Topiknyitó: Portfolio 2017. 04. 23. 20:07

Francia elnökválasztás: Jönnek az eredmények!  

Ugrás a cikkhez
Franciaország tengerentúli területein szombaton, az anyaországban pedig ma megkezdõdött az elnökválasztás elsõ fordulója. Az elnökválasztás elsõ fordulójának tétje, hogy melyik két jelölt kerül a második fordulóba. Erre négy
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 25. 15:40
Előzmény: #110  salve
#140
Ha nem tetszik, menj oda és szavazz Le Penre! Ja, hogy ott nincs szavazati jogod? De sajnálom... )
salve 2017. 04. 25. 15:39
Előzmény: #126  Phylaxa
#139
tökéletes diagnózis! (sajnos ez van..)
gambadoro 2017. 04. 25. 15:39
Előzmény: #137  salve
#138
tehát az usa miatt robbantotta ki a moszkovitákat elűzni akaró magyar nép a forradalmat? ez teljesen új smitt telavivben jártam egyetemre mária már tudja? lassan megtudjuk a fideszes moszkovitáktól, hogy 56 is az usa miatt volt és miattuk is bukott el
salve 2017. 04. 25. 15:36
Előzmény: #123  _Bekre_Pal_
#137
a "nono" azért nem jogos, mert a Szabad-Európa Rádiót az Usa hizta léte és finanszírozta, márpedig konkrét hagfelvételek vannak arról ahogy az a rádió a magyar adásában felkelésre buzdította, a harc fokozására a magyar felkelőket! a "híres, demokratikus nagytestvér", az usa tehát alaptalan, légbőlkapott háborús uszítást hajtott végre 1956-ban így emberek haláláért volt felelős(!) - az más kérdés h. a rádió később visszavett ebből a hangból és beszüntette a hallgatók hülyítését hiszena nyugat végül tétlen maradt és nem segítette a forradalmat - de ettől még tény, hogy így történt! és nincs rá mentség! és bocsánatot sem kértek ezért, azóta sem! abban igazad van hogy oroszs gyarmat volt akkor Mo., nos épp ezért vlt felelőtlen az Usa viselkedése akkor, az ide sugárzott rádióadóján keresztül!
gambadoro 2017. 04. 25. 15:26
Előzmény: #134  Phylaxa
#136
mi köze ennek ehhez? miért próbálsz csúsztatni? téged is ellenőrizni fognak nagyon helyesen nem való vagy nyugatra maradj a diktatúrában az kell neked ettől függetlenül, nem értem miről beszélsz ismétlem: 30 éve is volt egy halom migró svédországban nem csak magyar színes is annyi mint a szemét és akkor mi van? leírtam itt egy éve, hogy a nyugat türelme véges, és a bekeményítés a magyarokat is érinteni fogja, mert a külföldit kriminalizálják nem az arabot, hanem mindenkit azt is leírtam, hogy nem hülyék, megvárják, amíg széles társadalmi igény lesz a kirekesztésre és akkor széles körben meglépik azt is leírtam, hogy az a magyaroknak nagyon rossz lesz, ezért kár tapsikolni, később viszont rájöttem, hogy e magadfajtáknak ez kell ettől kezdve támogatom a határokat IS
szivacs
szivacs 2017. 04. 25. 15:21
Előzmény: #133  gambadoro
#135
"Nem kér többet a tömeges bevándorlásból a svéd kormányfő Stefan Löfven ígéretet tett, hogy országa soha nem tér vissza a tömeges bevándorlás politikájához, miután kiderült, hogy a pénteken négy embert halálra gázoló terrorista egy sikertelen menedékkérő volt. Stefan Löfven svéd kormányfő ígéretet tett arra, hogy változtat országa liberális hozzáállásán, kitartva amellett, hogy a 2015-ös migránsválság során megengedett tömeges bevándorlás soha nem történhet meg újra. „Svédország soha nem engedélyezi a tömeges migrációt, ami 2015 őszén volt, soha” – fogalmazott, és hozzátette: „Mindenkinek, aki nem kapott engedélyt, haza kell térnie”. A rendőrség szerint egyedül Stockholmban jelenleg több mint 3 ezer migráns él jogellenesen."
Phylaxa 2017. 04. 25. 15:19
Előzmény: #133  gambadoro
#134
Tudod azt hazudják sokan, hogy belső határellenőrzések vannak és lesznek egyre több helyen az uniós országok határain. Biztos tudsz róla, hiszen most jártál Svédországban. Le tudod írni, hogy hazugság, most voltál ott és semmi ellenőrzés nincs. :)
gambadoro 2017. 04. 25. 15:07
Előzmény: #132  Phylaxa
#133
bohóc vagy az a baj illetve nem is, jót mulatok rajtad szóval: mikor és hol jártál svédországban? 3 nap bőven elég, bár lehet, hogy a migrók addig elbújtak szerencsére a magyar migrók nem, belőlük rengeteg van
Phylaxa 2017. 04. 25. 15:05
Előzmény: #130  gambadoro
#132
Na ezt nem mesélték el a 3 napos kiruccanásodon? Útlevelet felmutattad amikor bementél? Esetleg kifelé is? :)
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 04. 25. 15:03
Előzmény: #126  Phylaxa
#131
a pénz eltávozása alatt nem a kereskedelmi mérleget értem, hanem a lopást
gambadoro 2017. 04. 25. 15:00
Előzmény: #128  Phylaxa
#130
mi változik te világjáró? mesélj a fizetett napfénykúra? gyógyszer menni most? még mindig nem olvastam: mikor és hol voltál utoljára svédországban?
gambadoro 2017. 04. 25. 14:59
Előzmény: #127  bluefrog
#129
és a svédacél meg a nokia IS miért nem utaztok kicsit?
Phylaxa 2017. 04. 25. 14:58
Előzmény: #127  bluefrog
#128
Kőkemény kapitalisták. A szociális rendszerre gondolt szerintem, de ez a migráns őrülettel már változik.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 25. 14:54
Előzmény: #114  gambadoro
#127
"elég szar a skandináv balosság nem?.... nyomorognak is miatta" nocsak, nem is hallottam még, h a norvég olaj baloldali...
Phylaxa 2017. 04. 25. 14:54
Előzmény: #123  _Bekre_Pal_
#126
"másrészt azt látjuk, mi van ma: dől be a pénz és el is távozik, ez lett volna, mi így csináljuk "Így működik az EU. Azokban az országokban, ahol a fejlett országok cégei meg tudtak venni mindent, máshogy nem tud működni. Ezt hívják szabad kereskedelemnek. Hogy miért adtak el mindent, azt kérdezd a híres rendszerváltóktól, hogy miért loptak és lopnak azt kérdezheted mindenkitől és hogy miért nem csinálunk magunk szuper dolgokat, azt kérdezd a maiaktól! Válasz? Ja azt nem fogsz kapni. :)
gambadoro 2017. 04. 25. 14:41
Előzmény: #124  gambadoro
#125
ami kitömte bár ma is kitömi az is igaz
gambadoro 2017. 04. 25. 14:39
Előzmény: #122  salve
#124
egyensúlyozni? :)))))))))))))))))))))))))))))))) állítsuk meg brüsszelt mai kitömte a zsebüket baszki ez igen egyébiránt franciaország világhatalom volt tudtad? a fél arab világot megszállta és tényleg ELAD érted? nem pénzről van szó, hanem emberhez méltó életről amihez nem kell moszkovita gazembernek lenni
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 04. 25. 14:36
Előzmény: #118  salve
#123
nono egyrészt 56 után mo. orosz gyarmat volt, nem volt feldobva, hogy bármilyen segélyt elfogadhat bárhonnan kivéve a hős szovjetunióét másrészt azt látjuk, mi van ma: dől be a pénz és el is távozik, ez lett volna, mi így csináljuk - nem mindegy, kinek adod a pénzt, másképp fogja hasznosítani a kultúrnemzet és másképp a félázsiai vagy hogy mondta a híres ember mondandód többi része elég zavaros meg kemtréles-összeesküvéses hangulatú, azzal már nem tudtam foglalkozni, de ezt muszáj volt megemlíteni
salve 2017. 04. 25. 14:27
Előzmény: #120  gambadoro
#122
tudod mi a vicces? az hogy mekkora bizonyítvány rólad az, hogy csak és kizárólag anyagiakban és pénzben, életszínvonalban tudsz gondolkodni, a pénz bizonyára is istened a fideszre meg ha igaz lenne h. bárkit szopkod (de erről persze szó sincs, csak egyensúlyozni próbál a nayghatalmak között , mellesleg a franciák is ezt teszik 100 éve, nézd meg egyformán jóban vannak pl. a zsidókkal meg az arabokkal is, sőt Putyinnak is adtak volna el hadieszközt ha az szeretett EU-d be nem vezette volna Usa nyomásra a szankciókat ) - szóval a ha a fidesz az szopkodó, akkor a másik oldal is szopkodó, csak éppen Usa szopkodó, ami neked már bizonyára teljesen rendben van, igaz? ha az én véleméynemre vagy kíváncsi én azt mondom a nagyhatalmakról: egyik kutya, másik eb! de te istenítsd csak tovább az imádott skandinávjaidat is, egyéltalán, miért nem élsz már Stockholban? hiszen tőzsdézni onna is tudnál, és nem kéne k-európai bérekért dolgoznod (már ha a tőzsdézésen kívül másból is élsz itt) gondold át, a skandinávok jó fejek, és van ott sok szép migránsfiú no meg lányok is ;-)
szivacs
szivacs 2017. 04. 25. 13:46
Előzmény: #119  gambadoro
#121
Nekem írta EnemyOfThePeople, hogy macron gyíkember, ami szerintem hülyeség és próbáltam cáfolni. Miért, szerinted is gyíkember?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek