bennük a gondolat, hogy ezeket még véletlenül sem szabad a hatalom közelébe engedni...
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 11:04
Előzmény: #9744  Törölt felhasználó
#9745
"Én vagyok a hülye, hogy szóba álltam veled."

Bocsi!, de eddig tartott?...
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 10:23
Előzmény: #9742  Törölt felhasználó
#9744
Tanulj már meg olvasni, ez a rész éppen rád vonatkozott.

Ez már valóban szánalmas...

Már ki sem kérem magamnak a tucatnyi hazugságot, amit a számba adsz egyetlen hozzászólásban.
Én vagyok a hülye, hogy szóba álltam veled.
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 09:33
#9743
Magyarország összefoglaló kormányzati pénzügyi statisztikai adatai az EU adatszolgáltatásokban

link

Adatforrás: KSH adatszolgáltatása az Eurostat ESA'95 Transmission
Program keretében
(2007. áprilisi állapot szerint)
Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 09:13
Előzmény: #9726  Törölt felhasználó
#9742
Azt hiszem ezzel jól megaláztad tőzsdenyuszit...

De ez is kimagyarázható, ne aggódj!

"Ettől most én is lehidaltam!! :-)
Neked is volt két napod erre a témára!!! :-))))))
Az már bíztató, ha észreveszed, amikor az ellenfél a saját zagyvaságába zavarodik bele.."

;-)

Törölt felhasználó 2008. 04. 04. 09:11
Előzmény: #9725  Törölt felhasználó
#9741
Csakhogy pont itt azt írod (amit elfeledtél idézni), hogy a nevezettek Orbánt tekintik vezérüknek, azaz Fideszesek (írhatja joggal BZS) és antiszemiták, fasiszták.

Erre reagál BZS, indulatosan.

Mint írtam is, tárgyi tévedés, hogy Fidesz-szavazó 3,3 M lenne (a cikk írásakor), de ez a tárgyi tévedés nem jelenti azt, hogy Ungváryék kollektíven antiszemita, fasiszta tömegnek nevezték a vezér követőit.

Lehet magyározkodni, hogy nem mindegyikre értette ő, értették ők, lehet pontosítani, hogy nem 3,3 M a potenciálisan szóba vehető, de a tény az tény, Orbánkövető, fasiszta egyes médiaszemélyiségek szerint a "Fidesz-tábor".

Ez nem újdonság, ahogyan BZS is írja, hiszen a jelenség nem új.
S gondolom gyurcsány is csak azért használja a riogatás eszközét, hogy az "alkalmi szavazók" elbizonytalanodjanak.

Ezt te is tudod (és még találn csendes is érzi, még akkor is, ha csak ATV-t néz...), csak jó kiforgatni a tényeket, hiszen előbb "lemocskolod" azokat akik ilyeneket írnak (BZS-t és Ungváryt egyaránt!), majd amikor kiderül, hogy a BZS cikk válasz, elkezded védeni UR-t, hogy nem úgy gondolta azt...

---

Az meg meglep (és leginkább ezért ragadtam billentyűt annak ellenére, hogy már ebben a témában nem kívántam veled vitatkozni - igen, nem is az, hogy gyurcsányosnak neveztél, az bevett szokás a gyurcsányisták között, hogy azzal vádolnak máskat amik ők maguk!), hogy az alábbi részönidézeted szerint "ezt a részt kifogásoltad" csak, pedig ez nem a lényegi része a cikkbéli mellényúlásnak!
Hiszen, mint Te is lerítad, az, hogy a Fidesz, Orbán követők fasiszták, antiszemiták - mondta Ungváry (Friderikusszal egyetértésben) nem vitatod már te sem, csak azt, hogy 3,3 M-n vagy kevesebben vannak...

S mint írtam, attól, hogy vannak mellényúlások az indultaos válaszban, még nem lesz igazad, amikor mellébeszélsz!

---

Ha többedik utolsó válaszod után válaszolsz se baj! Az csak azt igazolja majd, hogy még önmagadnak is igazolni kell azt, amit leírtál... ;-)

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek