Topiknyitó: nemmondokle 2018. 02. 17. 12:33

Est Média  

A topik a feltámadás küszöbén álló,a BÉT-en egyik legrégebben jegyzett cég tiszteletére jött létre.Jó beszélgetést mindenkinek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
nemmondokle
nemmondokle 2018. 08. 27. 22:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#39540
tényleg nem kötözködésből írom, vitáztunk már így is eleget, de nagyon amatőr szemléletről, vagy inkább a saját hibád beismerése helyett bűnbakok kereséséről szól ez az írásod is. 1; tudhattad hogy egy full speka részvény képes így viselkedni. 2; BCS egyik interjújában jelezte, hogy nem jött jól nekik a magas árfolyam, nehezebb így tulajt találniuk 3; spekák, esetleg pár strómannal nyomják le az árat, aminek hamarosan megtudjuk mi az oka. 4; kizártnak tartom, hogy az eddig megtett rögös útnak a kisbüfik megkopasztása lenne a célja.  5; azzal egyetértek, hogy a mai hírre emelkednünk kellett volna, de ha irányított kereskedés van, akkor nincs min csodálkozni.  6; a cél előtt felesleges az árfolyamon stresszelni, én talán jóval többet buktam nálad virtuálisan mégsem érdekel. 7; úgy érzem nem gyűjtöttek be még elég részvényt, és arra számítanak, hogy az olyan stresszes állapotúaktól mint sajnos te is, ki tudnak még csavarni pár millió részvényt, esetleg az új tulajnak magas még mindig az ár. 
folytatás holnap, szép estét az esteseknek !   :-)
css1720 2018. 08. 27. 22:06
Törölt hozzászólás
#39539
kapasvan
kapasvan 2018. 08. 27. 22:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#39538
Sajnos sok igazság van amit írsz, nem is az a baj, hogy feleződött az árfolyam, hanem h nem lesz egyszerű vissza rakni az árfolyamot, nem olyan mint  az elkülönített kategoriában, ez marha hosszú folyamat lesz.És nem lennék meglepődve ha  menne még lejjebb, persze jó lenne ha nem.....
css1720 2018. 08. 27. 22:04
Törölt hozzászólás
#39537
Esztike_dudás 2018. 08. 27. 22:03
Törölt hozzászólás
#39536
Törölt felhasználó 2018. 08. 27. 22:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#39535
"Balázs Csabának mennie kell."
Hova? Nem tisztségviselő, cégügyektöl elvan tiltva
css1720 2018. 08. 27. 21:58
Törölt hozzászólás
#39534
Törölt felhasználó 2018. 08. 27. 21:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#39533
"Ja, a felügyeleti feljelentés bennfentes kereskedelemért megszületett. Szóltam, nem figyeltél. Sajnálom."
Mai politikai környezetben? Pont nem ér semmit. Sajnálom.
Jantner007
Jantner007 2018. 08. 27. 21:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#39532
Milyen hírre kellett volna mennie? Haverok szóltak,h most nem tartásra kell manipulálni a nèpet? 21.-étől annyira figyeltünk,h a Bcs-s kirohanásod is azt sugallja,h erőssen terelsz. Nincsen neked semmid se a saját elképzeléseiden kívül. Teljesen mindegy,h ki lesz a tulaj egyenlőre még a cse-t kell lezárni. Még mindig csak egy verzió a média ami remélem nem idejön. Èn mást várok. Decemberig valamit csak villantanak ha nem akkor jövőre.
kapasvan
kapasvan 2018. 08. 27. 21:48
#39531

áprilisi BCs interju érdemes újraolvasni mai szemmel, csak a folyamatok lezárása utánra ígér befektetőt ...
https://www.portfolio.hu/vallalatok/miert-pont-egy-tobb-milliardos-szellemceget-vennenek-meg-meszarosek.283756.html
css1720 2018. 08. 27. 21:47
Törölt hozzászólás
#39530
css1720 2018. 08. 27. 21:45
Törölt hozzászólás
#39529
Törölt felhasználó 2018. 08. 27. 21:43
#39528
Mindenki esszét ír! Ez oroszrulett. Tudtuk amikor megvettük.
Roka-koma
Roka-koma 2018. 08. 27. 21:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#39527
"189 után egyszerűen nincs 86-os árfolyam, hír nélkül. "
Mire is ment odáig? Amúgy valóban elkeserítő az árfolyam...
Esztike_dudás 2018. 08. 27. 21:39
Törölt hozzászólás
#39526
Mikkuka1
Mikkuka1 2018. 08. 27. 21:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#39525
Semmi kötözködés! De mi volt a mai hír? Semmi! Amit lehoztak az annyi volt hogy minden média egybe, holding, kutyafüle és a többi! 
Semmi közünk hozzá! Egyenlőre! Amit Ti/Mi kreàltunk mint lehetséges kimenetel, az még nem kézzelfogható! 
Vezethető rá, de annyira titokban megy minden a háttérben hogy senki nem tud semmit. Vagy semmi nem történik csak huzzák az időt a kifizetésekkel hátha bejön valaki, vagy amit megígértek Balázs Úrnak (falami nagyobbn fejes)! Nem tudhatjuk!
Lehetőségeink vannak amiket mi gondoltunk bele az Estbe. Balázs Úr vagy a körülötte tevékenykedőd még csak egy morzsát sem adtak hogy erre a hírre megmozdulhon bárki is.
De minek is tették volna!
Szerintem egyenlőre nincs befektetö szvsz!!!
 Ha ez a cikk esetleg 2-4 héttel később jelenik meg, mikor már a fennt maradó részvények is ki lesznek bocsájtva, kifizetve még az az 1-2 millio akkor talán történhetett volna valami.
sakura54
sakura54 2018. 08. 27. 21:22
#39524

Chakaahoz hasonlóan én is csak nézem egy jó ideje a történéseket, néha veszegetek még a pakkomhoz, de a véleményem egyezik Chakaa-éval. Most egyértelmüen kivárás van. Senki sem tudhat közüllünk biztosat, Esztikénk a tőzsde igazi hőskori arcát mutatja.
A csorgás kezdetekor már volt egy tippem, hogy holding pénztárnoki szerepet szánnak az Estünknek (a gyorsan alakított új cégek, új tevékenységi körök felvétele, ..). Akkor ezt az ötletemet be is szerettem volna írni, de valamiért nem jelent meg. :(
Most szerintem - szigorúan szerintem - megint a teljes újraterezés van, a média átszervezés miatt. Úgy érzem magam mint autóban a GPS: "újratervezés".
Ki kell várnunk, hogy dönt ofőnk, utána megont tisztulhat. Biztos, hogy nagy munka zajlik hátul, sok kockázattal.
Én tartom a részvényt (itt már minek adjam?), kockáztatok, a hullámvasútat megpróbálom élvezni.
A kockázattűrő képessége mindenkinek más. Mindenkinek magának kell eldöntenie: tartja, vagy eladja. Egyéni döntés!
Törölt felhasználó 2018. 08. 27. 21:19
#39523
Ejha!
css1720 2018. 08. 27. 21:14
Törölt hozzászólás
#39522
Chakaa
Chakaa 2018. 08. 27. 20:40
#39521
Régen szóltam hozzá a történésekhez, mert eljutottam arra a pontra, hogy inkább már nem nézem, hogy mi történik..az nem bacca fel az agyam...
De gondolkozom...milyen "érdekes" az Opus gyengélkedése....Ugye ott van az MW amit sokan várnak ide... Az átrendeződés már nyíltan ki lett mondva, nem titok többé, hogy szegmensekre bontva erősítik a királyságokat...minden terület külön céget fog kapni.
Én nem gondolnám, hogy ezeket a lépéseket egy 1000 Ft-os Opus vagy egy 400 Ft-os EST mellett kell megtenni...
Tény, hogy mocskosul fáj, hogy eddig lecsorogtunk, viszont holnap bővítem a pakkomat a jó előre meghatározott darabszámomra, és onnantól mozizok.
Én nem azért tettem bele ennyi HITET, energiát és pénzt, hogy idő előtt eladjam... a céláram messze, mondhatni látótávolságon kívül. Ugyanakkor az a cél amiért elkezdtem részvényeket vásárolni van annyira (számomra) komoly, hogy ne nyomjam telibe azzal, hogy idő előtt eladom...
Egyébként is, a kockáztatásról nekem mindig az 56-os kivándorlók jutottak eszembe. Mi tudott az az ember Ausztráliáról aki egyetlen bőrönddel megérkezett oda? Amerikába, Németországba?Semmit. Kockáztattak! És nyertek... 
Eléggé szúrta a szög a seggüket ahhoz, hogy változtassanak...itt mindenki változtatni akar. Ha nem így lenne, nem lenne itt...
Én azt mondom, hogy tartsatok ki, ne hagyjátok magatokat kirázni... Én eldöntöttem, hogy meg fogom várni a befektetőt...utána meglátjuk. Addig viszont csak lesek...mint Rozi a moziban...

Topik gazda

nemmondokle
nemmondokle
2 4 5

aktív fórumozók