Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 10:00
Előzmény: #57017  Nemtomicsináljak
#57020
Aki haladni szeretne azt se engedi az MNB, jófajta Péter lecsap, ha annyira dolgozni szeretne ott a KEG pl, de nem szeretne!
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 09:51
Előzmény: #57018  Törölt felhasználó
#57019
konkrét példa van aki hitelt vett fel, van aki kölcsön kért h tartani tudja, ők meg mindennel húzzák az időt. A 70 a 210-nek pont a harmada, nem kis különbség. HAJRÁ DELTA!!!
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 09:40
Előzmény: #57016  Kovilacika
#57018
Teljesen egyetértek veled, az a baj h rendben van ne tőzsdézzünk olyan pénzzel, ami holnap után v egy év múlva v 2 év múlva kellhet, de itt alsó hangon 3 évről van szó v 2.5-ről és direkt nem írtam sokat, egyszerűen sokan nem tudjuk már tartani, csak óriási áldozatok árán, napi szintű agyalások, átszervezések, kurva nagy ideg és stressz árán, lásd salt1 hozzászólásait, ismerem a történetét, sok deltásét ismerem.                                                                                                                                                                                              Mindez miért? Egyértelműen a cég durván szemét húzásai miatt, mindennel amivel lehet csak húzzák és húzzák és húzzák az időt, kezdettől fogva csúsztatnak, hazudnak, leírnak, mikor jelentettek be egyértelmű tiszta jó hírt, mikor? Mióta a delta van esik és esik az árfolyam, szóval sajnos ez a baj, hogy még most is pofátlanul húzzák és húzzák az időt, sokan vannak bent 30 milla körül, hogy nélkülözz ennyi pénzt ennyi ideig? Plusz sokan ránéznek az egyenlegükre és elhányják magukat. Holnap november, gyorsan telik ez az év is, normális, előremutató bejelentést tenni még idén sem sikerült, köszönjük Delta és HAJRÁ a továbbiakban is...
Nemtomicsináljak 2021. 10. 31. 09:14
Előzmény: #57016  Kovilacika
#57017
Sajnos pár éve sok béten lévő cég választja a megtévesztés stratégiáját, hogy lenyúlják a részvényeseket és ezáltal gazdagodjanak, nem pedig az értékteremtő munkájuk által!!
Hangzatos ígéretekel gyakorlatilag aljas módon hazudnak! az ilyeneket úgy ki kéne baszni a bétről ,mint macskát szarni!!!
Opus ,app, set ,delta, nutex ,nord, stb!!!
Sajnos nincs korrekt tőzsdefelügyelet illetve ellenőrző szervek, illetve ezek csak asszisztálnak ezekkel a tolvaj cégekkel!!
Nincs más választás, aki valaha is talán a beragadt pénzéhez jut, annak erről a tolvaj bétről menekülnie kell ,hisz vannak jobb alternatívák!!
Kovilacika 2021. 10. 31. 08:23
Előzmény: #57015  MANOPI
#57016
Részben megint igazad van.
Mint például abban, kockázat nélkül nem lehet nyerni.
A tőzsde nem egy szeretet szolgálat. 
Amikor te belevettél igen nagy kockázatot vállaltál így igaz. 
Mások pedig Vajna időben vállalta ezt nem a Delta idejében. 
Gratulálok hozzá egyébként. 
De mi vagy sokan nem a Delta érkezésénél vettünk bele, hanem 2018 tél - 2019 március között 180 ig, Vajna körül . 
Nem a Delta érkezésétől vannak itt sokan, sőt 90% ban senki, mert magára a Deltára a kutya nem vett bele,aki tudott még időben menekült a Delta hivatalos érkezésénél vagy előtte. 
Ugye nagyobb várakozás volt akkor mint a Delta, plusz amikor a megtévesztő  28 mrd értéket közölték, 210 forintos árfolyamon, na akkor aki képbe volt az is menekült hisz kristálytiszta volt hogy nem ér annyit. 
Ezután jött meg a Delta, aki szétkaszabolta az árfolyamot, mint utólag látható az elmúlt 3 évből szándékosan. 
3 év, és még kitudja mennyi van hátra csak ahoz hogy az ember nullán legyen. 
Mert dolgoznak haladnak latszik, de a legnagyobb jó szándékkal is ennek a papirnak bőven kell még idő ahoz hogy egy egészséges stabil szép arfolyam legyen. 
Na ezt nehéz lenyelni és ez a probléma az embereknél, gondolom. 
Ehez a papírhoz bottal nem ér hozzá senki mióta  a Delta a cégben van.
Ezen felül mindenkinek megvolt a lehetősége eladni akár 140 - 150 körül amikor megjöttek, csak úgye olyan biztató közlemények jöttek részükről hogy az ember maradt, na azoknak a hivatalos közleményeknek köszönhetően miatt van most mindenki ekkora mínuszba. 
Ha nem lett volna megtévesztés a részükről akkor azt mondanám ez a tőzsde aki jatszani jön bírja a bukast is. 
Csak ez nem egyenes korrekt kereteken belül tették. Hivatalos úton nem törődve semmivel úgy hintőporoztak ahogy akartak. 
Szerintem kiegyezhetünk egy finom jelzővel 'véletlen párszor megtévesztettek' minket. 
Így azért máshogy fekszik a menyecske. 
Üdv 
MANOPI
MANOPI 2021. 10. 31. 07:53
Előzmény: #57014  Kovilacika
#57015
          Akkor  már legyünk  KORREKTEK !                                                                                                                           Akik  a Delta  bejövetele  körüli  időben  jöttek azok  mínuszban  vannak,igaz,  DE  ők  nem kockáztattak,mert  lett  valamivel megtöltve az Est.      Mások  vettek  20  ft  körül, DE  ők  kockáztattak.                                           Na mármost.  "Nyerni"  a  TŐZSDÉN  kockázat  nélkül ? Inkább nem írok semmit.                                               Igen .: Sétálok,van miért,mert én a sírás  helyett  KOCKÁZTATVA,de  gondolkodom.                                               Ennyi.  Jól érzem magam.         Mindenki  csinál  amit  akar.                                                                                 Szóval én amikor  vettem akkor  kockáztattam  kb 30  millió  forintot.  amikor  még  benne  volt  a  pakliban ,hogy  kuka  lesz.  .  Aki  nem  mer  az  utólag  NE   sírjon. 
Kovilacika 2021. 10. 31. 07:22
Előzmény: #57010  MANOPI
#57014
Bocs, a lényeg lemaradt amiért megszólítottalak.
Azt írod 'Nem  szükséges senkinek  Delta  részvényesnek lenni'. 
Így igaz, nem szükséges igazad van, de sok év elteltével emberek 40 - 100% mínuszba ülnek, én is mínusz 50-be, sajnos nincs más választás csak az, hogy MUSZÁJBÓL az ember benne maradjon, és ez kizárólag a Delta technologies cégnek köszönhető. 
Amikor az évtized legnagyobb tőzsdei megtévesztését csinálták 2019 tavaszán. 
Amíg nem bizonyítják az ellenkezőjét addig ez igaz. 
Csak egyszer legyen mindenki pénzénél pl 100 - 150 forint között , onnan vagyunk sokan,  szerintem nagyrésze percet nem fog gondolkozni az ember hogy tovább benne maradjon,de addig sajnos valahol "szükséges és muszáj" 
Üdv 
Kovilacika 2021. 10. 31. 06:50
Előzmény: #57012  Törölt felhasználó
#57013
Én kicsit tovább vinném ha nem gond . 
Én 2 éve vagyok részvényes, nem mindig vagyok aktív a fórumon de az arcokat történetek ismerem olvasom.
Így van ez a Manopi sétáló mosolygós történetével is. 
Kettő évig nem láttam hogy jelen lett volna. 
Majd bizonyos eltelt évek után visszatért és magas lóról lenézően osztja az észt már lassan a fórumon lévőket lealacsonyitó  módon sokadik alkalommal. 
Csak pár hetet kell visszalapozni és megnézni a hozzászólásait, nagyon sok esetben ez történt a többi itt lévő részvényes irányába!   
Ne érts félre Manopi, nem beléd állni szeretnék, nekem nincs is miért, valószínű ez egy válaszreakció a te részedről, ami érthető is, mert ki nem védené meg magát ha támadják. 
Üdv 
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 23:05
Előzmény: #57010  MANOPI
#57012
Nem veszem magamra. Mindenki penzbol el, te meg csak setalsz. Keddtol nem leszek delta reszvenyes, kicsit sem. Setalj ezzel a szarral a kezedben tovabb.
Pojáca
Pojáca 2021. 10. 30. 20:47
Előzmény: #57010  MANOPI
#57011
igazad van! A kgy ott volt két fórumtárs, akik azért bekérdeztek keményen. Akik pedig itt minuszolnak azok gyáva ....gek. a kgyn nem volt nagy a szátok! még arra sem vettétek a fáradtságot, hogy a kgyre elmenjetek!
MANOPI
MANOPI 2021. 10. 30. 18:36
Előzmény: #57009  Pojáca
#57010
   Kulturált  környezet, Intelligens emberek.  Tényleg  nem tudok  mást  mondani.  Aki  nem bízik  a  "történetben "  az  tolja  el a  biciklit.  Nem  szükséges senkinek  Delta  részvényesnek lenni.                               Ne vegye magára  ezt  az   írást aki  ........................          ennyi.
Pojáca
Pojáca 2021. 10. 30. 18:16
Előzmény: #57007  Sampipi2
#57009

Minden hangadó részvényest, akiknek ismerték az arcukat külön köszöntöttek. (nem név szerint kell érteni.)
Egyébként nem tudom, hogy miért halálmadarazod a faszit. Teljesen normális fizimiskával rendelkezik. Alacsonyabb jóval, mint mondjuk Vidra.
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 16:56
Előzmény: #57007  Sampipi2
#57008
Az én negatív verziom jobb!😃
Ott feltennék a kérdést!
Halál vagy Unga-bunga?
A tiéd snassz! 😂
Sampipi2
Sampipi2 2021. 10. 30. 14:44
Előzmény: #57006  Törölt felhasználó
#57007
😂
Vagy a halálmadárral 👻🐦
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 14:20
Előzmény: #57004  Törölt felhasználó
#57006
Aki mínuszt nyom az bullizon Laposa és a Tóni gyerekkel! :D
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 08:40
Előzmény: #57003  Törölt felhasználó
#57004
Ugyanitt!
Buli 0. Nap március közepe Pilvaxban!
After április 1 Lipót(város) bárhol! :)
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 08:37
#57003
Srácok,nem azért, de nem lenne túl balek dolog ha kgy után rögtön indulna? Olyan emberektől akik le se szartak 2-3 évig! Aki tudja és már benne van hosszú ideje szerintem legkésőbb valasztasig már csak kibírja! Ne adjatok már oda olcsón ennyi brácsa után!
Pojáca
Pojáca 2021. 10. 30. 08:20
Előzmény: #56999  Sumarton
#57002
A könyvben nem nagyon voltak új tételek.
Pojáca
Pojáca 2021. 10. 30. 08:16
#57001
Tegnap azt mondta el az IT tag, hogy a cél, hogy a Delta Technologies egy osztalékfizető jól, hatékonyan működő cég legyen.

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek