Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 05. 13:45

0912 határidő  

megnyílt



buék:))



csak hogy értelmes legyen:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 14:28
Előzmény: #19197  Jussi
#19200
egyaltalan azt sem ertem hogy ki es miert veszi ennyire a hatit
eddig is
ugy gondolom hogy ha jo lesz az adat olyan sokat mar nem emgy fel hiszen valaki arra szamit hogy jo es mar elore megvette a mennyiseget
ha viszont rossz lesz akkor a shortosok is batrabban raadnak es a longos nagyvevo szorni fogja kifele ket marokkal...
ha rossz akkor -200 pont siman
ha jo akkor felfele 100 pont mondjuk
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 14:22
Előzmény: #19198  Törölt felhasználó
#19199
Molban milyen komoly csata zajlik a 600-ért.
Vajh' ki fog nyerni?
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 13:58
Előzmény: #19047  Törölt felhasználó
#19198
kicsit lehetnél pontosabb, 1016-ot
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 13:25
Előzmény: #19193  Törölt felhasználó
#19197
Sikerült is az alján kistopolódnom.:-(
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 13:25
Előzmény: #19194  Törölt felhasználó
#19196
Meló közben szoktam.:-)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 13:21
Előzmény: #19194  Törölt felhasználó
#19195
Inkább ússzatok.
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 13:20
#19194
Inkább úszatok.
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 13:19
Előzmény: #19192  Jussi
#19193
Akkor Mike-nak ajánlom a futást, mert a felülés semmire sem jó:), ill. Igazából a jó alapokat lehet így tökéletesíteni. Longod volt? A heti mozgást próbálom felmérni, a mai napba még nem vágtam semmibe bele. Tényleg érdekes ez a lecsorgás. Usa lehet, hogy nem csinál ma mínuszt, mi meg igen? Bár lehet, hogy most jön még csak a long.
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 13:00
Előzmény: #19189  Törölt felhasználó
#19192
Futás tönkreteszi az izületeim.Jobb a bringa.De meló közben mindkettő elég hülyén nézne ki.:-)
Próbáltam egy kis longocskát,nem sok sikerrel.
Lassan tényleg arra kell használni az emelkedést,hogy az ember LONG-ot nyisson.
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 12:51
Előzmény: #19188  Törölt felhasználó
#19191
igen
az elozo kereskedesi nap maximumai
az snp megcsinalta eddig a dax nem
errol beszeltem
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 12:50
Előzmény: #19184  Jussi
#19190
dax se nagyon koveti azert az snp futurest
amaz relative nagyobbat ment reggel ota
szoval europa ovatosabb

ugy tunik sokan szamitanak arra hogy amerika folytathatja a lejtmenetet, mar ugy ertem ha nem is ma de a trend tartosan lefele fordul es nem csak egy korrekcio lesz
most mindenki ennek az eldolesere var...
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 12:40
Előzmény: #19187  Jussi
#19189
Javasolok inkább 3 kör futást, azzal azt a nagy feszültséget is le lehet vezetni, ami a tőzsde okoz:)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 12:29
Előzmény: #19185  Törölt felhasználó
#19188
5500-55 ig simán elmehethetnek
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 12:22
Előzmény: #19186  Törölt felhasználó
#19187
Mindenki után jár a tíz.Sőt,mivel felmerült benned a "mutyi" lehetősége,így kapsz 10+10-et büntiből.
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 12:19
Előzmény: #19181  Törölt felhasználó
#19186
na zartam a richter shortot :)
jobol is megart a sok :)

a fene
egy kisgyerek is bejott... az anyukajaval... vajon az utan is 10 felules jar vagy testtomeggel aranyosan kevesebb...? :)

az elet nagy kerdesei :)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 12:16
Előzmény: #19183  Törölt felhasználó
#19185
És ha dax 460 alá megy akkor szerintem kakukk.
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 12:15
Előzmény: #19183  Törölt felhasználó
#19184
Elvitték a Jedik.:-)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 12:13
Előzmény: #19182  Jussi
#19183
Nincs benne semmi erő.
Jussi
Jussi 2009. 10. 05. 12:03
Előzmény: #19181  Törölt felhasználó
#19182
_Futi szép zöld,mi meg csorgunk szépen.Ki érti ezt?
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 11:41
Előzmény: #19180  Törölt felhasználó
#19181
fura ez
bux megint napi minimum kozeleben hati meg nem akar :) rugja mar meg valaki parszaz darabbal lefele :)

Topik gazda

opcioka
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek