Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 09:17
#940
sziasztok

El szeretném kezdeni a hatis kereskedést, de az elszámolásos dolog nem teljesen tiszta. Az EQ-nál vagyok. Számokkal illusztrálva szeretnék kérdezni:
Ha jól tudom, akkor a KELER alapletét most 140e, EQ-nál 2,5* fedezet szükséges, tehát 350e tudok üzletelni 1k BUX 0612-vel. Tegyük fel, hogy nincs több pénzem, csak 1600FT pluszban a brokidíjakra. Ha longolok 22000-ről, és mondjuk lemegy az ára 100pontot 21900-ra, akkor mi történik? Mivel nincs 10e Ft, nem tudom befizetni, ilyenkor zárják a pozimat 21900-on?
Ilyenkor akkor mennyi pénzt kapok vissza, ha likvidálnak?
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 09:16
#939
Most nem én shortolom az FHB-t! Nem akarok mindennap veszteni, inkább kivárom a megfelelő pillanatot!
Nagyon durva, nagyon eltalálták a milliók reggeliben a korom, hogy otthon élek, meg az összeget is, amennyivel tőzsdézem! Kezdek paranoiás lenni!
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 09:14
Előzmény: #937  Törölt felhasználó
#938
huha.... moszkva lefele jon, torokok is csehul allnak, london minusban.... csunya
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 09:11
Előzmény: #936  Törölt felhasználó
#937
és most mindenki döntse el,h ma minek fog örülni ,
én már látom,h a molnak nem annyira fogok ,de már örülök annak,h megtanultam vmit ( fedezeti ügyletet fogok kötni a veszteség minimalizálásra ) :))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 09:02
Előzmény: #935  Törölt felhasználó
#936
de jó egyeseknek !!! :))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 09:00
#935
a viszaalvoknak meg jo éjszakát!:))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:56
Előzmény: #933  Törölt felhasználó
#934
Jo reggelt a lindasoknak!
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:44
Előzmény: #931  Törölt felhasználó
#933
Bumbi ,
először is ,imádom a bulvárt,elárulom csak neked,h legjobban arra szeretek alapozni :)
nade most őszintén,nekem itt példát kell mutatnom ,muszáj a vizet prédikálnom :)

na de ide figyelj,nagyon érted ám a csíziót ! de ha tovább cukkolsz,bizony Isten én foglak leleplezni ,én itt hallgatok,mint a sír ,falazok neked,te meg állandóan lebegteted a témát ? :)))
még hogy nem szereted a feltűnést ! vigyázz ! nagyon vigyázz ! :)))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:43
Előzmény: #931  Törölt felhasználó
#932
na jó én visszamegyek aludni

soha nem leszek jó tőzsdés
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:35
Előzmény: #927  Törölt felhasználó
#931
végülis ha 148-on vettünk volna akkor sem izgatna jobban, de te legalább leátlagoltad, mondjuk nem jól :), de jut eszembe, annál azért jobban mint én 2500 db 83-ról, 200 db 75-ről :DDDDDDDDD

hát ez tényleg egy vicc, de ha megy akkor ígyis - úgyis jó lesz.

Bulváron pletykaszintű híreket értettem ,vagy az ilyenekre nem is érdemes adni, mert cska bevisz a sűrűbe?

nő létemre nem kifejezetten érdekel a bulvár, mondjuk ha Brad Pittről olvasgathatnék, egy két képpel megspékelve .... :DDDDD

(nem vagyok ám nő)
akpo 2006. 08. 15. 08:34
Előzmény: #916  werkaz
#930
Jo, nem vettem annak. Legalabbis en nem. Koszi amugy az infot, meg gondolkodom, jelenlegi hangulat nekem nem tetszik en bizom benne, hogy lejjebb jon. (Talan nekem is lehet meg 800-as atlagom.) :)))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:31
Előzmény: #928  Törölt felhasználó
#929
Digo,

én már nem tartalak vissza az Fhb shorttól,bár tiszta hülyeségnek tartom,de egyrészt látom,h neked mondani olyan,mint a falra hányt borsó
a másik,h még szerencséd is lehet,ha bezuhanunk ( bármikor ) bejöhet ,persze lehet,h addig pl két hétig is minden nap veszítesz ,de ha bejön igazad lesz :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:28
Előzmény: #927  Törölt felhasználó
#928
Amúgy,h vmi komolyról is szó essen,ne csak a szót fecséreljük ,a radiocafé az otiról ,ha vki nem hallotta volna :

az oti jelentése nem is lett olyan jó,3 dolog miatt
1. a kisebb céltartalék is oka lehet a jobb számoknak
2. kamatmarzs a várt alatt van,amit fedezeti ügyletekkel javítottak, a végeredmény így lett jobb
3. telefonáltam,nem hallottam :))

nagyon meg kell feszülnie,ha az idei tervet akarja teljesíteni ,
akinek nincs,nem biztos,h most kéne vennie,
5.400-ra várják az alját,
akinek van,tegyen stoppot
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:21
Előzmény: #923  Törölt felhasználó
#927
Bumbi,neked humi szégyened van ???
én büszke vagyok rá !
ha 148-on vettem volna,arra lennék büszke,hogy mertem venni ! még ilyet !mutass nekem vkit ,aki mert ott venni .Gratulálok neki ,sokat tanul belőle,jó tőzsdés lesz :)

globális hírek-makro hírek- céghírek ( bulvár kit érdekel ? )

max a nőket ,de azt te nem tudhatod !
igaz ??? :)))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:17
Előzmény: #924  Törölt felhasználó
#926
a gynge forint is jó lehet valamire (nem wc papírnak gondolom)
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:16
Előzmény: #922  Törölt felhasználó
#925
eszembe jutott még valami, afféle csávó vagyok akinek nehezen senek le a dolgok :D

Az elsőként kézbekapott infó ér a legtöbbet a tőzsdén, pl. ahogy kosztolany-nak néha egy egész napja volt a megfelelő lépések megtételére..

Tehát a cél, emgtalálni azt a megbízható és objektív hírforrást amire lehet alapozni, és a leggyorsabban szolgál hírekkel olyan dolgokról amik befojásolják a piacot, a kérdés, lehetséges-e ez ebben a rohanó médiavilágban? lehet -e egyetlen kiemelekedő a tömegből aki midnig viszi a prímet ,vagy erre esély sincs?
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:15
Előzmény: #922  Törölt felhasználó
#924
bár most olvasom a hírt balra , (8:06-ost ),de a Moody's egy dolog,de itt van az S and P is.
Nem megnyugtató egyáltalán a helyzet,úgy gondolom,hiába emelkedett amérika ,az nekünk lóizét se ér.
Tegnap megint olyan hírek jöttek ki az eurozónában,meg pénteken amiknál,amik valószínűsítik a kamatemeléseket,és emiatt a feltörekvő devizák gyengültek ,tehát nemcsak a leminősítés a gond,az csak hab a tortán.Emiatt a Ft jobban gyengül a többinél.
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:13
Előzmény: #922  Törölt felhasználó
#923
Ezt csak a reggel mondatja veled, legalább a humi szégyenünket lemoshatnánk aug végére...

Tehát:
külföldi piacok
forint
hivatalos céginformációk
"bulvár"hírek

a sorrrend jó?
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:10
Előzmény: #921  Törölt felhasználó
#922
Bumbi,nem tudom megmondani ,átfutottam a címeket és én kiválasztottam a Ft-ról szólót ,vagyis a tegnapi gyengülésről,már nem tudom,hol olvastam, korán van még.Sztem most nekünk ez a lényeg .

Szóval a lényeg sztem,h ne álmodozzunk ,jó ideig,úgy tűnik .A nagy ralli valszeg elmarad egyenlőre ,amit reméltem,az augusztusit,az sztem 90 % h elmarad sajna.
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:06
Előzmény: #920  Törölt felhasználó
#921
Lindus, te mint tapasztalt, tőzsds megkérdezetem ,hogy osztályozod a híreket?

Nekem amúgy is valami immunitásom va na hírekkel szemben, mondjuk ki kerek perec nem érdekel sokszor, mégis hogy osztályozzam, hogy mia fontos?

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek