Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 10. 10. 11:07
Előzmény: #5778  Törölt felhasználó
#5780
itt adni nem adok .. csak el ... ha itt lesz az ideje akkor szólok

/remélem nem lesz olcsó

:o)
Törölt felhasználó 2011. 10. 10. 11:04
Előzmény: #5777  Törölt felhasználó
#5779
húzogatások folynak

(kérem a szexuális tartalmú hozzászólásokat mellőzni szíveskedjenek )

:o))

jővő héten vagy azután valszeg elutazunk (grönland nem jött be , mert neki ott hideg van és a cucc ott őskori körülmények -mondja ) valami tenger vagy ocean part ahol dúl a meleg .....és helybe hozzák a nyugágyhoz a piát /ezt csak én mondom.
csajszim olyan mint egy hűllő , lelassul ha hidegebb van ..

pedig hogy örültem már ennek a "zakós" időnek hogy bejött.. most meg megint valami gatyarohasztó helyre kell.

Törölt felhasználó 2011. 10. 10. 11:02
Előzmény: #5777  Törölt felhasználó
#5778
ha vettél, akkor tudnál adni két cső kukorit?!.., kicsit kajás vagyok.. :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 10. 10:52
Előzmény: #5776  Törölt felhasználó
#5777
én sosem eurozom ..

fdx , gold, búza és kukori

ezek meg már több napja felfelé némi korrikkal
Törölt felhasználó 2011. 10. 10. 10:42
Előzmény: #5774  Törölt felhasználó
#5776
közben az ajró mindjárt eléri a csatitetőt.. na innen lefordul vagy feltapad és kúszik a vonal mentén felfelé?!
Törölt felhasználó 2011. 10. 10. 10:33
Előzmény: #5764  Törölt felhasználó
#5775
na igen .. már megint pasi-csajszi különbség ..

én is szerettem a feleségeimet de nagyon ... csak hát ..szóval mást is szerettem csinálni naaa! holott ezeknek semmi köze nem volt ahhoz amit éreztem az összes feleségeim iránt és mindig is - azokban az időkben ..

én azt nem tudom/tudtam megcsinálni hogy a válás elhatározása után együtt éljek a feleségeimmel , mert nekem "azonnal" kapcsolat kellett/kell ..
én lelkileg egymagamban sem nagyon tudok megmaradni még egy percig sem ..viszont azt sem tudom nagyon elképzelni hogy megbeszéljem , hogy kivel fogok most lelki társ is lenni .. brrrrr

sztem ez is alkat kérdése meg viszonyítás ..
azt hittem hogy "szépen válni" az csak hankiss elemér tud ...

"édesem! ha úgy gondolod, akkor váljunk el "

nekem : "mi van ?!"

külön bejáratú véleményem és tapasztalatom van a párkapcsolatokról, pláne a tartósakról ... /nem tetszene neked és tuti hogy sokaknak sem
Törölt felhasználó 2011. 10. 10. 10:25
Előzmény: #5772  apocca
#5774
lehet csak kerülik a csajok.. :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 10. 10:24
Előzmény: #5772  apocca
#5773
:))
apocca
apocca 2011. 10. 10. 10:19
Előzmény: #5748  Törölt felhasználó
#5772
Mi problémád van magaddal májk, hogy kivetíted a topikra?
Törölt felhasználó 2011. 10. 10. 00:01
Előzmény: #5759  Törölt felhasználó
#5771
Nnaaaaa, nnee má'!!! Forexezek. Nyerek, vesztek., mikor, hogy... Így megy ez. Közben meg olvasgatlak benneteket. Időnként beírok, vagy nem. Ez is így megy. A döntéseimet magam hozom, a magam hasznára, vagy kárára, de semmiképp sem a mások "szakmai" meglátására alapozva, bár időnként elgondolkodva némelyiken. Közben elmosolyodok egy két beíráson... Miért is lenne az gond, hogy valaki valami alapszínt visz a hozzászólásaiba. Rózsaszín? Ja. Rózsaszín. És jó. És pont. Jó szín az, főleg, ha feldobja a szürkét. Ráadásul a beírásaidból kirajzolódik egy életforduló, amit megosztottál velünk, és amihez hasonlón már sokan átbukdácsoltunk. Jómagam is. Mindegy is, a lényeg, hogy ne maradj el sokáig: Üdv: Kosza
Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 22:47
Előzmény: #5769  Törölt felhasználó
#5770
Köszönöm.
Jó éjt.

Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 22:40
Előzmény: #5766  Törölt felhasználó
#5769
Pihi
link
majd
link
Ennyi, jó éjt! :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 21:41
Előzmény: #5767  Törölt felhasználó
#5768
szombat reggel még úgy gondoltam megyünk le..de most már sanszosabb fel.

De mint tudjuk.. a hír nem módosít a hullámon (elliott).

profi tréder hétfőn figyel..
Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 21:22
#5767
koncentrálva a kereskedésre... 19.27-s hír

éreztem, hogy valami ilyesmire készültek.. nem csodálkoznék, ha a pénteki záróértékekhez képest jó nagy réssel nyitnánk felfelé az éjjel...
Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 20:59
Előzmény: #5764  Törölt felhasználó
#5766
Dehogy nem ér!

Egy nő attól nő, hogy nagy lelke van.
Ez a legnagyobb különbség.
Nőknek a lelkével kell beszéli.
Egy virág, egy csoki, mind a lélekre hat.
Ettől szeretjük a nőket.
(És ezeket pozitívan gondolom)

Ugyanakkor egy nőnek a lelke sérül ha bántják.
(Lásd lentebb).

Úgyhogy igenis a lelkedre szeretnénk hatni.

Aludj, és foglalkozz addig mással.. aztán szeretettel (és rózsaszínben) várunk vissza.
(de ugye tényleg csak pár nap???)
Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 18:04
Törölt hozzászólás
#5765
Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 16:57
Előzmény: #5760  Törölt felhasználó
#5764
Neeeeem éééééér a lelkemre hatni... :)
Én ezt pontosan tudom szoda, és az okot is mindenkinél jobban ismerem, hidd el.
De, futnék, mert én csaj vagyok, s mint olyan alapvetően érzékenyebb, mint ti. Ti ezeket átugorjátok engem viszont bántanak. Imádlak benneteket, te is tudod, nem ezzel van a gond.
Nanskrin nagyon jó barát lett.
Dumber egész délelőtt próbált a lelkemre beszélni, maradjunk annyiban, hogy alszom rá egy párat, aztán majd meglátjuk.
****
12-11 van egy kis difi, ugye? Köptem már magam szembe a tükörben. Ez az igazság, többet nem fogom.
Sok mindent kihagytam, igen, már kártyázhatnék a névjegykártyákkal poháralátétekkel és szalvétákkal, ha nem kukáztam volna ki őket. De nem bánom szoda, mert szerettem a férjemet. Tényleg szerettem őt a 11 ből 8 olyan év volt, amit semmiért nem cserélnék el.
Hogy vége lett, az... nem a hűségen múlt.
Egyébként tök jó a vége. Komolyan. Kellett az a pár hét, míg külön laktam, hogy mindketten megjárjuk a poklot, majd megnyugodjunk, de most itthon lakom megint, persze külön alszunk, meg ilyenek, de beszélünk. Rengeteget beszélgetünk. Válogatjuk a cuccokat, pakolunk, meghallgatjuk egymás terveit a jövőre nézve, ötletelünk. Nagyon jókat nevetünk a szép emlékeinken és lefektetjük egy jó kapcsolat alapjait a jövőre nézve. Tudom, hogy nem ez az általános, de barátként válunk el, emberek tudtunk maradni mindketten. Azt gondolom, a lehető "legszebben" csináljuk ezt a történetet.

***

Tegnapi koktél party remek volt.
16 csaj + 2 hmmm pasi. Most ünnepeltük meg a szülinapomat. A koktélokat 693 ért nyomták pont tegnap, a zombiet fél literesbe, fény 315. Számla 49.000 + 16.000 a pincér srácnak, mert rendesen ajnározott bennünket. Az én mérlegem 6 zombie, két dupla berentzen és pár málnás fény. Ezt 16:00 - 21:00 ig sikerült, majd haza sétáltam és 22 kor már ágyban is voltam. És semmi bajom. És akkora looser vagyok, hogy kihagytam a pincérsrácot... :)))
Haza jött a gyerek. :)
Gondolkodom, megnyugszom, feldolgozom, így oké?
Mint a xar kapcsolatokban: Időre van szükségem... :)))
Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 15:26
Előzmény: #5756  Törölt felhasználó
#5763
totem, ez az expert tud nyitni MA-ra, CCI-re, BB-re, MACD-re, Stoch-ra. Ezeket külön-külön, és variálva is tudja bármilyen idősíkon. Nagyon aprólékos és részletes beállítást igényel. Olvasd el a leírását. link Ha másra nem, backtest-re kiváló.
Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 14:51
Előzmény: #5760  Törölt felhasználó
#5762
egyetértek...

akinek nem tetszik, ne olvassa...egyszerűen átugrik rajt...de nem...ők inkább beszólogatnak...engem ez sem zavar, én figyelmen kívül tudom hagyni...mike-t bírom, de ő képtelen az alkalmazkodásra...ezzel együtt nem fikázom, elfogadom...így szines a világ...egyesek nem bírják a rózsaszínt :)...persze a fikázó sem tett hozzá semmi szakmait, de ez sem számít
páran jól érezzük magunkat, beszélgetünk, mindenki nyer, csak én bukok közben, nem számít
ha befolyásol valakit a fórum, akkor ne olvassa, vagy ha olvassa, akkor ne reklamáljon
kösz szóda én megvagyok, a személyiségek hiányoznának hisz személyesen senkit sem ismerek, még molntát sem

a végszóhoz :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 09. 14:29
Előzmény: #5759  Törölt felhasználó
#5761
Neee máááár!

A sok KEN mit csinálna itt a ".. sokminden más is" címszó alatt??

hozzak egy vödör homokot?
Ígérjük kisdobos becsület szavunkra, hogy nem piszkálunk (egy ideig)..

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek