Topikgazda: Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 08:11

Gyurcsány egyeztetés nélkül kirúgta Horváthot - A forint már gyengül  

Ugrás a cikkhez
Egyre élesebbé válik a politikai helyzet, akár már ma is koalíciós szakadáshoz vezethet, hogy Gyurcsány Ferenc reggel - a szabad demokratákkal ellenkezése ellenére - kirúgta Horváth Ágnes egészségügyi minisztert. Hamarosan a szabad demokraták távozhatnak a koalícióból - vagy Gyurcsány a miniszterelnöki székből. A forint már kissé gyengült.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=95182
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:42
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
Én már régóta gondolom azt, hogy tejesen mindegy, hogy melyi kodlal győz... csak azt tegye minimum 2/3-dal...
Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy az ideológia számítson, valaki tudja teljes egészében végigvinni a programját, alapjaiban megreformálni mindent.

Ha akarna a Fidesz egy széleskörűen támogatott miniszterelnököt, akkor egy erre alkalmas arcot választana... pl. Debrecenből... Orbán meg pártelnökként lehetne a főnöke, hogy ne maradjon olyan éhes...
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:37
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#19
:( politika): :(
opposition2002 2008. 03. 31. 09:36
Előzmény: #15  zotya32
#18
Zsoldos István szokásához híven ismét hülyeségeket dumál:

"A Goldman Sachs londoni elemzője szerint az előrehozott választások elleni legfőbb érv, hogy az az SZDSZ parlamentiből való kiesését és a Fidesz kétharmados többségét hozná a parlamentben, amely az alkotmány megváltoztatásához is elegendő lenne."

Pont ezért kellene előrehozott válazstás, hogy végre valaki kétharmaddal meg tudjon csinálni olyan dolgokat, mint az önkormányzati reform, amely mindig elbukik az aktuális ellenzék ellenáálása miatt.

De azért látszik, hogy a Surányi féle MNB-ben volt fejesek hogyan vélekednek...
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:33
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#17
Ismerek pár olyan embert mint te. Rendíthetetlenek, és mindenről a zorbán jut az eszükbe.
Reménytelen minden észérv. Nem is akarok ebbe belemenni. Drága a billentyűzet, inkább kímélem.
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:33
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#16
Add fel öcsém. a pártod sem létezik. Hamarosan te sem.
zotya32 2008. 03. 31. 09:30
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#15
szdsz-hez? és mi lesz, ha már nem lesznek, akkor mihez fogsz ragaszkodni?
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:26
Előzmény: #1  portfolio
#14
Mekkora színjáték amit ezek művelnek?

Kivel akar még egyeztetni?
Kapott rá több, mint 3 "milliót".
Csak nem forintban:-)
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:24
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#13
embertelen

A párthoz ragaszkodom, a koalícióhoz nem.
Engem senki sem csapott be és nem vezetett orromnál fogva. Én már a választások előtt tudtam, mi fog következni. Arra valóban nem számítottam, hogy Gyurcsány idő előtt bedobja a törölközőt.
Aki ellenben azt hiszi, hogy az Ember Aki Sohasem Hazudott országlása alatt tejjel mézzel folyó kánaán lesz, nos az valóban számíthat arra, hogy eddig az orránál fogva vezették.
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:24
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
Azért aki komolyan azt hiszi, hogy Orbánnal eljön a megváltó, az csúnyán pofára fog esni...
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:17
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#11
Ma-ga !

Éltél már a zorbán allatt részvénytulajként ? (mol)
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:15
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
Azért, mert foggal körömmel ragaszkodsz ahoz a párthoz, ill. vezéreihez, amely (akik) Téged, engem, és még több százezer hozzánk hasonló lúzert ÁTVÁGTAK, becsaptak, orrunknál fogva vezettek. Csak vannak akik ezt belátták. Te nem..
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:10
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
embertelen

Miért is vagyok rendíthetetlen?
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:09
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#8
galaga

Kösz a kedvességed, de nem én "vinnyogtam".
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 09:01
Előzmény: #6  zotya32
#7
egy normális tőzsdés csak örülhet a kormány bukásának és a vadházasság végének. ha rajtam múlna : most kezdődne a rali! mert most lesz kifizetődő résztulajdonosnak lenni a műkodő gazdaságban! (-ha majd tényleg működteti azt az új kormány)
zotya32 2008. 03. 31. 08:54
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
Ma ismét lesz 13:00-kor Kabaré - live az M2-n... aki teheti nézzen bele, biztos érdekes lesz....
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 08:54
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#5
Konkvisztádor, te egy rendíthetetlen (ólom?)katona vagy wazz.

link
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 08:50
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Ma nagy bukovári lesz. A forintnak is, a tőzsdének is.

Jöhet a kamatemelés!
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 08:49
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
szerintem nézd meg mit csináltatok "ti" 6 év alatt... ne vinnyogjál itt
Törölt felhasználó 2008. 03. 31. 08:45
Előzmény: #1  portfolio
#2
" Nincs más lehetőség, mint hogy jöjjön az Ember, Aki Még Sohasem Hazudott. Az Ember, Aki Még Sohasem Hazudott hetente megy át különféle metamorfózisokon, és ha a népszavazás utáni beszédeit meghallgatjuk, akkor megállapíthatjuk, hogy reménytelen eset: talán még cinikusabb, mint a Nagy Őszödi Hazug, viszont az is lehet, hogy racionálisabb hazudozó.
Talán még kevesebbszer mond igazat, de feltételezhető róla, hogy képes kormányozni.
A gruppie-hajlamú jobbosok (a romantikus orbánisták) pedig lesznek szívesek megszeretni Gyurcsány Ferencet, a miniszterelnök egyetlen valódi politikai sikere ugyanis az, hogy rettenetesen bonyolult manőverekkel sikerült megmentenie Orbán Viktor karrierjét.
Abban egyébként igaza van ennek a sohasem hazudó embernek, hogy egyetlen dolog javíthatna a helyzeten: előrehozottat választani. Gyors kétharmados győzelem, aztán ellenzék nélkül neki lehet látni a gatyábarázásnak (aka: reformok). Előtte persze föl kell majd tölteni a hat éve apadó pártkasszát, de azzal nem lesz gond, higgyék el. "

Topik gazda

Conqui
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek