Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 03. 12. 17:52
Előzmény: #64538  Sampipi2
#64540
Köszi Sampi, hogy betetted(mármint az írást😃), ezt nem is láttam, ő kilóg a sorból szerintem, nekem normális arcnak tűnt!
Törölt felhasználó 2022. 03. 12. 17:33
Előzmény: #64536  MANOPI
#64539
És covid után most mindent is lehet a háborúra fogni!
Sampipi2
Sampipi2 2022. 03. 12. 16:05
#64538
Érdemes rendesen atolvasni és értelmezni utána mindneki azt képzel bele amit akar. 
Delta Technologies Nyrt.Megérkeztünk!
Először is végtelen tisztlettel meghajlok a következő Hölgyek, és Urak szakmai felkészültsége és áldozatos munkája elött.
DLA                   Börzsönyi Blanka, Molnár Gábor, Nemescsói András, Szkiba Tamást, Szalbot Balázs, és Várkonyi Krisztina
K-E-S Audit       Ernst Gábor, Sugár Eszter
KPMG                Németh Miklós,
MNB                  Barnóczki Péter,
Ribz Consulting Rózsa Ildikó
Delta                  Bodzási Gergely, Czegle János, Kövesdi Péter, Lajtos László, Nagy Ferenc, Pap Andrea, Paulovits Anita, Tar Anikó, Vajai Balázs, Az elmúlt évek főként a részvénykibocsájtásról szóltak Befektetői szempontból a Delta Technologies Nyrt. vonatkozásában.A mai napon 2022.02.21. –én vette készhez a Delta Technologies Nyrt. az Magyar Nemzeti Bank határozatát, melyben az MNB jóváhagyja a Kibocsátó - 125.000.000 darab, „A” sorozatú törzsrészvényének a Budapesti Értéktőzsde Zrt. által működtetett szabályozott piacra történő bevezetéséhez készített - tájékoztatóját (Tájékoztató). A 125.000.000 db törzsrészvény tőzsdei bevezetésével, kialakult a Delta Technologies Nyrt. tulajdonosi és tőkestruktúrája, lezárult a piacra lépés folyamata,egyben ezzel a lépéssel véglegesen lezárul a Társaság úgynevezett „EstMédiás” korszaka. Ez a jelentős mérföldkő teret ad az igazgatóságnak, hogy a szerzett tapasztalatok birtokában, a jogszerű, transzparens működést mindig szem előtt tartva a Társaság jövőjére, a stratégiai célok megvalósítására, a hatékony és gazdaságos működésre fordítsa az energiáját. 
Köszönjük a tájékoztatót engedélyező MNB -nek, hogy a jogszabályi keretek adta lehetőségek között, a konstruktív együttműködés keretében, a felmerülő problémák megoldásában irányt mutatott, segítségünkre volt. Itt szeretném kiemelni, hogy a konstruktív együttműködés létrejöttében kiemelt szerepet vállalt a DLA Piper Posztl, Nemescsói, Györfi-Tóth és Társai Ügyvédi Iroda, mely iroda dolgozóinak ezúton is köszönjük az áldozatos, sokszor éjszakába nyúló munkájukat és a folyamatos rendelkezésre állásukat. Köszönjük a részvényeseknek, hogy közvetlen megkereséseikkel és a közgyűléseken a határozatok, gyakran egyhangúlag történt megszavazásával és konstruktív jelzésseikkel hozzájárultak a részvények piaci bevezetéséhez. Végül, de nem utolsó sorban ki kell emeljem Bodzási Gergelynek a Delta Technologies Nyrt. gazdasági vezérigazgatóhelyettesének munkáját.Elévülhetetlen, és kiemelkedő érdemei vannak abban, hogy a jelen részvénybevezetéssel a Delta Technologies Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde Zrt. teljesértékű résztvevőjévé vált. Kelt, Budapest 2022.02.22 Vidra László
Sampipi2
Sampipi2 2022. 03. 12. 15:33
Előzmény: #64533  MANOPI
#64537
Az én olvasatomban azért kicsit más is kijön a végére. És nem a negatív hangulat beszél belőlem hanem a tenyek. 
Itt 3 éven keresztül egy, azaz egy pozitív dolog nem történt. 3 éven keresztül rommá nyelették a befektetőket, de nézzük a tényeket. 
Épp eszű ember aki 3 eve követi a cég életét az egyértelműen 95% ban azt tudja mondani hogy egy ordas nagy lehúzás, 5% esélye van ennek az egésznek hogy talán nem. 
A cég én úgy gondolom nagyon odafigyelt arra, hogy mindig teret adjon a spekulaciora, és itt pont a nagyobb nevek jöttek kapora. 
Van az a pénz amiért mindenki lehajol. 
A ceg tőzsdére jött, bcs kitarazott kb vagy 50 60 millió papírt jócskán 150 80 között. Bcs már nyert. A delta már nyert mert tozsden vannak. A másik oldal pedig az állami megbízások munkák vannak. Onnan Vissza osztanak ez egyértelmű . Másodlagos az arfolyam. Ezt már 3 evvel ezelott is vazoltam hogy jó eséllyel ez lesz. Eltelt 3 ev, és eddig ez van. 
Az a munka amit lemuveltek minden fronton az egy az egybe olyan volt mintha bcs vezényelte volna az egészet a mai napig. 
Mindenki jól lakott aki csak egy kicsit is betette a lábát, csak egyedül a rezsvenyesek nem. 
A delta ott hibázott nagyot hogy gusztustalan módon a legelejen 210 el berugtak az ajtót, majd ra fel evre közölték hogy majd csak 5 ev mva lesz annyi. Ez ebben a szituációban egy kegyetlen nagy cumi volt a befektetok irányába. És ami tény, hogy azután hogy a legelejen megcumiztattak, onnanstol kezdve amiket kiadtak üzleti terveket 5 évre nézve, az teljesen úgy van, így 3 ev elteltével. Semmi más nincs itt, mi kepzeltunk bele többet, megmagyaraztuk azt h ez is csel, az is csel, amikor 160 millióra büntették őket még az is csel volt. Ment az egymás hulyitese meg a nagy várakozás a fórumon. Miközben szárazon lekozoltek az 5 eves növekedési ütemét. 2024 akár 200 ft érhet. Ennyi 
Olyan mocsok dolgot műveltek le 3 even keresztul hogy ennek csak két oka lehet. 
Az egyik hogy tényleg padlóra tettek a részvényeseket és majd egyszer talán lesz 200,a másik pedig az hogy egy brutális méretű dolog fog belőle kisulni. 
Na és ezzel van a gond. Hogy 3 ev utan meg mindig ezen kell gondolkozni mert teret adnak profi szinten a spekulaciora. 
Ezek az emberek átlag normál emberek ránézésre, (meg csontos is 😁) nem akarom elhinni hogy ők szándékosan ezt tették volna. Vagy ennyire balfaszok és csak ők vannak, vagy bábok. Következő fél év megadja a választ egyértelműen nekem. 
Es mindjart beteszem vidra írását, mindneki szűrje le hogy várunk még valakit vagy nem. Es direkt idő huzas volt vagy ennyire voltak képesek. Mindneki azt szur le belőle amit akar. 
MANOPI
MANOPI 2022. 03. 12. 14:57
Előzmény: #64535  MANOPI
#64536
 Azért is  írtam az  indulást heteken  belül vagy  csak  nyár  vége- ősz  eleje.          Függ  a  forgatókönyvtől.  
MANOPI
MANOPI 2022. 03. 12. 14:55
Előzmény: #64534  Törölt felhasználó
#64535
 De  igen,  a "műsor"  indulásánál az  alacsony árfolyam (  szvsz  azért  is vagyunk itt ) .  DE :  Ha  lesz  köt-vét az azt  jelenti,hogy  lesz  GAZDI  és utána már  a  "megfelelő" árfolyamra  teszik,  hogy  megfelelő  legyen  az  árfolyam  vásárlásra, eladásra.     Így gondolom.                                                                                                           4 IG-s építkezést  várok  (  nem  árfolyamilag ), más területeken. 
Törölt felhasználó 2022. 03. 12. 14:34
Előzmény: #64533  MANOPI
#64534
Kötelezőnél nem az alacsony árfolyam a jó?
MANOPI
MANOPI 2022. 03. 12. 14:12
Előzmény: #64530  MANOPI
#64533
       Számomra  csak az a  kérdés,hogy  heteken belül  fog megindulni  vagy majd  csak  nyár vége-ősz  eleje.          Ezzel az  árfolyammal ők  sem mennek semmire.       Sem  eladás szempontjából.  ( hagyjuk már  azt  a 0,78-at ) 125 millió darab  részvényt  kaptak a Delta Systemért cserébe  + több mint 1  milliárd. .  Milyen árfolyamon  tudnák most eladni a  részvényeiket ?  Szóval ez felejtős .   Hosszú távon egy IT  cég  sokkal többet  tejel mint  ha  pénzzé  tennék  a részvényt.    (" hulladék "  árfolyamon ) .                                                                                                             És  hát  vásárlásra  sem  40  forintért  fogják  szerintem odaadni.                                                                      DE : Tartom a véleményem,hogy  itt  nem  ők játszanak.                                                                                               Túl  sok  itt a  jó  kapcsolat  ahhoz,hogy  csak  ez a  posvány legyen  ami most  van.  Sőt-inkább  nekem  ez  is  a  jó  jövőt  vetití  előre.       Tudjuk, hogy mire képesek  a  pénzemberek  ha  eldöntöttek,eldöntenek  valamit.                                                                                                                                                                                   Én  már   csak  ilyen  vagyok. A  jót  látom  bele, egyébként  már elhúztam  volna.   Ha  valaki a  "romot" látja  benne akkor  nyugodtan elemezze  le,hogy az miért,kinek és  mennyire lenne  megfelelő.           A  fórum  ezért  van.              
Törölt felhasználó 2022. 03. 11. 23:18
Előzmény: #64523  DocJericho76
#64532
Az elszállt szvsz!
Törölt felhasználó 2022. 03. 11. 23:16
Előzmény: #64530  MANOPI
#64531
PÁRDON?
MANOPI
MANOPI 2022. 03. 11. 21:46
Előzmény: #64497  MANOPI
#64530
  Számomra elképzelhetetlen,hogy  ezért  a  jelenlegi  " hányás" állapotért jöttek  a  BÉT-re.                                Az  MNB  ENGEDÉLYEZTE, hogy  380 millió DELTA  részvény legyen a  BÉT-en.                                                             A DELTA  " belement", hogy kb csak  1/3 részvény  az övék úgy,hogy a  többi mögött nincs semmi érték.         MIÉRT IS ??????   Jönnek  válaszok  majd  3  év  után ?????                                                                                                                       
wyzard 2022. 03. 11. 21:11
Előzmény: #64526  Törölt felhasználó
#64529
Igen, egyre gondolunk. Botrány ez a poszt képestül szövegestül. 
Törölt felhasználó 2022. 03. 11. 20:59
Előzmény: #64527  Törölt felhasználó
#64528
Negatívba 
Törölt felhasználó 2022. 03. 11. 20:59
Előzmény: #64526  Törölt felhasználó
#64527
Itt az eredmény csak negatív a mérhető, csak NE így tovább... 
Törölt felhasználó 2022. 03. 11. 20:57
Előzmény: #64525  wyzard
#64526
Eredményes? 
wyzard 2022. 03. 11. 20:41
#64525
"és további eredményes kereskedést kívánunk!" Én is kívánnék. További? 
DocJericho76
DocJericho76 2022. 03. 11. 20:28
Előzmény: #64518  janika04
#64524
Amúgy naiv várakozás volt hogy majd benyögik hogy ML Jellinek vagy JG... 
De legalább nem röhögték ki a kérdezőt. Bár erre a kérdésre olyan sokszor nem emlékszem közgyűlésekről. Utolsó 3-on voltam csak mondjuk... 
DocJericho76
DocJericho76 2022. 03. 11. 20:25
Előzmény: #64520  hully-gully
#64523
Ne repterezzünk PLS! 😀
janika04
janika04 2022. 03. 11. 19:42
Előzmény: #64519  Törölt felhasználó
#64522
Amilyen görény, hazug egy banda, még a függönyt is sajnálják a részvényesektől!
Törölt felhasználó 2022. 03. 11. 19:42
Előzmény: #64520  hully-gully
#64521
Nem szállt le a gép! 😃

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek