Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 02:18
Előzmény: #75578  Törölt felhasználó
#75580
" de ettől még az idő mident megold...(ez volt a lehülyézett állítás) .... "

Amúgy nem ez volt, de ez már téged úgysem érdekel...
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 02:16
Előzmény: #75578  Törölt felhasználó
#75579
A tények kedvéjért feel, nem vette rossznéven, nem tette szóvá, ezt a szerintem teljesen köznapi (barátok közti) vitabeli fordulatot, (sőt még egyet is értett velem), hogy: "ez hülyeség (már boccs)".

Amúgy feel dolgokhoz való hozzáállásával, és a témával kapcsolatban is a legtöbb dologgal egyetértettem.

Ezen csak Te lovagolsz, mert imádsz kötekedni, mást sem csinálsz 1,5 éve. De tényleg. Mások legalább vitáznak. Szeretted volna felfújni a dolgot, csak az érintettek nem mentek ebbe bele. Pech. Nem jött be. Ennyi.
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 01:30
Előzmény: #75407  Törölt felhasználó
#75578
moiser,

tényleg nem értem, mivégre ez a kirohanás???

Valaki beírta ezt:
"Azert ne ugorjatok egymasnak!Teljesen felesleges,az ido mindent megold majd meglatjatok kinek volt igaza.Ha a papir emelkedni fog es tartani azt a szintet akkor mindenki happy lesz.Ha meg buko lesz akkor :-(Mindenki dontse el mit akar,mondjuk aki nagy minuszban van annak persze fajo.Ez van.Gyar elotte sem volt mikor vettek a papirbol meg most sincs."

Ezt Mercurius "lehülyeségezte"....

Én meg nem értettem, egyrészt, hogy miért kell bármit "lehülyeségezni", s mellette pocskondiázni másokat, másrészt meg szerintem is az idő mindent megold..... iletve nem megold, de idővel midnenre lesz válasz.

Vagyis tök felesleges a véres karddal szaladgálni .... a "harc" nem itt fog eldőlni.....

Már odáig jutottatok, hogy abba is bele tudtok kötni, ha ex, siemens, vagy én azt állítanám, hogy pl "este nem süt a nap" .... Kicsit le kéne nyugodni... bár megértem (picit), hogy bosszantó, ha olyannak van igaza, akit nem kedvelsz..... de ettől még az idő mident megold...(ez volt a lehülyézett állítás) .... :D s ez szerintem ebben az esetben (mármint a Geni esetében) tök igaz!!!
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 01:25
#75577
exmnbs1-gazdi!

Gondolom azért emelkedett 9-10 %-ot pénteken a Genesis, mert alig vették. :-))))
Vicces lyány vagy Te! :)) Néha úgy ézem, mintha az oviban lennénk, és nem is egy tőzsdei fórumban.::))

Szerintem zárjuk le a témát, legalább is én tutira lezárom, csak egy pici mellékszál a zsidó befektető!!

Többet felesleges és időpazarlás erről a témáról beszélni.

Ja, még annyit, az szerintetek elképzelhetetlen, hogy netán izraeli tőkeerős csoportok, magánbefektetők vásároljanak a BÉT-en keresztül Genesis-részvényeket???
Mi van akkor, ha még is tetszik nekik a Genesis-projekt, meg vannak győződve a Genesisben rajlő nagy lehetőségekben, csak ők netn jóval alacsonyabb áron szerettek volna beszállni??? Ha van elég tőkéjük, akkor magasabb piaci árat is megadnak a részvényekért!
Csak nyilván okosak ők, szerettek volna alkudni, de ettől még veheteik szép fokozatosan a BÉT-en keresztül is!!

Persze ez csak egy kérdé tőlem, amit érdemes átgondolni! Feltételezés, semmi több.

Viszont érdemes lenne az OTC QX-es bevezetésről beszélni!!!

Itt sok kérdés fölmerülhet!!

1. Miért vezetik be az OTC QX-piacra?
2. Lehet-e összefüggés a GEM-kötvények részvényekké történő átváltása és az OTC QX-es bevezetés között?
3. Milyen lesz a Genesis-részvények likviditása ezen a piacon?
4. Hány db részvényt vezetnek be?
5. Újonnan kibocsátottakat?

stb.stb...
Ez itt a lényeg, koncentráljunk erre!

Szép hétvégét!

Hajrá Genesis!:)
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 01:04
Előzmény: #75575  Törölt felhasználó
#75576
Ezen az „álom gyáron” fogjuk, az álmainkat megvenni. :D
az élet úgyis csak egy álom!
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:57
Előzmény: #75562  exmnbs1
#75575
ex
álom gyár - álom részvény

aki szeret álmodozni az tartsa
aki nem ne tartsa
aki okos az csak 2800 felett vásárol
aki okos tréder az várta a hetes résnél
aki speka éski kihasználja hullámzásokat és azokat megérezte (TA) eddig 4-5000 ft / rv-t keresett
aki meg tartja az annyi amennyi a számlája
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:52
Előzmény: #75573  Törölt felhasználó
#75574
Volt pletyka is ,meg kedvező nemzetközi hangulat.
Mi kell még?
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:51
Előzmény: #75568  Törölt felhasználó
#75573
BB nem biztos hogy Amerika jó lesz.
Sőt a pénteki napot ha megnézed nem valami nagyon vették a genesist.
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:49
#75572
hogy
önbizalmuk
javítás
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:49
Előzmény: #75570  Törölt felhasználó
#75571
Addig nincs baj ,míg nem esik.
Meg, amíg hruscsovi nincs itt. :DD
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:48
Előzmény: #75567  Törölt felhasználó
#75570
Merc úgy van vele ,hogy neki kell ez a részvény, még ilyen kockázat mellett is.
S szerintem ő eltökélt abban, hogy ezt a részvényt vegye ,s tartsa ,s kockáztasson.

S ,hogy simenes nemrég beírt frappáns idézetének fordítottját is megírjam
az ellentábor javára:
kb ezt mondta siemenes :hogy tudja ha elemelkedni fog a genesis akkor nem lesz ideje
belevenni ,bevállalom .(ezt mondta)
Én meg erre azt tudom mondani hogy ez fordítva is igaz.
Lesz ideje kiszállni merc. -nek a papírból.

Tehát szólhatna az ellentábor szájából:
hogy ne búsulj pajtás,ha bukik
lesz időm kistoppolodni.
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:46
#75569
A név sak ironyikus nyilván, arra utal, hogy em kaphatnak meg bármit az izraeliek csak úgy, háttérbe tolva a tehetséges magyarországi emberek akaratát, stb.!
A magyar kibüfik érdekei a legfontosabbak!

Hajrá Genesis! :))
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:44
#75568
BB folytatja:

Amerikából jó hírek jönnek, pénteken nagy emelkdések az amics, stb. tőzsdéken, hétfőn a BÉT-en is várhatóan optimista hangulat lesz/folytatódik!!

A Genit remélhetőleg venni fogják, mint a cukrot!

Sokan ezekre a nagy volumenű hírekre vártak!!

Egyébként, ha megfigyeltétek, akkor látni lehet, hogy az izraelis hír "csak" a Genesis honlapján jelent meg, külön kisbefektetői kérésre!! A spanyol sajtóban megjelent hírek hatására..
A BÉT honlapján abszolút nem szerepel!!

A legjelentősebb pozitív hír az OTC QX-es bevezetés, ha még nem tűnt volna föl egyeseknek! Ez szerepelt a BÉT és a Genesis honlapján is!!
Azért ebből is látni, hogy maga a Genesis vezetése is melyiket tartja kiemelekdő jelentőségűnek!!

A BÉT honlapján nem is jelent meg az izraelis téma, így logikusan átgondolva, nem is kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki!

Miért kéne a Genesisnek minden egyes mozdulatokról, napi beosztásukról beszámolni??

Más cégeknék is történnek olyanok, főleg újonnan induló befektetéseknél, projekteknék, hogy nem jön össze valami, mé sem jelentik be egyenként, hogy na ez sem jött össze, stb.
Vannak külsö környezeti hatások, tényezők is, jelene esetben a nemzetközi pénzpiaci hangulat, mely befolyásolhatja egy befektetés menetét!

Na figyeljétek éppen ezért fognak hamarosan komolyabb pénzeket befektetni a Genesisbe, mert ilyen transzparens céget ritkán látni a magyar tőzsdén!!

Még arról is hivatalos közleményt adnak ki, hogy nem szerzdőtek le (az ő döntésükből, szóval, ha akarták volna lehetett volna aláírás) az izraeli befektetővel!

Más tőzsdei cégek meg finoman szólva szarnak leadni az egyes napi cselekedeteiket, esetleges kudarcaikat!

Itt meg végre van egy cég, mely egyre jobban törekszik a transzparenciára, és minden kisbefekteői igényt, kérést kielégít!!

A Genesis nyilván nem tartotta először fontosnak ezt az izraelis témát közölni, és mivel 1-2 kisbefektető ezt felfedezte a neten a külföldi sajtót bújva, és megkérték a vezetést, hogy legyen erről hivatalos tájékoztatás, és no lám a Genesis hiteles, transzparens módon közzé is tette a hivatalos bejelentést!!

Sokaknak épp ez tetszik, hog nini, nézd csak itt van ez a jó projekt, és annyira biztosak a dolgukban ezek a Rényiék, hogy még az izraeli befektetői csoportot is visszautasítják a kisbefektetői érdekek szem előtt tartása mellett, na ezeknek va önbecsülésük, és milyen nagy önbizaluk van ezeknek a Genesis-es vezetőknek!
Visszautasítják a tőkeerős izraeli befektetőket, hogy az összes kisrészvényes, nagyrészvényes a legjobban jöjjön ki a hosszú távú befektetésből!!

Na ezek aztán tudnak valamit, nem alacsonyodnak le holmi méltánytalan, a részvényesek számára megalázó ajánlatokhoz!

Ennyit erről!

Hétfőtől indul a pörgés a Genesisben!

A nemzetközi helyzet pozitív, jöhet a tőkebevonás is a közeljövőben!!

Aki meg csak azért adja el részvénypakkjait, mert csalódott netán az izraeli témában, (hogy nem lett izraeli befektető), az nyugodtan adja el a részvényeit, az összes nagy erővl fel lesz szívva a piacról!
A vételi erőt lehet majd figyelni!!!!

Hajrá Genesis! :-)
Indulhat az emelkedő trend, az irány egyértelmű!!

1-2 hónapos távlatban 2800-3000 Ft-os vélárfolyam! (vagy akár több!)

További kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek!

A károgókra meg feleslegges reagálni, nem ők irányítják a dolgokat úgy sem, hanem a Nagymenők! :-))

Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:40
Előzmény: #75562  exmnbs1
#75567
Ex
Vagy meggyőzni akarod a másik tábort abban hogy adják el a részvényüket,mert a projekt nem lesz jó(megbukik)
Vagy ez egy kihívás neked?
Vagy bizonyítási kényszered van?
Vagy ez a karmád?
Vagy egyszerűen szeretnéd ha igazad lenne?(igazvadász vagy)
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:39
Előzmény: #75564  Törölt felhasználó
#75566
A vitával nem fog eldőlni a papír sorsa szerencsére. Az árfolyama sem. Majd a tőzsdén dől el, hogy merre. Ilyen szempontból ez a "vita" teljesen tét nélküli.
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:36
Előzmény: #75562  exmnbs1
#75565
"fogalmatok sincs merre hány méter. "

Vicces vagy... Te kevered állandóan a mértékegységeket, helyiértékeket, valutanemeket, és számokat, és az alapműveleteket nem tudod elvégezni hibátlanul nyilvánosan sem.

Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:36
Előzmény: #75561  Törölt felhasználó
#75564
Legnagyobb kilátástalanságban vannak a legnagyobb viták.
Mert amikor egyértelmű az irány ,akkor általában az egyik oldal hallgatni szokott.
De azt azért tudnia kell mindenkinek,hogy a lemaradt kisbüfik egyik
támadási felülete pont a bennfenteség firtatása lesz.
Ergo a titkot keményen őrizni kell.
Ha meg a titok őrizve van ,akkor kintről úgy tűnik hogy a projekt meghót!
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:31
Előzmény: #75559  exmnbs1
#75563
És? Elgondolkodtatok? És? Kiszálltatok? És? Magánügy...
exmnbs1 2008. 09. 21. 00:31
Előzmény: #75560  Törölt felhasználó
#75562
A kérdések ékesen mutatják, hogy fogalmatok sincs merre hány méter.
Tanuljatok, egyszer talán....
Törölt felhasználó 2008. 09. 21. 00:31
Előzmény: #75558  Törölt felhasználó
#75561
Azt ugye tudod BB, hogy a kosher mint nicknév s ami mögötte van ,az most jobban fogja birizgálni az agyukat, mint amit most ide leírtál?

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek