Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:58
Előzmény: #10359  Törölt felhasználó
#10360
Le a kalappal tadzso. Nem sokan vállalják fel az ilyen barátságokat/ismeretségeket. Vagy épp halkan, de némán (persze közben szembe mosolyogva) megvan a véleményük.
Nem sok ember ad valóban tiszta lapot.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:50
Előzmény: #10357  szarvasvadasz
#10359
Vagy az is lehet, hogy a lány is és a srác is emberből van.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:48
Előzmény: #10356  Törölt felhasználó
#10358
Azt még hozzá tenném, hogy a "génsebész strici" időközben belépett az egyik hazai pártba, és a mai napig is az önkormányzatban dolgozik.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 01. 02. 13:47
Előzmény: #10356  Törölt felhasználó
#10357
Hát nem tudom, akkor ez Stockholm-szindróma lesz a lány oldaláról, amihez Lima-szindróma társul a srác részéről.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:37
Előzmény: #10354  Törölt felhasználó
#10356
Egy tag, akit még tizenéves koromból ismerek, 20 évvel ezelőtt lányokat hozott át Romániából. VII-VIII. kerületben a keleti környékén dolgoztak neki. Aztán 2-3 év után egyszer csak feleségül vette az egyiküket. 3 hete voltunk náluk vasárnapi ebéden. Az asszonyka nagyon kitett magáért az ebéddel, utána pedig átment a két kis leányukkal tanulni. Most, hogy így belegondolok, lehet a tag egy génsebész?
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:32
Előzmény: #10354  Törölt felhasználó
#10355
aha... te a hivatásosokról beszélsz, én meg nem.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:29
Előzmény: #10353  Törölt felhasználó
#10354
ha én lennék és én lennék a legnagyobb ribanc futtató pasi a földön , sosem jutna eszembe egy csajszit paszírózni egy két gyerekre és az oviba hordani őket ..persze előtte kiolvasva benjamin spock-ot , és szerdán , szombatonként illdelmesen istenfélően keeefééélgeeetüüünk ..

mert az egyik csodaszép , már 5 éve jól termelő kurvába beleszerettem , aki meg h g wells-t olvasva rájött a szerelem és család fontosságára és e gyümölcsökből fakadóan a gyönyör más dimenzióira

ergo itt és anakronisztikusan : lola=éva

a ribancot üti a párja mert strici, a ribanc meg csórja a pénzt a stricitől amit ő keresett meg

c'est la vie !

rám semmi nem vonatkozik, mert se nem vagyok ribanc, se nem strici

Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:16
Előzmény: #10348  Törölt felhasználó
#10353
Egyébként meg fordítsd meg a sztorit.
Ha te csaj lennél, olyan lennél akinél a Lilit energiák a dominánsak.
Vagyis szerinted egy ribanc. Tehát akkor te sosem lehetsz hűséges pár? :o)
Valamiért csak ott vagy a mostani csajod mellett X éve hűségesen. Vagy?
Akkor mégiscsak változik a dolog.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:16
Előzmény: #10341  szarvasvadasz
#10352
na végre ...

te is már sejted honnan jő a csizió /bocs! -az áldás ..

de ha nem vagyunk életszerűek és nem látunk át a szítán és áltatjuk és meg is magyarázzuk is vígan magunknak hogy az irány adott /illetve lefeküdtünk neki, megadtuk magunkat neki/ akkor valóban az elhaló szakaszban vagyunk ,és senki nem is segíthet rajtunk mert nincs rajtunk kívül amúgy sem senki..

majd jön a föld rekultivációja és akkor megint lehet hinni elölről /de nem lesz az se másképp mert az ember agya determinált ..hacsak nem ..nem emberként hanem pl. lóként születünk újjá - több hülye ribanc tévelygése miatt esetleg /mert akkora már azt is csipázza , hogy a ló tejjel fizetett , mert addigra a föld a zsét mind eltőzsdézte /
apocca
apocca 2012. 01. 02. 13:14
Előzmény: #10348  Törölt felhasználó
#10351
No de, ha az a gyenge (és segítségre szoruló) útszélére kitett hölgy a fity uláról és fak análról álmodozik?:)
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:05
Előzmény: #10348  Törölt felhasználó
#10350
Hogy milyen egy nő nem partner függő?
Dehogynem!
Persze vannak domináns vonások, de hidd el, nagyon nagyon sok múlik azon, hogy hogy bánik egy férfi a nővel.
De ez fordítva is igaz.

Egyébként meg szerencsétlen Lilitből most ribancot csináltunk, pedig csak a nőiességet szimbolizálja.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 13:05
Előzmény: #10348  Törölt felhasználó
#10349
Azért mert valamit még nem tapasztaltál meg, az nem jelenti azt, hogy nem létezik. Nekem mindkét variációval van tapasztalatom, és szerintem sokan másnak is. Egy kapcsolatban a partnerek folyamatosan formálódnak, vagy szétválnak.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 12:54
Előzmény: #10338  Törölt felhasználó
#10348
dehogy utálom lilit ..rengeteg boldog percet és egyebet köszönhetek nekik ..

csakhogy én nem mosom össze a kettőt..

egyébként jót nevettem ...

a ribancból sosem lehet jó anya .. és az évák meg sosem lehetnek ribancok - még ha akarom akkor sem /úgy általában

ez nem partner függő cucc, ez gén, identitás vagy természet meg millió egyéb más ..

lilinek évának sosem volt előtte partnere .. oszt olyanok amilyenek és gyárilag

azé mán ne csináljunk úgy, hogy a lola meg éva mindig is mellette levőnek a szara vagy éppen a zsenialítása ,mert egyébként a csajszik csak úgy sodródnának bele a vakvilágba addig üres aggyal és várják az irányt vagy az útelágazást ..

na neeee...

/és majd jön valaki oszt kihozza vagy éppen elmulasztja belőlük ezt -azt

vicceltek ..ugye ?

nem azé ismerkedek ribanccal hogy jó és szorgalmas anyát hozzak ki belőle, de ő sem azé teszi ki a plasztikázott csöcsét úton útfélen hogy megmutassa milyen bő tejtermelő lenne ha netán úgy maradna , és amellett minden titkos gondolata az , hogy főzne mosna takarítana csak éppen nincs ki rávezesse ill. kihozza ezt belőlük hót szeretettel körbeövezve / ezé a necessaire-ben ott a coton és vibrátor mellett a fityula és fakanál is mindig , mert a fasz se tudja pláne ha mindig a szájába kapkodja néhány ezresért pár martini után ....

na ja... ne legyetek má ennyire naivak
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 12:12
Előzmény: #10344  szarvasvadasz
#10347
Semmi gond, csak szépen lassan önmeghasonulok itt a napokban a háttérben.:)
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 12:10
Előzmény: #10345  Törölt felhasználó
#10346
Pontosan ezt szerettem volna mondani.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 12:08
Előzmény: #10343  Törölt felhasználó
#10345
Szerintem Lilit és Éva minden nőben benne van. Csakis a partnertől függ, hogy ebből mi kerül felszínre. Úgy gondolom az ember mindig tud változni. A ribancból nagyszerű anya lehet, ha ehhez társat is talál, de a szerető anyából is ribanc lehet, ha olyan a partner.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 01. 02. 12:07
Előzmény: #10343  Törölt felhasználó
#10344
Félre ne értsd, ez nem bírálat és nem is arról szól, hogy mi helyes meg hogy tévedsz-e te vagy én.

Csak arra utaltam vele, hogy mondjuk 10 000 évvel ezelőtt ez a véleményed nem csak a fórum hiánya miatt hangzott volna másként.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 11:58
Előzmény: #10342  szarvasvadasz
#10343
Nem mondom, hogy az én elgondolásom a helyes.
Tévedhetek és tévedek is. Sokat.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 01. 02. 11:55
Előzmény: #10338  Törölt felhasználó
#10342
"...Ha Lilit és Éva egyben van akkor igazi nő egy nő. Ha csak az egyik van meg benne, akkor vagy ribanc vagy hót unalmas otthonkás anyuci.
Utálhatod Lilitet, de azok a nők akik tagadják a Lilit energiáikat sosem tudnak igaziak lenni és sosem boldogok..."

Tegyük gyorsan hozzá, hogy gondolod mindezt a civilizációs korszak alkonyán szocializálódva...
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 01. 02. 11:45
Előzmény: #10337  Törölt felhasználó
#10341
Jókat írsz. Én meg mondom ismét a négy korszakot "kultusz, kultúra, civilizáció, elhalás".

"A civilizációra az jellemző, ami a kultuszra és a kultúrára nem... igyekszem illedelmes kifejezést használni: amikor lefektetünk akit érünk..."

Ha maradunk az emberiség fenti négy fázisánál, akkor szerintem már az utolsó, elhalás fázisban vagyunk. Jó példa erre, amiket írtál. Mindnyájan alapvetően a civilizációs normák szerint szocializálódtunk az életünk első 20 évében kapott "agymosás" eredményeképp (mi mást is kaptunk volna). Ezért van az is, hogy a mélyen belénk kódolt, fel-fel rémlő piszok egyszerű Jézusi gondolat újabb 20 évnyi "tisztulás" után nyer csak igazi értelmet és jó esetben eljutunk odáig, hogy próbálunk adaptálni is belőle valamit életünk hátra levő részében. Csak egyszerűen tesszük a dolgunkat a "nem téve olyat, amit nem szeretnénk, hogy más velünk tegyen" szellemében, korrigálandó a civilizációs ártalmakat.

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek