Topiknyitó: Portfolio 2017. 12. 29. 18:24

Bejelentette az MNB a lakáshiteleket is érintõ új programok részleteit  

Ugrás a cikkhez
Novemberben bejelentette a jegybank, hogy új eszközökkel segíti 2018 januárjától a hosszú kamatperiódusú hitelek térnyerését és a hosszú hozamok leszorítását. Vásárlóként beszáll az MNB a jelzáloglevelek piacára, és
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 12. 29. 22:50
Előzmény: #4  Phylaxa
#8
ne magatokból induljatok ki,  a hitelfelvevők többsége nem bróker, nem spekuláns.....persze vegye fel újra a teljes hitelösszegét és minden amit eddig befizetett (belüket kidolgozva a megugrott törlesztőt is fizetve) pedig máglyára dobott pénz
-pny
-pny 2017. 12. 29. 21:37
Előzmény: #6  Phylaxa
#7
Ismersz, én is így értettem:) Persze, hogy semmi baj a spekivel, csak akkor ne tartsuk a markunkat, ha bukunk...
Phylaxa 2017. 12. 29. 21:29
Előzmény: #5  -pny
#6
Semmi baj vele, de ezután már ne követeljünk, ha vesztünk. Semmi bajom a spekulánsokkal, de mi már tudjuk elviselni a veszteséget végre, ha nyerni akarunk. Ez már tényleg nem bonyolult. :)
-pny
-pny 2017. 12. 29. 21:18
Előzmény: #4  Phylaxa
#5
Bizony. Csak sokan “nyerni” akarnak = spekulálnak. Ha így hívják, ha nem, ezt teszik.
Phylaxa 2017. 12. 29. 20:54
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Nem fog megismétlődni! A fix kamatozás a biztos, de nyilván drágább. Két választás van. Ha nem a nyereségre gondolsz, akkor fix. Minél többen választják a fixet, annél olcsóbb lesz. Lakáshitel fix kamatra. Nem nyerek. Tudom, hogy mennyit fogok fizetni. Ennyi. :)
-pny
-pny 2017. 12. 29. 19:58
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Miért kell kamuzni? Vehetsz fel 3, 5 éves fix kamatozású hitelt is.
Törölt felhasználó 2017. 12. 29. 18:24
Előzmény: #1  portfolio
#2

a devizahitelezés szégyen megismétlődni látszik a változó kamatú új hitelekkel is, ezen felül az átváltott devizahitelek többsége jelenleg is 3hónapos változó kamatozású 
https://civilkontroll.com/peticio-devizahitelek-karpotlasi-torvenyt-kovetelunk/
2008-ban sem aggódtak, amikor is Bankszövetség és a Pénzügyminisztérium megállapodásáról tájékoztatni kellett volna a lakosságot, hogy 2008 végéig célszerű átváltani ezeket a hiteleket díjfelszámítás nélkül!!!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek