Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 05. 13:45

0912 határidő  

megnyílt



buék:))



csak hogy értelmes legyen:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kamaz7
kamaz7 2009. 10. 06. 11:31
Előzmény: #19278  Jussi
#19280
szerintem a márciusi rally egy középtávú emelkedő trend. Ez természetesen él. Ebben van egy rövidtávú eső trend. Ez is él még. Ha SnP 1055-ről lefordul, akkor még mindig esés. BUX is elmehet 20150-ig és nem sérül az eső trend. 20100-20150-nél shortot nyitok. Stop 20160-on. Longot csak 19750-en körül lenne jó.
Törölt felhasználó 2009. 10. 06. 11:31
Előzmény: #19278  Jussi
#19279
A "csányicsapat" leállt a vásárlásokkal? Eddig úgy vették mint az őrültek.
Jussi
Jussi 2009. 10. 06. 10:06
Előzmény: #19277  Törölt felhasználó
#19278
KIcsit bizonytalan vagyok trendügyileg.
Talán most jobb,ha várok.
Alles,nichts,oder?
Törölt felhasználó 2009. 10. 06. 09:48
Előzmény: #19274  Törölt felhasználó
#19277
Már van gépem, mi lesz ma? Menjünk csak 300-ig. Bár úgy látom inkább adják. :(
Törölt felhasználó 2009. 10. 06. 09:45
Előzmény: #19274  Törölt felhasználó
#19276
mennyire lehet komolyan venni azt , hogy a japánok a yent gyengíteni akarják /leg.94. 50 -ig/ az export miatt, illetve a G2 meg 7 -k a dollárt erősíteni mégis csak mondván: hogy a válságból való kilábalásnak a gyenge dollár még sem jó...
Törölt felhasználó 2009. 10. 06. 09:45
Előzmény: #19253  Törölt felhasználó
#19275
Törölt felhasználó 2009. 10. 06. 09:35
Előzmény: #19272  Törölt felhasználó
#19274
na?
hol van mindenki?
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 22:35
Előzmény: #19272  Törölt felhasználó
#19273
ha visszahúzna az otp-be, vagy az indexeket?

Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 21:38
Előzmény: #19271  Törölt felhasználó
#19272
Én nem bánnám.....
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 21:36
Előzmény: #19259  Törölt felhasználó
#19271
nem tudom, ki pontoz, de húzhat is vissza az otp topikba

és ha nem tetszik, akkor is vétel mindkét indexnél
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 21:33
Előzmény: #19268  Jussi
#19270
Inkább hagyjuk.....
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 21:29
Előzmény: #19260  Törölt felhasználó
#19269
megmondom hogy mi nott
nagybarnamacko arca az nott
atvette mobius helyet az otp topicban mert ugy latszik bejon neki az a fajta seggnyalatas ami ott megy :)
szoval most rinaldo borss figuraval mar tisztara osszehaverodtak es azota rababan is ad neki tanacsokat es macko bacsinak szolitja :)

hat ez van
zajlik az elet
hat hiaba nem gondoltam volna hogy egyesek hogy be tudjak adni magukat... :)
dehat megis portinak lett igaza :)

na holnapihoz mit szolsz?
ressel fel
iran az 5500 orpben? :)
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 21:23
Előzmény: #19267  Törölt felhasználó
#19268
Azt mondtad,most úgyis elmész Anakinnal.Figyeld,az erőben merre lesz elmozdulás.:-)
Ők is előre éreztek dolgokat.:-)
A nagybetűs részhez sok kell még?
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 21:16
Előzmény: #19265  Jussi
#19267
Nem, megelégednék annyival, ha az EREDETI tőkémet visszanyerném. :)))))))
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 21:13
Előzmény: #19264  Törölt felhasználó
#19266
Eurhuf 266,85.
Nofene...
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 21:13
Előzmény: #19264  Törölt felhasználó
#19265
Most csinálják a konnektoros hálózatot.Azon kapsz majd frissítést.
Igaz is,minek az neked?Ennél is jobb szeretnél lenni?:-)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 21:09
Előzmény: #19263  osbourne
#19264
Ja, csak azt a ku...a tőzsdemodult betehetné ill. frissíthetné már a Tervezőm, h vmi komolyabbat is kereshessek...

snp kiváncsi vagyok záróra megmarad-e 1040 felett.
osbourne 2009. 10. 05. 21:05
Előzmény: #19261  Törölt felhasználó
#19263
Azert már te is csak egy szoftvermodul lettél a régi szép időkhöz képest .... :DDDD
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 20:47
Előzmény: #19261  Törölt felhasználó
#19262
én is longolok :))
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 20:46
Előzmény: #19260  Törölt felhasználó
#19261
Hello népek,
ma nem lehettem gép előtt, szét volt bombázva a komplett it-rendszer a cégemnél, újraparkettázás miatt, hát nem gyenge. Szóval látom mindenki LONG-ol, csak és longolok. Fél pillanatra láttam csak olyan f4 lehetett vettem egy kicsit a pakkom mellé. Snp alakul, bár ahogy látom itt többet esést várnak. A pakkom megvan, sőt ahogy, írtam bővűlt is.

Kiváncsi vagyok a mai hambisokra mi lesz holnap adják-e tovább a bux-ot.

(Ja, benne voltam a tv-ben szombaton, gondolom láttatok. Követtem gazámat - gyengébbek kedvéért Anakint - és közben kitanulom a sötét oldal erejét.)

Topik gazda

opcioka
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek