Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Monster 2007. 02. 23. 02:39
Előzmény: #538  Törölt felhasználó
#540
Igen, én is azt szeretem, ha normális hangvételű a fórum, és értelmesen lehet beszélni.
Nem örülnék, ha a politikai fórumok szintjére süllyedne akár ez, akár más, tőzsdével kapcsolatos topik.
Ezt megakadályozhatja viszont minden szélsőség (pozitív és negatív szélsőség egyaránt), mivel azok nem gondolkodáson, hanem érzelmeken alapszanak.
A te pozitív szélsőséged pedig kiváltotta a negatív szélsőségeket, amolyan hatás-ellenhatás törvény szerint:)
Az emberek többségének azonban alacsonyabban van az ingerküszöbe, mint az enyém, jobb, ha nem engem veszel alapul.
Örülök, hogy változol, és remélem mihamarabb elérsz oda, hogy objektíven és reálisan (vagy legalább majdnem:)) kezeld a novoról érkező híreket, illetve az árfolyam alakulását, meglátod, mindjárt komolyabban fognak venni, és eltűnnek a pocskondiázások is.

Mert szép dolog a lelkesedés, de egy bizonyos határon túl visszaüt:)
Eredményesen tőzsdézni pedig amúgy sem lehet érzelemből, úgyhogy a "parketten" próbáld saját érdekedben megfontolni (ne csak elfogadni) az ellenvéleményeket is, ne borítson el a rőzsaszín felhő, mert adott esetben a ködben nem veszed észre a szakadékot:)
És itt most nem azt mondtam, hogy a novo szakadékba visz (a vele kapcsolatos álláspontomat ismered), hanem úgy általában, ha befektetsz.

Hmm, most visszaolvasva tisztára úgy írtam, mint aki sokat tapasztalt, bölcs vénembe... Így éjjel-hajnaltájt néha rámjön az ihlet, mintha változna a tudatállapot:)
Röhögést kéretik visszafogni, igazából komolyan gondolom, amit leírtam:)

ui:
Mások is változnak, de nem mindenki, és nem mindig a jó irányba. Ez van sajna:)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 17:18
#539
"Budapesti Értéktőzsde Bevezetési és Forgalombantartási Szabályzatának 20.3.1 bekezdése szerint ezúton közzétesszük a Genesis Energy Nyrt. 2006. november 28.-i közgyűlési határozatainak cégbírósági bejegyzését követően a módosításokkal egységes szerkezetbe foglalt létesítő okiratát. "


Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 17:00
#538
Monster: Köszi szépen! Úgy látom Te is egy normális hangvételű, értelmes eszmecserét szeretnél itt folytatni az adott részvényről és Te sem tartod jónak, ha az emberkék egymással foglalkoznak itt és személyeskednek egymással. Örülök, hogy vannak itt ilyen békés emberek is, mint Monster! :-)
Abban igazad van, hogy "túl rózsaszínben" látom sokszor a dolgokat, de nem csak a tőzsdén, más egyéb területeken is optimista vagyok. Te legalább el tudod fogadni a másikat, és ez jó dolog! Egyesek példát vehetnének Rólad!

Bevallom én őszintén, hogy néha sok érzelmet viszek bele mindenbe és latinos, spanyolos túlfűtött érzelmekkel rendelkezem minden területen is. :-)
Antonio Banderas-hoz hasonlítanak néha! :-)

Amúgy gondolom örülni meg lehet Genesis-befektetőként, ha pozitív, jó hírek jönnek! :-))
Ezt nem tiltja meg senki a Genesis-topicban??
Az már durva lenne, ha egyesek azért is szólnának, mert mások Genesis-befektetőként örülnek a pozitív híreknek.
Szerintem egy normális ember tud örülni részvényesként a pozitív híreknek. :-)
..és ehhez nem kell túl optimistának sem lenni!!

Én változom, próbáljanak meg mások is változni! Lehet kicsit nehéz, de a változás jó és előrébb viszi az egyéneket, a társadalmat is ezáltal!

autofan-t és DLPH- is elfogadom olyannak, amilyenek. Majd ők is megváltoznak egyszer, remélhetőleg. :-)
Saját magukat minősíti a stílusuk egyébként.

Leírtam a véleményem.

Ezentúl reális leszek többnyire!

Mások is tudnak változni??

Üdv. BB

Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 16:35
#537
Sziasztok!

Jönnek itt a pozitív hírek!! Láss csodát, megvan a cégbírósági bejegyzés is és az Új Alapszabály is!
Lásd: bet.hu, novotrade.hu

Ennek csak örülni lehet! :-)

A vevők is jönnek azért.. 879 Ft-on valaki megvett majdnem 300 db-ot..

Üdv. BB
Monster 2007. 02. 22. 09:14
Előzmény: #534  Törölt felhasználó
#536
DLPH, lécci ne keverj BB-vel, semmi alapod rá, ha kicsit visszaolvasol, rájössz.
De attól nem kell valakit lehülyézni, hogy lát valamiben fantáziát, amiben te nem.
Nem nézlek madárnak, de te írtad a topikodban, hogy 3 hónapnál tovább nem tartasz részvényt, ennél fogva nem tudsz egy hosszú távú befektető fejével gondolkozni.

Azt aláírom, hogy BB túlzásba viszi a papír sztárolását, és sokszor idegesítően rózsaszínben lát mindent vele kapcsolatban, dehát ő ilyen.
Abban viszont egyáltalán nem vagyok biztos, hogy két-három év múlva a genesis árfolyama 2000 forint alatt lesz, és ha így lesz, neki 1000 forintos beker ár esetén éves szinten legalább 30%-os hozama lesz a papíron, ami azért nem rossz.
És addig sem fizet árfolyamnyereség adót, illetve brokidíjat:)
autofan 2007. 02. 22. 06:40
Előzmény: #534  Törölt felhasználó
#535
Szegény BB :-)))
Amikor már csak a linkek mennek!!!!

Már ő sem írja,hogy holnap kitépik stb....

Nagy gond lehet...........
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 00:06
Előzmény: #532  Monster
#534
És a sztori egy váratlan fordulatot vett :
BB belinkelt valamit.

Monster (alias BB) hallottál te engem csicseregni , verdesni kis szárnyaimmal ablakod alatt, énekemmel köszöntve a hajnalt?

Mert ha nem, miért nézel madárnak?

Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 17:29
Előzmény: #531  Törölt felhasználó
#533
Hehe, ajánlom figyelmedbe a novotrade topikot! Jól fogsz szórakozni;)))
Monster 2007. 02. 21. 16:53
Előzmény: #531  Törölt felhasználó
#532
DLPH, ne bántsd BB-t, ő egy befektető, aki hisz abban, hogy a cég, amibe fektette pénzét jól fog menni néhány éven belül, és sokszoros árfolyamon fognak forogni a részvényei a mostanihoz képest.
Ne trader szemmel nézd, hanem befektetőivel.
Én megértem őt, és ha tapasztalatlanabb lennék, én is belevettem volna most, mert van fantázia a cégben.
Azért nem vettem még bele, mert meggyőződésem, hogy realitása legkorábban hónapok (esetleg egy-két év) múlva lesz annak, hogy szárnyra kapjon, mert míg nincs a cég mögött semmi, csak tervek és költség, addig kevesen akarnak belőle részt.
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 16:40
Előzmény: #530  Törölt felhasználó
#531
Szerintem segítségre szorulsz :(
Ne haragudj rám, nem bántásnak szántam.
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 14:18
#530
Egyre több angol vagy német nyelvű weblapon jelennek meg hírek a Genesis-ről.

Az érdeklődők számára:

link

Igaz a hír nem mostani, de figyelemreméltó, hogy egyre több angol, német nyelvű honlapon fglalkoznak a Genesis-szel.

Üdv. BB

Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 13:52
#529
Sziasztok!

Nem kívánok reagálni a személyemet ért alaptalan támadásokra, alpári színvonalban megnyilvánulók "gondolataira".

Inkább belinkelek ide egy küldöldi honlapot, ahol fórumos beszélgetések zajlanak a Genesis-szel kapcsolatban.
Egyes emberek példát vehetnének a német hozzászólók normális beszélgetési hangneméről. Ott nem anyázzák egymást az eszmét cserélők, hanem segítenek egymásnak, nem lenézik egymást, ha valaki másképp gondolkozik, hanem elfogadják egymást.
Mostantól tényleg csak ténybeli dolgokat fogok ide beírni, reálisan. Nem érdemes lemenni egyes "nagyokosok" értelmi színvonalára.

Íme a weblap:

link

Kedves alpári színvonalban írogatók!

Vegyetek példát a fentebb belinkelt honlapban hozzászólók értelmes, színvonalas beszélgetéséről!
NE MENJETEK LE KUTYÁBA!

Üdv. BB
autofan 2007. 02. 21. 08:00
Előzmény: #527  Törölt felhasználó
#528
Big Broker nem egy furcsa figura hanem egy igazi se...fej!
Milyen ember aki foplyamatosan írogatta,hogy meglátjátok jövő héten ennyilesz meg annyi lesz, ilye vételek meg olyanok lesznek. Utána meg dícséri,hogy valaki vett 20 darabot....Utána másik nick néven válaszolgatott magának .És amikor elfogynak a hülyék akik erre vesznek és esik az árfolyam,leírja ,hogy ő ilyen árfolyam jövendöklésbe többet nem ír.

Remélem szarrá bukja magát egy életre!!!!
Akik meg erre vettek sajnálom őket.

Egyébként neg a nagy tulajoknak ha van eszük ,ilyen áron kitömik a spekiket.....Ők tudnak bármikor tőkét emelni 400-500 Fton azt hiszem

Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 03:57
Előzmény: #526  Törölt felhasználó
#527
BigBroker24 érdekes egy figura vagy !
Először azt hittem valami profi MLM-es vagy ilyesmi vagy, de most mást gondolok.

Tulajdonképpen ebben a topicban a kezdetektől elmondod ugyanazt más és más formában újra és újra. Mindegy igaz vagy sem, addig ismétled ugyanazt, míg elhiszik.
Nem is tudom honnan ismerős ez a módszer:)

Mindenesetre köszönöm neked, ennyire jókat már nagyon rég nevettem. Nélküled ez nem jöhetett volna létre :))
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 03:11
Előzmény: #525  Törölt felhasználó
#526
Könnyesre röhögtem magam , a végén már a székről is majdnem leestem, mire végigolvastam ezt a topicot.
Ez egy érték. Kabaréban a helye.
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 03:00
Előzmény: #524  Törölt felhasználó
#525
Nem tudom sírjak, vagy nevessek.
Ez őrület. Ha nem a saját szememmel olvasom, nem hiszem el , hogy ilyen is van.
Lehet hogy az egész elmúlt 1 év forgalmát ennek a semminek ti csináltátok?
1090-en melyikőtök vett bele? Tartja még?

Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 23:44
#524
Monsternek teljesen igaza van!!

Ez a legjobb befektetés!!
Nyugis részvény, mert, ha lemegy, akkor azért kell várnom, hogy ismét felmenjen az árfolyama..a vételi szintre. :-))))
Nem kell stresszelni rajta, ezért jó hosszabb távra tervezni.

Könnyedén kell venni és sikerülni fog itt minden!

Egyszerû az élet..a tõzsde is..:-))

Szép álmokat!

Monster 2007. 02. 20. 23:32
Előzmény: #522  Törölt felhasználó
#523
Mercurius, ne legyél türelmetlen!
Ha vettél már, ücsörögj benne, pár év, és sokat kaszálhatsz:)
Ha még nem vettél, akkor meg nem értem a problémát:))
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 23:14
Előzmény: #521  Törölt felhasználó
#522
Igen! Lassan lehet chipset is hozni, meg kekszeket, üditőket. Főzhetnénk teát is. Egész jó hangulat lesz itt... Tök jó ez az egész. Az meg hogy a Novotrad részvény árfolyama esett kvázi 22%-ot 1,5 hónap alatt az senkit sem kell hogy izgasson. Végülis nem ezért vagyunk itt...
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 22:59
#521
Köszi Haver!

Jó érzés ilyen fórumba beírni, ahol ennyi figyelmes emberke van!

Látszik már, hogy egyre nagyobb itt a közösségi szellem!!

FŐ AZ ÖSSZEFOGÁS!

Becsülöm az igyekező emberek jó szándékát!
Egyre színvonalasabb ez a fórum! :-))))

Üdv. BB

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek