Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:05
Előzmény: #918  Törölt felhasználó
#920
Egyébként a mai nap nincs semmi különös hír eddig , amire kíváncsiak vagytok megnézitek ,mi vagyok én ? ??
ja ,azt még nem mondtam,hogy a világ lustája én vagyok ?:))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:03
Előzmény: #918  Törölt felhasználó
#919
bocs ,főnök!

:))
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 08:01
Előzmény: #917  Bobojsza
#918
Sziasztok,
látom mindenki formában volt tegnap és ma :)
Bobojsza,már épp le akartalak tolni ,h milyen hétalvó lettél ,mint a többiek ,általában én kelek legkorábban ,de mit látnak szemeim ? mondom,az élet csupa meglepetés :)
Egyébként nem is értem,h egy ilyen reggelen,amikor özönlenek a hírek mindenfelől,hogy lehet 9-ig aludni egy vérbeli tőzsdésnek ! Így semmi se lesz belőletek ! Nem lehettek ilyen lusták :)

( bárcsak tudnék én is ) :))

Bobojsza 2006. 08. 15. 07:32
#917
Szép napot mindenkinek!

Táblafelirat az alaszkai nemzeti park bejáratánál:

"Minden látogatónak kötelező kis csengettyűket magán hordania, hogy a medvéket elijessze. Ezenkívül, ajánlatos a medve ürülékeket figyelni, hogy jár-e grizzli a környéken. A grizzli ürüléket könnyű a többitől megkülönböztetni, mert kis csengettyűk vannak benne."

Ha már olvastátok bocs.


werkaz 2006. 08. 15. 07:27
Előzmény: #915  Törölt felhasználó
#916
Jó reggelt.

Akpo igaz jó rég kérdezted de tegnap ott ki is kapcsoltam és mentem füvet nyírni meg kertészkedni kicsit. Szal a Rábát 750 től folyamatosan veszem átlagáram már kb 800 körül lehet. Tegnap kb az 1/3 -al shortoltam, még várok a visszavéttel.
Még szétnézek kicsit mi történt a piacokon aztán jövök vissza :) (ez nem fenyegetés volt)
Törölt felhasználó 2006. 08. 15. 00:08
Előzmény: #913  Törölt felhasználó
#915
nahát, földim! :)
...vagy csak túl sok város van, ahol hasonló a szitu... :)

oda se neki, a telekspekulánsok meggazdagodnak a nyomvonalon :)
meg a mázlisták...

és hát végső soron mit is hozott nekünk az a nagytőke? :)

Romani eunt domum!!!
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:59
Előzmény: #912  Törölt felhasználó
#914
Reg: - Jó, de a csatornákon, egészségügyön, oktatáson, boron, közbiztonságon, földművelésen, utakon, vízvezetékektől eltekintve mit köszönhetünk a rómaiaknak?

Valaki: - Békét hoztak?

Reg: - Demagóg!
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:50
Előzmény: #911  Törölt felhasználó
#913
:)) Csak azt nem értem, hogy ezek ott két év alatt összehomokoztak egy kész (adó)paradicsomot, itt meg ugyanennyit kell várnom, míg a városunkban megépítenek nyamvadt 8 km-nyi elkerülőutat (felesleges felüljáróval, merthogy most akarják megszüntetni alatta a vasutat:)) ), remek alföldi terpen (mocsár, mocsár, mocsár, ja nem; bevíz, mocsár, mocsár)...
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:48
Előzmény: #905  Knight Tyris
#912
sztem meg a Palesztina Népe Felszabadítási Front a legmocsokabb...
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:45
Előzmény: #909  Törölt felhasználó
#911
na hamarabb fogják bush fehér házát elkobozzni mint azt a balatoni nyaralot!
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:43
Előzmény: #908  Törölt felhasználó
#910
"Tájékozódási futás: először tájokozódni kell ... aztán futás!!":))
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:41
Előzmény: #906  Törölt felhasználó
#909
:)) Ja! sőt, a No Action Talk Only-val közösen!!!! :))
Továbbá: az esetleges jelentési kötelezettség elmulasztása maga után vonná a mulasztó ingatlanának (link elkobzását és tőzsdésre vezetését!:))
(a Forrás Rt. után Kókuszdió NyRt. néven, kizárólag olyan részvényekkel, melyek feljogosítanak az objektum területén egy hónapos fizetett nyaralásssal, az utazás költségeit pedig az előző tuaj fizetni:D )
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:39
Előzmény: #907  Törölt felhasználó
#908
"de azt nem értem hogy amikor ott kint jol ment akkor az miért nem gyürüzöt be ide???"::))
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:37
Előzmény: #905  Knight Tyris
#907
a gazdasági dolgokat ,a terroristák irányitják!

Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:35
Előzmény: #904  Törölt felhasználó
#906
sirvadegd!
yes!

a teroristák alakitsanak szakszervezetet!!
kényszeritse őket erre az ensz!!!!:))
annak ugyis minden sikerül!:))
Knight Tyris 2006. 08. 14. 23:32
Előzmény: #903  Törölt felhasználó
#905
Hát ha repülőn ülök, akkkor speciel én mind a kettőtől, pláne, ha sokan vannak. :o) :o)

NEW YORK (MarketWatch) -- Oil prices eased and U.S. stocks ended slightly higher Monday after a cease-fire in the fighting between Israel and Hezbollah, but concerns over the nation's economic outlook nearly erased all of the market's robust early rally.

Azért csak a felszínen tartják a gazdasági kilátásokkal kapcsolatos aggodalmakat is...
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 23:27
Előzmény: #903  Törölt felhasználó
#904
A terroristákat kötelezni kellene, hogy időről időre beszámoljanak a tevékenységükről, hogy ezáltal ne bennfenteskedjenek a piacon... kb:

"A Kity Rákotty Elit TestvÉriségének Nómenklatúrája (továbbiakban: KRETÉN) bejelenti, hogy az elkövetkező héten súlyos szabotázst hajt végre a Mezőgilisztási Csirekláb Újrahasznosító Ojjektum területén. A KRETÉN tevékenysége ezzel kihat a teljes FMCG (Fogdmeg Mert fiCánkol meGint!) ágazat termelésére, különös tekintettel az ország csirkeköröm újrafutózási mutatóira..."
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 22:45
Előzmény: #902  milac
#903
Hát nem tudom az amcsik kiktől félnek jobban: a madaraktól, vagy a terroristáktól! ( Mindenki döntse el melyik a veszélyesebb )
A holnapi nap számomra teljesen jó lesz (remélem) mert ugye vagy emelkedik az Otp, és akkor csak mosolygok, vagy beesik, és akkor végre lesz lehetőség ütni az FHB-t, hadd kövesse a Nagy Testvért! :)
-Van aki semmiből nem tanul!-
milac 2006. 08. 14. 22:18
#902
Állítólag USA-ban is találtak madárinfluenzás hattyúkat. Talán ezért a pánik.
Törölt felhasználó 2006. 08. 14. 22:04
Előzmény: #898  Törölt felhasználó
#901
ezek már rég nem olyan piacok, hogy beleülsz akár 1-1,5 évre, aztán kiveszed 3xos értéken... range-elj, és kész, c'est la vie, nincs mit tenni (mást)
jó brokid van? szól, ha vmi szar kerül a palacsintába?

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek