Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2012. 06. 12. 13:15
#35240
második látványos bukása a Fidesznek:

link

Természetesen erről mélyen hallgatnak:)
Gusztustalan amit műveltek Erdélyben!
Törölt felhasználó 2012. 06. 11. 13:50
#35239
rockmaster 2012. 06. 11. 12:54
Előzmény: #35237  rockmaster
#35238
Lassan a helyére kerül a megítélése.
rockmaster 2012. 06. 11. 12:54
#35237
12:25 | Süket fülekre talált Orbán javaslata --> hát igen, ezt a Pávatáncost már nem veszik komolyan közép Európában se. Kikerült a szalonból, csak az utcán söpörhet.
rockmaster 2012. 06. 11. 09:25
#35236
Szundi 2012. 06. 09. 14:38
#35235
szivacs
szivacs 2012. 06. 07. 14:25
Előzmény: #35233  _pampa
#35234
Ez is biztos a Szájerné miatt van. Direkt egy volt 57-es vérbírót rendelt ki!
_pampa 2012. 06. 07. 13:49
Előzmény: #35226  pampa
#35233
"A bíróság elsőfokú ítéletében figyelmeztetésben részesítette Dániel Péter ügyvédet, amiért Dániel 2011 szeptemberében összekente a II. kerületi önkormányzat épületében fölállított alaptörvény asztalát – tudta meg az atv.hu. Az ügyvéd több önkormányzatban is hasonló akciót hajtott végre, azonban csak a II. kerületi önkormányzat tett följelentést. Az önkormányzat többtízezer forint kártérítés megállapítását kérte, de a bíróság úgy döntött, hogy a ketchuptól csupán az alaptörvényt tartalmazó brosúra sérült meg és az így keletkezett kár értéke 407 forint. A bíróság mindezen túl figyelmeztetésben részesítette Dániel Pétert."

Mókás ítélet.....
Törölt felhasználó 2012. 06. 06. 16:02
Előzmény: #35231  Törölt felhasználó
#35232
a mai napig üzemel!!!!!
Hungária körút 83
Törölt felhasználó 2012. 06. 06. 16:01
Előzmény: #35230  Törölt felhasználó
#35231
csak ollóztam a cikket
/szerencsére/
Törölt felhasználó 2012. 06. 06. 16:00
#35230

SZÁMOMRA ISMERETLEN SZOKATLAN DOLOG TÖRTÉNT VELEM.
A 2011-es év vége felé súlyos anyagi problémáim adódtak. Szinte mindennap érkezett valamilyen szórólap a postaládámba, hitelt kínáltak.
Egyedül élek, nyugdíjas vagyok, özvegy és rokkant. A családi házamat 6 éve vettem meg 4 milliós jelzálog hitellel. Azóta már kevesebb, mint 3 millió az adósságom. A házamat átépítve, felújítva vettem meg, de a 6 év alatt már jelentkeztek javítani valók.
A kazánom csak felújított volt és nagyon régi típusú. Gondolkodtam, mi lenne, ha vennék fel hitelt, rendbe tenném pénzügyi helyzetemet, vennék egy új kazánt és egy festés is jó lenne. Nézegettem a hirdetéseket, de túl nagy kamatok voltak, aztán megláttam egy Pest megyei újság hasábjain egy hirdetést, ami vonzónak látszott.
Gondoltam, ezt nekem találták ki.
Felhívtam a "számot" beszéltem egy ügyintézővel, kedvesen tájékoztatott és válaszolt kérdéseimre. Elmondta, hogy minden papír beadása után pár napon belül megkapom a hitelt.
INVEST HOLDING SYSTEM KFT, A NEVE A CÉGNEK.
Október vége felé bementem, /csodás környezet, az ajtóban biztonsági őr/. Kinn kellett várni az ügyintézőre, mert még nem jött el az én időm és volt nála más.
Még egyszer elmondott mindent, úgy éreztem meg is értettem és közölte velem, hogy közjegyzői díjra kell 72 ezer forint + az első havi törlesztőrészlet.
Majd hív telefonon, ha készen vannak a papírok és be kell jönni aláírni, de hozzam a 85.200 forintot. /Már erre is kölcsönt kértem a barátomtól/.
Október 30-án bementem és 5-10 perces várakozás közben el kellett olvasnom egy 4 oldalas Részvételi Szabályzatot.
Borzalmas volt, alig értettem belőle valamit, aztán szólított az előadó.
Elém rakott egy csomó papírt, írjam alá és megkérdezte hoztam-e a pénzt? és elolvastam a szabályzatot?
Mondtam neki: igen, de ez kínaiul van, alig értettem belőle valamit.
Más is így van vele, és kedvesen ecsetelni kezdte, hogy nem kell részt venni a közgyüléseken, stb, stb.
Van 30 nap felmondási idő.stb,stb,.Majd még egyszer be kell jönni személyesen, de addig kapok egy levelet, aztán majd hó közepe felé utalnak.
Teltek-múltak a napok se telefon se levél, majd egy levél, amelyben az eredeti számlát küldték ki arról, amit befizettem. Na és egy csekk, hogy a következő havi részletet adjam postára.
Milyen következő havi részletet?
Még hitelt sem kaptam, fizettem és még mindig fizessek, miért, mire????????
Kezdtem kapisgálni, hogy ezek jól átvertek. Vagy 20-30 évvel ezelőtt voltak cégek erre a szisztémára. Volt egy csoport, azon belül a tagok befizettek bizonyos összegeket és kisorsolták, mikor ki kapja meg az épen esedékes összegyült pénzt.
Igen ám, de ez a "cég" nem ezt reklámozta.
Az ügyintéző sem említett semmi ilyesmit.
Éreztem, hogy valami sántít, mert nem néz a szemembe, amikor magyaráz. Akkor kellett volna felállnom és otthagyni őket.
Majd eljött nov. 15-e és nem történt semmi, felhívtam az ügyintézőt, nem vette fel a telefont.
Majd 3. hívásnál végre felvette és közölte, hogy sajnos nem tudja miért, de leállították az utalást. Hívjam dec. 2-a körül, hátha tud mondani valamit.
Gondolkodóba estem, a kazánomban már gyakran elmegy a nyomás, csöpög, tél van, mi lesz ha leáll végleg. Pénzem nincs újra. Itt fagyok meg. Hitel kell. Találtam is aztán.
De én ezzel a céggel végeztem, csakhogy befizettem 85200 forintot. Nekem egy vagyon. Olvastam a szerződésben, hogy 30 napon belül elállhatok a szerződéstől, levonnak ugyan 12 ezer forint regisztrációs díjat, de a többi visszajár.
Ezt mondta az ügyintéző is.
November vége lett,/Nov. 27-én/ gyorsan megírtam a szerződés bontásra a levelet és feladtam. A 30 nap még nem járt le.
Dec 2-án kelt a "cég" levele, melyben közlik, amit közölni akartak.
VISSZAFIZETÉS NINCS
Szeretném megkérdezni törvényes ez Önök szerint?
ITT A LÉNYEG.
A Szerződés 7-es pontja Felmondás, elállás a szerződéstől.
idézem:
"Megbízót a szerződés keltétől számított 30 napon belül
indoklás nélküli elállási jog illeti meg, melyet a Szervező székhelyére elküldött írásbeli nyilatkozatával gyakorolhat. A megbízó elállása a szerződést felbontja és a Szervező részére teljesített egyszeri regisztrációs díj 12.000,- forinton felüli részét a Szervező Megbízónak visszatéríti.."....Eddig az idézet.
Mégis elutasítják a pénz visszafizetését.
Az én számításom szerint visszajárna 73.200 Ft.
Jogos ez önök szerint?
Kész átverés az egész cég.
rockmaster 2012. 06. 05. 20:57
Előzmény: #35228  bigyula
#35229
Ja igen, tényleg a kettős beszéd, már el is felejtettem h van ilyen:)
bigyula 2012. 06. 05. 20:48
Előzmény: #35223  rockmaster
#35228
Eddig is elismerték, csak nem itthon, és nem hivatalosan... Tudod, tiltja a párt, és a nagyvezír...
pampa 2012. 06. 05. 17:16
#35227
"Ezen felül viszont minden támogatást megvonna a parlament volt elnöke.

Szili szerint méltányos és igazságos, amit kínál
Megítélése szerint az szja-felajánlások lehetővé teszik, hogy valamennyi bejegyzett párt annyi pénzt kapjon, amennyi megfelel a tényleges társadalmi támogatottságának. Ezzel a választók évente értékelnék a pártok tevékenységét.

A most hatályos rendszerből csak a parlamenti frakciók költségvetési finanszírozását, valamint a pártfinanszírozás kampányidőszakokra érvényes szabályait tartaná meg a független honanya, a Szociális Unió elnöke.

A kormányfő május közepén, a költségvetés nehéz helyzetére hivatkozva vetette fel, hogy 2013-ban és 2014-ben függesszék fel az összes párt állami támogatását.

Az ellenzék tiltakozott, de még a Fideszen belül is több politikus, így például Lázár János is, ellenezte az elképezelést.

A Transparency International szerint súlyos korrupciós kockázatot rejt a miniszterelnök ötlete."

Az elképzelés némi módosítással elfogadható.
Mindenki rendelkezhetne arról, hogy a fizetendő SZJA mérték +1%-át még befizeti egy alapba és azt kapják a pártok mandátum arányosan.
pampa 2012. 06. 05. 17:10
Előzmény: #35225  rockmaster
#35226
A nyilatkozatot is egy "provokátor" kente össze régen....

Nagyon úgy néz ki, hogy vannak "egyenlőbbek" az egyenlők között....
rockmaster 2012. 06. 05. 16:51
Előzmény: #35224  _pampa
#35225
Lehet mégse ő volt, hanem egy jobb-konzis provokátor?:) Nem lenne semmi..
_pampa 2012. 06. 05. 16:27
#35224
"Nincs gyanúsítottja a Horthy-szobor meggyalázásának + Videó

Forrás: Hír TV
2012. június 05., kedd 16:01
Annak ellenére sem gyanúsított Dániel Péter a Kerekiben lévő Horthy-szobor megrongálása ügyében, hogy saját internetes oldalán is fotót közölt tettéről."
Az ügyben annyit tudok elmondani, hogy a nyomozás továbbra is folyamatban van. A kollégáim számos tanúkihallgatást és adatgyűjtést végeztek, jelenleg szakértők bevonásával a kár pontos összegének megállapítása folyik. Az ügynek egyelőre nincs konkrét gyanúsítottja – jelentette ki a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője, Karsay Kornél."

A másik szobor feltételezett rongálója pedig előzetesben....

2012 EU Magyarország.

NO COMMENT
rockmaster 2012. 06. 05. 15:58
#35223
végre jobbról is elismerték Bajnaiékat:
Chikán: Orbán rosszfelé indult, pedig Bajnai segített neki

link
szivacs
szivacs 2012. 06. 05. 14:29
#35222
"Forrás: MTI
2012. június 02., szombat 21:25
Letörték az Országalma keresztjét Székesfehérváron, a város jelképének számító műemlék megrongálását kora délután jelezte a városgondnokság – közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szombaton. Cser-Palkovics András (Fidesz) polgármester közleményében megdöbbenésének adott hangot, és elítéli a rongálást.

Németh-Kész Mónika elmondta: a kár feltehetően több százezer forint. A rendőrök vizsgálják a térfigyelő kamerák felvételeit, és szemtanúk jelentkezését várják. A rongálás minősített esete miatt az elkövetők akár három év szabadságvesztéssel is sújthatók – tette hozzá.

Emlékeztetett: majdnem egy évvel ezelőtt, 2011 júliusában szintén letörték a keresztet. Akkor két fiatalember szórakozásból hazafelé tartva, ittas állapotban mászott fel az Országalmára és rongálta meg a keresztet. Az elkövetőket néhány órán belül elfogták. Tettükért társtettesként, kulturális javak sérelmére elkövetett rongálás bűntette miatt felfüggesztett börtönbüntetést kaptak.

A polgármester szerint az ismeretlen tettesek „nemcsak egy köztéri alkotást, hanem Székesfehérvár történelmi múltját sem tartották tiszteletben”. Elítélem az elkövetőket és sajnálom, hogy éppen a 2013-as emlékévre készülve történt meg ez a rongálás – tette hozzá. Hangsúlyozta, az egy évvel ezelőtti esethez hasonlóan most is minden segítséget megadnak a rendőrségnek a tettesek kézre kerítésében. Hozzátette, a jövő héten a kereszt visszakerül eredeti helyére.

Az Országalmát – Ohmann Béla alkotását – 1943-ban avatták fel. A vörös márványból készült gömb körbefutó felirata egy 1237-ben kelt oklevélből való, amely szerint Fehérvár szabadságjogait Szent István adományozta."
csendben 2012. 06. 05. 13:47
Előzmény: #35220  szivacs
#35221
"a névtelen senki indexes kontár! :-)"

Modja ezt egy nick név mögé bújt .....,aki megsértődik,ha őt minősítik!

Ugyan,Szivacs!

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók