Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 12. 18. 19:13

FUSO: RALLY!!!  

ÜDVÖZLÖK MINDEN FUSO RÉSZVÉNYEST ÉS SZIMPATIZÁNST ÉS KÍVÁNOK NEKIK SOK SIKERT ÉS JÓ FÓRUMOZÁST!:-)



(Ellenben megkérek minden rosszindulatú, gyűlölködő, rágalmazó, részvénnyel nem rendelkező fórumozott, hogy ezt a fórumot kíméljék meg a jelenlétüktől és a károgásuktól! Köszönöm!)


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kbr 2015. 01. 22. 11:04
#8480
A bírság a Home-Sys Kft.-re vonatkozik,neki kell perkáni.
exmnbs1 2015. 01. 22. 11:01
Előzmény: #8476  Törölt felhasználó
#8479
bennfentes beültető az új nick???
exmnbs1 2015. 01. 22. 10:57
Előzmény: #8477  ronmabk
#8478
soha napján
előbb a 20 vagy hány millás bírságot kéne perkálniuk
ronmabk 2015. 01. 22. 10:47
Előzmény: #8476  Törölt felhasználó
#8477
Nézzétek meg az ittott.tv -t, ha összedobnak a Fuso-s alapokkal egy ilyet, és tesznek hozzá kellő marketinget, hogy megismerjék az emberek, akkor ez most még nagyot szólhat!
Januárra ígértek bemutatkozást, az új vezetőségtől, kíváncsian várom, de jobban érdekel, hogy mikor tudják indítani a szolgáltatást.
Nagyon remélem, hogy a TV-s és stúdiós szerződések továbbra is élnek.
A szereplők egyébként szerintem régebbről ismerősök szóval nagyon nagy váltásra nem számítok, de eredményre végre igen.
Törölt felhasználó 2015. 01. 22. 10:33
Előzmény: #8475  kisstomi5545
#8476
Szerintem is van fantázia az OTT-tevékenységben! Szvsz. valamekkora kis pakkot is érdemes ebből tartani, mert mi van akkor, ha tényleg lesz belőle valami akkor az árfolyam a többszörösére is mehet ...

Igaz, hogy elég üres a könyv, a vevői, és az eladói is, viszont azt is látni kell, hogy az ajánlati könyv nem minden, pl. a ma reggeli vevő is hirtelen érkezett, azaz az nem jelent semmit, hogy az aukció időtartama nagy részében mennyien állnak be vevőnek, eladónak a könyvbe, mert ahogy láthattuk már az aukció lejárta előtt 1-2 perccel is hirtelen megjelenhet nagyobb vevő vagy eladó...

Én is így vagyok vele, egy pakkot tartok középtávon, akár évekig is ebből, ha meg ismét lemenne netán 3 Ft környékére, na ott nagyon erős vétel nálam, mert onnan ismét hamar fölmehet 6-7 Ft-ra és lehet egy duplázás benne vagy többszörözés is akár benne...
kisstomi5545 2015. 01. 22. 10:26
Előzmény: #8473  Törölt felhasználó
#8475
Én látok fantáziát ebben az OTT tevékenységben!
Ha egyszer eljutna addig a cég hogy csinálná is valami értelmeset akkor még bármi megtörténhet!.

Lehet hogy eddig tartott csak a a korrekció, de azért azt is látni kell hogy 3-ig nagyon kevés a vevő...

Személy szerint amíg nem jön hír nem látom értelmét hogy eldobjam, sőt ha lentebb megy még veszek én is egy nagy pakkot!
Törölt felhasználó 2015. 01. 22. 10:24
Előzmény: #8472  kisstomi5545
#8474
igen, érdekes.
ment az erőlködés még tegnap, hogy 5 Ft alá menjen, de nem sikerült, és most láss csodát, 6 Ft-ról megvették az eladókat!
akár mehet újra vissza 7 Ft közelébe és fölé is, ha még valami jó hír is jönne, legalább a tervekről, az új stratégiáról...
meglátjuk mi lesz, én már kivárom, és úgy érzem (persze ez csak megérzésem, és nem biztos, hogy bejön), hogy nem lesz már újra 3-4 Ft környékén, hanem 7 Ft-ról 5 Ft-ig tarthatott a korrekció és most ismét veszegetik...
meglátjuk hogyan tovább...
6-7 Ft-ról elég sokat megvettek év végén...
Törölt felhasználó 2015. 01. 22. 10:11
Előzmény: #8471  kisstomi5545
#8473
Így van, jöhetne már valami hír a cégről!
Kiváncsi vagyok mi lesz ebből, és arra is, hogy vajon visszaesik-e az árfolyam újra 3 Ft-ra, ha igen, akkor ott nálam erős vétel!
de a tőzsdepszichológiát és a tapasztalatokat ismerve, ha sokan várják ismét 3-4 Ft-ra és ott ismét vennének, akkor oda már kis eséllyel megy csak vissza az árfolyam...

Szvsz. a tegnapi 5 Ft körül lehetett a korrekció vége, év végén 7 Ft volt a max., onnan korrekciózott most pár hetet, de szerintem itt már a jelek szerint megjelennek a vevők ismét.
Ha még valami jó, pozitív hír is jönne egyik héten, akkor mehetne ez 10 Ft-ig is, vagy afölé.
Jó lenne tényleg, ha egy normális, nem kamuzós, valós gazdasági tevékenységet végző cég lenne ezentúl, új név is van már...
Az előző vezetés ellen szerencsére eljárások, feljelentések, ha jól olvastam, ez így van rendjén.
kisstomi5545 2015. 01. 22. 09:10
Előzmény: #8470  Törölt felhasználó
#8472
T kategória! :D
Innen lehet sejteni hogy valaki tud már valamit! :D
30k 6Ft nemrossz nemrossz
kisstomi5545 2015. 01. 20. 15:52
Előzmény: #8470  Törölt felhasználó
#8471
Igen sajnos ez kicsit kellemetlen ez a csönd..
Addig meg ameddig nem jön hír nem lesz érdemi változás
Biztos nem dobom el a pakkom még ha mínuszos is lesz
Elég ide egy hír hogy csinálnak végre valamit, az is jó lesz, pláne ha tényleg csinálnak is valamit :D
Törölt felhasználó 2015. 01. 20. 15:37
Előzmény: #8465  Törölt felhasználó
#8470
köszi szépen!
átolvastam, ebben mintha lenne fantázia hosszabb távon, mármint az OTT-piacban.
kiváncsi vagyok milyenek lesznek az új tervek,stratégia...rég jött már hír a cég háza tájáról...
Törölt felhasználó 2015. 01. 20. 15:35
Előzmény: #8464  exmnbs1
#8469
kösz az infót, utánanéztem, nagyon durva az egész!
szerencsére lemondott az előző vezetőség! milyen az új vezetőség? úgy látom még nincs új elnök,vezérigazgató...
Törölt felhasználó 2015. 01. 20. 15:32
Előzmény: #8463  kbr
#8468
köszi az infókat!
tudatlan vagyok, ezért kérdezősködöm.:)
kbr 2015. 01. 20. 13:12
#8467
Az új cégtagokat nem érinti!Már tudtak róla, azért volt a személycsere.Viszont hiányolom én is, a felvázolt jövőképet.
Törölt felhasználó 2015. 01. 20. 13:07
Előzmény: #8465  Törölt felhasználó
#8466
link

régi 2013as
VILLÁMINTERJÚ LÁZÁR CSABÁVAL, A HAZAI FEJLESZTÉSŰ FUSO.TV-T MŰKÖDTETŐ FUSO ECOSYSTEM NYRT. ELNÖKÉVEL
Mekkora az okostévék (valamint a hálózatra kötött eszközök révén „felokosított” televíziók) piaca Magyarországon?

Óvatos becslések szerint körülbelül 500 ezer az eladott és már az otthonokban található okostelevíziók száma. A megfelelő, magyar nyelvű tartalom hiánya miatt azonban nem nagyon kötik rá ezeket az internetre. Azon dolgozunk több tévégyártóval, hogy ezen készülékeket összekapcsolják a fogyasztók a világhálóval. Arra vonatkozóan nem bocsátkoznék becslésekbe, mennyit csatlakoztatnak ma ezek közül az internetre.

Mely területek válhatnak üzleti szempontból értelmezhetővé? Melyek lehetnek az elsők: digitálistartalom-értékesítés, célzott ajánlatok, video-on-demand vagy egyéb?

Ezek kombinációja lesz a nyerő megoldás. Egy olyan rendszert fejlesztettünk, amely nemcsak preferenciáknak megfelelő digitális tartalmat ajánl és értékesít, hanem a médiafogyasztási szokások alapján termékeket és szolgáltatásokat is. Technikailag nincs különbség ezek között.

Mely tényezők hátráltatják vagy segítik a t-commerce elterjedését?

Egyértelműen segíti az úgynevezett internetre köthető okostévék térnyerése, a félmilliós becsült készülékszám már nem elhanyagolható. Hátráltatja ugyanakkor maga a magyar piac: nehézkesek a fizetési megoldások, még bizalmatlanok a felhasználók. Ez utóbbi kelet-európai jelenség, itt a kártyás fizetés még mindig kuriózum, Nyugat-Európában viszont már nem akadály.

Tudna-e megvalósult magyar és külföldi t-commerce-példát említeni?

A magyar piacról nem tudok még gyakorlati példát mutatni, de külföldről is csak olyat tudnék, ahol a t-commerce-nek csak bizonyos részét valósították meg. Tudtommal annyira összetett és komplex megoldás, mint a fuso, még sehol nem született.

Milyen lesz a telefon és a tévé kapcsolata a jövőben?

A telefon – mivel személyes tárgy – lesz az a platform, amely képes lesz a televízióval kommunikálni, és a célzott hirdetések, ajánlatok akár azon is megjelenhetnek, miközben az egész család a nappaliban tévézik. A telefon veszi majd át a fizetési feladatokat is (például MasterCard Mobile, PayPal, NFC-s fizetési megoldások segítségével).
Törölt felhasználó 2015. 01. 20. 13:05
Előzmény: #8462  Törölt felhasználó
#8465
link
link

ilyesmit képzelj el.
exmnbs1 2015. 01. 20. 12:58
Előzmény: #8461  Törölt felhasználó
#8464
még jön hozzá a per is a tőkeemekési csalás miatt
kbr 2015. 01. 20. 12:52
#8463
Lapozz vissza a 8408számú bejegyzésre.Luiguzi bemásolta, ott mindenről tudsz olvasni, és talán a választ is megkapod.
Törölt felhasználó 2015. 01. 20. 12:32
#8462
mi ez az új név? Foso-One? :-)))

de most komolyan mi ez az új stratégia? közgyűlésen volt valaki?
Törölt felhasználó 2015. 01. 20. 12:30
Előzmény: #8460  exmnbs1
#8461
köszi a mélyreható, részletes elemzői választ. :-)))
netán még valaki, aki überelni tudja az előttem szóló személy válaszát? :-)

Topik gazda

stockfighter
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek