Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 12. 18. 19:13

FUSO: RALLY!!!  

ÜDVÖZLÖK MINDEN FUSO RÉSZVÉNYEST ÉS SZIMPATIZÁNST ÉS KÍVÁNOK NEKIK SOK SIKERT ÉS JÓ FÓRUMOZÁST!:-)



(Ellenben megkérek minden rosszindulatú, gyűlölködő, rágalmazó, részvénnyel nem rendelkező fórumozott, hogy ezt a fórumot kíméljék meg a jelenlétüktől és a károgásuktól! Köszönöm!)


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2015. 02. 03. 17:09
Előzmény: #8535  Törölt felhasználó
#8540
felőlem olyan tv-t hozol amilyet akarsz a fideszes haverjaiddal
exmnbs1 2015. 02. 03. 17:08
Előzmény: #8535  Törölt felhasználó
#8539
sajátoddal verd a csalánt és a saját magadat osztogasd be

ez egy tolvajrv, ne akarj bele üétetgetni senkit
Törölt felhasználó 2015. 02. 03. 16:46
Előzmény: #8537  kbr
#8538
üdv.ez nekem szólt? bocsi,de lehet valakivel összetévesztesz.én abszolút nyugodt vagyok,a béke szigetén lakom.:)
ha véletlen nekem is szántad,természetesen nem gond. Te mit gondolsz az OTT-ONE (ex fuso) cégről? Hosszabb távon látsz Te is benne fantáziát? Én ezt a részvényt befektetésnek vettem inkább,nem rövid távra.üdv
kbr 2015. 02. 03. 15:51
#8537
Nyugodtan dőlj hátra ne idegeskedj.A fundamentum adott,csak idő kérdése,hogy megtud jó volt -e a megérzésed.
Törölt felhasználó 2015. 02. 03. 15:28
Előzmény: #8534  kisstomi5545
#8536
visszatérve a Fusora, átkeresztelt nevén OTT-ONE Nyrt-re, úgy látszik ma is pihen egyet a részvény. lehet,hogy téli álmát alussza a fuso?? :)
azért én bizakodó vagyok még mindig. meglátjuk mi lesz.
Törölt felhasználó 2015. 02. 03. 15:11
Előzmény: #8529  exmnbs1
#8535
ex!
sajnálattal nézem,hogy nincs semmi érdemi reakciód a múlt hét pénteki hozzászólásommal kapcsolatban :-(( pedig érdekes téma, és tudtommal a legtöbb topikban egész nap aggódsz a kisbefektetőkért,ami szép és jó is,de ha ennyire tenni akarsz a kisbefektetőkért és tenni akarsz valamit a mutyizó cégek ellen,akkor miért nem csinálsz,eszközölsz valamiféle összefogást a kisbefektetők körében a törvényi változások szigorítása érdekében? amit én is fölvetettem a múlt pénteki beírásomban. kéne csinálnod valami összefogást nemes célok érdekében, nem gondolod?Te vezető személyiségű vagy,cselekedj is valamit ne csak irkálj a fórumokba millió hozzászólásokat egész napokon át!
no én mentem.. szép napot mindenkinek!
kisstomi5545 2015. 02. 02. 17:37
Előzmény: #8527  Törölt felhasználó
#8534
Fusonak ma nem volt kedve kinyitni :)
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 12:19
Előzmény: #8529  exmnbs1
#8533
kedves ex!
mit reagálsz a pénteki hozzászólásomra? mi a véleményed az abban leírtakról? kiváncsi vagyok a véleményedre.
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 12:02
#8532
bocsánat a duplázásért,beragadt a billentyű...
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 12:01
Előzmény: #8529  exmnbs1
#8531
tavaly év vége felé,azért voltak elég nagy kötések és több olyan nap is,amikor több 100 k volt a napi forgalom.szóval szerintem ebben tévedsz,voltak itt nagy kötések. 7 Ft-ig elég nagy pakkokat vettek ki, szerintem ezért is nincs benne nagy esés, megvolt a korrekció 5 Ft-ig, innen fordult és most konszolidáció van.
lesz itt még nagy pörgés szvsz.!
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 12:01
Előzmény: #8529  exmnbs1
#8530
tavaly év vége felé,azért voltak elég nagy kötések és több olyan nap is,amikor több 100 k volt a napi forgalom.szóval szerintem ebben tévedsz,voltak itt nagy kötések. 7 Ft-ig elég nagy pakkokat vettek ki, szerintem ezért is nincs benne nagy esés, megvolt a korrekció 5 Ft-ig, innen fordult és most konszolidáció van.
lesz itt még nagy pörgés szvsz.!
exmnbs1 2015. 02. 02. 11:57
Előzmény: #8528  Törölt felhasználó
#8529
olyan hülye nincs
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 11:32
Előzmény: #8527  Törölt felhasználó
#8528
aha,néztem.jól néz ki a könyv.
elég kevés az eladó könyv alapján tényleg, ha valaki mondjuk 100k-s vagy 200 ks pakkot szeretne venni, akkor lazán 8-10 Ft körül találná magát az árfolyam szerintem.
meglátjuk mi lesz,én kiváncsian várom a híreket.
szerintem nem is feltétlen baj,hogy nincs itt őrült ralli,így legalább az árfolyam is stabilabb a jelek szerint is.
Törölt felhasználó 2015. 02. 02. 11:16
Előzmény: #8526  Törölt felhasználó
#8527
45000 eladó 7.1 ftig.
Törölt felhasználó 2015. 01. 30. 16:40
#8526
visszatérek az OTT-ONE-hoz.
kiváncsian várom, hogy mi lesz itt és mi lesz az új stratégia.
kellemes hétvégét!
Törölt felhasználó 2015. 01. 30. 16:33
Előzmény: #8523  kisstomi5545
#8525
ja és kiemelem nem vagyok jogász, de az általam leírt tartalmi irányba kéne elmenni a törvénykezésnek!
szóval mindenki boldog lenne, és tuti egyre kevesebb mutyizó tőzsdei cég lenne a BÉT-en, ha lenne egy cégvezetést is büntető törvényi paragrafus! vagyonzárral,stb...
megtisztulna a BÉT a mutyis cégektől, visszaszorulna a mutyizás és a tőzsde is jobban működne, akár a forgalom is nagyobb lenne.
mivel tuti a sok mutyis cégnek szerepe volt egy jelentős részt a befektetők megcsappanásában, ezáltal a forgalom csökkenésében a BÉT-en! mivel mennyi és mennyi millió és akár milliárd Ft égett el! sajnos... reméljük lesz jobb is minden!
Törölt felhasználó 2015. 01. 30. 16:26
Előzmény: #8522  exmnbs1
#8524
céges büntetést láttam már,pl. BTEL-t, Hun Miningot, és Fusot is büntette már az MNB!
Viszont sajnos abban igazad van,hogy a vétkes,mutyizós cégvezetőket nem büntetik-ez gondolom jogszabályi hiányosság. én magam sem értem,hogy miért nincs olyan jogszabályi környezet,hogy igenis a vétkes cégvezető, cégvezetés is kapjon kemény szankciókat, pl. feleljen a cégvezető a saját vagyonának azon részével, amekkora mértékű kárt okozott a részvényeseknek, befektetőknek (netán kötvényeseknek). Arányosság bevezetése, azaz legyen igazságos a büntetés mértéke! A bűnelkövetés mértékének függvényében a cégvezető részleges vagy teljes vagyonának zárolása, majd a bizonyítás után, annak szétosztása a megkárosított részvényesek, befektetők között. én pl. ilyen jellegű törvényeket vezetnék be, hogy legyen rend a BÉT-en és ne lehessen büntetlenül kifosztani a részvényeseket! ez a btel is nagyon durva,hogy nincsenek még börtönben a vezetők? de ez most nem az a topic...

szóval én OTT-ONE kisrészvényesként örülnék, ha pl. az MNB a Fusora kiszabott bírságot (ha jól emlékszem 10 millió Ft)inkább Lázáron,és a vétkes cégvezetésen hajtaná be! :-)
én örülnék neki, ha ilyen törvénykezés lenne itt a BÉT-en és szerintem pl. a BTEL-részvényeseket,kötvényeseket sem lehetett volna ennyire kisemmizni, ha már korábban ilyen törvények lettek volna, amit említettem példának. de soha nincs késő, a további mutyis cégeke megakadályozandó, még most is ideje van meghozni kemény, cégvezetőt büntető törvényeket! össze kéne fogni egyszer végre az összes tőzsdézőnek, befektetőnek itt a BÉT-en és egy ilyen törvénykezést valahogy kieszközölni a BÉT-vezetéstől, MNB-től. összefogás kéne!
kisstomi5545 2015. 01. 29. 14:32
Előzmény: #8522  exmnbs1
#8523
Stocking nak mgvan a véleménye, amit kifejtett, érvelt mellette!
Te mire alapozod ezt a nem lesz ebből semmit?
exmnbs1 2015. 01. 29. 13:21
Előzmény: #8520  Törölt felhasználó
#8522
hány büntetést láttál már?
a céget büntetik általában ahogy itt is

nem lesz ebből semmi
Törölt felhasználó 2015. 01. 29. 13:03
Előzmény: #8517  exmnbs1
#8521
Viszont most egy új cég van itt, hagyni kell időt az új cég menedzsmentjének, hogy bizonyítson a kemény munkával! ők tényleg elég jó, elismert szakemberek, neten is utánuk lehet olvasni!
A másik meg, hogy a fuso azért mégis elért már valamit, azaz ott vannak a nagy tv gyártó cégekkel a megkötött szerződések és a fuso prémium szolgáltatás, ez szerintem jó dolog, nekem is tetszik ez az online mozifilm szolgáltatás, filmnézés előfizetéssel.
ebben van jövő! (USA-ban az illegális torrent filmletöltő oldalakat sorra zárják be és kapnak kemény büntetéseket a torrent oldalak üzemeltetői, filmletöltők is-és ez egyre több európai országban van így! - és a törvényi változások globálisan is kedveznek a legális előfizetős filmletöltős, filmnézős weboldalak üzemeltetőinek, online videótékáknak!)

aki nem lát benne fantáziát, az meg nee vegyen a részvényből, ilyen egyszerű!
én azt mondom, elég kockázatos befektetés, nem érdemes beszállni ebbe kisrészvényeseknek!

Topik gazda

stockfighter
3 3 1

aktív fórumozók