egyaltalan azt sem ertem hogy ki es miert veszi ennyire a hatit
eddig is
ugy gondolom hogy ha jo lesz az adat olyan sokat mar nem emgy fel hiszen valaki arra szamit hogy jo es mar elore megvette a mennyiseget
ha viszont rossz lesz akkor a shortosok is batrabban raadnak es a longos nagyvevo szorni fogja kifele ket marokkal...
ha rossz akkor -200 pont siman
ha jo akkor felfele 100 pont mondjuk
eddig is
ugy gondolom hogy ha jo lesz az adat olyan sokat mar nem emgy fel hiszen valaki arra szamit hogy jo es mar elore megvette a mennyiseget
ha viszont rossz lesz akkor a shortosok is batrabban raadnak es a longos nagyvevo szorni fogja kifele ket marokkal...
ha rossz akkor -200 pont siman
ha jo akkor felfele 100 pont mondjuk
0912 határidő
buék:))
csak hogy értelmes legyen:)