szerintem a márciusi rally egy középtávú emelkedő trend. Ez természetesen él. Ebben van egy rövidtávú eső trend. Ez is él még. Ha SnP 1055-ről lefordul, akkor még mindig esés. BUX is elmehet 20150-ig és nem sérül az eső trend. 20100-20150-nél shortot nyitok. Stop 20160-on. Longot csak 19750-en körül lenne jó.
0912 határidő
buék:))
csak hogy értelmes legyen:)