Topiknyitó: Törölt felhasználó 2004. 05. 26. 11:18

Freesoft részvény  

Érdeklődöm, hogy ki mit hallott erről az új dologról, Vajon érdemes belecuccolni? Lehet hasonló sikersztorit láthatunk majd, mint a Graphi és az Econet esetében? Minden esetre én a cégnek még nem láttam a mérlegét, nagyjábólsemmit nem tudok róla. Az equilibror-nál és a Concorde-nál lehet majd jegyezni, de ott sem tudtak semmit sem mondani róla. Csak annyi valószínű, hogy júliusban indul majd a jegyzés illetve utána a tőzsdei bevezetés.
Üdv,
Hotf ace
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
realmadrid 2009. 11. 12. 11:14
Előzmény: #6418  Törölt felhasználó
#6420
Érdekes tegnap is nyomták le , 2058-nál megfordult, ott jelentkezett vételi erő, valakinek kell 2100-on is.
Törölt felhasználó 2009. 11. 12. 10:59
Előzmény: #6418  Törölt felhasználó
#6419
aktuális kolléga még mindig az elgurult gyógyszerét keresi a lufis topikban:)))
Törölt felhasználó 2009. 11. 12. 10:31
Előzmény: #6416  Törölt felhasználó
#6418
szeretném már a saját szememmel látni:)
DMolnar
DMolnar 2009. 11. 12. 10:15
Előzmény: #6416  Törölt felhasználó
#6417
lehetne korábban is, karácsonykor nem szeretnék ezen aggódni :)
egyébként benne van egy nagyobb emelkedés is és ahogy látom 2100-nál nem nagyon akarják lejjebb engedni.
Törölt felhasználó 2009. 11. 12. 09:58
#6416
Üdv,egyre inkább úgy látom hogy benn van a levegőben egy 20-30%-os rally,előbb utóbb átteszik 2600-700-ra a papírt.Addi pediglen fölözgetik a remegők pakkjait.Kb.4hónap múlva ez bejöhet,nem?
-vélemények?
Törölt felhasználó 2009. 11. 12. 09:55
Előzmény: #6413  Törölt felhasználó
#6415
egyszer tényleg úgy kilő majd, hogy pislogok és lemaradok. de hátha nem, próbálom követni a híreket. (bár a free-nél nem kell izgulni, nem árasztanak el infókkal...)

link
Törölt felhasználó 2009. 11. 12. 09:48
Előzmény: #6413  Törölt felhasználó
#6414
Jó reggelt!
VALAKI megint venni szeretné 500-asával 2100-on miután 30 db-al leöntötte.... Milyen érdekes.... És rajtunk kisbüfiken múlik, hogy eladjuk-e a vmilyen brókernek, benfentesnek, aktuálisnak, vagy ki tudja kinek... :-)
Törölt felhasználó 2009. 11. 12. 08:29
Előzmény: #6412  Törölt felhasználó
#6413
Egyetértek.
Most már csak pár száz embert,vagy egy milliárdost kell még meggyőznünk az elméletünk helyességéről..:)
Törölt felhasználó 2009. 11. 12. 08:22
Előzmény: #6411  Törölt felhasználó
#6412
Nem értem, mit keres ez a részvény 3000 ft. alatt.
Most akciós még.
Törölt felhasználó 2009. 11. 11. 22:12
Előzmény: #6344  DMolnar
#6411
sziasztok, jó estét! most nincs free-m. de amikor jöttek a hírek, vettem záróban egy keveset 2215-ön. elkapott engem is a jókedv és nem tettem be másnap stoppot 2300-ra. úgyhogy örültem, hogy ki tudtam belőle ugrani nullán, megijedtem. ültem már benne zuhiban... de fél szemem a fórumon, majd ha jönnek az eredmények, jövök én is. a palacsintasütés még ahogy elnézem sokáig várat magára :-(

gilgalad 2009. 11. 11. 21:55
Előzmény: #6409  Törölt felhasználó
#6410
Köszönöm az infókat! Az tény, hogy a trendekbe kell beállni, és akkor össze lehet kattintgatni ezt-azt. Ehhez higgadt fej kell és olykor be kell látni a tévedést :-)

Hogy ne csak off legyen, lassan én kezdem belátni, hogy a Free-s belenyúlásom fél-egyéves időtáv lesz számomra, ha esetleg így alakul, az sem baj szerencsére. Napira majd remélhetőleg a másik két instrumentumból hamarabb ki tudok szállni. Középtávon (1-3 év) szép hozamot is termelhet eme papír, minden türelem és menedzselés kérdése.
Törölt felhasználó 2009. 11. 11. 21:34
Előzmény: #6408  gilgalad
#6409
Én a Buda Cash demóját töltöttem le, abból is a Pro-t, elég összetett, főleg az eBroker után, de bele lehet jönni. Pár napja a Stock Quality Services Zrt.-től kerestek meg, mivel regisztráltam valahol, talán az elemzésközpontnál. Ők is ajánlották a demójukat kezdésként, de azzal még nem volt időm foglalkozni. A lényeg hogy nem kell minden áron pozit nyitni, ha ezt megállja az ember és jó a stratégiája, akkor - én most úgy látom - jövedelmezőbb mint a tőzsde. A forex-en jobban érvényesül a trend, mivel nem tudják holmi alapok akár 1 óra alatt is jelentősen elmozdítani az árfolyamot, mint egy részvénynél. Mindenesetre sok sikert hozzá, úgy látom hasonló cipőben járunk.
A többiektől pedig elnézést az off-ért!
gilgalad 2009. 11. 11. 21:12
Előzmény: #6407  Törölt felhasználó
#6408
Szia SanyiGabi!

Megkérdezhetem mely cégnél fogsz forexezni? Én most a héten kezdem el gyakorolgatni két demon, klassz, de élesben azt hiszem jobban őszülnék. Mindent összevetve óvatosan én is kipróbálnám minimális összeggel, persze addig ki kéne ülnöm a bukókat...

Szóval, ha esetleg megosztanád melyik cégnél tervezed a kereskedést?

Köszi
Törölt felhasználó 2009. 11. 11. 20:45
Előzmény: #6406  realmadrid
#6407
Elnézve a Synergon jelentését, meg az azt követő szenvedést az árfolyamban, ettől sem várok túl sokat. Többet várnék a 4.től, hiszen az uccsó a legerősöbb az informatikai cégeknél + addig hátha beérik pár konkrét szerződés is (bár abból még nem lesz rögtön bevétel, de attól még lehet árfelhajtó hatása), nem csak keretmegállapodás. Abba jobban bele lehetne kapaszkodni.
Meg már inkább forexeznék, de azért nem akarom szaré-hugyé' eldobálni a papírjaimat. Így még van vagy 2 hónapom, ha minden igaz és elfogadják a tervezeteket az adóváltozásokról, akkor jövőre ott is 20% lenne "csak" az adó, illetve a bukót el lehet majd számolni a nyerővel szemben, nem úgy mint most, hogy +100, meg -100-on van -36e bukód, ami az adófiz.köt + a kereskedési költségek. :-(
realmadrid 2009. 11. 11. 20:32
Előzmény: #6405  Törölt felhasználó
#6406
Csakhogy akkor sem engedték megindulni (múlt hét péntek) amikor jó hírek jöttek. 2348 Ft-nál mesterséges fék volt benn, több ezer darabot öntöttek a piacra, így lett 2218 Ft a záró.
Szeptemberben ugyan ilyen hírre 70 %-ot emelkedett mert senki nem fékezte. Az más kérdés hogy 2700 Ft-nál elkezdte Illyés eladni a részvényeit mert muszály volt neki, így viszont lement az ár.
Nézd meg mi ment múlt hét szerdán meg csütörtökön a hírek megjelenése előtt: aki birtokában volt a hírnek hogy vásárolt apránként ezen a két napon.
Fék igenis van, volt és ezt látva a remegő kis büfik is adták a részvényt.
Figyeld meg a pannergyt az elmúlt két-három napban, ott sem a kis befektetők nyomták vissza az árat. Régen a Berenberg szállt ki, most is valaki kiszállt mert ekkora forgalommal nem a kis büfik adták az biztos.
Q3-tól mit vársz?
Törölt felhasználó 2009. 11. 11. 19:47
Előzmény: #6404  realmadrid
#6405
Nem 2-3 napja olvasom, de egyáltalán nem ismeretlen más topikokból az effajta összeesküvés elmélet. Vajon tényleg van fék, vagy csak a jelenlévők megnyugtatására lett kitalálva? Valaki írta, hogy mikor megindulna, már valaki rögtön bedob többet, hogy ne tudjon emelkedni. Hát ezzel sajnos nem tudok egyet érteni (pedig mint írtam poziból beszélek), mivel egy-két 20-30 db-os kötést - akár milyen papírról legyen is szó - én nem neveznék megindulásnak. Persze a nagyokkal összehasonlítani botorság lenne ezt a papírt, de azért jöttek itt jó (vagy talán csak lelkesítő hírek: 55 mrd keretszerződés), mégsem robbant fel az árfolyam. Szerintem ha most valóban valaki le akarja törni az árát, nem kell túlzottan megfeszülnie, hozzáteszem SAJNOS!
realmadrid 2009. 11. 11. 19:35
Előzmény: #6403  Törölt felhasználó
#6404
A 12millás forgalom itt nem gyenge, mert ha figyeltél akkor láthattad hogy az átlagos forgalom általában 5 milla alatt van, egy egy jó hír esetén megtépik akkor magas 70-100 millás a forgalom de az ritka.
Ez a részvény meg egyébként sokszor függetlenül mozog a bux-tól. Nagy zakózásnál ez is esik , emelkedésnél ez nem emelkedik, de jó hír esetén képes pár nap alatt 50-70 %-ot emelkedni.
Az hogy most nem emelkedik az egy mesterséges fékezés miatt van, de ha vissza olvasol két három napot akkor látod az erről folyó vitát..
Üdv a klubban.
Törölt felhasználó 2009. 11. 11. 18:34
Előzmény: #6396  realmadrid
#6403
Egyáltalán nem akarok lebeszélő ember lenni, mert poziból beszélek (magasabbról sajna), de nem kellene elájulni tőle, hogy szinte napi maxon zárt, amikor szinte kivételként esett a pesti tőzsdén a mai nap. Még a csődöt is szinte megváltásként váró genesis is összeküszködött 2,4%-ot, ez meg egész nap a tegnapi zárója alatt szenvedett. Ha ilyen pluszos nap, meg az amcsik újabb rekordjai sem hatják meg, akkor mi kell még? Gyenge 12 millás forgalom mellett??? Szerintem még nem keveset kell aludni az indulásig. Esetleg az mentheti meg a közeljövőben, ha - mint lemaradót - felhúzzák a többi mögé.
Törölt felhasználó 2009. 11. 11. 18:25
Előzmény: #6399  DMolnar
#6402
Évek óta naponta ezzel kereskedem, nem tapasztaltam ilyet, kivéve, mikor vmi mutyi volt...se kép, se hang...de ez azt hiszem máshol is előfordult...
Törölt felhasználó 2009. 11. 11. 17:25
Előzmény: #6400  realmadrid
#6401
Persze vannak vágyaink:) Nyilvánvalóan mindenkinek van saját stratégiája a kockázattűrő képességének és pénztárcájának megfelelően. Olyan pénzzel játszom, amire most nincs szükségem. Inkább várok még.

Topik gazda

hotface
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek