Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 07. 11:41

Hihetetlen!  

Sziasztok Magyarország! Hihetetlen számomra hogy, mennyi önmagát profi politikusnak tartó ember él ebben a kis országban eggyütt, és mégis olly nehezen haladunk előre! Nem fúrcsa?! Én személy szerint, dolgozó ember ként éltem, élek, és terveim szerint így is fogok tovább élni mert nekem a közös tehervállalásbol ez a részem! Mert hiszem azt hogy, ha én jól végzem a rám kiszabott feladatokat, akkor hozzájárulok ahoz ,,a számomra közös célnak tartott" szebb és jobb Magyarország felépítéséhez ahol gyermekeim egy egységes; erös; összetartó; családias nemzeti közösségben élhetnek és tervezhetnek majd megvalósíthatnak mindent amit akarnak! Nem kell nekem politizálnom, nem kell semmit tennem csak a saját feladataimat elvégeznem! Szeretnélek megkérdezni titeket, politizáló jobra balra széthúzó, vágyakkal teli de mégis tehetetlen, önmagatokat magyarnak tartott rendezetlen gondolkodású, jobb sorsra éhezö honfitársaimat, MIÉRT NEM HADJÁTOK HOGY, AKÁR A MOSANI KORMÁNY TISZTVISELÖINK IS VÉGEZHESSÉK A SAJÁT FELADATUKAT! Szerintetek mennyire lehet nehéz elvégezni a feladatát egy miskolcrol, budapestre tartò személyvonat mozdonyvezetöjének akkor, ha az utasok fele lépten nyomon úgy gondolja hogy, ö jol teszi ha meghúzza a vészféket?! Ugye nem lehet könnyü! Ha késve ér fel mindenki öt hibáztatja hogy, nem jol végzi a munkáját! Hmmmm. Nem lenne jobb ha bíznának benne, hisz öneki megvan a menetterve á-bol; b-be! Én személy szerint bizalmat adok a kormányunknak és holnap elmegyek dolgozni ahogy ök is! Remélem értitek a lényeget!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 01. 07. 14:23
Előzmény: #3  _Bekre_Pal_
#4
az
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 01. 07. 14:05
#3
Hihetetlen, mennyi topic van.
maxhell 2018. 01. 07. 12:41
#2
Mi az ami hihetetlen? A pénzpiacokon minden és az ellenkezője is... hihető. :)

Topik gazda

kareszka1
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek